Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Alte hobby-uri in afara de masini (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/360-hobby-uri-afara-masini.html)

augustin 25-01-04 12:01

mpa cati ani ai ?

catalin rs4 25-01-04 16:10

:lol: :lol: :lol:

FiReBuRn 25-01-04 17:20

Hobby .. Hmmm .. Pai imi place fotbalul f mult ..joc non-stop ..si basket joc si mai des..unde-apuc ! Ca muzica imi place Hip-Hop normal... That's some shit... Dar nu d-astea comerciale..Mult mai underground.. si imi place sa fac cumparaturi la greu... Si alt hobby este sa invat pt permis :) Marpha nu? Iesire cu prietena de care m-am despartit era un hobby :cry: ..Fuck ..iar mi-am adus aminte de ea.. Mai imi place sa ma uit la filme de groaza.. aaaa ..si sa nu uitam .. SA FAC GRAFF-URI care sunt atat de ilegale ca si cursele.. am luat 2 amenzi pana acum ..nu asa mari .. dar in fine.. imi place sa decorez peretii ..si masinile.. flames :twisted: :twisted: ! Hai ca am scris cam mult .. Mai spuneti si voi :wink:

catalin rs4 25-01-04 21:24

bravo fireburn cu femeia capul sus ca nu a fost ultima :wink:

mpa 26-01-04 06:14

De curiozitate am 18 ani de alte motive nu se stie......
Parerea mea.
A si daca tot e topicu u prezentarile poate il si cititi pe viitor.....

augustin 26-01-04 11:26

mpa dar de ce esti asa nervos din fire? ti-am zis eu ceva de rau? cred ca reactionezi prea ciudat ...

mpa 26-01-04 11:54

nu dar dc intrebai!!!

augustin 26-01-04 13:45

in primul rand pt ca nu et-am vazut la identitati si in al doilea pt ca pana acum o sapt nu am vazut mesaje de la tine .... se pare ca esti vechi pe aici pt ca eu sunt doar de vreo 3 luni

mpa 27-01-04 15:44

Am mai fost si inainte sub alt nick si mai mult citeam!!! Imi cer scuze daca am suparat vreodata pe cineva cu ceva pe acest forum!!!

xbogdanel 27-01-04 20:26

pai...sa zic si eu hobby-uri..haaa....
inceput...am crescut cu muzica....tare...dovada k tata nu mai aude bine....
am trecut prin mai multe genuri..am stationat (acu) la drum'n'bass si hip-hop...
2 stiluri care merg bine in masina...cu obligatia de a avea un tub mare si o masina rezistenta....

apoi ar mai fi si alte hobby-uri...dar nu prea importante...:)

augustin 27-01-04 21:15

mpa nu ai de ce sa-ti ceri scuze .. aici fiecare isi poate spune parerea iar tu esti binevenit printre noi .. sper ca nu ti-ai facut o impresie proasta ...

TNos 27-01-04 23:40

mai baieti am si eu alte hobby-uri in afara de masini,dar cred ca o sa se uite lumea la mine cam ciudat!asa am eu impresia!am facut si cateva sporturi!
pasiuni:
-inot,tir,judo
-filozofia,istoria,literatura
-teatrul,opera
-muzica veche si simfonica
Autori preferati:Balzac,Victor Hugo,Caragiale,Dostoievski,Shaekspeare
Poeti preferati:Puskin,Eminescu,Arghezi,Byron
Compozitori preferati:Strauss,Mozart,Ravel,Chopin,Tschaikowsky
Filozofi preferati:Kant,Sartre,Rousseau
Formatii si cantareti preferati:Queen,Falco,Elton Jhon,Duran Duran

FiReBuRn 28-01-04 13:28

Un nou hobby.. IESIREA IN ORAS CU PRIETENA ..CU CARE M-AM IMPACAT!!! :wink:

Anonymous 28-01-04 13:55

fireburn felicitari ... un alt hobby dormitul din cauza prietenei de care m-am despartit :D :lol: :lol: :?

augustin 28-01-04 13:57

uitasem sa ma loghez :oops:

aicad 28-01-04 14:34

Tnos: jos palaria si nu cred ca te considera cineva ciudat!!

TNos 28-01-04 16:11

augustine tu macar poti sa dormi,eu innebunesc!si au trecut deja 13 zile!

augustin 28-01-04 16:59

tnos eu dorm in timpul zile ca noaptea nu mai reusesc :D ... oricum sa treaca concediul sa ma duc la munca pt ca daca mai stau singur o sa ma urc pe peretzi

TNos 28-01-04 22:28

eu nu pot inchide ochii,ca imediat ce ii inchid ma gandesc la ea,asa ca incerc sa invat,citesc,urlu prin casa(adica cant),orice numai sa nu-mi las gandurile libere ca fug la ea imediat,desi nu o merita,dar asta e dragostea,dracu' s-o ia de dragoste!

augustin 28-01-04 23:36

tnos femeia e ca o masina .. cateodata nu iti ofera nimic alteori iti ofera totul ... oricum totul trece si tb sa te incurajezi sa treci peste ... la mine e vb de 3 ani de zile ... si uite ca incerc sa nu ma las tras la fund .. sper ca tu vei reusi

TNos 29-01-04 00:57

la mine au fost 4 ani si ceva si anul asta vroiam sa o cer!dar daca asa a vrut ea,ce dracu sa mai fac!am incercat,dar daca are pata pe creier!

catalin rs4 29-01-04 01:03

3 ani de zile augustin? ii ceva :wink: ai dreptate cu femeia augusttin exact asai cum ai zis ru cateodata nu iti ofera nimic alteori iti ofera totul
ps : la mine ii vorba de 5 ani de zile :wink:

TNos 29-01-04 01:13

cataline numai bine iti doresc si fericire,sa aveti parte unul de altul,si sa va iubiti,sa aveti grija de voi si sa fiti alaturi si la bine si la rau!

catalin rs4 29-01-04 01:23

merci la fel tnos nici numi dau seama ce repede a trecut timpul....si trece in continuare bine ca la a mea ii plac masinile :lol: :lol: :lol:

FiReBuRn 29-01-04 14:45

Cataline.. Ne invitzi si pe noi la nunta ? :P :wink:

mpa 29-01-04 15:04

Stiu ca e o cretinatate si nu am dreptul sa vorbesc dar ai incercat sa faci ceva ca ganditu nu ajuta la nimik!!! Stii care e problema rezolv-o!!!
Sttiii cate o data nu strica sa arati ca esti disperat si sa faci ceva dragut, grandios , romantic..... Daca tot asculti muzica clasica incearca o serenada..... Nici chiar asa dar daca tot e vorba de dragoste incerca tot ce poti!!!!

augustin 29-01-04 15:41

cataline ce pot sa iti zic.. multa bafta ... distreaza-te ... incearca sa profitide orice clipa si ma chemi la nunta daca e :)

catalin rs4 29-01-04 16:09

he he ce tot aveti cu nunta?? :lol: :lol: :lol: o sa mai dureze ceva timp dar sunt toti invitati oricum nu o sa uit stati linistiti :lol: :lol: augustin sa sti ca ma distrez si cu femeia si fara daca sti ce vrea sa spun :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :idea:

augustin 29-01-04 16:23

cataline de acum inainte o sa-ti zic GURU ;) :lol:

catalin rs4 29-01-04 16:24

:lol: :lol: :lol: he he he guru?? de ce guru?? :lol: :lol: :lol:

augustin 29-01-04 16:49

sa nu-mi zici ca nu stii ce e un guru ... un maestru,un invatator,un varf de lance :) hahaha .. cat de profund am putut sa fiu ma minunez si eu :)

catalin rs4 29-01-04 16:55

loool augustin :lol: :lol: :lol: :lol:

TNos 29-01-04 17:10

mpa,de acum incolo,cand e vb de ceva serios incearca sa gandesti inainte sa vb,ca habar n-ai ce s-a intamplat si ce am facut eu pt relatia asta si pt ea,si este un subiect destul de departe de tine,de obicei sunt calm dar nu ma scoate din pepeni ca ai sa regreti!si copile,muzica clasica,simfonica, nu se asculta ci se traieste!a asculta inseamna a auzi,a trai inseamna a simti!dar mai ai de trecut prin viata ca sa intelegi chestiile astea!din pacate eu n-am avut o viata asa frumoasa ca tine(dupa cum reiese din mentalitatea ta,de copil,demonstrata zi zi de tine pe acest forum) si din cauza aceasta maturitatea m-a atins inainte de vreme!mi-as fi dorit si sa pot sa fiu copil!

catalin rs4 29-01-04 23:24

mpa incearca sa nu te superi dar tnos are dreptate totala tu inca esti un copil dupa cum scri sau vb mar og incearca si tu sa inveti sa respecti oameni si sa vorbesti cand trebuie nu numai sa te bagi in seam sau sa fi bagat in seama eu nam inteles ce vrei sa spui cu mesajul sincer sa fiu din cate mesaje ai scris nu prea am intels ceai vrut sa spui incearca si tu pe viitor sa fi mai atent ce scrii

TNos 29-01-04 23:50

mpa nu te supara,dar m-a atins,avand in vedere anumite lucruri!multumesc de intelegere cataline!

catalin rs4 30-01-04 00:10

nai pt ce tnos eu te inteleg dar sunt alti care nau trecut prin asa ceva si binenteles ca nau cum sa inteleaga

mpa 30-01-04 06:22

Ok Bub me sorry c u 2day!!!!

augustin 30-01-04 12:31

exista oameni care au ceva de zis si oameni care vorbesc ... mpa eu nu imi dau seama cate mesaje ai putut scrie in ultima vreme desi nu asta conteaza dar incerca sa respecti pe toata lumea pt ca oricine merita sa fie respectat .....

aicad 30-01-04 14:11

Se pare ca toata lumea in afar de catalin sta prost cu dragostea. Eu am o relatie de 2 ani si deja sunt terminat. Nu mai am ce da. Am renuntzat la multe lucruri, prieteni pentru persoana respectiva, dar se pare ca nu e de ajuns. De fiecare data cand vb cu ea ne certam. Si sincer nu stiu ce ne mai tine impreuna (in afara de sentimente). Si din exeprientza pot sa spun ca o relatie numai pe sentimente se duce draq. Nu poti sa spui te iubesc si gata se rezolva totul. Sincer acum asta e cea mai mare dilema a mea. Nu mai stiu ce sa fac. Si cand stiu nu pot. (din diferite motive, in pecial lipsa timpului, banilor etc.) De fiecare data mi se reproseaza aproximativ 90% din ce fac si din ce nu fac. In fine cert e ca stiu ce vreau si datorita unei amice care se confrunta cu aceleasi probleme dar inaintea mea reusesc sa ajung la un compromis. Sper sa se clarifice lucrurile cat de curand.

Cat despre mpa............... eu i-as fi dat un mesaj privat cu replica: \"vezi ca nu stii ce vb\" si i-ash fi ignorat mesajul de pe forum pt. ca orikum nu ar avea rost sa ma oftic din cauza unui \"NECUNOSCATOR al situatiei\" .

Pentru restul : catalin sa faci nunta in RO :) sa te intampinam cu un COR de TOBE la iesirea din biserica.
Augustin&Tnos: CAPU' SUS

Marty 30-01-04 14:56

aicad, been there, done that! :( Stiu ce inseamna, din pacate .. si chiar nu doresc nimanui asa ceva! Relatia aia m-a facut sa cred in tilcul zicalei \"boala lunga moarte sigura!\". Am stat 3 ani cu ea dupa care ne-am despartit. De fapt, mi-a dat papucii ca si-a gasit pe unu' cu lovele.... Capu' sus, n-alerga dupa femei si autobuze ca intotdeauna vin altele! Parerea mea....


All times are GMT +2. The time now is 19:40.

- Copyright 2026 4Tuning