Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :) (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/40527-olteanu-meu-intors.html)

Magos 16-05-07 01:06

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
clar... m-ai mai cerut odata de nevasta din cate tine eu minte... =))

Magos 17-05-07 23:09

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
deci nu se mai poate .. e sub orice critica... lansez un strigat neajutorat baieti... help cu masina ca m-a depasit!!!! :(((((

cred ca am cel mai fitzos motor pus pe olteni vreodata!!!

so... help!!!

Bucuresti only :)) :P

Ja_Rule 18-05-07 22:49

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ce`ai mai patit bre?

Magos 18-05-07 23:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ce n'am patit mai bine zis!!!!

Bryan 18-05-07 23:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
ai putea sa incepi prin a spune ce anume are si poate te ajuta cineva

Magos 18-05-07 23:17

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
carburatorul, face figuri rau de tot... se ineaca... e dereglat cu totul ca zace de atata timp... cand l-am dus la garaj am zis ca ma sufoc in masina, la cat gaz de esapament intrase si culmea, nu mergeau nici geamurile sa se deschida... am zis ca mor!!!

ZM_FKL 19-05-07 21:46

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
a mea face urat de tot. se roaga mecanicul de mine sa o bag in service. Din pacate am zis ca o duc saptamana asta si nu am reusit. Luni seara chiar o duc la reparat. Nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi fara masina o saptamana.

Magos 20-05-07 02:13

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
well ... nici eu ... d'aia am doua acum =))

ZM_FKL 20-05-07 17:07

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 910023)
well ... nici eu ... d'aia am doua acum =))

Te invidiez acum :D Sau mai bine nu. 2 masini inseamna "2 guri de hranit" :P
Mie imi ajunge una flamanda rau de tot hihihihi.... Mai ales ca are ochii albastrii acum.

Toate cele bune,
Marian.

Magos 22-05-07 21:29

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
mmm... sa stii ca doua guri de hranit... mai bine ma lipseam =)) :D
e sac fara fund... :((

Magos 22-05-07 21:36

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
A inceput al meu carburator sa faca pe nesimtitul rau de tot... Ce naiba o fii.. Nu stiu, ca este al doilea carburator luna asta....

Poate ca pana la urma, NU o fi el vinovat... Solutia e undeva la mijloc... :-?

ZM_FKL 22-05-07 22:00

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914567)
mmm... sa stii ca doua guri de hranit... mai bine ma lipseam =)) :D
e sac fara fund... :((

Hai sa iti zic un secret. Si eu am 2 masini. Un OLTCIT care ramane prima mea dragoste si mai am una B*W care e a 2-a dragoste si ultima. Dar sa nu mai zici la nimeni, ok? Raman dator. pup you too pentru asta.

ZM_FKL 22-05-07 22:04

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914582)
A inceput al meu carburator sa faca pe nesimtitul rau de tot... Ce naiba o fii.. Nu stiu, ca este al doilea carburator luna asta....

Poate ca pana la urma, NU o fi el vinovat... Solutia e undeva la mijloc... :-?

Azi imi schimba mecanicul carburatorul. Il montez pe cel de 1300. Daca vrei iti trimit carburatorul meu de 1100. Poate, poate.....

Magos 22-05-07 22:04

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
hi hi... esti fericit...
eu mai am alt cazan.. O DACIE!!! =))

Magos 22-05-07 22:04

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
merge macar?? :D

ZM_FKL 22-05-07 22:11

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914582)
A inceput al meu carburator sa faca pe nesimtitul rau de tot... Ce naiba o fii.. Nu stiu, ca este al doilea carburator luna asta....

Poate ca pana la urma, NU o fi el vinovat... Solutia e undeva la mijloc... :-?

Deci....hai sa iti propun o treaba.
Luna viitoare merg cu nevasta la tara sa ne vedem pustiul. Vin cu slep-ul iti iau masina, o aduc in TM si in 2 zile vin cu ea inapoi la tine pe rotile ei. Ce zici?

Magos 22-05-07 22:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
hi hi... :) sounds good.. dar
eu o sa fiu inaccesibila pana la jumatatea lunii iunie, inceputul lui iulie...
probleme...
deci... :( nu stiu cat de aplicabila este.. :(

ZM_FKL 22-05-07 22:24

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914632)
hi hi... esti fericit...
eu mai am alt cazan.. O DACIE!!! =))

Nu sunt fericit. Maine o vand (Pisica) Vreau altceva. Probabil seria 7. Sincer imi pare rau ca o dau dar musai sa o vand.

ZM_FKL 22-05-07 22:27

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914660)
hi hi... :) sounds good.. dar
eu o sa fiu inaccesibila pana la jumatatea lunii iunie, inceputul lui iulie...
probleme...
deci... :( nu stiu cat de aplicabila este.. :(

Nu conteaza cand esti disponibila. cand ai timp si vrei....se rezolva nu-i nici o problema. Nea' Misu e un om jos palaria. Am crezut ca dureaza o saptamana pana e gata masina. Maine dimineata E GATA. Trust me.

ZM_FKL 22-05-07 22:28

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914660)
hi hi... :) sounds good.. dar
eu o sa fiu inaccesibila pana la jumatatea lunii iunie, inceputul lui iulie...
probleme...
deci... :( nu stiu cat de aplicabila este.. :(

eventual da-mi un id de messenger daca vrei
Sincer, daca pot sa te ajut....cu cea mai mare placere si chiar nu vreau nimic in schimb.

Magos 22-05-07 23:50

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
te-am notat! :)

ZM_FKL 24-05-07 00:53

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 914851)
te-am notat! :)

ma bucur. Dupa cum am zis...Buda este din nou pe strazile TM-ului. A iesit boboc. A ramas doar carburatorul neschimbat. Ala urmeaza sa-l schimb saptamana viitoare.

Toate cele bune,
Marian.

Magos 25-05-07 14:28

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
olteanul meu zace acum... nici macar nu mai porneste... :(((

ZM_FKL 26-05-07 07:16

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 919158)
olteanul meu zace acum... nici macar nu mai porneste... :(((

Vin cu slep-ul dupa el? In 2 zile ti-l aduc pe roti inapoi. :D O sa te intrebi cand ti-ai luat porsche ca nu-ti amintesti. :P

Toate cele bune,
Marian.

Magos 01-06-07 10:46

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
eu cum naibii sa il duc la carbotest daca nu porneste, mr doarr4u?? :(

Bryan 01-06-07 14:47

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
verifica si tu daca da scanteie si daca vine benzina in carb
daca da scanteie si vine benzina probabil e inecata scoate bujiile si usuca-le

Ja_Rule 01-06-07 18:22

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
e fatã !!! .. ce`i asa greu de inteles ? :)

Bryan 01-06-07 19:56

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
pai din cate am mai citit parea ca se pricepe cat de cat
nu e nimeni din bucuresti sa o ajute :?:

Magos 02-06-07 20:17

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Ja_Rule (Post 929265)
e fatã !!! .. ce`i asa greu de inteles ? :)

multumesc, Liviu !! Esti un DULCE nu am ce zice :no::no:

ZM_FKL 02-06-07 20:20

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
deci? Slep-ul sau nu? :D

Toate cele bune,
Marian.

Magos 02-06-07 20:26

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:woowoo::woowoo:ia-l!!!!
m-a omorat cu zile!!! =))

ZM_FKL 02-06-07 20:46

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Cand vin dupa el?

Magos 02-06-07 21:07

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
cand vrei... ca zace... :(da' mi-l mai aduci??? :D

ZM_FKL 02-06-07 21:08

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 930696)
cand vrei... ca zace... :(da' mi-l mai aduci??? :D

il vinzi?

Toate cele bune,
Marian.

Magos 02-06-07 21:09

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
:evil_laugnu inca ... inca nu m-a convins ca trebuie sa ii fac vant!!!

ZM_FKL 02-06-07 21:09

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 930698)
:evil_laugnu inca ... inca nu m-a convins ca trebuie sa ii fac vant!!!

Stai linistita ca-l vezi inapoi. Intra si tu pe messenger.

Magos 02-06-07 21:13

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
nu se conecteaza de cateva zile si face urat... :(

ZM_FKL 02-06-07 21:14

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 930710)
nu se conecteaza de cateva zile si face urat... :(

de pe mobil atunci ma chere :P

Magos 02-06-07 21:15

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
pai la mobil ma refeream!!!!!!!!!
ca netul nu l-am platit....:oops::oops::oops::oops:

ZM_FKL 02-06-07 21:16

Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
 
the....f...The caddy atunci. :D


All times are GMT +2. The time now is 20:17.

- Copyright 2026 4Tuning