![]() |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
numai cine l-a facut stie pt ce e
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
topicul este pentru cei ce stiu ce se intampla cu cei ce sunt prinsi ca fac liniute si care vor sa se rezolve problema asta in care politia da puncte si amenzi tuturor participantilor la aceste evenimente stradale
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
fi racer!!! dar fao cu cap! nu te da rotund la ss! pana nu am aparut noi(zik noi sa nu te simti prost,la ss nu am facut impresie niciodata!) generatia asta mecdonalds adica de vreun an doi de atunci s-a cam ***ut treaba! pt ca acum la majoritatea nu mai e vb de pasiune ci doar de "waw am masina tunata merg la ss sa ma vada pizdele..." |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
mda racer cu copturi modificate cu te miri ce , trist dar asta e situatia in marea majoritate a cazurilor de aceea militieni fac ce fac si din cauza pustilor dementi au de suferit si cei care baga bani in masini cu adevarat nu doar stikere cu nike si gauresc toba mica sa sune bine .
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
ca ala care isi baga bani intr-o masina tre sa fie bou sa faca treaba asta |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
dic da cei aicea Dubai
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
bah io nam zis ca neaparat fac curse din placere sau asa sa se dea mari, ca totusi si din generatia asta care acuma o intrat pe strazi sunt si de astia care pun pasiune si modifica ce au sau ce isi permit.intradevar nus de acord cu astia cu masinile de firma da nu poti sai spui la om sa nu se dea ca vorba aia nu tui platesti masina da asai faza inca suntem in romania si asta se vede.:neutral:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
sau vom intra pe strazi scuzati ma completez
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Pai De Ce Crezi Ca Acum Cateva Zile Am Zis Faza Aia Cu Bani De Amenzi Sa Mearga Acolo Si Sa Fie Cat Putin Refacut De Noi Astia Care Vrem Sa Ne Dam Si Asa Seara Sa Ne Putem Da In Pace Fara Sa Deranjam Pe Nime Nu
:?: |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
bine inteles daca sar putea rezolva chestia asta un pic si cu aia de la primarie ca alfel il face si nu ne alegem cu nimic
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
baieti drag nu stiu...de ce dar voi aveti impresia ca veti fi lasati impace daca se repara cartodromul?????....ia mai ganditiva.......dak va mai aduceti aminte.....de...cata la ira.....unde era poligonul....nu prea bun asfaltul nici acol...inainte sa se faca piata.....dar nici acol nu am fo lasati impace de politie....atunci era mai usor.....dar de la 1 dec.......nu mai e asa....dak stiti ce zic....doar ca multi nici macar nu stiu despre ce e vorba.....in fine....
nu are rost.....nu avem cu cine sa cadem la pace.....nu exista pace intre noi.....si politie....stiti si voi.... |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
noi vom fii mereu fugari sau ne facem baieti cuminti...si ne inscriem in campionatul national........asta dack ai sponsori in spate........
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
te cred nu de alta da deja incepe sa fie mai nasol nu de alta da pana acuma eram prinsi ca facem curse dar de acuma suntem vanati deci acuma se va vedea care sunt adevarati pasionati de tuning si de curse nocturne:twisted:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
adevaru ca nu-i pontu acolo cu cursele.. trebuia sa fie un loc de povesti pt pasionati... asa cei ce au si masina in care si-a bagat bani seriosi (care si mere si arata )se feresc de sala... dar asta e... degeaba se plange lumea ca vine politia... si asa mai departe.. ma mir ca nu vine si va astepta.. inainte sa va rupeti carutele in 2....
all the best from SmokeDesign, Smoke out |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
CJRacer are si nu are dreptate aici ... Intr-adevar, se traieste intr-o lume aproape virtuala, si idealista.
Insa cu totii, indiferent de varsta, am trecut prin asta. Prin teribilism, prin ignorarea oricarui pericol, prin tinerete fara bani, unde o Dacie parcata in fata scarii echivala cu un Ferrari, etc. Si, ca sa n-o lungesc, ceea ce se intampla nu e nici bun, si nici rau. Pur si simplu, e NORMAL, si nimeni si nimic n-o sa schimbe asta. |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
adevarul e ca nu cu jigniri ajungi in fata.....si ce dak unii au dacii?? am avut si eu si nu mi e rusine......e placerea lor....sant ieftine, nu toti au banii nu toti baga mii de euro in evo si subaru.....sau stiu io......(era un exemplu)....mai ganditiva.....multi dintre voi ati fost la fel dar ati ajuns sus nu .......pana mea......nu mai vad pe nimeni dintr un mertzan ....nu?....interesant.......dar e o tara libera se zice...........in fine exagerarile nu le inghit nici eu..........nike.....shi plusuri la oglinda..........dar dak e placerea lor de ce nu.......
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
am o nelamurire... cartodromul si paduricea de langa e spatiu pubilic ?
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
Dar in cartodrom si langa Sun poti conduce fara permis, ca sa exersezi. Bineinteles, dpdv legal. :) Nu sunt sigur daca ai voie si vehicule neinmatriculate. |
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
ideea e ca aseara pe la 11 m-au saltat jandarmii ca cica e privat bla bla bla si ca e interzis sa stai acolo dupa ora 22 bla bla... eram cu pretena mea si mai asteptam inca niste prieteni acolo sa mergem in faget la un gratar :twisted:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Quote:
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
rog un operator sa inchida topicul......se cam deviaza de la subiect.....
|
Re: nemultumiri in legatura cu sala sporturilor hore demian.....cluj
Mda... Topicul e sensibil inutil. Inchis, se sterge in cateva zile.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:48. |
- Copyright 2026 4Tuning