Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Hunedoara / Deva (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva.html)
-   -   O intalnire la gratar de 1 Mai !! (https://forum.4tuning.ro/233-hunedoara-deva/38571-intalnire-gratar-1-a.html)

NEONU7000 29-04-07 11:18

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
pana la urma a ramas sau nu faieragu?

baiatu'dinHD 29-04-07 19:01

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fratzika (Post 875995)

Inca nu stiu ce sa zic, s-au anuntat niste vizite la mine(ieri am primit un telefon surpriza)...nu stiu in ce fel se vor materializa...dar daca va fi sa merg...de ce nu???
PS. NU MAI AM MASINA!!!!E a lu' tata acum oficial...:)

ok! Lasa, daca nu iti va da taica-tu masina, atunci voi vedea cu cine voi merge, daca nu, voi sta acasa si voi lenevii.

F.R.Sonic 30-04-07 16:06

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Distractie placuta maine....eu sunt la lucru de dimineatza :(

xxdadixx 30-04-07 16:20

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Deci pana la urma care mergem, daca mai mergem?

sNap7 30-04-07 22:00

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Mdea ... eu imi dau demisia de la a mai avea initiativa in chestii de astea pt ca esueaza de fiecare data ..

F.R.Sonic 30-04-07 23:26

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 878268)
Mdea ... eu imi dau demisia de la a mai avea initiativa in chestii de astea pt ca esueaza de fiecare data ..

Imi pare rau Paul dar nu pot face nimic...dak lumea n-a venit in weekend la lucru acuma bagam sa recuperam... :( .... si eu as preferea sa stau la un gratar maine ..dar asa o sa stau cu ochii beliti in calculatoru de la lucru :((((

xxdadixx 01-05-07 00:25

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Bine baieti, deci o lasam pe alta daca cand o sa fim mai multi si mai activi.

sNap7 01-05-07 09:34

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 878560)
Bine baieti, deci o lasam pe alta daca cand o sa fim mai multi si mai activi.

Crezi ca va exista asa ceva ? Sincer, eu nu ..

fratzika 01-05-07 12:12

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by sNap7 (Post 878853)
Crezi ca va exista asa ceva ? Sincer, eu nu ..

Nu dispera, probabil ca azi nu a fost sa fie....cand a fost sa ne intalnim, ne-am intalnit chiar daca a fost doar pt. cateva minutele....nu a intrat timpul in sac(cel putin pt.voi aici)...uite, eu ma gandesc ca atunci cand ma voi intoarce sa va povestesc din experienta de a circula printre masini de peste 120 horsi ;), sau sper sa am posivbilitatea sa ma laud cu o masina pe cinste, pt ca voi a-ti fi interesati, altii nu m-ar baga in seama pt. ca nu au aceeasi pasiune...cu a mea.
Eu azi dimineata am venit de la lucru(Bogdanel m-a schimbat, a venit schimbul I), m-am trezit acum cateva minute mai nauc decat cand m-am culcat :(.
Si cu initiativa, continua asa, nu te descuraja, doar esti unul dintre cei care au pus bazele Hunedoara/Deva :)

baiatu'dinHD 01-05-07 20:18

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
oricum , FRATZIK a fost de noapte. FAST_RACER de dimineatza iar eu intru de noapte. asta e, vremea asta chiar nu era de iesit la un gratar si o bere la iarba verde, asa k,,, simtiti-va bine acolo unde sunteti! HAI NOROC!

xxdadixx 01-05-07 20:21

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Racer cum esti de dimineata? Raducu?

baiatu'dinHD 01-05-07 20:37

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 879702)
Racer cum esti de dimineata? Raducu?

RADUCU e de dimineatza. RACER, ar trebui sa fie de noapte....

no ca m-am bagat si eu in seama :)))

F.R.Sonic 01-05-07 21:49

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 879702)
Racer cum esti de dimineata? Raducu?

Dap o zis bine baiatu'dinHD(so' bagat el in seama :lol: ) ...eu sunt de noapte cu fratzika si fratemio ii de dimineatza(am fost doar azi si ieri de dimineata ca este un coleg in concediu de saptamana trecuta)...

PS: Lasa Paul ca poate ne intalnim de 1iunie :) ... asta e ..nu s-a putut acuma sa mergem... dak ne e serviciu de asa natura :(

baiatu'dinHD 01-05-07 22:03

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
asa mai fast_racer.... dar 1 iunie nu e ziua copilului?

xxdadixx 01-05-07 23:31

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Am intrebat ca, daca mergeati unu de dimineata, Costa cel mare trebuia sa bage 2 sau 3 si e contrar regulamentului de ordine interioara :twisted:

alexinho 02-05-07 21:40

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
las k poa ne vedem de 1 iunie......am fost la tau sambata cu cortul shi am mankt un frig de am zis k innebunesc.......asta e.......ne mai vdm in parkre la stadion.....:lol:

xxdadixx 02-05-07 22:04

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
1 Attachment(s)
Noi am fost la Baraj :lol: am facut mici

fratzika 03-05-07 12:52

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 881470)
Noi am fost la Baraj :lol: am facut mici

Sa inteleg ca doar i-ati facut....de mancat, nu i-ati mancat...da, normal doar sunteti sportivi si tu si Cristi :)

xxdadixx 03-05-07 17:52

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Am fost sportivi acum avem burti :)

CBY 05-05-07 00:25

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 882617)
Am fost sportivi acum avem burti :)


nu a ramas nimic "pe gat" ??? :D

PS: stati'ar in gat :P

baiatu'dinHD 05-05-07 00:34

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 882617)
Am fost sportivi acum avem burti :)

bine k aveti, altii care nu au si-ar dori sa aiba....

fratzika 05-05-07 13:56

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 885383)
bine k aveti, altii care nu au si-ar dori sa aiba....

Care sunt aia??? Pot sa-i cunosc si eu???
Eu am burta dar chiar nu mi-am dorit....:( :((

baiatu'dinHD 05-05-07 14:05

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fratzika (Post 885867)
Care sunt aia??? Pot sa-i cunosc si eu???
Eu am burta dar chiar nu mi-am dorit....:( :((

da mah FRATZIKA, SI EU MI-AS DORI, DE CE NU... NU VEZI CE AMBULANT SUNT :lol:

F.R.Sonic 05-05-07 14:13

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 885877)
da mah FRATZIKA, SI EU MI-AS DORI, DE CE NU... NU VEZI CE AMBULANT SUNT :lol:

Eu n-am burta da' nici nu-mi doresc... :D
ce fain era sa fi dat astia la lucru un mic si-o bere dupa program ...la iesirea din tura..ca tot ne-o adus la lucru






PS:...nu scrie peste tot cu majuscule ca te sparg!! :lol:

baiatu'dinHD 05-05-07 14:24

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by fast_racer_sonik (Post 885885)
Eu n-am burta da' nici nu-mi doresc... :D
ce fain era sa fi dat astia la lucru un mic si-o bere dupa program ...la iesirea din tura..ca tot ne-o adus la lucru






PS:...nu scrie peste tot cu majuscule ca te sparg!! :lol:

Da era super daca ne dadea un mic si o bere, mai mult berea k mici gasim si la piata...

Ce ziciai k nu ai vrea sa ai un pic de burta? de ce ma ? aia sunt la moda...:-P

alexinho 05-05-07 20:52

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
vezi k shi bere gaseshti la piatza.......:lol: :lol: :lol:

baiatu'dinHD 05-05-07 20:54

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by alexinho (Post 886352)
vezi k shi bere gaseshti la piatza.......:lol: :lol: :lol:

era vb de servici... citeste un pic mai sus...

alexinho 06-05-07 11:08

Re: O intalnire la gratar de 1 Mai !!
 
Quote:

Originally Posted by baiatu'dinHD (Post 886355)
era vb de servici... citeste un pic mai sus...

stiam ....... numai k am zis la shtou:lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning