![]() |
Ce pot sa fac ? Daca-mi place la maxim.. asta este :wink:
|
ee beton ne laasa gura apa ( cine ghiceste ce am votat imi da un suc)
|
Re:
Quote:
|
Calin, nu pui si tu nishte poze cu masina cu spoilerele noi???
|
o sa fac sap viitoare mai multe poze.......zilele astea pun pleoape de carbon....si finalii la toba :lol:
|
imi place masina.. 8)
|
Re: BMW 325 24V COUPE
Intr-adevar masina arata mai bine in realitate. Are si vopseaua alt efect. Culmea cum unii cer mai mult, si ma refer la cat de joasa e masina.. Traim in Romania nu undeva prin California. >:(
Mie-mi place eleronul, dar poate daca avea flapsurile putin altfel avea look putin diferit. Oricum important e rolul lui pana la urma :D |
Re: BMW 325 24V COUPE
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: BMW 325 24V COUPE
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:41. |
- Copyright 2026 4Tuning