![]() |
Vrem mai multe datalii...ce s`a intamplat...cum atzi petrecut?Ne lasatzi asa in ceatza :cry: ..... macar asa.acolo..sa stim si noi ce`am pierdut :cry: :cry:
|
e prea mult de zis pe forum ... vino la intalniri si o sa afli ;)
|
uhhhh...si pe cand.....va intalnitzi asa ca sa povestitzi??sa auda si urechile mele?Cine a pozat?sau filmat din voi?Imi poate da si mie...pe cd...dvd..orice..suport sau pe hdd??..raman dator :P
|
Fordul Mondeo din Vaslui a luat locul 2 la sonorizare ... si la aspect e bestiala masina :)
|
Are multimedia beton Mondeo ala, n-am ce zice, da clasa. La exterior insa nu sunt inebunit dupa el, e dragutz, dar nu e de exceptie.
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:49. |
- Copyright 2026 4Tuning