Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Botosani (https://forum.4tuning.ro/107-botosani.html)
-   -   duminica 25.03 (https://forum.4tuning.ro/107-botosani/36523-duminica-25-03-a.html)

HOT 28-03-07 12:45

Re: duminica 25.03
 
Duminik asta lipsesc.Plec la bucuresti la 4 tuning days:lol: ;) Asa ca voi ridica dejtele saptamana viitoare.Sa vad cine se anunta cu un laptop sa vizionam impreuna ce voi filma acolo.:D

BT-85-MLS 02-04-07 05:06

Re: duminica 25.03
 
dumica pe 8 ,,,cred ca-m sa vin si eu la intalnirea asta ,,,,ca n-am fost niciodata !!!dar propun sa ne intalnim intr-un loc mai sociabil.....poate in parcare de la elvila .

Lucyfer 02-04-07 19:18

Re: duminica 25.03
 
poi eu propun sa ne int. intr`un loc unde putem sa stam jos la un suc de acum se deschid terasele stam in poligon ne bate vantu .. gasim noi o terasa undeva sa ne facem loc de intalniri .. nu e deloc ok in parcari sau in camp

vLLLad 02-04-07 23:12

Re: duminica 25.03
 
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D

vLLLad 02-04-07 23:12

Re: duminica 25.03
 
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D aveam ce vedea

oliver 02-04-07 23:16

Re: duminica 25.03
 
eu zic la terasa e mai fain decat in poligon ... dar daca ne gandim mai bine se poate si in poligon si la terasa si o plimbare prin oras ... nu ?:D

vLLLad 02-04-07 23:22

Re: duminica 25.03
 
da se poate ;)

BT 81 SIM 03-04-07 13:54

Re: duminica 25.03
 
Si eu sunt de acord sa mergem la terasa (sa bem o bere fara alcool) :D

Lucyfer 03-04-07 19:35

Re: duminica 25.03
 
Quote:

Originally Posted by vLLLad (Post 830157)
si la terasa , ce sa vb? in poligon tot mai venea vre-o unu si isi arata talentul !!! :D aveam ce vedea

poi ptr. talentatzi cautam o terasa chu parcare .. :)) :D

maD_angel 03-04-07 20:25

Re: duminica 25.03
 
Daca vreti sa discutati depre intalnire VA ROG postati pe topicul "Intalniri...". Multumesc

Lucyfer 03-04-07 20:51

Re: duminica 25.03
 
Quote:

Originally Posted by maD_angel (Post 831871)
Daca vreti sa discutati depre intalnire VA ROG postati pe topicul "Intalniri...". Multumesc

...shi o guma turbo


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning