![]() |
mpa cati ani ai ?
|
:lol: :lol: :lol:
|
Hobby .. Hmmm .. Pai imi place fotbalul f mult ..joc non-stop ..si basket joc si mai des..unde-apuc ! Ca muzica imi place Hip-Hop normal... That's some shit... Dar nu d-astea comerciale..Mult mai underground.. si imi place sa fac cumparaturi la greu... Si alt hobby este sa invat pt permis :) Marpha nu? Iesire cu prietena de care m-am despartit era un hobby :cry: ..Fuck ..iar mi-am adus aminte de ea.. Mai imi place sa ma uit la filme de groaza.. aaaa ..si sa nu uitam .. SA FAC GRAFF-URI care sunt atat de ilegale ca si cursele.. am luat 2 amenzi pana acum ..nu asa mari .. dar in fine.. imi place sa decorez peretii ..si masinile.. flames :twisted: :twisted: ! Hai ca am scris cam mult .. Mai spuneti si voi :wink:
|
bravo fireburn cu femeia capul sus ca nu a fost ultima :wink:
|
De curiozitate am 18 ani de alte motive nu se stie......
Parerea mea. A si daca tot e topicu u prezentarile poate il si cititi pe viitor..... |
mpa dar de ce esti asa nervos din fire? ti-am zis eu ceva de rau? cred ca reactionezi prea ciudat ...
|
nu dar dc intrebai!!!
|
in primul rand pt ca nu et-am vazut la identitati si in al doilea pt ca pana acum o sapt nu am vazut mesaje de la tine .... se pare ca esti vechi pe aici pt ca eu sunt doar de vreo 3 luni
|
Am mai fost si inainte sub alt nick si mai mult citeam!!! Imi cer scuze daca am suparat vreodata pe cineva cu ceva pe acest forum!!!
|
pai...sa zic si eu hobby-uri..haaa....
inceput...am crescut cu muzica....tare...dovada k tata nu mai aude bine.... am trecut prin mai multe genuri..am stationat (acu) la drum'n'bass si hip-hop... 2 stiluri care merg bine in masina...cu obligatia de a avea un tub mare si o masina rezistenta.... apoi ar mai fi si alte hobby-uri...dar nu prea importante...:) |
mpa nu ai de ce sa-ti ceri scuze .. aici fiecare isi poate spune parerea iar tu esti binevenit printre noi .. sper ca nu ti-ai facut o impresie proasta ...
|
mai baieti am si eu alte hobby-uri in afara de masini,dar cred ca o sa se uite lumea la mine cam ciudat!asa am eu impresia!am facut si cateva sporturi!
pasiuni: -inot,tir,judo -filozofia,istoria,literatura -teatrul,opera -muzica veche si simfonica Autori preferati:Balzac,Victor Hugo,Caragiale,Dostoievski,Shaekspeare Poeti preferati:Puskin,Eminescu,Arghezi,Byron Compozitori preferati:Strauss,Mozart,Ravel,Chopin,Tschaikowsky Filozofi preferati:Kant,Sartre,Rousseau Formatii si cantareti preferati:Queen,Falco,Elton Jhon,Duran Duran |
Un nou hobby.. IESIREA IN ORAS CU PRIETENA ..CU CARE M-AM IMPACAT!!! :wink:
|
fireburn felicitari ... un alt hobby dormitul din cauza prietenei de care m-am despartit :D :lol: :lol: :?
|
uitasem sa ma loghez :oops:
|
Tnos: jos palaria si nu cred ca te considera cineva ciudat!!
|
augustine tu macar poti sa dormi,eu innebunesc!si au trecut deja 13 zile!
|
tnos eu dorm in timpul zile ca noaptea nu mai reusesc :D ... oricum sa treaca concediul sa ma duc la munca pt ca daca mai stau singur o sa ma urc pe peretzi
|
eu nu pot inchide ochii,ca imediat ce ii inchid ma gandesc la ea,asa ca incerc sa invat,citesc,urlu prin casa(adica cant),orice numai sa nu-mi las gandurile libere ca fug la ea imediat,desi nu o merita,dar asta e dragostea,dracu' s-o ia de dragoste!
|
tnos femeia e ca o masina .. cateodata nu iti ofera nimic alteori iti ofera totul ... oricum totul trece si tb sa te incurajezi sa treci peste ... la mine e vb de 3 ani de zile ... si uite ca incerc sa nu ma las tras la fund .. sper ca tu vei reusi
|
la mine au fost 4 ani si ceva si anul asta vroiam sa o cer!dar daca asa a vrut ea,ce dracu sa mai fac!am incercat,dar daca are pata pe creier!
|
3 ani de zile augustin? ii ceva :wink: ai dreptate cu femeia augusttin exact asai cum ai zis ru cateodata nu iti ofera nimic alteori iti ofera totul
ps : la mine ii vorba de 5 ani de zile :wink: |
cataline numai bine iti doresc si fericire,sa aveti parte unul de altul,si sa va iubiti,sa aveti grija de voi si sa fiti alaturi si la bine si la rau!
|
merci la fel tnos nici numi dau seama ce repede a trecut timpul....si trece in continuare bine ca la a mea ii plac masinile :lol: :lol: :lol:
|
Cataline.. Ne invitzi si pe noi la nunta ? :P :wink:
|
Stiu ca e o cretinatate si nu am dreptul sa vorbesc dar ai incercat sa faci ceva ca ganditu nu ajuta la nimik!!! Stii care e problema rezolv-o!!!
Sttiii cate o data nu strica sa arati ca esti disperat si sa faci ceva dragut, grandios , romantic..... Daca tot asculti muzica clasica incearca o serenada..... Nici chiar asa dar daca tot e vorba de dragoste incerca tot ce poti!!!! |
cataline ce pot sa iti zic.. multa bafta ... distreaza-te ... incearca sa profitide orice clipa si ma chemi la nunta daca e :)
|
he he ce tot aveti cu nunta?? :lol: :lol: :lol: o sa mai dureze ceva timp dar sunt toti invitati oricum nu o sa uit stati linistiti :lol: :lol: augustin sa sti ca ma distrez si cu femeia si fara daca sti ce vrea sa spun :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :idea:
|
cataline de acum inainte o sa-ti zic GURU ;) :lol:
|
:lol: :lol: :lol: he he he guru?? de ce guru?? :lol: :lol: :lol:
|
sa nu-mi zici ca nu stii ce e un guru ... un maestru,un invatator,un varf de lance :) hahaha .. cat de profund am putut sa fiu ma minunez si eu :)
|
loool augustin :lol: :lol: :lol: :lol:
|
mpa,de acum incolo,cand e vb de ceva serios incearca sa gandesti inainte sa vb,ca habar n-ai ce s-a intamplat si ce am facut eu pt relatia asta si pt ea,si este un subiect destul de departe de tine,de obicei sunt calm dar nu ma scoate din pepeni ca ai sa regreti!si copile,muzica clasica,simfonica, nu se asculta ci se traieste!a asculta inseamna a auzi,a trai inseamna a simti!dar mai ai de trecut prin viata ca sa intelegi chestiile astea!din pacate eu n-am avut o viata asa frumoasa ca tine(dupa cum reiese din mentalitatea ta,de copil,demonstrata zi zi de tine pe acest forum) si din cauza aceasta maturitatea m-a atins inainte de vreme!mi-as fi dorit si sa pot sa fiu copil!
|
mpa incearca sa nu te superi dar tnos are dreptate totala tu inca esti un copil dupa cum scri sau vb mar og incearca si tu sa inveti sa respecti oameni si sa vorbesti cand trebuie nu numai sa te bagi in seam sau sa fi bagat in seama eu nam inteles ce vrei sa spui cu mesajul sincer sa fiu din cate mesaje ai scris nu prea am intels ceai vrut sa spui incearca si tu pe viitor sa fi mai atent ce scrii
|
mpa nu te supara,dar m-a atins,avand in vedere anumite lucruri!multumesc de intelegere cataline!
|
nai pt ce tnos eu te inteleg dar sunt alti care nau trecut prin asa ceva si binenteles ca nau cum sa inteleaga
|
Ok Bub me sorry c u 2day!!!!
|
exista oameni care au ceva de zis si oameni care vorbesc ... mpa eu nu imi dau seama cate mesaje ai putut scrie in ultima vreme desi nu asta conteaza dar incerca sa respecti pe toata lumea pt ca oricine merita sa fie respectat .....
|
Se pare ca toata lumea in afar de catalin sta prost cu dragostea. Eu am o relatie de 2 ani si deja sunt terminat. Nu mai am ce da. Am renuntzat la multe lucruri, prieteni pentru persoana respectiva, dar se pare ca nu e de ajuns. De fiecare data cand vb cu ea ne certam. Si sincer nu stiu ce ne mai tine impreuna (in afara de sentimente). Si din exeprientza pot sa spun ca o relatie numai pe sentimente se duce draq. Nu poti sa spui te iubesc si gata se rezolva totul. Sincer acum asta e cea mai mare dilema a mea. Nu mai stiu ce sa fac. Si cand stiu nu pot. (din diferite motive, in pecial lipsa timpului, banilor etc.) De fiecare data mi se reproseaza aproximativ 90% din ce fac si din ce nu fac. In fine cert e ca stiu ce vreau si datorita unei amice care se confrunta cu aceleasi probleme dar inaintea mea reusesc sa ajung la un compromis. Sper sa se clarifice lucrurile cat de curand.
Cat despre mpa............... eu i-as fi dat un mesaj privat cu replica: \"vezi ca nu stii ce vb\" si i-ash fi ignorat mesajul de pe forum pt. ca orikum nu ar avea rost sa ma oftic din cauza unui \"NECUNOSCATOR al situatiei\" . Pentru restul : catalin sa faci nunta in RO :) sa te intampinam cu un COR de TOBE la iesirea din biserica. Augustin&Tnos: CAPU' SUS |
aicad, been there, done that! :( Stiu ce inseamna, din pacate .. si chiar nu doresc nimanui asa ceva! Relatia aia m-a facut sa cred in tilcul zicalei \"boala lunga moarte sigura!\". Am stat 3 ani cu ea dupa care ne-am despartit. De fapt, mi-a dat papucii ca si-a gasit pe unu' cu lovele.... Capu' sus, n-alerga dupa femei si autobuze ca intotdeauna vin altele! Parerea mea....
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning