![]() |
opel :cry:
|
Era de asteptat, banuiesc ca nu cu foarte mult, totusi.
|
:))
Mah baietzi mah opel de obicei nu fac masini dar pe a lui franta au nimerit-o Eu 1-2 in fata la a-3 cine peste mine de zici ca pun frana dar masina mea nu prea are nimic in plus motor generatzie veche plus ca cu 2.5 nu mai faci nimic dar de nu pot sa il arunc.......
|
daca si gsi-ul ala e stock atunci si eu sunt profet
|
Stai linistit mah VEC-ule ca o sa ne dam nu-i bai....acum pe 3 nu pot veni dar te astept 1 mai la legale si daca nu ne vedem la legale gasim noi o strada sa ne dam :lol: si poate atunci vin mai multi cu 150 de magari sub capota sa o facem
|
DMX
o sa fi decimat eu 171 si mi am luat-o
|
Cumva astra gsi albastra cu nr de franta?
Daca da atunci oricum ma dau cu tine ptr ca vreau sa vad diferenta..:) sau sa o vezi u...glumeam...ca daca asta e atunci ...plm am vazut-o in actiune si am si primit informatii desprea ea...si numai 150 de cp nu are aia |
voi nu crede-ti ca o masina stoc poate merge f.f bine ....oricum crede-ti ce vreti ..e dreptul vostru ,dar masina e stoc .....ca fuge este f adevarat dar e stoc si este f. bine intretinuta ....pt voi exista un 2000 16v care este mai rau ca el , ne-am furato si noi ....asta e ...Da este vorba de opelul albastru cu nr de franta.. :lol:
|
D_M_X totul este postbil ..tu esti ceva mai greu ....cred ...de fapt nu prea stiu cite kg are espero....oricum ramine de vazut
|
Iti convine Volvo S40 2.0 Turbo? E adevarat, nu are 150 de cai are 160 si un pic, dar oricum eu plec din start cu sansa a 2-a, pt ca masina ta este mult mai usoara.... Ce zici?
|
:)
O sa te bata rau de tot !
|
:lol: DA STIU!!! Oricum... Eu am vb serios...
|
Pe mine m-a batut Franta cu 3 masini pe 400m.
Si a mea nu e stock. Ca el afirma ca e stock a lui e alta poveste ... insa e prea putin credibila. La 150Cp nu faci masina de 190 ! ( Celica ). |
mah vec-ule las-o dreac de treaba ca am vazut-o cum trage si cum a plecat de langa o vectra sfi si cum l-a facut si pe andrei.....daca e stock nu are cxum sa aiba demarajul asta ...e practic imposibil...a plecat de langa vectra aia exact cum a plecat subaru de langa mine...
Eu ma dau cu tine nu e bai stiu ca ma faci si nu e bai dar nu-mi vinde gogosi ca e stock ca nu am s-o cred Si daca o iau ce pelea mea doar am espero ...nu altceva :) :wink: |
va dau cuvintul meu ca masina este stoc ....motor si electronica este stoc
..da sunt ceva ...ceva.....dar nu la motor sau electronica ..nu are axe.....ESTE STOC ....sunt niste chitibusuru dar nu la ce credeti voi ....tot timpul credeti ca eu modific masinile su nu va spun ...asa spunea lumea si de B-09-NSL adica BMW ...ce rost ar avea sa va mint doar nu ne dam pe bani .....nu am facut-o si nu o voi face ...si totusi exista o masina care ne_a batut tot 2000 16 v ....u respect |
Re:
Quote:
|
Quote:
|
Sa fie cumva vectra WAY!??
|
cu un tiburon V6 te bagi?
|
nu este un kadet alb
2 l 16v :)) |
Rectificare!!!!
X-Ray-Eyes Quote:
Eu (celica gri) nu m-am dat cu el la \"legale\" shi \"cred\" ca l-am dat doar de 2 ori (doar cu o capota intradevar)! Vec...tu shti prea bine!!! PS: Celica roshie a luato grav shi de la mine la Baneasa :wink: |
Din cate am intzles vectra care i-a dat-o lu franta a luat-o de la vpr-ul( vectra 2.o sfi) iar dif dintre mine si vpr o fac cv unde eu al fac greu si la mustatza pe a3a
|
Re:
Quote:
dmx-ule este un opel kadett alb B .. BAN si nu are nimic facut |
Re:
Quote:
nu stiu cine este vpr-ul |
VEC vreau sa ma dau si eu cu tine :D
|
Re:
Quote:
:ballbounc |
interesant
ma dau si eu cu tine chiar daca am numai 115 CP. sper sa nu ma refuzi.Sa vina si BAN desi stie el mai bine ce a patit.
|
ok bogdane-kwx stai putin ca mai e ceva de facut la masina si pe urma cu placere .....inca putin mai asteapta ok .:)
|
da ban-ul ma batut .. pina acum .. si va rog tineti-va de cuvint cind acceptati provocarile... ce dracu ...si nu mai provocati ciu 1.6 ce dracu ... :lol:
|
NU MA BATUT DECIT BAN_UL SI ATIT NU STIU DE CE VECTEA VB......AAAAA SI UN BMW CARE A FFINAT LA 150 PT CA CA MA URCAM PE EL ..DE FRICA SA NU BAT FRINAT ..DACA SE POATE SPUNE CA M-A BATUT ....SI NU A MAI VRUT SA IN CA O TURA COMPLETA .....A PLECAT SI GATA \OK NU-MA BATUT NICI O VECTEA OK
|
salut baietzi!
m-as fi bagat si io dar pacat ca nu sunt din bucuresti! |
Auzi, cam cat ai muncit tu pentru golful ala?
|
Renault 18 2000
Vec-ule tu m-ai provocat pe mine, iar apoi nu ai mai zis nimik. Motivul nu-l cunosc, dar as vrea sa-l aflu.
|
Re:
Quote:
|
Re: Renault 18 2000
Quote:
|
Re: Renault 18 2000
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:26. |
- Copyright 2026 4Tuning