![]() |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Primul pas in organizarea unei curse a fost facut. Am vb cu directoru ziarului si a televiziuni locale pt a ne sprijini. Va mai astept cu propuneri si idei.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Trebuie neaparat sa vorbiti cu Politia Locala pentru a va sprijini,fara ei nu cred ca o sa puteti..bafta multa!
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Lume, lume cica s-a pus militia pe mine. Vor sa ma lase pieton!!!(bulangii) sa le-o trag. Acum sa vreau sa vb cu ei de cursa si nu pot. Da mai sunt si alti. Apropo nu aveti careva folie de pus pe nr de inmatriculare ca sa nu iasa la radar???
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
:D :D :D :D :D Chiar asa???????? Nu pot sa cred. Atunci cand erai la Foresta te-a prins radaru asa-i? Daca ajung sa te vad purtand centura si sa semnalizezi la fiecare curba si restu am sa mor de ras.
:2gun: :chainsaw: Let's shout the cops :2gun: :chainsaw: Da tu nu te faci militian??? Ca parca asa stiam eu |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
4 Attachment(s)
Si inca ceva poze cu fiara. Pasatu e pe drum din Germania vine la Vatra
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Vreti sa organizatti ceva pe la Dorna? Vedeti ca o sa aveti nevoie de multe chestii...aprobari ...alea ...alea....Va urez bafta!!!
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
1 Attachment(s)
Ce se intampla daca te crezi regele strazilor.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Bafta in continuare...sper sa ne vedem la vara la Piatra Neamt la Intalnirea 4 Tuning....;) |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Pai daca ma anunti si pe mine cand e poate am sa vin. Sau cand se organizeaza ceva curse.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Aloooooooooo militia ce-i cu linistea asta pe aici
? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
vand 2 purcelusi rasa pura, pedigree , mushchiloshi , pretz negociabil
acum serios :) ce discutii vrei sa aibe loc aici zilnic? :) mai ales, prob ai o mare parte din oras la tn cu care sa vb in lista de mess :) organizati ceva? |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
nu organizam nimic ca cica intra aeroportu in renovare si o sa facem dupa aia |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
de organizat se va organiza odata si odata, prima cursa va fi mai greu de organizat pana va intelege lumea ca e nevoie si de asa ceva.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Prima cursa o sa fie cea mai grea... ca dupa aia .. se obisnuieste lumea.. o sa aveti si sponsori.. ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Sponsori am avea cativa de prin oras. Aeroportul ne va fi pus gratis la dispozitie din ce am vb eu cu directorul de la ziarul local. Oricum vom incerca sa organizam dupa cea de la Suceava sa vedem cum sta treaba cand organizezi o cursa
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Felicitari baietzi :d ...vad k inaintati incet dar sigur .....bv ...tin sa va Felicit ink odata :).....BV
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Multumim. Incercam sa facem si noi ce putem. Inca suntem putini dar incet, incet sper sa ne adunam mai multi.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
Daca ma vedeti la vara prin oras sariti-mi in fata masinii:twisted: |
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
2 Attachment(s)
Sa mai bag si eu ceva masini de prin oras. Sunt de vanzare amandoua.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
MARE ATENTIE MARE PT CEI DIN DORNA DAR SI PT CEI DIN AFARA ORASULUI cica vrea meseriasu asta de primar, impreuna cu salvamontu sa organizeze o cursa de masini pe Argestru. Daca e adevarat va rog eu mult de tot sa va mobilizati si sa va prezentati la start ca va ia mama dracului daca nu veniti:D :D :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
ce fel de cursa?? viteza ... indemanare... da mai multe detalii ;)) :P
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Momentan tot ceea ce stiu este ca va fi de acceleratie pe 400m, undeva la intrare in oras, pe un drum cu 4 benzi. Mai multe voi afla maine cand ma voi intalni cu cei care vor sa organizeze, care sper sa inteleaga si sa ma lase si pe mine sa ma implic in organizare.:D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
O sa fim acolo sa sprijinim :peace:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Dati-ne niste detalii ...poate ajung si din Piatra Neamt cativa ....
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Quote:
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Sar putea sa mai fie p ruta ocolitoare ..:)... Yob ....mai multe detalii ..poate niste poze :) :D
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Scuze ca nu v-am raspuns dar am fost in imposibilitatea de a va raspunde pt ca am suferit un accident de masina si am stat mai mult pe la spital. poimaine promit ca am sa va dau mai multe detali despre cursa pt ca nu m-am mai intalnit cu cei care vor sa organizeze. tot ce stiu este faptul ca organizatorul este Porsche Romania, prin marca Seat si ca se vor da ceva premi substantiale. Alte detalii in curand.
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
Ne pare bine k ai revenit printre noi ...si ink poti tasta ...:)....see u soon on the track ;)
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
cele mai tari masini sunt la vatrat dornei
|
Re: Masini si discutii din Vatra Dornei
[QUOTE:lol: :evil: =18 vld;1200736]salut tuturor ,si cele mai tari masini sunt la vatra dornei:lol: [/QUOTE]
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:10. |
- Copyright 2026 4Tuning