Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Masini si discutii din Vatra Dornei (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/40407-masini-discutii-vatra-dornei.html)

Y O B 18-05-07 17:03

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Primul pas in organizarea unei curse a fost facut. Am vb cu directoru ziarului si a televiziuni locale pt a ne sprijini. Va mai astept cu propuneri si idei.

CoCaine 18-05-07 19:45

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Trebuie neaparat sa vorbiti cu Politia Locala pentru a va sprijini,fara ei nu cred ca o sa puteti..bafta multa!

Y O B 19-05-07 08:59

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 908014)
Trebuie neaparat sa vorbiti cu Politia Locala pentru a va sprijini,fara ei nu cred ca o sa puteti..bafta multa!

NU cred ca e nevoie sa vb cu politia locala pt ca nu facem cursa in oras. Vrem sa o facem pe aeroportul de la Floreni, si acolo nu e drum public incat sa trebuiasca si politie. Vor veni probabil ambulanta si pompieri, ca ei sunt cam cei mai importanit in caz de ceva Doamne fereste. Ms oricum pt sfat

Y O B 19-05-07 13:42

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Lume, lume cica s-a pus militia pe mine. Vor sa ma lase pieton!!!(bulangii) sa le-o trag. Acum sa vreau sa vb cu ei de cursa si nu pot. Da mai sunt si alti. Apropo nu aveti careva folie de pus pe nr de inmatriculare ca sa nu iasa la radar???

Soferu' 19-05-07 13:47

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
:D :D :D :D :D Chiar asa???????? Nu pot sa cred. Atunci cand erai la Foresta te-a prins radaru asa-i? Daca ajung sa te vad purtand centura si sa semnalizezi la fiecare curba si restu am sa mor de ras.



:2gun: :chainsaw: Let's shout the cops :2gun: :chainsaw:

Da tu nu te faci militian??? Ca parca asa stiam eu

Soferu' 19-05-07 13:50

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
4 Attachment(s)
Si inca ceva poze cu fiara. Pasatu e pe drum din Germania vine la Vatra

Ali_ump 19-05-07 13:52

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Vreti sa organizatti ceva pe la Dorna? Vedeti ca o sa aveti nevoie de multe chestii...aprobari ...alea ...alea....Va urez bafta!!!

Y O B 19-05-07 13:57

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 909063)
Vreti sa organizatti ceva pe la Dorna? Vedeti ca o sa aveti nevoie de multe chestii...aprobari ...alea ...alea....Va urez bafta!!!

Deocamdata e in stagiul de proiect. Dar speram sa reusim sa facem ceva. Oricum daca vrem sa facem ceva vom face impreuna cu Crazy Drivers Suceava, ca au spus ca sprijina activitati de genu, mai ales ca vreau sa intru si in club.

Y O B 19-05-07 13:58

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
1 Attachment(s)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.

Ali_ump 19-05-07 14:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909071)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.

UUuuuu...urat de tot...a facut cunostinta cu stalpu ala ...:sad:

Ali_ump 19-05-07 14:06

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909068)
Deocamdata e in stagiul de proiect. Dar speram sa reusim sa facem ceva. Oricum daca vrem sa facem ceva vom face impreuna cu Crazy Drivers Suceava, ca au spus ca sprijina activitati de genu, mai ales ca vreau sa intru si in club.

Am inteles...dar la varianta de a infiinta voi unclub nu v-ati gandit?

Y O B 19-05-07 14:10

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 909084)
Am inteles...dar la varianta de a infiinta voi unclub nu v-ati gandit?

In primul rand suntem prea putini ca sa infiintam un club, iar in al doilea rand trebuie cam multi bani ca sa-l infiintezi.

Ali_ump 19-05-07 15:02

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909096)
In primul rand suntem prea putini ca sa infiintam un club, iar in al doilea rand trebuie cam multi bani ca sa-l infiintezi.

La partea cu banii ai dreptate ...nu e tocmai ieftin s il faci dar merita...daca mai gasiti oameni intre timp...poate...cine stie...;)
Bafta in continuare...sper sa ne vedem la vara la Piatra Neamt la Intalnirea 4 Tuning....;)

Y O B 19-05-07 15:05

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Pai daca ma anunti si pe mine cand e poate am sa vin. Sau cand se organizeaza ceva curse.

Ali_ump 19-05-07 15:10

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 909199)
Pai daca ma anunti si pe mine cand e poate am sa vin. Sau cand se organizeaza ceva curse.

O sa fie anunt pe forum...:D dar te anunt aici pe sectiune ...nu-i stres;)

Y O B 28-05-07 22:17

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Aloooooooooo militia ce-i cu linistea asta pe aici
?

maf 28-05-07 22:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
vand 2 purcelusi rasa pura, pedigree , mushchiloshi , pretz negociabil

acum serios :) ce discutii vrei sa aibe loc aici zilnic? :) mai ales, prob ai o mare parte din oras la tn cu care sa vb in lista de mess :)

organizati ceva?

Y O B 28-05-07 22:30

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 922725)
vand 2 purcelusi rasa pura, pedigree , mushchiloshi , pretz negociabil

acum serios :) ce discutii vrei sa aibe loc aici zilnic? :) mai ales, prob ai o mare parte din oras la tn cu care sa vb in lista de mess :)

organizati ceva?

Chiar imi era dor de tine mai maf miai
nu organizam nimic ca cica intra aeroportu in renovare si o sa facem dupa aia

bull 28-05-07 23:33

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
de organizat se va organiza odata si odata, prima cursa va fi mai greu de organizat pana va intelege lumea ca e nevoie si de asa ceva.

KAmikazee2005 29-05-07 07:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Prima cursa o sa fie cea mai grea... ca dupa aia .. se obisnuieste lumea.. o sa aveti si sponsori.. ;)

Y O B 30-05-07 17:14

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Sponsori am avea cativa de prin oras. Aeroportul ne va fi pus gratis la dispozitie din ce am vb eu cu directorul de la ziarul local. Oricum vom incerca sa organizam dupa cea de la Suceava sa vedem cum sta treaba cand organizezi o cursa

Low_Ridah 31-05-07 11:42

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Felicitari baietzi :d ...vad k inaintati incet dar sigur .....bv ...tin sa va Felicit ink odata :).....BV

Y O B 31-05-07 11:44

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Multumim. Incercam sa facem si noi ce putem. Inca suntem putini dar incet, incet sper sa ne adunam mai multi.

no limits design 09-06-07 18:34

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 926919)
Multumim. Incercam sa facem si noi ce putem. Inca suntem putini dar incet, incet sper sa ne adunam mai multi.

e vreo problema dak venim catziva shi de prin c-lung??? ........ k aci chiar k sunt putzini interesatzi de chestii din astea .......... shi poate asha impreuna facem o comunitate putzin mai mare nu??

Y O B 10-06-07 10:51

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 940835)
e vreo problema dak venim catziva shi de prin c-lung??? ........ k aci chiar k sunt putzini interesatzi de chestii din astea .......... shi poate asha impreuna facem o comunitate putzin mai mare nu??

Unde sa veniti? La Vatra dornei?:D :D :D

CoCaine 11-06-07 13:17

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by no limits design (Post 940835)
e vreo problema dak venim catziva shi de prin c-lung??? ........ k aci chiar k sunt putzini interesatzi de chestii din astea .......... shi poate asha impreuna facem o comunitate putzin mai mare nu??

Credeam ca sunt singurul membru 4Tuning din Campulung,se pare ca nu:-P
Daca ma vedeti la vara prin oras sariti-mi in fata masinii:twisted:

Y O B 12-06-07 22:59

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
2 Attachment(s)
Sa mai bag si eu ceva masini de prin oras. Sunt de vanzare amandoua.

no limits design 13-06-07 15:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by CoCaine (Post 943203)
Credeam ca sunt singurul membru 4Tuning din Campulung,se pare ca nu:-P
Daca ma vedeti la vara prin oras sariti-mi in fata masinii:twisted:

man ........... da shi mie un add la adresa de YM ..... tuning_boy_08 .....:D ;) :rolleyes2

Y O B 30-06-07 19:18

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
MARE ATENTIE MARE PT CEI DIN DORNA DAR SI PT CEI DIN AFARA ORASULUI cica vrea meseriasu asta de primar, impreuna cu salvamontu sa organizeze o cursa de masini pe Argestru. Daca e adevarat va rog eu mult de tot sa va mobilizati si sa va prezentati la start ca va ia mama dracului daca nu veniti:D :D :D

KAmikazee2005 30-06-07 23:03

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
ce fel de cursa?? viteza ... indemanare... da mai multe detalii ;)) :P

Y O B 30-06-07 23:20

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Momentan tot ceea ce stiu este ca va fi de acceleratie pe 400m, undeva la intrare in oras, pe un drum cu 4 benzi. Mai multe voi afla maine cand ma voi intalni cu cei care vor sa organizeze, care sper sa inteleaga si sa ma lase si pe mine sa ma implic in organizare.:D

Low_Ridah 01-07-07 14:45

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
O sa fim acolo sa sprijinim :peace:

Ali_ump 01-07-07 15:54

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Dati-ne niste detalii ...poate ajung si din Piatra Neamt cativa ....

maD_angel 01-07-07 15:56

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 975145)
Momentan tot ceea ce stiu este ca va fi de acceleratie pe 400m, undeva la intrare in oras, pe un drum cu 4 benzi. Mai multe voi afla maine cand ma voi intalni cu cei care vor sa organizeze, care sper sa inteleaga si sa ma lase si pe mine sa ma implic in organizare.:D

Mie nu prea imi vine sa cred ca o sa se inchida "straduta" aia :shock: . Oricum bafta si daca e ceva... botosaniul e acolo :twisted: ;)

Ali_ump 01-07-07 16:16

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 975860)
Mie nu prea imi vine sa cred ca o sa se inchida "straduta" aia :shock: . Oricum bafta si daca e ceva... botosaniul e acolo :twisted: ;)

Si mi mi se pare cam ciudat ...ca din cate stiu ala e singuru drum de acces in oras...dinspre Campulung Moldovenesc ...si dinspre Maramures....

Low_Ridah 01-07-07 16:25

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Sar putea sa mai fie p ruta ocolitoare ..:)... Yob ....mai multe detalii ..poate niste poze :) :D

Y O B 09-07-07 18:48

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Scuze ca nu v-am raspuns dar am fost in imposibilitatea de a va raspunde pt ca am suferit un accident de masina si am stat mai mult pe la spital. poimaine promit ca am sa va dau mai multe detali despre cursa pt ca nu m-am mai intalnit cu cei care vor sa organizeze. tot ce stiu este faptul ca organizatorul este Porsche Romania, prin marca Seat si ca se vor da ceva premi substantiale. Alte detalii in curand.

Low_Ridah 11-07-07 01:07

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
Ne pare bine k ai revenit printre noi ...si ink poti tasta ...:)....see u soon on the track ;)

18 vld 15-11-07 17:35

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
cele mai tari masini sunt la vatrat dornei

18 vld 23-11-07 13:07

Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
 
[QUOTE:lol: :evil: =18 vld;1200736]salut tuturor ,si cele mai tari masini sunt la vatra dornei:lol: [/QUOTE]


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning