Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   Masini tunate de la noi din tara (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/40990-masini-tunate-tara.html)

oliver 26-07-07 22:20

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
http://add-at-work.com/blog/bugatti-veyron-in-romania/

espinoza nu cred ca nu ai auzit de Casuneanu care detine Bugatti . unde l'am vazut ? pe bulevardu magheru .

ZBENG
te invit sa vezi pozele pe telefon ca din pacate acuma nu mai gasesc kitu ca sa le descarc dar ma gasesti de obicei prin giratoriu pe acolo :) si iti arat pozele cu zoom 4x si filmuletz , daca ti se pare asa de bizar este GOOGLE.ro sa vezi cate chestii poti gasi aici

ESPinoza 27-07-07 00:13

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1016014)
http://add-at-work.com/blog/bugatti-veyron-in-romania/

espinoza nu cred ca nu ai auzit de Casuneanu care detine Bugatti . unde l'am vazut ? pe bulevardu magheru .

ZBENG
te invit sa vezi pozele pe telefon ca din pacate acuma nu mai gasesc kitu ca sa le descarc dar ma gasesti de obicei prin giratoriu pe acolo :) si iti arat pozele cu zoom 4x si filmuletz , daca ti se pare asa de bizar este GOOGLE.ro sa vezi cate chestii poti gasi aici

am demult pozele cu acel bugatti si cu vila lui am 59 de poze vreau sa vad poza cu veyronu in buc.. eu din cate stiu mashina nu o scoate deloc din curte nimeni din buc n`a vazut`o dar daca zici tu ca ai vazut`o asteptam pozele

oliver 27-07-07 03:06

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
poze cu bugatti nu am ca mergea , nu zic 100 % ca este acela a lui casuneanu da era in aceleasi culori , varmiu care sta in bucuresti lo mai vazut de cateva ori :) te asigur eu ca iese pe strazi ca pe magheru si pe strazile centrale nu sunt gropi si zicea si mircea badea ca so plimbat cu el .. deci il scoate pe strazi :) am zis ca am sa pun poze cu lambo ala amg chiar foarte serios nu aveam de ce sa mint :) si apropo de ce nu ar putea fi un lambo amg cand amg tuneaza orice :) :-??

ESPinoza 27-07-07 10:36

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1016410)
poze cu bugatti nu am ca mergea , nu zic 100 % ca este acela a lui casuneanu da era in aceleasi culori , varmiu care sta in bucuresti lo mai vazut de cateva ori :) te asigur eu ca iese pe strazi ca pe magheru si pe strazile centrale nu sunt gropi si zicea si mircea badea ca so plimbat cu el .. deci il scoate pe strazi :) am zis ca am sa pun poze cu lambo ala amg chiar foarte serios nu aveam de ce sa mint :) si apropo de ce nu ar putea fi un lambo amg cand amg tuneaza orice :) :-??

amg tuneaza orice? ia si te documenteaza ma ca vad n`ai habar amg e tuner oficial mercedes si atat. si pe forumu asta cred ca sunt 10.000 de bucuresteni innebunitzi dupa mashini nimeni n`a vazut veyron pe strazi in romania si l`ai vazut tu. misto. pe asta l`ai vazut tu?

oliver 29-07-07 21:24

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
espinoza am fo iar la bucuresti si tura asta am intrebat de baieti ... lambo ala amg avea lipit pe spate si inscriptie facut pe jante :) nu aveam de unde sa stiu , dar bugatti au zis ca o fost 2 saptamani dar cu numere de Italia , un singur numar pus pe bordu din fata , adica in masina :) poti sa intrebi de astia din bucuresti pe forum ca sigur l'au vazut .. da srry cu amg ala da asa scria pe el ... adica mai mult am crezut din cauza jantelor inscriptionate :) si poza aia nu cred ca e facuta in romania

BT 81 SIM 30-07-07 00:56

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
9 Attachment(s)
pun si eu ce mai am ..

BT 81 SIM 30-07-07 01:04

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
5 Attachment(s)
inca cateva

ESPinoza 30-07-07 13:53

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1019950)
espinoza am fo iar la bucuresti si tura asta am intrebat de baieti ... lambo ala amg avea lipit pe spate si inscriptie facut pe jante :) nu aveam de unde sa stiu , dar bugatti au zis ca o fost 2 saptamani dar cu numere de Italia , un singur numar pus pe bordu din fata , adica in masina :) poti sa intrebi de astia din bucuresti pe forum ca sigur l'au vazut .. da srry cu amg ala da asa scria pe el ... adica mai mult am crezut din cauza jantelor inscriptionate :) si poza aia nu cred ca e facuta in romania

eu in locu tau as recunoaste ca mint :) nu cred ca este vreun om sanatos la cap sa ishi puna jante de amg pe gallardo in primu rand nici nu cred ca se potrivesc jantele pt ca au distanta intre prezoane diferita .. si da am intrebat de totzi care ii am in lista din bucuresti.. oameni innebunitzi dupa mashini si care fac poze... nimeni nu a vazut bugatti`le pe strada ... cred ca ai fost tu super norocos ;) inca asteptam poze

oliver 30-07-07 22:49

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Poti verifica ... e masina fiului lui prigoana acel lambo ... are numar PRH adica prigoana honoriuss si e neagra ... intreaba de astia de care zici tu ca or sa stie sigur ... nu ma mai complic .. nu stiu de ce as minti acuma .. da nah o s aiti arat si pozele cand o sa fie o intalnire .. si aia ce zici tu cu prezoanele , tu daca iei janta ta si o duci la service si ceri o inscriptie AMG crezi ca nu or executa ?

Yonut21 30-07-07 22:54

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 1021938)
Poti verifica ... e masina fiului lui prigoana acel lambo ... are numar PRH adica prigoana honoriuss si e neagra

L-a dat si la TV, pe Kanal D, baiatul nu minte :)

ESPinoza 31-07-07 10:32

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
pf trebuie sa fac pea detectivu cu voi
jantele de pe gallardo lui honorius sunt negre ca e o editie limitata de 150 de exemplare parca din care a lui e numaru 77 nu e ala atat de prost sa isi scrie amg pe jante uitatzi si poze cu mashina lui

maD_angel 01-08-07 12:12

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Asa'i oliver cum zice ESPinoza...am vazut si eu la tv o emisiune cu masina lui P.H....Si nu a zis nimic de AMG. Cel mai bine ar fi sa incheiem aceasta discutie. Up cu pozele :))

KAmikazee2005 01-08-07 12:35

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
@ oliver: 1. sincer nu am auzit nicaieri de lamboo care sa fie tunat de amg.. si am cautat si p net si nu scrie nicaieri... si sa zicem dak si-ar fi pus prigoana jr jante pe care sa scrie amg.. ar fi cel mai prost. ca la banii lui ar avea alte jante... oricum AMG e tuneru oficial Mercedes si atat...
2. Bugatti Veyron nu am auzit sa fie in B. ci doar a lu casuneanu (sau cum il cheama pe ala) care a trimis inapoi majina... si dak intradevar ar fi fost un bugatti veyron care s-ar fi plimbat prin bucuresti fi sigur ca ar fi fost forumu asta plin de poze cu el.. mai ales la sectiunea majini tari vazute in romania... si pe alte siteuri unde sunt prezentate majinile "exotice" din romania...

alecx15 02-08-07 01:23

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
asta e viatza mai greseste omul nu sariti toti cu gura pe el;)unul cunoaste mai putin altul mai mult asta este:)) no offence!!

Andrey_FL 14-10-07 16:15

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
29 Attachment(s)
bugati - le e al unui baiat din Onesti (casunean_) , iar restul mashinilor sunt vazute si pozate de mine la Intalnirea pasionatilor de tuning de le Iasi.ENJOY si astept pareri...

maD_angel 14-10-07 17:44

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Putin ciudat... Dar incantat sa stiu ca avem un Bugatti in Moldova.

kiddo 17-10-07 12:28

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
wa da care e Bugatti??

Bmw_Rulllzzz 19-10-07 07:09

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
ultima poza, in care este tipu' cu ochelari. ala-i veyron-ul din onesti :-P

HOT 20-10-07 13:49

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Zice in cancan ca peste vreo 2 ani vrea sa il vanda ca sa castige la ea niste banuti ca cica de aia a luat-o a facut o investitie.

Andrey_FL 21-10-07 16:45

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
espinoza....scoate Veyronul din garaj , si se duce cu el la Bucuresti : il duce pe platforma de la Onesti la Adjud (ptr ca e naspa tare drumul pana acolo) si de acolo merge cu el pana la Bucuresti , dar nu cred ca se plimba mult cu el prin Bucuresti
poate baiatul chiar la vazut..

maD_angel 21-10-07 20:07

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Doar oliver sa'l fi vazut? :-?

vLLLad 16-12-07 12:23

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
2 Attachment(s)
mai am inca 2 poze ci o "masina tunata la noi"

maD_angel 16-12-07 16:09

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Nu'mi prea place... :lol: unde sunt facute pozele?!

vLLLad 16-12-07 22:14

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 1249069)
Nu'mi prea place... :lol: unde sunt facute pozele?!

hai wa , ca-i fromoasa ! :oops:

Bogdan-sbt 17-12-07 22:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Arata bine masinutza...mai ales acum ca e gata....:) ...dar nu prea se plimba omul ......sta la Panaiotis...si cam tot timpul o vad acolo...nu prea e prezent pe strazi....:)

baloo_cs 18-12-07 22:38

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Super tare Passat-ul :))))

vLLLad 18-12-07 22:41

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 1252695)
Super tare Passat-ul :))))

mie imi place cum a facut partea de jos cu gri :oops:

baloo_cs 18-12-07 22:43

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Nu esti trendy...asa se poarta :))

vLLLad 18-12-07 22:50

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 1252710)
Nu esti trendy...asa se poarta :))

recunosc ca nu-s trendy...eo is de mai la tara...nu ma pricep in domeniul auto :chew:

baloo_cs 18-12-07 22:56

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Nah...nu te poti kk in gusturile omului :))

vLLLad 18-12-07 22:58

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by baloo_cs (Post 1252754)
Nah...nu te poti kk in gusturile omului :))

da bine....asta-i adevarat..mie imi place cand avea si eleronul ala pe spate...i se potrivea bine...:-P

baloo_cs 18-12-07 23:01

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
:censored: :oops:

ZBENG 19-12-07 11:33

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Ce borală tigănească (nu , nu sunt rasist)

Andrey_FL 21-12-07 16:20

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Quote:

Originally Posted by vLLLad (Post 1248769)
mai am inca 2 poze ci o "masina tunata la noi"

am vazut si eu mashina acum 15 minute in Onesti...e frumoasa..dar era mai frumoasa dak nu ii mai punea pe laterale litere chinezesti si nu ii punea pe portiera embleme de la firme....nice

maD_angel 21-12-07 16:40

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Era mai frumos daca nu punea nimic pe ea ;)

wtah_nissan 22-12-07 10:18

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
hai ma ca e frumoasa...totusi...cred k arata mai bine dak nu ii punea nimic cu gri,inclusiv semnele japoneze...dak i-ar puen si niste jenti frumaose ar arata super totusi :)

Andrey_FL 23-12-07 10:29

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
15 Attachment(s)
Ceva din Onesti
X5 ,
Ascona de 120 de cai.
Calibra 150 de cai .
E 46 320 d de 136 de cai

kiddo 23-12-07 12:17

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
frumoase masinile imi place x5

Andrey_FL 27-12-07 16:53

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
36 Attachment(s)
Masinile de la GTV-TUNING Onesti
Seat Leon
Renault Megane
Vw New Beetle
Audy RS6(undeva peste 500 de cai avea inainte sa fie furat)

Bogdan-sbt 27-12-07 23:45

Re: Masini tunate de la noi din tara
 
Frumushele foc!:-P


All times are GMT +2. The time now is 05:13.

- Copyright 2026 4Tuning