![]() |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
pana la urma a ramas sau nu faieragu?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Distractie placuta maine....eu sunt la lucru de dimineatza :(
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Deci pana la urma care mergem, daca mai mergem?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Mdea ... eu imi dau demisia de la a mai avea initiativa in chestii de astea pt ca esueaza de fiecare data ..
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Bine baieti, deci o lasam pe alta daca cand o sa fim mai multi si mai activi.
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Eu azi dimineata am venit de la lucru(Bogdanel m-a schimbat, a venit schimbul I), m-am trezit acum cateva minute mai nauc decat cand m-am culcat :(. Si cu initiativa, continua asa, nu te descuraja, doar esti unul dintre cei care au pus bazele Hunedoara/Deva :) |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
oricum , FRATZIK a fost de noapte. FAST_RACER de dimineatza iar eu intru de noapte. asta e, vremea asta chiar nu era de iesit la un gratar si o bere la iarba verde, asa k,,, simtiti-va bine acolo unde sunteti! HAI NOROC!
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Racer cum esti de dimineata? Raducu?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
no ca m-am bagat si eu in seama :))) |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
PS: Lasa Paul ca poate ne intalnim de 1iunie :) ... asta e ..nu s-a putut acuma sa mergem... dak ne e serviciu de asa natura :( |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
asa mai fast_racer.... dar 1 iunie nu e ziua copilului?
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Am intrebat ca, daca mergeati unu de dimineata, Costa cel mare trebuia sa bage 2 sau 3 si e contrar regulamentului de ordine interioara :twisted:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
las k poa ne vedem de 1 iunie......am fost la tau sambata cu cortul shi am mankt un frig de am zis k innebunesc.......asta e.......ne mai vdm in parkre la stadion.....:lol:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
1 Attachment(s)
Noi am fost la Baraj :lol: am facut mici
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Am fost sportivi acum avem burti :)
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
nu a ramas nimic "pe gat" ??? :D PS: stati'ar in gat :P |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Eu am burta dar chiar nu mi-am dorit....:( :(( |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
ce fain era sa fi dat astia la lucru un mic si-o bere dupa program ...la iesirea din tura..ca tot ne-o adus la lucru PS:...nu scrie peste tot cu majuscule ca te sparg!! :lol: |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
Ce ziciai k nu ai vrea sa ai un pic de burta? de ce ma ? aia sunt la moda...:-P |
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
vezi k shi bere gaseshti la piatza.......:lol: :lol: :lol:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:56. |
- Copyright 2026 4Tuning