![]() |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
am fost acolo... a fost super tare , din pacate am uitat sa incarc bateriile la camera si nu am filmat decat cam 20 min din show . si am mai "tras" pe telefon prestatzia membrului nostru Harry cu M3`ul negru !(nu am aflat k sa-a inscris la concurs decat cand l`am vazut k se "inghesuia" cu masina la start :lol: , bravo lui... o surpriza placuta.)
Felicitari 4tuning , v-a iesit si de data asta ! numai bine ! |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Ati fost de nota ZECE!
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
a fost super show-ul de burn , dar si f f f aglomerat fratee , era o gramada de loome akolo ....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
care ma ia si pe mine la el in masina , cand mai faceti burn ??? :X:X:X sunt curios rau ... :D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
te iau eu in portbagaj .
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Dupa poze inca ursuletul este la demonstratii pe primul loc , o masina care are in jur de 20 de ani mai veche sau mai noua cu cativa ani , masinile astea se mentin extraordinar!!! respect celor care au ursuleti si stiu sa le ingrijeasca , eu la anu am marea surpriza sau poate peste cateva luni la concursurile din constanta din vara asta pt k am achizitionat si eu un urs!
Felicitari organizatorilor , superb a fost! |
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
tare intrunirea si tot respectu organizatorilor oricum Mustangu ala apare peste tot, pe net la tv cred ca si americanii stiu de el, mortal mai ales cu lambodors
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Super show insa din pacate l-am ratat...am ajuns tocmai duminica...
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
se pare k bmw urile au fost la putere si acolo.....
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
foarte frumos!:X:D
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
10 pentru pozele cu resturile de guma de pe jos :))) sorry ca nu am juns la timp...le dadeam clasa la toti cu "bicicleta " mea... :)))
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
Quote:
|
Re: Poze 4Tuning: Burn On Event @TuningDays2007
in prima linie am fost... :D cele mai multe erectii le`am avut la evenimentu asta....:P
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:04. |
- Copyright 2026 4Tuning