Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Tot ce tzine de Tuningshow 26-27 martie (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/4085-tzine-tuningshow-26-27-martie.html)

CT-03-ART 18-03-05 09:45

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-03-ART\"
psycho omega se pare ca nu se shtie daka mai vine
deci am gasit al 5-lea pt locurile din mashina ta

adika floricica mea...
se pare ca vine shi ea...


frate ... deci .. tuh zici k la mine in mashina ..sa mergi tuh ... evo si tov ta ??

asta daka ne iei...

lolek 18-03-05 10:20

:evil: moa voi ma faceti sa fug de acasa sa mor eu ... ca am probleme cu ai mei si nu vor ... morrrr ....

CT-87-ADY 18-03-05 11:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"lolek\"
:evil: moa voi ma faceti sa fug de acasa sa mor eu ... ca am probleme cu ai mei si nu vor ... morrrr ....

:lol: FUGI! :twisted:

Evo007 18-03-05 12:21

Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

CT-87-ADY 18-03-05 13:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

:lol: :lol: :lol: Pune butelia pe tine a?? :wink:

madfish 18-03-05 19:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Eu merg cu SLC`u si cu varsu` => mai este un loc liber!!!
Care vrea?

cred ca io o sa vin cu voi.

Evo007 18-03-05 20:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

:lol: :lol: :lol: Pune butelia pe tine a?? :wink:

E nu mai imi da bani sa ies sau altceva

GReedY 18-03-05 22:32

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Quote:

Originally Posted by \"CT-87-ADY\"
Quote:

Originally Posted by \"Evo007\"
Nici ai mei nu vraeau adika tata da plec ii zice mama si cand ma intorc imi ispasesc pedeapsa

:lol: :lol: :lol: Pune butelia pe tine a?? :wink:

E nu mai imi da bani sa ies sau altceva


Offtopic la greu ... vretzi sa facetzi posturi si nu stitzi cum :)

Psycho 18-03-05 22:41

io tot nu inteleg cine merge ... si catzi suntem .. sincer .... cred k o sa fim doar 2 mashini din cate inteleg eu ???

needBrain 18-03-05 23:47

:lol: e nasol pe forum.cel mai bine vb fatza-n fatza.

Evo007 19-03-05 11:19

Cred ca asa e mai bine sa vb la intalniri
Da cand sa mai vb ca daca azi nu ne-am intalnit
Sambata viitoare e prea tarziu
Din cate stiu yo merge slc psycho ceres si sadu
restu nu prea mai stiu

CT-87-ADY 19-03-05 13:17

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
io tot nu inteleg cine merge ... si catzi suntem .. sincer .... cred k o sa fim doar 2 mashini din cate inteleg eu ???

hmmm vino pe la 18.00 la sala si discutam...

Psycho 20-03-05 20:26

Anuntz Important ... !!!


Deci .. vineri seara la 8 propun sa ne int. toti .. am zis TOTI cei care merg ... la bucureshti ... la Tuning Show ... asa ... sa stabilim ora plecarii si toate ***urile astea .. si sa vedem exakt catzi am mai ramas din catzi au zis k vin ... si daca mai e nevoie de mashini ... k se mai face rost ... Ok ???

Evo007 20-03-05 20:33

E bine ca de acu 3 intalniri numai de asta vorbim si nu am stabilit decat cu cine mergem.Dar Vineri seara sa spperam ca vorbim si nu stam pana tarziu ca sa ne putem scula maine :lol: :lol: :lol: :lol:

CT-03-ART 20-03-05 20:46

Vineri (25.03.2005) ora 18:00 la Sala Sporturilor sunt \"obligatzi\" sa vina totzi cei care merg la tuningshow pt a discuta plecarea de dimineatza...

Psycho 20-03-05 21:33

art io zic la 8 ... nu la 18 .. ptr k e pre devreme ... parerea mea .. io oricum la 8 ies .. la ora aia dorm .. sau sunt la :workout:

CT-87-ADY 20-03-05 22:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
art io zic la 8 ... nu la 18 .. ptr k e pre devreme ... parerea mea .. io oricum la 8 ies .. la ora aia dorm .. sau sunt la :workout:

hmmm... La ora 20.00 cum zice Psycho k nu ne putem certa cu el k e TERRORIST ARAB :twisted:

O.K. lume?

madfish 21-03-05 00:28

dap vineri la 8 ramane. Si facetzi cum zice ca omu` e kamikaze !!!

HAL 21-03-05 03:23

vreau sa stiu shi eu exact unde se tzine showul??


ptr psyho: eu stau in bucale(bucuresti-ptr cine nu stieee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) shi te-as pute gazdui pe tine shi prietena ta ptr o noapte asta daca vreu ca sa vezi ce inima mare am :wink: !! shi chiar vb serios vorbim daca vrei ok!!! let me know!! :peace:

Evo007 21-03-05 12:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
vreau sa stiu shi eu exact unde se tzine showul??


ptr psyho: eu stau in bucale(bucuresti-ptr cine nu stieee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) shi te-as pute gazdui pe tine shi prietena ta ptr o noapte asta daca vreu ca sa vezi ce inima mare am :wink: !! shi chiar vb serios vorbim daca vrei ok!!! let me know!! :peace:

degeaba ca el nu sta peste noapte din ce am inteles yo
Se intoarce seara inapoi

CT-87-ADY 21-03-05 13:56

SHM`ule zii frate ramai peste noapte sau nu? :?

needBrain 21-03-05 20:23

io plec cu dogarel dum dimineatza.mai e un loc

CT-87-ADY 21-03-05 21:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
io plec cu dogarel dum dimineatza.mai e un loc

Fratzilor v`atzi interesat cand inchide tuning show`ul?
Hmm... pai dak este ne intoarce impreuna, vb. duminik

Psycho 21-03-05 22:36

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
vreau sa stiu shi eu exact unde se tzine showul??


ptr psyho: eu stau in bucale(bucuresti-ptr cine nu stieee :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) shi te-as pute gazdui pe tine shi prietena ta ptr o noapte asta daca vreu ca sa vezi ce inima mare am :wink: !! shi chiar vb serios vorbim daca vrei ok!!! let me know!! :peace:

hal ... da`mi un prv ..s au o sa`ti dau eu cu nr de tel .. si stai kalm k ne stim ... daca e de dormit .. gasesk eu pana la urma .. da e bine sa te am si p tine ... ady nu stau peste noapte ptr k vreau sa vin la indemanare .. asa .. si ami vroiams a scriu ceva .. a hal su ocu cu solenza alba :p

HAL 21-03-05 23:54

a hal su ocu cu solenza alba :p


da ma te stiu normal ......
altfel te chemam la mine :lol: :lol:
vorbim!

Psycho 22-03-05 07:53

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
a hal su ocu cu solenza alba :p


da ma te stiu normal ......
altfel te chemam la mine :lol: :lol:
vorbim!



bwhuhahahah ... mersi :) imi imaginam ... da pewla mea .. hai k vb pe private daca zici k esti la buc :))

Psycho 22-03-05 10:10

frate .... hal .. sau care ami e de prin buc .. cu cine vb sa ne ashtepte pe autostrada .. la ieshire sa ne duca si pe noi la prisma 2 .. k eu nu mai stiu exact unde este .. a ?? vb cu gratzian ... sau cu cineva ???

needBrain 22-03-05 19:22

salonu se inchide pe la 6.am vb azi cu cristi

CeReS 22-03-05 21:55

6 PM sau 18.00 :lol: :lol: :lol:

CeReS 22-03-05 21:56

ora 6 PM sau 18.00 :lol: :lol: :lol:
sa nu ducem lumea in eroare :wink:

Psycho 22-03-05 22:35

ceres .. deci ... venim cat ami devreme sa stam cat ami mult :) se face ceva dupe aia .. ai ceva informatzii ??

CT-03-ART 23-03-05 09:12

daka or sa fie parcarile goale itzi dai seama ca ashtia nu se pot abtzine...

CT-87-ADY 23-03-05 10:09

Se stie ma k o sa fie show in noaptea de sambata spre duminik... :twisted:

Evo007 23-03-05 11:38

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
frate .... hal .. sau care ami e de prin buc .. cu cine vb sa ne ashtepte pe autostrada .. la ieshire sa ne duca si pe noi la prisma 2 .. k eu nu mai stiu exact unde este .. a ?? vb cu gratzian ... sau cu cineva ???

Pei au zis aia din bucuresti ca ne asteapta
Si ca ne ducem cu ei in kyselef parca

Psycho 23-03-05 13:00

am vb si cu santos si cu gratzian ... o sa vb si cu tye .. da ca e sa ne int. cu ei ... sa vedem noi alea alea .. oricum nu ramanem de carutza acolo ...

madfish 23-03-05 15:20

e clar iese show sambata noapte

Evo007 23-03-05 16:21

ce era la noi 20 de masini da cred ca o sa fie acolo 50
ca vin de peste tot am auzit
dabaia astept cred ca raman peste noapte daca am cu cine sa ma intorc

HAL 23-03-05 16:49

mey va astept eu am vb cu psycho ce dreq constantzenii tre sa se ajute :lol: :lol: chiar asha sa apelam la bucuresteni???? :oops: :wink:

vorbim vineri seara la un telefon!!!!!!

cta rulessss!!!! :lol: :lol: :lol:

CT-03-ART 23-03-05 17:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"HAL\"
mey va astept eu am vb cu psycho ce dreq constantzenii tre sa se ajute :lol: :lol: chiar asha sa apelam la bucuresteni???? :oops: :wink:

vorbim vineri seara la un telefon!!!!!!

cta rulessss!!!! :lol: :lol: :lol:

aici sunt de acord cu tine...dar spune mai detaliat ce potzi face pt noi...te rog...

HAL 23-03-05 22:44

va astept la intrarea in bucuresti shi merg cu voi la tuning show!!!!! 8)
ne distram prin bucale vedem noi
numai sa spunetzi la ce ora plecatzi din cta ca sa stiu!!!

ce credeai!!!!!!!! :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 10:35.

- Copyright 2026 4Tuning