Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   TuningDAYS 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007.html)
-   -   Burn On Event la Tuning Show 2007 (https://forum.4tuning.ro/353-tuningdays-2007/36586-burn-on-event-tuning-show-2007-a.html)

Vyk 26-03-07 13:33

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Sa inteleg ca ramane pe sambata..dar un interval orar orientativ ne puteti da? Asa ceva nu este de ratat asadar vreau sa ma asigur ca voi fi prezent la show.

Bafta la organizare!

B38TNY 26-03-07 16:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super..deabea astept :)...daca va pot fi de folos..cu mare placere acord o mana de ajutor!:)

Tzus 26-03-07 21:22

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Da-ti si voi detalii complete in legatura cu locatia,ziua si ora si la ce sa ne astepta.Un post replay cu toate datale necesare ar fi util.

hanneman 26-03-07 22:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Cum spune si afisul sambata 31.03.2007 ora 13!Fostul Metro Otopeni!

GolfuletzS 27-03-07 18:24

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
o sa iasa.... show mare... :D

florica..... incepi sa arunci cu caucioace... :D ... fara nr :D

ducele 27-03-07 20:28

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by hanneman (Post 819363)
Cum spune si afisul sambata 31.03.2007 ora 13!Fostul Metro Otopeni!

care afis??vreau si eu

Danny-future STN 28-03-07 11:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 817882)
-Doua roate si usa (daca vrei)de la fratele tau Florica.........fara numar.....sa sara sarmili din ele!!!!!!
-Doua roate si pentru Mc Mate !!!!!

Bine nashuuuleeeee!!!!!!!!!!!

Villy ATS 28-03-07 16:03

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
marfa o sa fiu akolo ;)

BH 07 MDF 28-03-07 16:11

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Se anunta un eveniment f.mare :)
Voi fi acolo ;)

Skma 29-03-07 10:57

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Doua roate si usa (daca vrei)de la fratele tau Florica.........fara numar.....sa sara sarmili din ele!!!!!!
-Doua roate si pentru Mc Mate !!!!!
SA fie FUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMMM ! :D :twisted:

F_L_R 29-03-07 11:06

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Pai aseara au venit primele 20 de perechi de gume pt show......mai vin si astazi, incaltarea masinilor pt show este gratuita si oferita de Auto Soft Bucuresti.

Spot 29-03-07 14:48

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
se poate pune o lista cu cei inscrisi pt. show?...

liwiu_evo 29-03-07 18:37

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
ma bucur ca ati luat atatea masuri de siguranta. sa nu se mai intample cum sa mai intamplat. din cauza unor minti inguste sau mai oprit evenimente grozave... dar asta e, ei canta noi jucam. pacat ca nam carnet(numi permite varsta:evil: ) ,inca, ca ash fi venit shi io. oricum, se anunta a fi un eveniment de zile mari cu mashini tari, fum, shi toate ingredientele. va urez succes in tot ce vati propus shi sa puneti multe poze shi filme pe site.:D :D :D

TOBA^ 30-03-07 01:04

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Acest show, organizat de ANONYMOUS MOTORSPORT si NSL Romania, speram sa fie la inaltime si nu vrem sa semene cu ce a mai fost pana acum!Masurile de siguranta au fost luate (azi au fost facute probe la locul unde se vor desfasura concursurile din aer liber) .Cauciucurile au fost aduse de catre Auto Soft, oamenii de ordine sunt instruiti de catre organizatori, acestia fiind din partea NSL Romania -Florica si din partea ANONYMOUS MOTORSPORT -RIP-u si NOS-u (care din pacate nu ne poate arata ce poate sa demonstreze un urs turbo pentru ca este expuns in standul clubului din care face parte) .Pentru mai multe detalii apelati la Florica, NOS-u si RIP-u.

B-83-DAC 30-03-07 01:07

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
baieti multa bafta si sa tina vremea cu noi toti ca sa vedem ceva frumos...

giubau_v8 30-03-07 01:32

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
intrebare...se va plati vreo taxa pt burn show? pt spectatori ma refer

TOBA^ 30-03-07 01:42

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Spectatorii nu vor plati nimic la" Burn On Event " .

Dani_E21 30-03-07 08:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 824456)
Spectatorii nu vor plati nimic la" Burn On Event " .

sa inteleg ca participantii vor plati?

F_L_R 30-03-07 09:42

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-taxa De Participare Este = Z E R O !!!!!

Paul_ToNy 30-03-07 14:33

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Abea astept sa vin si eu acolo , adik sambata,sa ma minunez si io ce poate face tuning-ul romanesc.

Paul_ToNy 30-03-07 14:36

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Aici ce se poate castiga adik ceva piese sau accesori?

sKyNeT 30-03-07 16:41

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
cam pe la ce ora v-a incepe burn `u ca sa stiu si eu pe la ce ora sa pun ceasu sa sune :). a si unde se va tine ? in spatele supermarketului?

NSL_KiwY 30-03-07 18:14

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Da in spate.In jur de ora 13:00

69WRX 30-03-07 18:47

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
in sfarsit mi-am rezolvat problemele o sa fiu acolo abea astept :D

bakal 30-03-07 19:03

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Cum e cu inscrierea??? E46-le meu abia asteapta sa se joace. ne putem inscrie pe loc??

Geo_ZGA 30-03-07 19:10

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
s-a anuntat ploaie la "vremea probabila" :(. sa speram ca va fi "probabila" si nu "exacta", ca nu mai vedem nici un pic de fum...

B-83-DAC 30-03-07 19:35

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
stai linistit ca au mai fost burnuri facute si pe ploaiei...vezi filme cu "brigada ursuletilor" oricum sper sa fie frumos si sa se tina si daca ploua....ati luat in calcul si asta?

The_One_Forever 30-03-07 19:53

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Abia astept.....o sa fie super show.

SEBASTIAN 30-03-07 22:17

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
IMPORTANT!!!

Este extrem de important ca masinile inscrise sa fie pilotate de soferi consacrati sau macar cu bune referinte.
Doar in asa fel se pot evita accidentele si momentele neplacute.
Pare o joaca si simplu de facut, dar nu e chiar asa iar responsabilitatea este destul de mare in aceasta privinta.
Am sa ma opun inscrierilor celor ce nu prezinta garantie.
Va suparati sau nu dar nimeni nu-si mai permite accidente.
Eu nu sunt organizator ma bazez pe ce face NSL si Anonimus dar consider ca important punctul meu de vedere.

F_L_R 30-03-07 22:59

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-Dimineata cand lista va fi gata eu , Rusu (Anonymous) si Sebastian ( Legal Racing) vom avea o discutie finala despre participanti.
-ATENTIE : ULTIMA ORA , NU va bazati pe cei de la Auto Soft ......Nu vor veni sa incalte si sa descalte masinile......au invocat ca nu pot cara compresorul. I i intelegem si le multumim pentru sprijinul acordat cu gumele sh.

F_L_R 31-03-07 08:05

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
-D DAY..........adica "ziua cea mai lunga".......incepe. Bafta tuturor si nu uitati SHOW-ul........incepand de la ora 13:00 , se dezlantuie IADUL la Metro Otopeni.

NightClubRacer 31-03-07 08:52

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
super tare!!! succes la organizare! :D

Lucian 31-03-07 11:01

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Hell on Earth coaaaaaaaaaaaeeeeeeeeeeee

Aaronnel^ 31-03-07 15:38

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Filme aveti ? Ca eu azi nu am putut sa ajung la Bucuresti:(
Maine mai faceti ceva ?

sebaaa 31-03-07 17:21

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
nici eu nu am putut ajunge...filme cineva?
sigur a facut vreunu
daca fac rost de ceva ..postez si eu aici:)

geokergtr 31-03-07 17:26

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
felicitari florica!!!
burn-urile au fost excelente!!!

solo24 31-03-07 17:46

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
da am fost si eu
bv florica pt tine si pt ceilalti care ati reusit sa stingeti ursu
pacat d el dar s-a facut si mai alb decat era
astept filmuletele facute d anonymous sa ne minunam un pic,am vaz ca skillz statea chiar langa perete aici
cel mai bn s-a vazut d p metro
descarc si eu mai incolo niste poze\filmuletze si o sa le postez aici

sTAILLL 31-03-07 17:55

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
Frumos Maroo dar ale dreaq cauciucuri nu se mai spargeau

Marian_nebunu 31-03-07 19:49

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
NU POT Uploada nici un film....ma rog.....cred ca au facut vreo setare...ceva....puneam filmele chiar acum...abia mam trezit pus pe treaba....dar se pare ca nu am voie...trebuie sa contactez administratorul

mark_uss 31-03-07 19:51

Re: Burn On Event la Tuning Show 2007
 
suoper show super spectacol..s-au vazut adevaratzii respect pt HAI-ul..super...la mai mare..:rolleyes2 :rolleyes2 ..nu s-a abuzat de unele m3-uri


All times are GMT +2. The time now is 11:55.

- Copyright 2026 4Tuning