Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Cel mai bun stand de club?! (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/37163-bun-stand-club.html)

NILS_BUCURESTI 02-04-07 00:14

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Nu este corect ce s a facut cu acest topic....s a creat...s a votat repede...iar apoi s a inchis si a ramas asa cu acele valori ca toti cei care intra sa creada ca aia reflecta realitatea...Corect era asa: ori se lasa deschis si atunci ne bateam in MASS uri si faceam sute de voturi unii dintre noi ori se sterge , pt ca altfel se vede pe fata ca este manevra ...iar daca nu este manevra atunci este superficialitate sau neatentie...iar acum la aceasta sesizare ar trebui sa se faca ceva...

Multumiri lui GRATIAN pt spatiul acordat si SCUZE pt fumul creat la sfarsitul show ului...nu s au mai putut abtine baietii :)

Ma bucur ca de la an la an acest fenomen ia o din ce in ce mai mare anvergura...

valerutzz 02-04-07 00:18

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by NILS_BUCURESTI (Post 828585)
iar daca nu este manevra atunci este superficialitate sau neatentie...

Da` mai stii ? :lol:

SpeedeR 02-04-07 01:14

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
mda...de parca in afara de dream squad , nsl si anonymous sia mai facut careva standul... da hai, o lumina, o sfoara,si altele care nu intra in amenajare..care amenajare desemneaza cel mai frumos stand... dar stim cum e cu "vulpea" caruia ii sunt acri si neconsistenti strugurii
toti cei din club voteaza cu al lor club e normal... dar fiecare stie k x a fost mai bun la capitolul aranjare stand decat a fost al lui club... asa k gata cu ipocrizia de doi bani si makar lasatii pe cei din afara cluburilor sa comenteze..

Gratzian 02-04-07 01:17

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
cel mai misto stand eu cred ca a fost cel din hala de la metro....
a avut cam 200 de masini, super tare standul, plin de masini faine, baieti cu suflet, produse, si tipe de top

Al3xius 02-04-07 01:32

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Mi-a placut cum au fost amenajate standurile cluburilor Anonymous, NSL , XCE si Speedline (foarte tare trabi-ul ala si mi-a placut ce scria pe luneta :))) ) .
Felicitari la toate cluburile participante !

TOBA^ 02-04-07 01:38

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
prea multa rautate scrisa de anumiti oameni!!! de ce???O FI INVIDIE????invidia te apasa????

Al3xius 02-04-07 01:42

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Pe mine ? ...

P.S. Am uitat sa trec in postul anterior clubul Dream Squad , misto ideea cu steagurile si asezarea masinilor pe suporti si Mustangul in mijloc.

SHOGUN-A8 02-04-07 01:44

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Gratzian (Post 828665)
cel mai misto stand eu cred ca a fost cel din hala de la metro....
a avut cam 200 de masini, super tare standul, plin de masini faine, baieti cu suflet, produse, si tipe de top

Corect!
A fost foarte frumos :)

AlecsM 02-04-07 01:50

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Al3xius (Post 828693)
Pe mine ? ...

P.S. Am uitat sa trec in postul anterior clubul Dream Squad , misto ideea cu steagurile si asezarea masinilor pe suporti si Mustangul in mijloc.

multumim frumos !

Lucian 02-04-07 02:35

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Rezultatul votului e neconcludent. Fiecare a facut ce a putut dupa posibilitati . Nu Speedline a avut cel mai tare stand. Cat despre dotarile standului ... am avut 2 videoproiectoare , 4 tft-uri ... lumini dar ... unde sa le punem cand nu am avut nici un perete ? Asta e ... data viitoare vorbim altfel. Am ales prost locatia. Cat despre dj .... cine ma cunoaste stie ca puteam aduce dj consacrat ... nu 1 ... dar ma rog ... unde mai incapea un pupitru si boze in standul Speedline ? Whatever ... nu a fost nici o manevra ! NU Speedline a avut cel mai tare stand ! OK ? Happy now ? Va agitati prea mult pt nimic . Gen ... invidia te apasa ... gen ... manevre ... ne vedem la legale ! ;)

TheBig_X 02-04-07 07:03

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Eu zic ca toate cluburile au aratat frumos in felul lor fiecare cu ce a putut cu ce bani au avut. Uni au muncit foarte mult la standurile lor. Eu cel putzin pot sa zic ca am muncit in jur la 30 de ore si a trebuit sa ii "suport" pe prietenii de la anonymous toata noaptea cu manelele lor. :) baietzi simpatici de altfel. Si aici eu zic ca cei din cluburi sa se aptina sa isi voteze clubul si eu imi doresc ca, clubul meu sa castige dar daca nu asta este eu nu voi vota ma voi aptine. La chestia asta a contat foarte mult si pozitzionarea.

B|shOp-VR6 02-04-07 07:52

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: Si... asta zice totul..:D

Mustang 02-04-07 12:10

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Well ...
Totul s-a terminat ieri seara ...

Consider ca toate cluburile au castigat avand in vedere faptul ca au participat la eveniment, prezentandu-se cu ce au avut ei mai bun.
Felicitari tuturor participantilor !

bodyspeed 02-04-07 12:25

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One (Post 829105)
Well ...
Totul s-a terminat ieri seara ...

Consider ca toate cluburile au castigat avand in vedere faptul ca au participat la eveniment, prezentandu-se cu ce au avut ei mai bun.
Felicitari tuturor participantilor !

cum s-a terminat....well
cine stie...
ce am castigat la 4 tuning ....:arrow: prieteni.. noi prieteni.. avand aceleasi pasiuni
ce atata .. cel mai bun stand....
toate au fost frumoase..

Mustang 02-04-07 13:01

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by bodyspeed (Post 829129)
cum s-a terminat....well
cine stie...
ce am castigat la 4 tuning ....:arrow: prieteni.. noi prieteni.. avand aceleasi pasiuni
ce atata .. cel mai bun stand....
toate au fost frumoase..

well ala era pus ca "deci ... totul s-a terminat aseara"
nu de alta, dar sa nu se interpreteze :D

NightClubRacer 02-04-07 14:51

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
toate standurile au fost tari!!! parerea mea... ;)

pheerya 02-04-07 22:33

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
nu are rost sa ne agitam...toate standurile au fost "cele mai reusite" pt cluburile lor...
cine isi exprima parerea in acest caz o face de obicei cat se poate de obiectiv...asa ca trebuie sa apreciem munca depusa;)

NightClubRacer 02-04-07 23:05

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
mai ales munca noastra de-a umfla baloanele :lol: ca ne-a fost lene sa luam butelia cu heliu :D

F_L_R 03-04-07 01:44

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
-Asa e FairPlay....scor 0-0......asa am castigat toti si asa ar trebui sa fim toti....egali , diferiti doar la finisul celor 402 metri.

Leutzu_ 03-04-07 02:03

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Cum zicea un prieten de-al meu "A fost bine,ne-am ajutat intre noi cum am putut inainte de expo si la expo mi-a placut ca nu conta din ce club esti,toti s-au ajutat intre ei...s-au imprumutat scule,cricuri,cabluri de curent,pompe...asta mi-a placut cel mai mult."... Nimic nu conteaza mai mult decat faptul ca prin acest eveniment am devenit, cel putin pentru 4 zile, o comunitate.

PS. Lucian, esti un tip super, iti multumesc inca odata ca ne-ai mai cedat si noua din spatiul desinat clubului vostru.

micutzu_mrc 03-04-07 09:12

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 830394)
-Asa e FairPlay....scor 0-0......asa am castigat toti si asa ar trebui sa fim toti....egali , diferiti doar la finisul celor 402 metri.


O vb spusa de un batran :)))........acum lasand gluma la o parte are perfecta dreptate.

zarisk 05-04-07 09:12

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Cred ca fiecare stand a avut ceva special...la fiecare era cate o masina care sa iti sara in ochi...parerea mea!:D

ERY 05-04-07 10:05

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Cel mai bun stand a fost cel in care se gasea mancare si sucuri....ala mi-a placut enorm...daca nu era acolo...sufeream foarteeeeee mult.

F_L_R 05-04-07 10:29

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
-Ai avut 2 obtiuni la acest stand!!!!! Unul in interior cu miros de gaze de esapament dar cu vedere la Bling_Blingurile de la MBM si unul in exterior adevarat cu aer curat dar cu vedere la ......parcare. Deci ErY ai din nou posibilitatea de a vota!!!!!

ERY 05-04-07 11:04

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Il votez pe cel din interior pt ca avea scaune foarte aerodinamice iar fetzele de masa erau dotate cu kit turbo. Cel din exterior era un kitch...avea vopsea cameleon pe rulota...dar eleronul era din vitan. :D

B|shOp-VR6 05-04-07 11:47

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Buni micii aia.. :d

Ernest 05-04-07 17:19

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
mie imi placea mai mult sandwichul ala cu snitel de pui :D :D :)))

GolfuletzS 05-04-07 18:50

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
bun bun :P ...... anu trecut... aveam MC`u acolo aproape... :D boierie....

F_L_R 06-04-07 01:24

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
-Si anul acesta la capitolul "papa" am avut MCurul.......sincer am mancat ceva .......dar cu mare tarsa.

naic 06-04-07 08:51

Cel mai bun stand de club?!
 
Parerea mea este ca pe primul loc e No Speed Limit si pe 2 ese MidnightRace. Stie cineva adresa la vr-un garaj de tuning din Bucuresti ? spuneti-mi si mie

isacfani 06-04-07 09:05

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by micutzu_mrc (Post 830544)
O vb spusa de un batran :)))........acum lasand gluma la o parte are perfecta dreptate.

sustin si eu aceste vorbe 100 % !

F_L_R 06-04-07 10:32

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Quote:

Originally Posted by naic (Post 836657)
Parerea mea este ca pe primul loc e No Speed Limit si pe 2 ese MidnightRace. Stie cineva adresa la vr-un garaj de tuning din Bucuresti ? spuneti-mi si mie

-Hai sa lasam apaluzele si coronitele pt altadata , hai sa vedem si la ce se mai poate organiza acest an (faptic nu pe net).

DAFTEK 10-04-07 16:44

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
Eu unu nu stiu daca pot vota pentru un club sau altu, e decizie grea deoarece am dat multa atentie la masinile expuse si la FEMEILE pe ele, mai putin ma interesat restu... dar sint de-acord cu cineva mai sus, mancarea a fost un plus :idea:

Singura plingere pe care o am este faptul ca nu a votat publicul cum trebuia sa fia facut si cum se face in alte tari, sau macar un juriu care sa se duca la fiecare masina si sa culeaga informatii despre masina respectiva cu caietele in mina si liste de modificari. Sper ca asta se va lua in considerare pe viitor. Fara public, bani lor si opinia sa acest eveniment e = cu 0

In final felicit pe toti care au participat si sa aveti bafta la tot ce faceti pe viitor....

CZR 11-04-07 15:52

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
eu cred k toti au aratat c au avut d aratat
nu noi vom decide,ci vizitatorii kre n vor arata cu degetul p strada si vor zice...waw...asta-i ala d la tuning days
fiind la inceput d drum,incet incet s cern si cluburile si tunerii si racerii kre merg cu 200 la ora doar in masinile altora
felicitari 4 tuning

Leutzu_ 11-04-07 16:40

Re: Cel mai bun stand de club?!
 
CZR-ule mai bine de atat nu se putea spune :D


All times are GMT +2. The time now is 23:17.

- Copyright 2026 4Tuning