![]() |
Re: Masini tunate de la noi din tara
http://add-at-work.com/blog/bugatti-veyron-in-romania/
espinoza nu cred ca nu ai auzit de Casuneanu care detine Bugatti . unde l'am vazut ? pe bulevardu magheru . ZBENG te invit sa vezi pozele pe telefon ca din pacate acuma nu mai gasesc kitu ca sa le descarc dar ma gasesti de obicei prin giratoriu pe acolo :) si iti arat pozele cu zoom 4x si filmuletz , daca ti se pare asa de bizar este GOOGLE.ro sa vezi cate chestii poti gasi aici |
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
poze cu bugatti nu am ca mergea , nu zic 100 % ca este acela a lui casuneanu da era in aceleasi culori , varmiu care sta in bucuresti lo mai vazut de cateva ori :) te asigur eu ca iese pe strazi ca pe magheru si pe strazile centrale nu sunt gropi si zicea si mircea badea ca so plimbat cu el .. deci il scoate pe strazi :) am zis ca am sa pun poze cu lambo ala amg chiar foarte serios nu aveam de ce sa mint :) si apropo de ce nu ar putea fi un lambo amg cand amg tuneaza orice :) :-??
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
espinoza am fo iar la bucuresti si tura asta am intrebat de baieti ... lambo ala amg avea lipit pe spate si inscriptie facut pe jante :) nu aveam de unde sa stiu , dar bugatti au zis ca o fost 2 saptamani dar cu numere de Italia , un singur numar pus pe bordu din fata , adica in masina :) poti sa intrebi de astia din bucuresti pe forum ca sigur l'au vazut .. da srry cu amg ala da asa scria pe el ... adica mai mult am crezut din cauza jantelor inscriptionate :) si poza aia nu cred ca e facuta in romania
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
9 Attachment(s)
pun si eu ce mai am ..
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
5 Attachment(s)
inca cateva
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Poti verifica ... e masina fiului lui prigoana acel lambo ... are numar PRH adica prigoana honoriuss si e neagra ... intreaba de astia de care zici tu ca or sa stie sigur ... nu ma mai complic .. nu stiu de ce as minti acuma .. da nah o s aiti arat si pozele cand o sa fie o intalnire .. si aia ce zici tu cu prezoanele , tu daca iei janta ta si o duci la service si ceri o inscriptie AMG crezi ca nu or executa ?
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
2 Attachment(s)
pf trebuie sa fac pea detectivu cu voi
jantele de pe gallardo lui honorius sunt negre ca e o editie limitata de 150 de exemplare parca din care a lui e numaru 77 nu e ala atat de prost sa isi scrie amg pe jante uitatzi si poze cu mashina lui |
Re: Masini tunate de la noi din tara
Asa'i oliver cum zice ESPinoza...am vazut si eu la tv o emisiune cu masina lui P.H....Si nu a zis nimic de AMG. Cel mai bine ar fi sa incheiem aceasta discutie. Up cu pozele :))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
@ oliver: 1. sincer nu am auzit nicaieri de lamboo care sa fie tunat de amg.. si am cautat si p net si nu scrie nicaieri... si sa zicem dak si-ar fi pus prigoana jr jante pe care sa scrie amg.. ar fi cel mai prost. ca la banii lui ar avea alte jante... oricum AMG e tuneru oficial Mercedes si atat...
2. Bugatti Veyron nu am auzit sa fie in B. ci doar a lu casuneanu (sau cum il cheama pe ala) care a trimis inapoi majina... si dak intradevar ar fi fost un bugatti veyron care s-ar fi plimbat prin bucuresti fi sigur ca ar fi fost forumu asta plin de poze cu el.. mai ales la sectiunea majini tari vazute in romania... si pe alte siteuri unde sunt prezentate majinile "exotice" din romania... |
Re: Masini tunate de la noi din tara
asta e viatza mai greseste omul nu sariti toti cu gura pe el;)unul cunoaste mai putin altul mai mult asta este:)) no offence!!
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
29 Attachment(s)
bugati - le e al unui baiat din Onesti (casunean_) , iar restul mashinilor sunt vazute si pozate de mine la Intalnirea pasionatilor de tuning de le Iasi.ENJOY si astept pareri...
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Putin ciudat... Dar incantat sa stiu ca avem un Bugatti in Moldova.
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
wa da care e Bugatti??
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
ultima poza, in care este tipu' cu ochelari. ala-i veyron-ul din onesti :-P
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Zice in cancan ca peste vreo 2 ani vrea sa il vanda ca sa castige la ea niste banuti ca cica de aia a luat-o a facut o investitie.
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
espinoza....scoate Veyronul din garaj , si se duce cu el la Bucuresti : il duce pe platforma de la Onesti la Adjud (ptr ca e naspa tare drumul pana acolo) si de acolo merge cu el pana la Bucuresti , dar nu cred ca se plimba mult cu el prin Bucuresti
poate baiatul chiar la vazut.. |
Re: Masini tunate de la noi din tara
Doar oliver sa'l fi vazut? :-?
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
2 Attachment(s)
mai am inca 2 poze ci o "masina tunata la noi"
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Nu'mi prea place... :lol: unde sunt facute pozele?!
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Arata bine masinutza...mai ales acum ca e gata....:) ...dar nu prea se plimba omul ......sta la Panaiotis...si cam tot timpul o vad acolo...nu prea e prezent pe strazi....:)
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Super tare Passat-ul :))))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Nu esti trendy...asa se poarta :))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Nah...nu te poti kk in gusturile omului :))
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
:censored: :oops:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Ce borală tigănească (nu , nu sunt rasist)
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Quote:
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
Era mai frumos daca nu punea nimic pe ea ;)
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
hai ma ca e frumoasa...totusi...cred k arata mai bine dak nu ii punea nimic cu gri,inclusiv semnele japoneze...dak i-ar puen si niste jenti frumaose ar arata super totusi :)
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
15 Attachment(s)
Ceva din Onesti
X5 , Ascona de 120 de cai. Calibra 150 de cai . E 46 320 d de 136 de cai |
Re: Masini tunate de la noi din tara
frumoase masinile imi place x5
|
Re: Masini tunate de la noi din tara
36 Attachment(s)
Masinile de la GTV-TUNING Onesti
Seat Leon Renault Megane Vw New Beetle Audy RS6(undeva peste 500 de cai avea inainte sa fie furat) |
Re: Masini tunate de la noi din tara
Frumushele foc!:-P
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:13. |
- Copyright 2026 4Tuning