Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   Mitsu braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/39355-mitsu-braila.html)

shadowro 25-10-07 22:09

Re: Mitsu braila
 
am inteles ca s-a intors .. iar porschele lu lisinschi e 911turbo nu carrera :)

TazzY 26-10-07 22:06

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 1168098)
am inteles ca s-a intors .. iar porschele lu lisinschi e 911turbo nu carrera :)

Mai rau.. :D


P.S. : Scuze de edit.. Am vrut sa dau Quote :)

yknot 27-10-07 00:29

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by Azerty (Post 1167992)
App.
Zilele trecute am vazut Mitsu la plimbare prin Braila.
S-a intors proprietarul?
Sau o mai plimba cineva din cand in cand?

s-a intors... in curand este posibil sa urmeze un gratar pe la capitala.. ;)

baubau racing 27-10-07 16:50

Re: Mitsu braila
 
Pentru moment incerc sa fac unul pe la constanta dupa urmeaza buc....:D

shadowro 28-10-07 03:59

Re: Mitsu braila
 
pazea , am auzit ca si-a luat carerra gt nu slr.
cred ca mai trebuie sa mai bagi niste steroizi la masina ca sa il dovedesti :)

baubau racing 28-10-07 09:20

Re: Mitsu braila
 
nici o problema nu ma dau la fund daca vrea de ce nu .....oricum nici eu nu stau degeaba;)

daniwmk 30-10-07 13:10

Re: Mitsu braila
 
sa scrii si tu care vor fi rezultatele de la mare ... de la bronzat :)

baubau racing 31-10-07 07:14

Re: Mitsu braila
 
Am vorbit acum astept un raspuns din partea lor cind si unde..;)

baubau racing 16-12-07 13:57

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
Asa arata masina in acest moment si inca nu e gata....daca slr-ul sau carerra gt a ajuns eu sint aproape ok pt un dans..

yknot 15-02-08 00:41

Re: Mitsu braila
 
no comment...

yknot 15-02-08 00:42

Re: Mitsu braila
 
si noi jucarii ridicate de la posta.. ;) ... pentru unul dintre 'volvalaiele' mele
https://i15.photobucket.com/albums/a3...02-08_0910.jpg

baubau racing 15-02-08 18:08

Re: Mitsu braila
 
Nu e rau.Eu ma duc luni sa-mi iau cuzinetii iar peste 2 saptamini pistoanele.Dupa vor urma barile stabilizatoare cusco si o capota + spoiler fata carbon.

B_M_I 21-02-08 22:48

Re: Mitsu braila
 
prea frumoasa masina

iMAGiNE 27-02-08 14:35

Re: Mitsu braila
 
La cati CP ai ajuns acum cu ea baubau? :D

baubau racing 27-02-08 17:50

Re: Mitsu braila
 
Cred ca undeva peste 400cp.

iMAGiNE 27-02-08 18:49

Re: Mitsu braila
 
Merge... :D Dyno ce zice? Sau n-ai pus-o pe Dyno?
Care ar fi a2a masina ca putere din Braila?

baubau racing 27-02-08 19:14

Re: Mitsu braila
 
Dyno nu inca. Pt. a 2-a nu stiu. Daca cineva stie sa scrie aici....

iMAGiNE 27-02-08 20:48

Re: Mitsu braila
 
Ursuletul negru MCF? Cati cp are? :D

daniwmk 27-02-08 21:31

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1387726)
Ursuletul negru MCF? Cati cp are? :D

ceva peste 300 cp ... i-am numarat eu in luna decembrie de la mine din masina :)

daniwmk 27-02-08 21:39

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1387373)
Merge... :D Dyno ce zice? Sau n-ai pus-o pe Dyno?
Care ar fi a2a masina ca putere din Braila?

azi am mers cu una de 420 cp :D
e italianca si are curbe frumoase

iMAGiNE 27-02-08 21:48

Re: Mitsu braila
 
Maserati Granturismo cumva, Dani? :D

daniwmk 27-02-08 21:51

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1387913)
Maserati Granturismo cumva, Dani? :D

yup ... nou noutz chiar
vreau sa zic ca te urci in ea om normal si cobori plin de fitze :))))

iMAGiNE 27-02-08 22:19

Re: Mitsu braila
 
Da... am observat... la cum arata masina numai exterior nu te-ai mai suporta daca ai avea-o... nu mai zic de interor... ramai masca! :P

daniwmk 28-02-08 14:47

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by iMAGiNE (Post 1388006)
Da... am observat... la cum arata masina numai exterior nu te-ai mai suporta daca ai avea-o... nu mai zic de interor... ramai masca! :P

azi am si condus-o ... ce senzatie si ce combinatie lux/sport
cand vezi 320 km/h pe bord stii ca ceva nu e in regula :)
cred ca doar prin aston martin mai intalnesti asa ceva

iMAGiNE 28-02-08 21:11

Re: Mitsu braila
 
:)) Da, super marfa! Hai sa nu-i mai facem offtopic omului aici... poate se supara pe noi :D

adiandrei 28-03-08 19:57

Quote:

Originally Posted by daniwmk (Post 1389282)
azi am si condus-o ... ce senzatie si ce combinatie lux/sport
cand vezi 320 km/h pe bord stii ca ceva nu e in regula :)
cred ca doar prin aston martin mai intalnesti asa ceva

marfa masina, am vazut-o azi prin gl.

mai intalnesti combinatia asta la continental gt numai ca e greoaie,e de plimbare si sa ii simti cuplu.

iMAGiNE 21-04-08 03:56

Re: Mitsu braila
 
Baubau... prin cursa cu Opelul azi ai demonstrat adevarata valoare a masinii.... ce plecare, ce accelerare! Incredibil! Ai inchis gura multor "cunoscatori"! Bafta!

daniwmk 24-04-08 14:20

Re: Mitsu braila
 
4 Attachment(s)
Locul I grupa G la Braila
a batut Impreza 400+ cp si Speedsterul lui pepy

MauS 24-04-08 14:37

Re: Mitsu braila
 
2 Attachment(s)
Pregatesc o surpriza... tulceana cu origini galatene:-) O sa iasa ceva frumos si de la mine:-) sa speram:-)

-<Gedoc>- 25-04-08 10:19

Re: Mitsu braila
 
intradevar e bestial ce fel fuge masina...o intrebare:ce are de e asa drogat speedsterul???

daniwmk 25-04-08 11:32

Re: Mitsu braila
 
Quote:

Originally Posted by -<Gedoc>- (Post 1501952)
intradevar e bestial ce fel fuge masina...o intrebare:ce are de e asa drogat speedsterul???

900 kg :D

shadowro 25-04-08 13:17

Re: Mitsu braila
 
tractiune spate si motor central.

U_TUNING 25-04-08 14:02

Re: Mitsu braila
 
1005 kg are.........are niste greutati suplimentare chiar daca 80% e din plastic si aluminiu

MauS 18-06-08 14:51

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
O mica poza pe un mic bac:-):-):-)

daniwmk 28-11-08 18:38

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
cursa tulcea aeroport
evo castigator grupa H-VIP
sti ul cotat la 600+ cp

daniwmk 28-11-08 19:00

Re: Mitsu braila
 
1 Attachment(s)
cursa braila
locul 1 grupa H ptr evo
a batut din nou speedsterul (upgradat)
in afara concursului a tinut piept unui evo6 de CNR (1100 kg) care s-a dovedit mai rapida la final
iar cursa pierduta cu rs6 a fost rezolvata pe nocturna la bucuresti evo castigand de 3 ori in fata rs6

U_TUNING 01-12-08 17:12

Re: Mitsu braila
 
Nu inteleg de ce nu isi lauda Dragos izbanda?!?!?!?

daniwmk 01-12-08 17:35

Re: Mitsu braila
 
e prea modest ...

U_TUNING 02-12-08 07:15

Re: Mitsu braila
 
Pai observ.....el e modest....altii in schimb nu prea ;)

baubau racing 02-12-08 21:24

Re: Mitsu braila
 
Ciinii latra caravana trece!!! Daca vor sa se invete minte sa zic asa sint dispus orcind sa joc pe ceva miza. Sa vedem atunci. Gura satului nu o inchide nimeni si nu are nici un rost sa arunc paie pe foc ,nu imi sta in caracter important e sa stiu eu avevarul in rest nothing else maters spunea '' cinta '' cineva.


All times are GMT +2. The time now is 11:43.

- Copyright 2026 4Tuning