Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AfterDark Racing (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing.html)
-   -   BMW 325 24V COUPE (https://forum.4tuning.ro/64-afterdark-racing/3639-bmw-325-24v-coupe.html)

mutzu 10-03-05 13:28

Ce pot sa fac ? Daca-mi place la maxim.. asta este :wink:

CBY 11-03-05 23:12

ee beton ne laasa gura apa ( cine ghiceste ce am votat imi da un suc)

CBY 13-03-05 19:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"CBY\"
Quote:

Originally Posted by \"mutzu\"
Quote:

Originally Posted by \"zetemte\"
Masina arata f. frumos in afara de eleron ... 8)

Imi place jenti mari si low suspension :)

Si rupeeeeeeee :wink:

de unde stii? ai condus-o tu ? :lol: :D :lol: :lol:

Ce prost esti, parca n-ai fost cu minesi cu el in masina :)

m-am referit ca nu ai condus-o ca sa vezi ce bine rupe ''dupa cum spui tu'' Normal ca rupe dupa cum se vede *sub capota :lol:

shadow 13-07-05 09:55

Calin, nu pui si tu nishte poze cu masina cu spoilerele noi???

aR99bMw 13-07-05 10:26

o sa fac sap viitoare mai multe poze.......zilele astea pun pleoape de carbon....si finalii la toba :lol:

kickass 24-07-05 23:01

imi place masina.. 8)

WhiteRaven 06-05-06 05:16

Re: BMW 325 24V COUPE
 
Intr-adevar masina arata mai bine in realitate. Are si vopseaua alt efect. Culmea cum unii cer mai mult, si ma refer la cat de joasa e masina.. Traim in Romania nu undeva prin California. >:(
Mie-mi place eleronul, dar poate daca avea flapsurile putin altfel avea look putin diferit. Oricum important e rolul lui pana la urma :D

tryplexxx 06-05-07 11:49

Re: BMW 325 24V COUPE
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by aR99bMw (Post 181657)
o sa fac sap viitoare mai multe poze.......zilele astea pun pleoape de carbon....si finalii la toba :lol:

pe cat sant gentile?ca am si eu un bmw tot 325 si nu stiu daca merg sa pun genti pe 18

tryplexxx 06-05-07 11:53

Re: BMW 325 24V COUPE
 
Quote:

Originally Posted by tryplexxx (Post 886995)
pe cat sant gentile?ca am si eu un bmw tot 325 si nu stiu daca merg sa pun genti pe 18

bmw e beton.gentile pe cat sant?


All times are GMT +2. The time now is 19:41.

- Copyright 2026 4Tuning