![]() |
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
la dacia din 86 mai intai fa`i tinichigeria si la urma apuca-te de "tunerit" si fa-ti thread daca vrei sa pui poze cu masina ta.. sau a lui fratitu .. aici e vorba de spoilere dupa cate vad eu
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Quote:
Deci la astea nu mai trebe sa lucrez pt k au fost facute de taicamiu si mio lasa mie sa fac ce vreau cu ea (nu chiar ce vrea dar...) Decci eu vreau sa modific mai mult partea motorului Trebuia astazi sa pun pozele cu ea dar nam avut timp;) Si lumeeee vinde fratemiu dacia:sad: :cry: |
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
6 Attachment(s)
DE VANZARE DACIA 1310 BERLINA
Contactaima pe id: pongo2007_xxx sa lasati lun msg inlegatura cu masina |
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
super.. pozele dar dc is facute p intuneric???? aprinde lumina.. ca masina e tare !!! :P:P
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
Quote:
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
asa spoilar de fata am vazut printrun magazin din tm la pret de 320 RON pe culoare alba k ala a zis ca e alb pt k sa se puna pe ce culoare vrea cel ce cumpara
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
nu prea ma pricep la modele . dar ptr o dacia 1310 din 94 ce se potriveste???
|
Re: spoilere pt o dacie din 2003???
sal m-ar interesa si pe mn niste spoilere custom daca te ocupi da-mi si mie un msg pe nr asta 0746 935 303
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:48. |
- Copyright 2026 4Tuning