Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Din ce castigati voi bani ????? (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/3415-castigati-bani.html)

TEKIN 03-02-05 10:04

eu vand masii de cusut daca stii ceva confectii imi spuneti si mie pe bune

GolfuletzS 03-02-05 10:29

Eu organizez curse de dat cu preshu .... poti sa castigi pe luna vro 3mii de coco .... sau shi mai mult depinde de presh :P

e 100% legal

Haidetzi si voi


taxa de inscriere 100$
Inchiriat presh 150$
Pariurile se fac dl 500$ in sus 75% imi revin mie

Pentru mai multe informati pe pm !

@Nos@ 03-02-05 14:50

Eu mastrubez copii mici(fete si baieti) sub 10 ani! :shock:
Satisfactie garantata!Castig 1000 de coco pe zi!
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Anami 03-02-05 16:14

eu am o firma fantoma cu care fac f. usor multe fraude...

si mai am angajati 4 criminali... care omoara pt mine :wink:

shadow 03-02-05 18:40

Eu nu inteleg ce mai cauta Topicul asta aici!!!
Trebuia sa fie demult la Divertisment!!!

Anami 03-02-05 19:04

a spus cineva ca tot ce e scris aici e katerinka? :lol: :lol:

MMihai 03-02-05 21:10

Quote:

Originally Posted by \"Anami\"
a spus cineva ca tot ce e scris aici e katerinka?

Da eu :D
Quote:

Originally Posted by \"MMihai\"
ce caterinca aici :lol: :lol: eu cer taxa de protectie na! :lol: :lol: hai sa fim seriosi


B 68 VLD 03-02-05 22:25

Eu vand oameni batrani! Sunt reciclabili! Ii iei ii speli, le dai niste vitamine si sunt ca noi! Pot sa faca orice! Pretul este derizoriu dar merge bine treaba! :lol:

Vyruss 04-02-05 00:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Eu vand oameni batrani! Sunt reciclabili! Ii iei ii speli, le dai niste vitamine si sunt ca noi! Pot sa faca orice! Pretul este derizoriu dar merge bine treaba! :lol:

Merci pt pont. O sa incerc shi eu

darkager 15-02-05 19:57

eu am fost procuror (procuram de toate ) dar acum m-am reprofilat m-am facut tamplar (castig mai bine) ... stau la colt shi dau la TAMPLA :twisted: :twisted: :twisted:

DonHacker 25-02-05 00:18

De vanzare aer & timp

!!!! =)) =)) =)) =)) ..acu` cred ca ma reprofilez pe 'dvd-uri porno cu profii` si colegii din scoala.. =))'

Psycho 25-02-05 00:38

i oatata zik mai mult nu spun .. io dau la pompa pa Rompetrol Downstream .. yeah yeah .....



in rest .. ashtept sa pice vre`o minune :)

LEXUS 25-02-05 16:28

de umflat baloane a auzit cineva?se castiga cam 100mii $ pe sapt...

helljackbt 26-02-05 12:05

Ganduri si nu numai .........
 
Sincer nu ma asteptam sa aiba asa de mult succes topicu meu !!!

Fiti sinceri !! nu e mai bine asa !! acum putem face si noi vreu joint venture !!! o mafie ceva (un sindicat ) sau cel putin putem oferi noi servicii si celor din zonele noastre(mai defavorizate din anumite puncte de vedere) care ar avea nevoie de:

org de curse \"legale\" de dat cu presu
procurori :: de toate
Impresari de fufe
etc ..

Sau de ex : uni zic ca impresariaza parasute alti zic ca fac filme porno !!
pai ultimii pot procura marfa noua de la primii !!!!
si daca au nevoie de niste personal iau si ei vreo doi pensionari \"RECICLABILI\" sii pun la munca !!!


Cine se ocupa de aranjat examene ?? am nevoie !!! anu asta am bac !!!
Help ME PLS!!!! I am to young to die !! :twisted: :twisted:

aleks 28-02-05 13:57

Re: Ganduri si nu numai .........
 
Quote:

Originally Posted by \"helljackbt\"
Cine se ocupa de aranjat examene ?? am nevoie !!! anu asta am bac !!!Help ME PLS!!!! I am to young to die !! :twisted: :twisted:

eu rezolv examenele. daca nu pot mitui examinatorii, ii castrez si-i spanzur de limba. VINE JIHADUL ISLAMIC ! ALAH AKBAR.
hiiiiiii. f#ck! mi-am desconspirat identitatea! nu-i problema Alah ma va salva, stiu din Coran ca e bun si milostiv cu noi. Tot ce trebuie sa fac e sa imi leg 10 kg de trinitrotoluen si trei focoase atomice si sa le declansez in fata parlamentului

Singurelu 11-03-05 23:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"xxdadixx\"
Eu plec prin Italia cam din 3 in 3 luni si sparg baruri fara alarma. Mai mult mult nu pot sa va zic. Acolo am un vento gt, un levier, o foarfeca de gratii si o surubelnita mai mare si mai lucrez cu un moldovean. Bani fac in jur de 5000 pe luna ca nu ma duc in fiecare seara. :wink:


Cik Moldoveanu sunt eu :peace:!!!

Psycho 12-03-05 08:37

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TEKIN\"
eu vand masii de cusut daca stii ceva confectii imi spuneti si mie pe bune


auzi daca ai mashini d cusut imi dai si mie una sa conduk ... da poate ma dau dreaq peste cap cu ea :)

WYK-ul 12-03-05 21:28

Eu conduc un sir de firme ce functioneaza in sistemul suveica, procesul este foarte simplu, spre exemplu eu, cumpar casete audio le sterg si le vand mai departe ca blankuri, daca vand caseta cu 15.000 lei (1,5 lei grei), la 1000 de casete, ganditi-va la profit 15000000 lei ( 1500 lei grei) si procesul continua la ceilalti membrii vrooom pana mi se pierde urma, urmatorul membru cumpara casetele de la mine, inregistreaza casete cu mp3-uri, le vinde, urmatorul le sterge si le vinde.... si asa mai departe, procedeul se mai numeste si efectul de piramida daca vinzi cat mai multe setrui de casete, si cumperi cat mai putine, iesi in profit. :D :wink:
Sper ca nu credeti ca am vreo legatura cu caritas, bancorex sau fni

lolek 13-03-05 09:36

yo mai dau cate o ghiara ... mai dau pe la ruleta ... ma descurc ... mere treaba in general cu fraierii faci banu gros :D

D Y C 13-03-05 14:31

Io am doua firme: Droguri, arme si munitii pe nashpa S.R.L si
Fete de inchiriat de tot S.R.L.

CAUT DISTRIBUITORI IN TOATA TARA !!!

cristi_ubs 18-03-05 23:38

ma ocup de skimburi.ultima data am skimbat un caiet A4 cu un Audi acelasi model :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mas 05-05-05 12:46

Vind robineti uzati, rulmenti sparti, ventile de bicicleta, le fac la oameni sa nu se mai invarta roata etc...

Dan98 05-05-05 16:49

eu vand piese care provin la masini furate (dezmembrari).

florin83 16-05-05 02:40

eu fur oglinzi de bmw-uri..

de multe ori le vand chiar la proprietar :D

ERY 18-05-05 15:44

Eu fac bani turnandu-va pe voi 8)

Ciro_zel 18-05-05 16:02

I'm a COP :twisted: :lol:

BabyBlue_EVO 18-05-05 16:10

eu fac trafic de capsuni si de femei...
in timpu liber sparg nasa cia si fibiu

B 68 VLD 23-05-05 14:49

Organizez lupte! :P

EvLSant0S 23-05-05 20:31

intre furnici , nu ?

blowwind 23-05-05 21:12

yo ma ocup cu prostitutia :))
dar in general castig bani de la mama si tata...ma platesc pt ca sunt fiul lor :))am si carte de munca:)
pe langa banii de la ei...mai imi dau nishte fraieri de la gurvern un CEC c sa merge la scoala....valoreaza cam 2mil pe an...pacat ca nu ma prea duc pe la scoala :)

SV-05-YBG 01-06-05 16:35

Eu nu fac nimic (sa moara de ciuda aia care se ocupa cu cate ceva)

Banii ii primesc lunar (2.000.000 eur) degeaba de la Bill Gates pentru ca i-am spus cum sa creeze Windows si MS DOS.

:bat: :chainsaw: :pistoles: :punch: :2gun: :headache:

ce este mai sus fac in week end ca sa ma destind

B 68 VLD 01-06-05 16:38

Quote:

intre furnici , nu ?
Nu intre pusti ... ! :lol:

Grecu 01-06-05 19:00

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"B 68 VLD\"
Quote:

intre furnici , nu ?
Nu intre pusti ... ! :lol:

Cat e intrarea? Vreau loc in fata :lol:

B 68 VLD 01-06-05 21:17

Grecule ultima oara cand te-ai batut ti-ai rupt picioru' cand i-ai spart capu' lui ala. Asteapta sa te faci bine si dupa aia te astept, doar ca pt tine fac orice. :wink:

SpeedeR 02-06-05 00:14

aha draga VLDule.... tu erai ala care organizezi lupte intre pusti dastia mai prosti :lol: :lol: :lol: cam ce varste au pustii aia? 15? 16 ani? :lol: :lol:

B 68 VLD 02-06-05 09:48

Quote:

cam ce varste au pustii aia? 15? 16 ani?
SpeedeR ai ghicit! :lol:

Grecu 02-06-05 09:55

Batai intre minori- macar asa raman si ei ocupati :lol:

tox 02-06-05 13:31

eu vand tzantzari bolnavi de nervi, mushte pe ciclu shi licurici in c*ru gol... en-gros si en-detail, la preturi f avantajoase. de la 15 iunie ofer si posibilitate de credit prin majoritatea bancilor mari.

Grecu 02-06-05 15:48

Eu colectionez suruburi. Prietenii stiu de ce :lol:

B 68 VLD 02-06-05 19:36

Grec, asta este o gluma morbida! :lol: Oricum ai zis ca-ti agati suruburile de lant si sper sa te tii de cuvant! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning