Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   DEZMEMBREZ e36 Mpacket (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/386506-dezmembrez-e36-mpacket.html)

alypink25 24-10-13 22:10

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Da omu ramane pe maine cum am stabilit :)

dany_JET 25-10-13 16:48

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s-au dat;
-bara spate
-bandourile
-husa capota

dany_JET 25-10-13 16:56

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alypink25 (Post 5599346)
Da omu ramane pe maine cum am stabilit :)

poze volan

AVB 25-10-13 16:59

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Te-ai mai gandit cu suportul ala de pahare?

alypink25 25-10-13 20:52

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
salut inca o data vreau eu volanu mil poti pune la posta ? daca da dami un pm sa iti dau adressa ca il iau arata bine la bani astia e ok :) ms anticipat si scz de deranj

dany_JET 26-10-13 10:14

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s.au dat si oglinzile.....

Bogdan-MRR 28-10-13 14:08

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Suportul de pahare este modelul care se poate muta scrumiera in spate ? Si mai multe poze daca se poate . Ma intereseaza suportul + cotiera. Stima

dany_JET 28-10-13 21:12

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan-MRR (Post 5601626)
Suportul de pahare este modelul care se poate muta scrumiera in spate ? Si mai multe poze daca se poate . Ma intereseaza suportul + cotiera. Stima

sal....da se putea muta oricum ....dar s.a dat

dj_eros 29-10-13 01:29

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5601939)
sal....da se putea muta oricum ....dar s.a dat

fete de usi +panouri spate pret te rog frumos

dany_JET 30-10-13 11:35

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dj_eros (Post 5602050)
fete de usi +panouri spate pret te rog frumos

200 ron

dany_JET 30-10-13 11:36

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s.a dat si suspensia.....

Gti_edition 30-10-13 17:37

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Motorul ce pret are tata?

dany_JET 30-10-13 17:50

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by Gti_edition (Post 5603235)
Motorul ce pret are tata?

fiule motorul s.a dat primul......

Gti_edition 30-10-13 17:51

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Buuun!

marian msl 03-11-13 20:00

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Mai sunt fetele de usi?

dany_JET 05-11-13 14:43

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by marian msl (Post 5605711)
Mai sunt fetele de usi?

da mai sunt.....

dany_JET 05-11-13 14:53

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
asigur si montaj orice piesa contra cost.....vopsitorie ,tinichigerie etc ....preturi bune ...0726 014 009

S38B38 05-11-13 16:54

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
fami un pret pe fetele de usi , daca nu au pielea dezlipita le iau eu. eventual niste poze.

dany_JET 14-11-13 12:06

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
s.a dat si volanul.....
----mai sunt:....
-pompa benzina-150 ron
-volan M 4 spite cusaturi M- 300 ron
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- geamuri electrice spate - 450 ron
- capota motor - 250 ron
- aripi fata - 100 ron buc
- faruri - 250 ron set
- bara fata M cu proiectoare - 300 ron
- stopuri impecabile - 200 ron
- usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc
- MID - 50 ron impecabil
- ceasuri bord 260 km/h - 150 ron
- JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 450 euro cu tot cu cauciucuri
+ maruntisuri..........

Bogdan-MRR 14-11-13 13:50

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5612687)
s.a dat si volanul.....
----mai sunt:....
-pompa benzina-150 ron
-volan M 4 spite cusaturi M- 300 ron
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- geamuri electrice spate - 450 ron
- capota motor - 250 ron
- aripi fata - 100 ron buc
- faruri - 250 ron set
- bara fata M cu proiectoare - 300 ron
- stopuri impecabile - 200 ron
- usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc
- MID - 50 ron impecabil
- ceasuri bord 260 km/h - 150 ron
- JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 450 euro cu tot cu cauciucuri
+ maruntisuri..........

Pune te rog 2-3 poze cu bara fata , e crapata , reparata , e OEM ? Pret fara proiectoare ?

dany_JET 15-11-13 19:28

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan-MRR (Post 5612740)
Pune te rog 2-3 poze cu bara fata , e crapata , reparata , e OEM ? Pret fara proiectoare ?

sal....bara am dat.o la facut ...o sa o dau la gata pregatita pt vopsea si o sa fie la 350 ron....poze cred ca p luni.

cosmin_mano 19-11-13 21:44

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Up!
TEL> 0726 014 009

dany_JET 28-11-13 21:18

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
suss....

dany_JET 22-12-13 11:58

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
0726014009

cristy_4speed 26-12-13 00:59

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
bara fata ????

dany_JET 26-12-13 16:31

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by cristy_4speed (Post 5637071)
bara fata ????

s.a dat

dany_JET 13-01-14 21:17

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
6 Attachment(s)
suussssss

-faruri - 200 ron
-stopuri- 150 ron
-capota motor - 200 ron
-capota portbagaj- 100 ron
-usi cu macara si geam- 200 ron buc
-geamuri spate electrice - 500 ron
-calculator abs-100 ron
-pompa benzina- 150 ron
-trapa - 150 ron
-coaja bord -100 ron
-ceasuri bord 260km/h - 150 ron
-interior piele recaro incalzit- 700 ron impecabil
-jante aliaj 17 - 450 e cu tot cu cauciucuri am si capacele la ele

tel 0726 014 009

rafaello 13-01-14 22:11

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by dany_JET (Post 5559843)
- scaune fata incalzite + bancheta spate rabatabila(impecabile) - 800 ron
- cotiera piele impecabila + suport pahare - 300 ron
- volan M - 150 ron
- geamuri electrice spate - 450 ron
- capota motor - 250 ron
- aripi fata - 100 ron buc
- faruri - 250 ron set
- bara fata M cu proiectoare - 300 ron
- bara spate M - 350 ron
- stopuri impecabile - 200 ron
- usi cu geam, macara + motoras - 300 ron buc
- discuri frana fata spate peforate ventilate , placute noi fata - 500 ron
- suspensie sport, spatele are amortizoare reglabile pe duritate BILSTEIN galbene (impecabila)- 400 ron
- oglinzi electriceM europa nu anglia - 300 ron
- MID - 50 ron impecabil
- ceasuri bord 260 km/h - 150 ron
- JANTE CR7 -8,5 -9,5 J polisate, vopsite electrostatic - 500 euro cu tot cu cauciucuri


pret masina intreaga 1300 euro / fara jante 800 euro TEL> 0726 014 009

Salut cumpar catalizatoare bmw 100 de euro

dany_JET 14-01-14 22:04

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by rafaello (Post 5647715)
Salut cumpar catalizatoare bmw 100 de euro

sal s.a dat.................
poze volan piele cu airbag pret 150 ron

55pyv 15-01-14 18:46

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
salut . chederele fata daca sunt in stare buna fara rupturi un pret

marian msl 16-01-14 15:43

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
care este ultimul pret pentru scaune + bancheta + fete de usi ?

dany_JET 17-01-14 16:06

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by marian msl (Post 5649240)
care este ultimul pret pentru scaune + bancheta + fete de usi ?

sal 800 ron .......cele de pe fata nu sunt in stare impecabila dar cred ca le stii ...le.ai vazut ....pretul este fix .....

Siledj 19-01-14 18:11

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
aripile fata mai sunt ?

dany_JET 20-01-14 21:19

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by Siledj (Post 5650935)
aripile fata mai sunt ?

sal sunt rezervate pana la sf lunii

purice24 21-01-14 14:27

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
salut .suspensia mai este?care e ultmul pret?mersi

dany_JET 21-01-14 15:44

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by purice24 (Post 5651985)
salut .suspensia mai este?care e ultmul pret?mersi

sal nu mai este

Siledj 21-01-14 17:52

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Spor la vânzare !

marian msl 09-02-14 19:23

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Sal , mai ai aripile fata si capota ?

dany_JET 10-02-14 11:44

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
Quote:

Originally Posted by marian msl (Post 5662529)
Sal , mai ai aripile fata si capota ?

sal....capota stare buna ....aripile nu....

dany_JET 11-03-14 17:22

Re: DEZMEMBREZ e36 Mpacket
 
sussssssss.....


All times are GMT +2. The time now is 14:33.

- Copyright 2026 4Tuning