Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Spoilere pentru o Dacie din 2003? (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/35015-spoilere-dacie-2003-a.html)

Dodo_998 29-07-07 02:40

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
la dacia din 86 mai intai fa`i tinichigeria si la urma apuca-te de "tunerit" si fa-ti thread daca vrei sa pui poze cu masina ta.. sau a lui fratitu .. aici e vorba de spoilere dupa cate vad eu

Cypy... 30-07-07 01:23

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by ENigmaBoy (Post 1019021)
la dacia din 86 mai intai fa`i tinichigeria si la urma apuca-te de "tunerit" si fa-ti thread daca vrei sa pui poze cu masina ta.. sau a lui fratitu .. aici e vorba de spoilere dupa cate vad eu

In dacia asta a fost investit 1400 RON la tinichigeria si cate ceava in motor e vopsita pe albastru (BLUE684) si tot exteriorul este nou pe ea:lol:
Deci la astea nu mai trebe sa lucrez pt k au fost facute de taicamiu si mio lasa mie sa fac ce vreau cu ea (nu chiar ce vrea dar...)

Decci eu vreau sa modific mai mult partea motorului
Trebuia astazi sa pun pozele cu ea dar nam avut timp;)

Si lumeeee vinde fratemiu dacia:sad: :cry:

Cypy... 30-07-07 01:31

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
6 Attachment(s)
DE VANZARE DACIA 1310 BERLINA

Contactaima pe id: pongo2007_xxx
sa lasati lun msg inlegatura cu masina

bt02ffa 08-08-07 15:46

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bogdan SM (Post 978011)
da dar ... nici unu din ele.. nu e pus p un zambet lui ili.. si.. nu prea merg.. p .. tipu ala d fatza... ash ca.. nu are nimeni??? asha sa faca poza???

ia de ici pt zambetu lu ili;)

Bogdan SM 08-08-07 16:00

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
super.. pozele dar dc is facute p intuneric???? aprinde lumina.. ca masina e tare !!! :P:P

bt02ffa 08-08-07 17:13

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan SM (Post 1036366)
super.. pozele dar dc is facute p intuneric???? aprinde lumina.. ca masina e tare !!! :P:P

pai nu e mas mea.sunt poze de pe 4tuning sectiunea bazar;)

Cypy... 09-08-07 16:30

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
asa spoilar de fata am vazut printrun magazin din tm la pret de 320 RON pe culoare alba k ala a zis ca e alb pt k sa se puna pe ce culoare vrea cel ce cumpara

Andrey_FL 14-10-07 11:46

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
nu prea ma pricep la modele . dar ptr o dacia 1310 din 94 ce se potriveste???

tokyo_dryft 06-09-09 12:42

Re: spoilere pt o dacie din 2003???
 
sal m-ar interesa si pe mn niste spoilere custom daca te ocupi da-mi si mie un msg pe nr asta 0746 935 303


All times are GMT +2. The time now is 00:48.

- Copyright 2026 4Tuning