Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Orice pana in 110 cp (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/33768-pana-110-cp.html)

PYT 07-04-07 12:40

Re: Orice pana in 110 cp
 
si totusi... se fac 2 luni de cand ai deschis topicul... zi si tu cu cine te-ai dat pana acum si rezultatele, k eu unul sunt curios ;-)

NightClubRacer 07-04-07 12:42

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 825105)
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D

exista pm ;)

CroCop 13-04-07 12:44

Re: Orice pana in 110 cp
 
pai datorita topicului ...m-am dat cu bassu cu laguna dci + chip m-a dat la 2 masini aprox , cu un leon ....dar nu zic rezultatul k apoi spuneti k pap rahat asha cu bassu cu Smart benzina cu turbo si chip l-am dat ... cu mai multi ...ma rog ..daca unii care se baga pe topic nu raspund provocarilor nu am nici o vine nu crezi ...de exemplu 1.6 16v logan... 1.6 16v clio....ei nu vor sa se dea...dc nush ....dar ma rog....cica....nu consumam gazul degeaba ...;) in fine....

mirciu 14-04-07 15:10

Re: Orice pana in 110 cp
 
t dai diseara cu mn ? ca aseara ti am perdut urma.....memircic este id meu

p.s. si eu i am dat smartului destul de mult :P asa ca am o sansa la tine :P

59AFA 14-04-07 21:11

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by CroCop (Post 825105)
AFA....vineri la 22:00 in pescarus ? adik azi :D

salut...te'am vazut acum vreo 3 saptamani intr'o sambata in pescarush , dar ma grabeam ca trebuia sa ma intalnesc cu cineva si nu am putut sa stau foarte mult.din pacate nu prea mai pot sa ma dau cu tine in urmatoarele 2-3 saptamani.masina mea a facut cunostinta cu un mercedes vito de la jandarmerie :lol: si are mici probleme cu aerodinamicitatea , sa zicem :))

mirciu 15-04-07 00:53

Re: Orice pana in 110 cp
 
fac eu un sumar....ia busit tasu masina :P

alexutzu 19-04-07 09:43

Re: Orice pana in 110 cp
 
ce caterinca modul de explicare d.p.d.v. al aerodinamicitatii :lol:
vreau si eu poze sa vad cam cat de apropiata e relatia cu mercedesul de la plescari

59AFA 22-04-07 13:27

Re: Orice pana in 110 cp
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by alexutzu (Post 859762)
ce caterinca modul de explicare d.p.d.v. al aerodinamicitatii :lol:
vreau si eu poze sa vad cam cat de apropiata e relatia cu mercedesul de la plescari

cam asa arata :cry:

CT-82-PWR 23-04-07 23:17

Re: Orice pana in 110 cp
 
ramaneti si voi ontopic...pentru poze din accidente mai exista si PM

shaid-kid 11-05-07 20:18

Re: Orice pana in 110 cp
 
Cand masina o sa fie ok m-as baga si eu ;)

59AFA 15-05-07 19:49

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 896597)
Cand masina o sa fie ok m-as baga si eu ;)

masina e ok de cateva zile...:D

Markenstein 15-05-07 21:52

Re: Orice pana in 110 cp
 
Salutare,
Caut si eu un Clio II symbol 1,4 16v 98cp pt un " Friendly Race si No hard feelings" doar fun!
am aceasi masina doar ca umblat putin pe la motor, filtru de aer si hopefuly evacuare de la fata pana'n spate pe innox si vreau sa vad cat de mult e diferenta,
oricum daca e cineva va astept,
prefer clio 1,4 16v dar daca nu e astept orice masina!
Salutare :)

Z L R 15-05-07 21:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
un pug 206 2.0 hdi 90cp...STOCK...astept pe orice la linie de start...

shaid-kid 17-05-07 17:21

Re: Orice pana in 110 cp
 
59AFA ....daca te intereseaza...307 hdi 1,6 16v 109cai

59AFA 17-05-07 18:38

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 906087)
59AFA ....daca te intereseaza...307 hdi 1,6 16v 109cai

vezi ca ai un pm :-P

Y O B 18-05-07 17:15

Re: Orice pana in 110 cp
 
un 307 benzinar merge? 1.6 16v

George_P. 21-05-07 00:32

Re: Orice pana in 110 cp
 
Vedeti ca hdi-urile sunt intepate rau, nu va faceti prea mari sperante...:twisted:

59AFA 21-05-07 18:57

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 911423)
Vedeti ca hdi-urile sunt intepate rau, nu va faceti prea mari sperante...:twisted:

hdi'u de 2000 de pe 206 nu'mi sta in cale....:rolleyes2

shaid-kid 21-05-07 20:05

Re: Orice pana in 110 cp
 
Sambata ai plecat....poate sapt asta...

59AFA 21-05-07 21:58

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 912688)
Sambata ai plecat....poate sapt asta...

sambata a fost super super super show....:-P

George_P. 22-05-07 00:02

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 912578)
hdi'u de 2000 de pe 206 nu'mi sta in cale....:rolleyes2

Sa vezi 1.6-le lui shaid-kid ce-ti va taia calea...

pHlow 22-05-07 00:04

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 913152)
Sa vezi 1.6-le lui shaid-kid ce-ti va taia calea...

asta ar trebui sa se vada pe 402m. :) cred ca e cel mai corect..si nu iti zic doar tie..ci si lu afa...

George_P. 22-05-07 00:59

Re: Orice pana in 110 cp
 
Crede-ma ca stiu eu ce stiu, nu vorbesc deloc aiurea, daca dci-ul ala n-are cel putin 100 de cai, n-are nici o sansa;)

pHlow 22-05-07 01:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
tocmai..si eu stiu ce stiu :)) il cunosc pe afa.. stiu cu ce masini s-a dat.. si ce a facut.. masini de peste 100cp...si ticmai d`asta zic ca discutiile nu isi au rostul. Oricum.. shaid.. un 1.6 mic bmw pisicuta vrei? nu e in toate minitele lui ..dar.. just fun?

pHlow 22-05-07 01:58

Re: Orice pana in 110 cp
 
+ riscam sa ajungem apaludicii lor. .ceea ce nu e prea frumos :P

59AFA 22-05-07 12:01

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by George_P. (Post 913152)
Sa vezi 1.6-le lui shaid-kid ce-ti va taia calea...

nu zic nu ... :D

shaid-kid 22-05-07 13:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
phlow oricand :D

59AFA 22-05-07 15:56

Re: Orice pana in 110 cp
 
pai gata...atunci asa ramane pt sambata afa vs shaid vs phlow :lol:
nu stiu de ce am senzatia ca shaid o sa iasa invingaret :lol:

shaid-kid 22-05-07 17:16

Re: Orice pana in 110 cp
 
Fratilor nu ma mai umflati pe mine atata ca nu se stie nicidoata :D Totul o sa se vada in strada :D phlow ce nr de inmatriculare ai? :D sa te caut si pe tine :) Si app phlow cati calutzi mai are bmw? Sambata sa gasiti o locatie sa o facem lata :D

pHlow 22-05-07 22:33

Re: Orice pana in 110 cp
 
bmw-ul are la origine 102cp ..acum nu mai stiu cat pune pt ca are si o mica prb.. uneori ii patineaza ambreajul. o sa o recunosti... un bmw e36 compact negru. Cu semnal stanga spart :P

shaid-kid 25-05-07 14:28

Re: Orice pana in 110 cp
 
Fratilor puteti sa o facem si noi in sera asta?...ca maine seara am un majorat...Astept pm..sau orice semn de la voi rpd

Markenstein 25-05-07 20:11

Re: Orice pana in 110 cp
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 59AFA (Post 914009)
pai gata...atunci asa ramane pt sambata afa vs shaid vs phlow :lol:
nu stiu de ce am senzatia ca shaid o sa iasa invingaret :lol:

GO AFA, GO AFA!
Tinem pumni :P
eee glumeam si eu, oricum nu e de cat " pt fun".
bai poate sa ne dam si noi o data...
nu stiu daca mai tii minte de mine dar sunt clio aia albastru, Mark :D
oricum sa-mi spui si mie daca iesiti vineri - sambata ca poate sa ne vedem si noi la pescarus :P

59AFA 28-05-07 01:35

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by Markenstein (Post 919464)
GO AFA, GO AFA!
Tinem pumni :P
eee glumeam si eu, oricum nu e de cat " pt fun".
bai poate sa ne dam si noi o data...
nu stiu daca mai tii minte de mine dar sunt clio aia albastru, Mark :D
oricum sa-mi spui si mie daca iesiti vineri - sambata ca poate sa ne vedem si noi la pescarus :P

ooo ...fanul meu :*
cum sa nu te tin minte ?! :D
pai atunci eu zic sa ramana pt vineri :D
de dat , ne dam daca vrei , desii , daca masina ta e in apele ei...n'am nici cea mai mica sansa.am ramas socat cand am auzit de cursa cu onur :-P
phlow , te bagi cu a3'u ?! :)))

Z L R 28-05-07 09:14

Re: Orice pana in 110 cp
 
ai ramas socat? ;) naspa..de aia tie a cazut parul sau ce?

bai afa ne dam si noi..ultima data..inainte sa dau masina....cred ca in 2 sapt fac schimb de bani si cheie.....

bafta fratele meu

59AFA 28-05-07 15:55

Re: Orice pana in 110 cp
 
Quote:

Originally Posted by onur_206 (Post 921665)
ai ramas socat? ;) naspa..de aia tie a cazut parul sau ce?

bai afa ne dam si noi..ultima data..inainte sa dau masina....cred ca in 2 sapt fac schimb de bani si cheie.....

bafta fratele meu

ne dam mah , k nu ne'am mai dat de mult :-P
pai si ce faci ? ramai cu bora ? :sad:

pHlow 28-05-07 19:39

Re: Orice pana in 110 cp
 
nu o sa iti raspunda.. cica .. surpriza.... si nu vrea sa o strice.. orice ar fi..e binevenita..

Z L R 29-05-07 09:36

Re: Orice pana in 110 cp
 
hahahaha :D

o sa vedeti, cand iau...dar nu stiu cand...se poate si azi sau dupa 4 luni...

dar totusi intrre timp cumpar ascona aia, si bag bani....

CroCop 06-06-07 17:26

Re: Orice pana in 110 cp
 
VINERI 06 IUNIE 2007 .... ora 11 in rond la Kiseleff ...care vrea sa se dea cu mine :) 1.5 dCI...

DjAlcohol 07-06-07 05:20

Re: Orice pana in 110 cp
 
Gata ai deja 160 cp? :)

CroCop 07-06-07 16:21

Re: Orice pana in 110 cp
 
PARDON....8 iunie....nu 6....:D
:D:D:D:D


All times are GMT +2. The time now is 16:23.

- Copyright 2026 4Tuning