![]() |
Re: Mitsu braila
am inteles ca s-a intors .. iar porschele lu lisinschi e 911turbo nu carrera :)
|
Re: Mitsu braila
Quote:
P.S. : Scuze de edit.. Am vrut sa dau Quote :) |
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
Pentru moment incerc sa fac unul pe la constanta dupa urmeaza buc....:D
|
Re: Mitsu braila
pazea , am auzit ca si-a luat carerra gt nu slr.
cred ca mai trebuie sa mai bagi niste steroizi la masina ca sa il dovedesti :) |
Re: Mitsu braila
nici o problema nu ma dau la fund daca vrea de ce nu .....oricum nici eu nu stau degeaba;)
|
Re: Mitsu braila
sa scrii si tu care vor fi rezultatele de la mare ... de la bronzat :)
|
Re: Mitsu braila
Am vorbit acum astept un raspuns din partea lor cind si unde..;)
|
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
Asa arata masina in acest moment si inca nu e gata....daca slr-ul sau carerra gt a ajuns eu sint aproape ok pt un dans..
|
Re: Mitsu braila
no comment...
|
Re: Mitsu braila
si noi jucarii ridicate de la posta.. ;) ... pentru unul dintre 'volvalaiele' mele
https://i15.photobucket.com/albums/a3...02-08_0910.jpg |
Re: Mitsu braila
Nu e rau.Eu ma duc luni sa-mi iau cuzinetii iar peste 2 saptamini pistoanele.Dupa vor urma barile stabilizatoare cusco si o capota + spoiler fata carbon.
|
Re: Mitsu braila
prea frumoasa masina
|
Re: Mitsu braila
La cati CP ai ajuns acum cu ea baubau? :D
|
Re: Mitsu braila
Cred ca undeva peste 400cp.
|
Re: Mitsu braila
Merge... :D Dyno ce zice? Sau n-ai pus-o pe Dyno?
Care ar fi a2a masina ca putere din Braila? |
Re: Mitsu braila
Dyno nu inca. Pt. a 2-a nu stiu. Daca cineva stie sa scrie aici....
|
Re: Mitsu braila
Ursuletul negru MCF? Cati cp are? :D
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
Quote:
e italianca si are curbe frumoase |
Re: Mitsu braila
Maserati Granturismo cumva, Dani? :D
|
Re: Mitsu braila
Quote:
vreau sa zic ca te urci in ea om normal si cobori plin de fitze :)))) |
Re: Mitsu braila
Da... am observat... la cum arata masina numai exterior nu te-ai mai suporta daca ai avea-o... nu mai zic de interor... ramai masca! :P
|
Re: Mitsu braila
Quote:
cand vezi 320 km/h pe bord stii ca ceva nu e in regula :) cred ca doar prin aston martin mai intalnesti asa ceva |
Re: Mitsu braila
:)) Da, super marfa! Hai sa nu-i mai facem offtopic omului aici... poate se supara pe noi :D
|
Quote:
mai intalnesti combinatia asta la continental gt numai ca e greoaie,e de plimbare si sa ii simti cuplu. |
Re: Mitsu braila
Baubau... prin cursa cu Opelul azi ai demonstrat adevarata valoare a masinii.... ce plecare, ce accelerare! Incredibil! Ai inchis gura multor "cunoscatori"! Bafta!
|
Re: Mitsu braila
4 Attachment(s)
Locul I grupa G la Braila
a batut Impreza 400+ cp si Speedsterul lui pepy |
Re: Mitsu braila
2 Attachment(s)
Pregatesc o surpriza... tulceana cu origini galatene:-) O sa iasa ceva frumos si de la mine:-) sa speram:-)
|
Re: Mitsu braila
intradevar e bestial ce fel fuge masina...o intrebare:ce are de e asa drogat speedsterul???
|
Re: Mitsu braila
Quote:
|
Re: Mitsu braila
tractiune spate si motor central.
|
Re: Mitsu braila
1005 kg are.........are niste greutati suplimentare chiar daca 80% e din plastic si aluminiu
|
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
O mica poza pe un mic bac:-):-):-)
|
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
cursa tulcea aeroport
evo castigator grupa H-VIP sti ul cotat la 600+ cp |
Re: Mitsu braila
1 Attachment(s)
cursa braila
locul 1 grupa H ptr evo a batut din nou speedsterul (upgradat) in afara concursului a tinut piept unui evo6 de CNR (1100 kg) care s-a dovedit mai rapida la final iar cursa pierduta cu rs6 a fost rezolvata pe nocturna la bucuresti evo castigand de 3 ori in fata rs6 |
Re: Mitsu braila
Nu inteleg de ce nu isi lauda Dragos izbanda?!?!?!?
|
Re: Mitsu braila
e prea modest ...
|
Re: Mitsu braila
Pai observ.....el e modest....altii in schimb nu prea ;)
|
Re: Mitsu braila
Ciinii latra caravana trece!!! Daca vor sa se invete minte sa zic asa sint dispus orcind sa joc pe ceva miza. Sa vedem atunci. Gura satului nu o inchide nimeni si nu are nici un rost sa arunc paie pe foc ,nu imi sta in caracter important e sa stiu eu avevarul in rest nothing else maters spunea '' cinta '' cineva.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:43. |
- Copyright 2026 4Tuning