![]() |
Re: duminica 25.03
Duminik asta lipsesc.Plec la bucuresti la 4 tuning days:lol: ;) Asa ca voi ridica dejtele saptamana viitoare.Sa vad cine se anunta cu un laptop sa vizionam impreuna ce voi filma acolo.:D
|
Re: duminica 25.03
dumica pe 8 ,,,cred ca-m sa vin si eu la intalnirea asta ,,,,ca n-am fost niciodata !!!dar propun sa ne intalnim intr-un loc mai sociabil.....poate in parcare de la elvila .
|
Re: duminica 25.03
poi eu propun sa ne int. intr`un loc unde putem sa stam jos la un suc de acum se deschid terasele stam in poligon ne bate vantu .. gasim noi o terasa undeva sa ne facem loc de intalniri .. nu e deloc ok in parcari sau in camp
|
Re: duminica 25.03
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D
|
Re: duminica 25.03
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D aveam ce vedea
|
Re: duminica 25.03
eu zic la terasa e mai fain decat in poligon ... dar daca ne gandim mai bine se poate si in poligon si la terasa si o plimbare prin oras ... nu ?:D
|
Re: duminica 25.03
da se poate ;)
|
Re: duminica 25.03
Si eu sunt de acord sa mergem la terasa (sa bem o bere fara alcool) :D
|
Re: duminica 25.03
Quote:
|
Re: duminica 25.03
Daca vreti sa discutati depre intalnire VA ROG postati pe topicul "Intalniri...". Multumesc
|
Re: duminica 25.03
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:05. |
- Copyright 2026 4Tuning