![]() |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
clar... m-ai mai cerut odata de nevasta din cate tine eu minte... =))
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
deci nu se mai poate .. e sub orice critica... lansez un strigat neajutorat baieti... help cu masina ca m-a depasit!!!! :(((((
cred ca am cel mai fitzos motor pus pe olteni vreodata!!! so... help!!! Bucuresti only :)) :P |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
ce`ai mai patit bre?
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
ce n'am patit mai bine zis!!!!
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
ai putea sa incepi prin a spune ce anume are si poate te ajuta cineva
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
carburatorul, face figuri rau de tot... se ineaca... e dereglat cu totul ca zace de atata timp... cand l-am dus la garaj am zis ca ma sufoc in masina, la cat gaz de esapament intrase si culmea, nu mergeau nici geamurile sa se deschida... am zis ca mor!!!
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
a mea face urat de tot. se roaga mecanicul de mine sa o bag in service. Din pacate am zis ca o duc saptamana asta si nu am reusit. Luni seara chiar o duc la reparat. Nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi fara masina o saptamana.
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
well ... nici eu ... d'aia am doua acum =))
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
Mie imi ajunge una flamanda rau de tot hihihihi.... Mai ales ca are ochii albastrii acum. Toate cele bune, Marian. |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
mmm... sa stii ca doua guri de hranit... mai bine ma lipseam =)) :D
e sac fara fund... :(( |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
A inceput al meu carburator sa faca pe nesimtitul rau de tot... Ce naiba o fii.. Nu stiu, ca este al doilea carburator luna asta....
Poate ca pana la urma, NU o fi el vinovat... Solutia e undeva la mijloc... :-? |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
hi hi... esti fericit...
eu mai am alt cazan.. O DACIE!!! =)) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
merge macar?? :D
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
Luna viitoare merg cu nevasta la tara sa ne vedem pustiul. Vin cu slep-ul iti iau masina, o aduc in TM si in 2 zile vin cu ea inapoi la tine pe rotile ei. Ce zici? |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
hi hi... :) sounds good.. dar
eu o sa fiu inaccesibila pana la jumatatea lunii iunie, inceputul lui iulie... probleme... deci... :( nu stiu cat de aplicabila este.. :( |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
Sincer, daca pot sa te ajut....cu cea mai mare placere si chiar nu vreau nimic in schimb. |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
te-am notat! :)
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
Toate cele bune, Marian. |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
olteanul meu zace acum... nici macar nu mai porneste... :(((
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
Toate cele bune, Marian. |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
eu cum naibii sa il duc la carbotest daca nu porneste, mr doarr4u?? :(
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
verifica si tu daca da scanteie si daca vine benzina in carb
daca da scanteie si vine benzina probabil e inecata scoate bujiile si usuca-le |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
e fatã !!! .. ce`i asa greu de inteles ? :)
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
pai din cate am mai citit parea ca se pricepe cat de cat
nu e nimeni din bucuresti sa o ajute :?: |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
deci? Slep-ul sau nu? :D
Toate cele bune, Marian. |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
:woowoo::woowoo:ia-l!!!!
m-a omorat cu zile!!! =)) |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Cand vin dupa el?
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
cand vrei... ca zace... :(da' mi-l mai aduci??? :D
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
Toate cele bune, Marian. |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
:evil_laugnu inca ... inca nu m-a convins ca trebuie sa ii fac vant!!!
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
nu se conecteaza de cateva zile si face urat... :(
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
Quote:
|
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
pai la mobil ma refeream!!!!!!!!!
ca netul nu l-am platit....:oops::oops::oops::oops: |
Re: Olteanu meu!! :D tot la el m-am intors... :)
the....f...The caddy atunci. :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:17. |
- Copyright 2026 4Tuning