![]() |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
salut baieti, aveti idee cam care ar fi cea mai tare masina din tl - modificata sau de serie care sa si fuga si care sa si stea pe asfalt in curbe cum trebuie ????
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dc nu ! orice poti sa pui pe o masina $$$ sa ai ;)
misha: cred ca 6aru' acum ! mai era un S2000 parca ... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
eu nu am mai ajuns prin tl de mult, dar 6aru e al cuiva din oras ?stiu ca la un moment dat era un renault 25 williams, alb cu 2 amortizoare in V pe fata ... pe ala l-am vazut in curbele din dealu' somovei si statea cam bine
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da e a unui baiat idn tulcea ! tasu' are S klasse nou ! ! mai e o buburuza care se misca bine ..fiesta ST ! mai e si GTI ! mai sunt dar nu-mi vine mie in cap acum !
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
nu stiu daca mai tineti minte, dar prin '92 se organiza la noi la tl o etapa din CNR - traseu sindicat-cataloi-telita-somova-tulcea ... asa ca m-am gandit si am vb cu niste oameni de al acr, politie si eventuali sponsori despre o revenire la tl a raliului Romaniei. Ce parere aveti ???
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pe atunci eram prea mic da imi aduc aminte ca treceau si prin Isaccea (eu acolo m-am nascut si crescut), ar fi o idee interesanta dar avand in vedere ca toata lumea se plange de lipsa de fonduri (participantii la raliuri) nu cred ca s-ar abroba ceva...
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
e chiar tare ce spui tu aici ! si mie tata mi-a vorbit despre ! ar fi misto sa mai vedem asa ceva |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Slabe sanse sa se realizeze Raliul Deltei Dunarii......era candva de mult.NU sunt bani.....nu e initiativa......nimeni nu coopereaza.Si mai ales nu sunt sponsori....
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
FLY-ule te-am vazut la meci Spiru - Moisil , de fapt ti-am remarcat intai BMW-ul :) ti-am facut cu mana sa ma bag in seama da nu m-ai vazut,in momentul in care plecai de la sala
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
da ma si eu te`am vazut ca am fost si eu la meci
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Scuze ca nu v-am vazut.....ma grabeam.......si de aia probabil....data viitoare sariti in fatza masinii ca sigur va vad......
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
poate ne vezi prea tarziu si ne calci :lol: cum ai dat peste bietele animale :(
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la inceput e mai greu..pana te obisnuiesti ;) =))))))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
FLY-ule mi-a placut sound-ul BMW-ului tau , stateam la sens , ti-am facut flashuri cand ai trecut dar nu m-ai vaz
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Sau asta in alt episod? |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
la sens la delta , in aceeasi seara:)
|
Quote:
PS: Imi place foarte mult initiativa voastra de a introduce Tulcea la orase. Incet, incet o sa ne facem si noi o comunitate. Si apropo, dak doriti sau ati auzit pe cineva care doreste sa achizitioneze un subaru eu sunt persoana care poate oferi consiliere. Numai bine! |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
bine ai venit printre noi ;) RAMAI APROAPE
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
Nu va faceti ganduri si sperante aiurea....nu o sa se faca nici un raliu in urmatorii 10 ani la Tulcea......cat despre organizare...nici nu se pune problema...inseamna ca nu stiti ce implica asa ceva. Aprobari...asistenta....si cel mai nasol...un buget. La o amarata de competitie pe 402 metrii este nevoie de aprobari si hartii la greu....si de un buget considerabil. Ia ganditi-vva pt un raliu care nu are 402 m..are vreo 100 km minim.....sunt costuri uriase.....iar lumea din Tulcea,ma refer la conducere la autoritati...au in frunte niste comunisti necooperanti. La raliu sunt sectiuni de drum inchise traficului ....cine iti da aprobare sa inchizi un drum ..mai ales cum e cel spre Cataloi?......sau spre Somova. M-am interesat din proprie initiativa pt desfasurarea unei competitii de accelerare pe 402 m in Tulcea.Am primit numai batjocura,si dezinteres. Chiar am fost intrebat "Ce ma?,curse aa?...las ca va aranjez eu pe voi" Cat timp la conducere o sa fie dinozauri comunisti si redusi mintal....nimic nu o sa mearga bine....nu numai in automobilism...peste tot. |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Baeti scz k va intrerup disc dar unde pun si eu niste poze cu tuning virtual facute de mine??
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
baietii cand facem o intalnire cu totii useri dp forum,sau noi navem voie k suntem minori,sa ne vedem ,ce ziceti ???
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
https://forum.4tuning.ro/33-tuning-design-virtual-tuning.html iar aici vezi ca sunt mai multe categorii....pune unde crezi tu ca trebuie ;) |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Exact cum ziceam.......pana nu dispar redusii mintal....no sa se faca nimic.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ehh asta e =)))) e si greu tare sa dai un search sa vezi unde poti pune virtual tuning ... sau chiar sa citesti..*****ie FOARTE MARE pe forum
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
oricum mi`a placut de george ca a bagat 2 poze cu un golf 2 la masini tari vazute in romania :))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Merci mult vlade!!se pare k noi tineri ne intelegem mai bn;) voiam sa pun pozele la noi pe topicul tulcei da......e greu sa iti dai seama.dar ms mult pt intelegere.
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
tu chiar nu intelegi ca si vlad face misto de tine ? =)))) 1 ce draq sa caute golful ala la MASINI TARI..uita-te pe tot topicul ala sa vezi ce inseamna MASINA TARE ! si 2 ..ce sa caute aici la tulcea? ti-am mai spus si pe privat...vezi ai COLTUL INCEPATORULUI...citeste pe aici nu mai posta inca nu te-ai prins cum merg treburile si de aceea risti sa fii luat la misto ;)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
HAHHAHAHAAH!!! And the truth shall set you freeee!!!!!!!
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
GEORGE! vezi ca esti in vizor ...ai face bine public sa iti ceri scuze fata de mihai la cele adresate lui care in primul rand cred ca are o varsta destul de inaintata spre deosebire de tine.......... si ca sfat: orasul e f mic nu stii de ce nebun dai si te calca pe cap ;) sper sa fie ultima data cand iti mai explic chestii de genu'
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Eiii...lasa ca nu sunt asa de batran........
Dar nu e frumos sa vb urat cu oamenii...ca nu stii ce se poate intampla....iti mai cade ceva in cap de pe bloc...sau te jefuieste vreunu in vreo scara de bloc cand vii de la scoala...sau mai rau......iti da nv..... Nu e cazul de cele mentionate mai sus.....sa rezolvat problema...omuletzul intelesese gresit.......si ii sarise mustarul..... Eu l-am calmat...si i-am zis ca la pizza nu se pune mustar.... |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Quote:
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
ciudat faptul ca george si`a scos poza de la avatar :lol: stai frate ca nu te bate nimeni numa sa nu mai injuri
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Pt voi:mam inpacat cu el am vb si pe mess cu el asa k nare dece sa imi fie frica:-) chiar iam zis si la ce liceu invat :D oare o sa mio iau :)):)):)) si scuze pt toata lumea treceam si eu printr-o periada mai proasta no sa se mai intample ;)..Eram si eu nou pe forum;)poate o sa ma intalnesc cu el :))
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
Hai ma..oameni suntem...nu bate nimeni pe nimeni ..cu atat mai putin eu pe georgica....
POate candse incalzeste o punem de o intalnire....toti membrii de pe TL |
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
dc nu , sa ne cunoastem si noi macar:)
|
Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
NU iau seminte nici SUC ! am zis de pe acum =)))
ps: mihai adu si mascota ..ghemul ala stii u ;) si pe mess sa imi ceri sa iti arat cam cat se face :) |
| All times are GMT +2. The time now is 15:22. |
- Copyright 2026 4Tuning