Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Masini vazute in Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33605-masini-vazute-tulcea.html)

Eugen_TL 18-03-07 14:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut cu mai multi un 206 cu numere de afara ..un mov perla f jos bari praguri eleron ....sunet frumos , bas intr-un cuvant arata super doar ca n-am prins-o decat in miscare :( poze cand bag telu pe calculator

adioperator 20-03-07 19:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 804394)
am vazut cu mai multi un 206 cu numere de afara ..un mov perla f jos bari praguri eleron ....sunet frumos , bas intr-un cuvant arata super doar ca n-am prins-o decat in miscare :( poze cand bag telu pe calculator

Daca vorbim de aceeasi masinam, eu am vazut-o des in Constanta si duminica trecuta in Tulcea.

Cosmin255 25-03-07 23:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
CLS 55 AMG gri - nisipiu....n-am apucat sa il trag in poza , de fapt nu m-am gandit , l-am ascultat la semafor , era langa mine...pur si simplu demential

webcathos 26-03-07 00:56

Re: Masini vazute in Tulcea
 
206 ala mov e al unui tip din Satu-Mare!Facem niste cursuri la Constanta si a venit si el sa vada Tulcea.Masina e de vanzare in C-ta acum cu 7000 euro!

Eugen_TL 26-03-07 15:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
daca merge pe cat arata de bine face toti banii :) fa rost de niste poze cu ea daca poti si pune aici

Cosmin255 26-03-07 15:44

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ce an e ? cati km ce motor?

Naitzu 27-03-07 00:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mama...ati mutata masinile din LA in Tulcea?..super tari...macar la voi se mai plima..si alte masini..

webcathos 01-04-07 12:59

Re: Masini vazute in Tulcea
 
1 Attachment(s)
Am vazut una ieri langa spital in care s-au suit 3 fete dar nu am putut sa-mi dau seama ce era!Dupa triple parea audi dar....am reusit sa fac o poza,slab calitativ ca e facuta cu tel.

Eugen_TL 01-04-07 13:10

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da stiu masina...am mai spus de ea aici.... o conduce o tipa... masina arata bine m-am uitat la ea ..cum e facuta ii sta super ...este audi .

webcathos 01-04-07 13:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Da am vazut ca la volanul s-a suit o tipa dragutza si am ramas masca! :)
Cand aplecat de akolo din spatele ei gonea unul cu un Golf 4 sa o ajunga din urma...dar din cate am observat si tipa ii dadea...

P.S.Saptamana viitoare promit sa aduc poze cu 206 ala mov daca se intoarce baiatul cu el de la satu-mare!Incerc sa fac cat mai multe....

Eugen_TL 01-04-07 13:18

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da ...si ieri pe babadag la centrala ce e acolo... oprite de politie =))) prinse cu radarul probabil :)

webcathos 01-04-07 13:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
lol !Le-o fi dat amenda sau...!:D

Cosmin255 01-04-07 22:48

Re: Masini vazute in Tulcea
 
lol in poza cu audi apar si eu:):):)...fordul ala dintre taxiuri cred ca eu sunt ... cand i-ai facut poza nu era langa spital masina ?

Eugen_TL 04-04-07 20:49

Re: Masini vazute in Tulcea
 
azi am vazut ceva chira f misto ! DOUA H2 din care unul tunat super si unul stock dar cu o barca f mare si misto in spate! cel tunat avea spinere bodykit era mai jos chira arata super..l-am prins in 2 poze le voi pune cand bag usb-ul in pc

B 10 TNG 04-04-07 22:59

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Quote:

Originally Posted by alextutunaru (Post 793494)
Abia acum am vazut ca este un topic cu masini din Tulcea...FLY: se aude bine...;)

pacat ca nu i a ta alexule!

Eugen_TL 05-04-07 17:15

Re: Masini vazute in Tulcea
 
4 Attachment(s)
dupa cum v-am promis :

DaViD TL 05-04-07 20:00

Re: Masini vazute in Tulcea
 
frumoase masinute,pacat ca nus din oras,sau cel putin sa ramana in oras asta e,noi sa fim sanatosi !!!

webcathos 05-04-07 20:12

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Din pacate peugeotul s-a vandut inainte sa apuc sa ii fac poze!S-a dat la schimb cu un Passat!!!

Eugen_TL 05-04-07 21:26

Re: Masini vazute in Tulcea
 
nu l-as fi dat :|

Eugen_TL 17-04-07 22:01

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut un hyundai coupe rosu destul de dragutz dar are mult de reparat la el (ma refer la exterior) eleronul sta ca dracu prea mare ,masa de calcat! beculete prostii nu-si au rostul ! mi-a placut cum se aude in schimb! poate o prind in niste poze ;)

Cosmin255 19-04-07 17:03

Re: Masini vazute in Tulcea
 
m-am uitat mai de aproape pe hyundai si sincer masina lasa impresia ca a fost cumparata gata facuta si cine o are acum nu are grija deloc de ea....masina are potential , e destul de frumoasa

vlad_Mafiotu 20-04-07 12:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
una bucata audi rs6 cu numere de neamt parcat in fata la rex . no pictures :( sorry

Eugen_TL 20-04-07 13:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
l-am vazut si eu..e tare ;)

DaViD TL 20-04-07 17:46

Re: Masini vazute in Tulcea
 
am vazut si eu hyundaiu ala rosu si imi place foarte mult eleronu,probabil vrea sa zboare spre luna cu el,oricum misto masina spoiler prea mare in rest ok !!!

Eugen_TL 12-05-07 22:31

Re: Masini vazute in Tulcea
 
a vazut cienva acel 350Z cu praguri si fuste dragutze din america cu jante dementiale si evacuare dubla cat burlanu? ce sunet scotea ....

Tboy 19-05-07 23:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ceva frumoz la noi cu nr rosii .... noul CL 500 langa club 21 langa un mini :)

Tboy 20-05-07 14:08

Re: Masini vazute in Tulcea
 
si azi o carrera ( sau cum se scrie) cabrio alba cu roti imense ii da blanutza :)

Cosmin255 22-05-07 15:34

Re: Masini vazute in Tulcea
 
un A6 alb cu plafon de sticla neagra frumos rau ... cred ca ABT body kit dar nu sunt sigur

Tboy 22-05-07 15:42

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da este de cateva zile ...arata f bine :)

vlad_Mafiotu 23-05-07 13:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
dap si eu am vazut audi`ul la delta . imi plac jantele la nebunie

DaViD TL 23-05-07 13:19

Re: Masini vazute in Tulcea
 
da de cielo ala hatchback ce ziceti ,cum vi se pare ,eu zic k e destul de reusit pentru o masina cu nr de tulcea...pana mea !!!

vlad_Mafiotu 23-05-07 13:20

Re: Masini vazute in Tulcea
 
mie unu nu`mi place deloc daca te referi la ala de culoare crem

Tboy 23-05-07 21:45

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ACESTA ESTE CIELO-ul....si e for sale ;) arata bine ,putin exagerat dar merge https://www.4tuning.ro/bazar/anunturi...o_xx58904.html

DaViD TL 23-05-07 23:13

Re: Masini vazute in Tulcea
 
pey ,e a vreunui user fericit de pe forum ,sau respectivu nu are user ?!?

mikafly 23-05-07 23:38

Re: Masini vazute in Tulcea
 
Parerea mea...acest topic e de pomana......cel putin pt mine personal.....ce ma intereseaza pe mine ce masini au trecut prin tl?.......sincer...ma doare in organ

DaViD TL 23-05-07 23:43

Re: Masini vazute in Tulcea
 
fiecare cu organu lui !!!

Tboy 25-05-07 15:17

Re: Masini vazute in Tulcea
 
inca un porschan ROSU impecabil prin oras se plimba ;)) al draq nu mai avem nici o strada buna dar masinile incep sa apara desi unele doar in trecere

Cosmin255 31-05-07 00:24

Re: Masini vazute in Tulcea
 
e vorba despre un Cayman . Intr-adevar nu prea te incalzeste ce masini are lumea atata timp cat nu le avem noi:)....dar macar ne mai clatim ochii cu ele....

DaViD TL 10-06-07 01:16

Re: Masini vazute in Tulcea
 
ce parere aveti despre civicul ala negru din oras ?!?

Tboy 10-06-07 03:04

Re: Masini vazute in Tulcea
 
superb si atat :)


All times are GMT +2. The time now is 10:10.

- Copyright 2026 4Tuning