![]() |
Re: Orice pana in 110 cp
si totusi... se fac 2 luni de cand ai deschis topicul... zi si tu cu cine te-ai dat pana acum si rezultatele, k eu unul sunt curios ;-)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
pai datorita topicului ...m-am dat cu bassu cu laguna dci + chip m-a dat la 2 masini aprox , cu un leon ....dar nu zic rezultatul k apoi spuneti k pap rahat asha cu bassu cu Smart benzina cu turbo si chip l-am dat ... cu mai multi ...ma rog ..daca unii care se baga pe topic nu raspund provocarilor nu am nici o vine nu crezi ...de exemplu 1.6 16v logan... 1.6 16v clio....ei nu vor sa se dea...dc nush ....dar ma rog....cica....nu consumam gazul degeaba ...;) in fine....
|
Re: Orice pana in 110 cp
t dai diseara cu mn ? ca aseara ti am perdut urma.....memircic este id meu
p.s. si eu i am dat smartului destul de mult :P asa ca am o sansa la tine :P |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
fac eu un sumar....ia busit tasu masina :P
|
Re: Orice pana in 110 cp
ce caterinca modul de explicare d.p.d.v. al aerodinamicitatii :lol:
vreau si eu poze sa vad cam cat de apropiata e relatia cu mercedesul de la plescari |
Re: Orice pana in 110 cp
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
ramaneti si voi ontopic...pentru poze din accidente mai exista si PM
|
Re: Orice pana in 110 cp
Cand masina o sa fie ok m-as baga si eu ;)
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Salutare,
Caut si eu un Clio II symbol 1,4 16v 98cp pt un " Friendly Race si No hard feelings" doar fun! am aceasi masina doar ca umblat putin pe la motor, filtru de aer si hopefuly evacuare de la fata pana'n spate pe innox si vreau sa vad cat de mult e diferenta, oricum daca e cineva va astept, prefer clio 1,4 16v dar daca nu e astept orice masina! Salutare :) |
Re: Orice pana in 110 cp
un pug 206 2.0 hdi 90cp...STOCK...astept pe orice la linie de start...
|
Re: Orice pana in 110 cp
59AFA ....daca te intereseaza...307 hdi 1,6 16v 109cai
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
un 307 benzinar merge? 1.6 16v
|
Re: Orice pana in 110 cp
Vedeti ca hdi-urile sunt intepate rau, nu va faceti prea mari sperante...:twisted:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Sambata ai plecat....poate sapt asta...
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
Crede-ma ca stiu eu ce stiu, nu vorbesc deloc aiurea, daca dci-ul ala n-are cel putin 100 de cai, n-are nici o sansa;)
|
Re: Orice pana in 110 cp
tocmai..si eu stiu ce stiu :)) il cunosc pe afa.. stiu cu ce masini s-a dat.. si ce a facut.. masini de peste 100cp...si ticmai d`asta zic ca discutiile nu isi au rostul. Oricum.. shaid.. un 1.6 mic bmw pisicuta vrei? nu e in toate minitele lui ..dar.. just fun?
|
Re: Orice pana in 110 cp
+ riscam sa ajungem apaludicii lor. .ceea ce nu e prea frumos :P
|
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
|
Re: Orice pana in 110 cp
phlow oricand :D
|
Re: Orice pana in 110 cp
pai gata...atunci asa ramane pt sambata afa vs shaid vs phlow :lol:
nu stiu de ce am senzatia ca shaid o sa iasa invingaret :lol: |
Re: Orice pana in 110 cp
Fratilor nu ma mai umflati pe mine atata ca nu se stie nicidoata :D Totul o sa se vada in strada :D phlow ce nr de inmatriculare ai? :D sa te caut si pe tine :) Si app phlow cati calutzi mai are bmw? Sambata sa gasiti o locatie sa o facem lata :D
|
Re: Orice pana in 110 cp
bmw-ul are la origine 102cp ..acum nu mai stiu cat pune pt ca are si o mica prb.. uneori ii patineaza ambreajul. o sa o recunosti... un bmw e36 compact negru. Cu semnal stanga spart :P
|
Re: Orice pana in 110 cp
Fratilor puteti sa o facem si noi in sera asta?...ca maine seara am un majorat...Astept pm..sau orice semn de la voi rpd
|
Re: Orice pana in 110 cp
1 Attachment(s)
Quote:
Tinem pumni :P eee glumeam si eu, oricum nu e de cat " pt fun". bai poate sa ne dam si noi o data... nu stiu daca mai tii minte de mine dar sunt clio aia albastru, Mark :D oricum sa-mi spui si mie daca iesiti vineri - sambata ca poate sa ne vedem si noi la pescarus :P |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
cum sa nu te tin minte ?! :D pai atunci eu zic sa ramana pt vineri :D de dat , ne dam daca vrei , desii , daca masina ta e in apele ei...n'am nici cea mai mica sansa.am ramas socat cand am auzit de cursa cu onur :-P phlow , te bagi cu a3'u ?! :))) |
Re: Orice pana in 110 cp
ai ramas socat? ;) naspa..de aia tie a cazut parul sau ce?
bai afa ne dam si noi..ultima data..inainte sa dau masina....cred ca in 2 sapt fac schimb de bani si cheie..... bafta fratele meu |
Re: Orice pana in 110 cp
Quote:
pai si ce faci ? ramai cu bora ? :sad: |
Re: Orice pana in 110 cp
nu o sa iti raspunda.. cica .. surpriza.... si nu vrea sa o strice.. orice ar fi..e binevenita..
|
Re: Orice pana in 110 cp
hahahaha :D
o sa vedeti, cand iau...dar nu stiu cand...se poate si azi sau dupa 4 luni... dar totusi intrre timp cumpar ascona aia, si bag bani.... |
Re: Orice pana in 110 cp
VINERI 06 IUNIE 2007 .... ora 11 in rond la Kiseleff ...care vrea sa se dea cu mine :) 1.5 dCI...
|
Re: Orice pana in 110 cp
Gata ai deja 160 cp? :)
|
Re: Orice pana in 110 cp
PARDON....8 iunie....nu 6....:D
:D:D:D:D |
| All times are GMT +2. The time now is 16:23. |
- Copyright 2026 4Tuning