Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   salon motorshow 27 martie (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/4023-salon-motorshow-27-martie.html)

Singurelu 28-03-05 14:00

Vrem mai multe datalii...ce s`a intamplat...cum atzi petrecut?Ne lasatzi asa in ceatza :cry: ..... macar asa.acolo..sa stim si noi ce`am pierdut :cry: :cry:

XSW 28-03-05 17:51

e prea mult de zis pe forum ... vino la intalniri si o sa afli ;)

Singurelu 28-03-05 22:31

uhhhh...si pe cand.....va intalnitzi asa ca sa povestitzi??sa auda si urechile mele?Cine a pozat?sau filmat din voi?Imi poate da si mie...pe cd...dvd..orice..suport sau pe hdd??..raman dator :P

HolySoul 02-04-05 19:04

Fordul Mondeo din Vaslui a luat locul 2 la sonorizare ... si la aspect e bestiala masina :)

XSW 03-04-05 00:49

Are multimedia beton Mondeo ala, n-am ce zice, da clasa. La exterior insa nu sunt inebunit dupa el, e dragutz, dar nu e de exceptie.


All times are GMT +2. The time now is 01:49.

- Copyright 2026 4Tuning