Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/33523-piatra-neamt-intalnire-4tuning-moldova.html)

griffo.20cm 18-02-07 20:02

tare
 
8) zuperr tare sa moara stalin...:D

mariusD 18-02-07 20:07

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Super! Ultra! Mega mistoooooooooo!!! foarte tareeeeeeeee!!! speram sa nu fie ultima data cand se face la noi in oras asa ceva!

buddy_lexx 18-02-07 20:16

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
a iesit prea criminal...:D

Tyrone 18-02-07 20:19

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Cum a fost fratilor ?? au venit moldovenii ?? :)

Aaronnel^ 18-02-07 20:35

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Audiul lui SFW si 407`le lui cristi au facut tot show de pe acolo .. chiar k sunt show car ... bvo baieti

catalos 18-02-07 21:13

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Felicitari, a fost superOK. Cu toate ca nu am reusit sa stau decat in reprize, cred ca am prins momentele cele mai faine (sosirea si turul orasului). Felicitari inca o data si poate data viitoare o sa fie si mai si.

cristi_407 18-02-07 21:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 757225)
Audiul lui SFW si 407`le lui cristi au facut tot show de pe acolo .. chiar k sunt show car ... bvo baieti

Altii trebuie laudatii..nu noi..noi am venit pt ca stiu ca si Piatra a venit la Bc si de aia suntem o comunitate..

Ali_ump 18-02-07 21:33

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by cristi_407 (Post 757316)
Altii trebuie laudatii..nu noi..noi am venit pt ca stiu ca si Piatra a venit la Bc si de aia suntem o comunitate..

Si vom mai merge de cate ori ni se va oferi ocazia!!!;)

Aaronnel^ 18-02-07 22:00

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
@cristi_407: Eu nu zik ca ati venit acolo :) zik k din toate pozele alea masinile voastre sunt cele mai de salon ..

respect ptr munca,pasiunea si banii bagati in ele

mariusD 18-02-07 22:06

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
deci 406-ele a rupt gura targului! cel mai misto dintre toate parerea mea!

mariusD 18-02-07 22:07

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
407 pardon :D

Aaronnel^ 18-02-07 22:22

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
poi eu cred ca e singurul peugeot 407 tunat de la noi din tara ... pe bune ...

cristi_407 18-02-07 22:30

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 757434)
poi eu cred ca e singurul peugeot 407 tunat de la noi din tara ... pe bune ...

Sau sunt sigurul nebun care si-a tunat 407-le..Hai sa nu mai vorbim pe topicul asta..Au fost multe masini frumoase si performante..

mariusD 18-02-07 22:38

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
corect! toate au fost frumoase!

SHOGUN-A8 18-02-07 22:58

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
A fost frumos de tot...SFW-ule..audi-ul ala e :shock: foarte frumos
Si spun inca o data...coloana a fost super...:D

Bontzay 19-02-07 01:44

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
a fost super :D si belea mare fu si cu coloana :) bv alin si bv organizatorilor :D abia astept sa mai merg la o intrunire

ESPinoza 19-02-07 10:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
chiar a fost misto si un drum plin de peripetzii pt unii :D

buddy_lexx 19-02-07 13:17

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
ce ma bucur cand vad atata lume multumita de cum a iesit :) ...imi dau seama ce mandru e alin :P !

CRyS` 19-02-07 13:31

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 758045)
chiar a fost misto si un drum plin de peripetzii pt unii :D

Cand mai dam un cox asa nebun !:lol:

ESPinoza 19-02-07 13:35

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
oricand e ocazia eu`s prezent.. ia spunetzi la bucuresti vine careva? eu daca am progam liber nu vreau sa ratez
ps. vreau dvd`ul :)

Ali_ump 19-02-07 14:47

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by ESPinoza (Post 758330)
oricand e ocazia eu`s prezent.. ia spunetzi la bucuresti vine careva? eu daca am progam liber nu vreau sa ratez
ps. vreau dvd`ul :)

Vreau si eu un cd ceva cu ce ati filmat pe drum va rog....io o sa va trimit un cd cu rportaju de juma de ora de la tv. locala

Ali_ump 19-02-07 14:49

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Bontzay (Post 757779)
a fost super :D si belea mare fu si cu coloana :) bv alin si bv organizatorilor :D abia astept sa mai merg la o intrunire

te mai astept pe la piatra la int saptamanale.doar cat faci din Roman? Hai ca o sa fie misto ...avem niste plauri pt vara asta ...si mai dicutam;)

Bontzay 19-02-07 16:26

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by Ali_ump (Post 758471)
te mai astept pe la piatra la int saptamanale.doar cat faci din Roman? Hai ca o sa fie misto ...avem niste plauri pt vara asta ...si mai dicutam;)

sounds good :d

buddy_lexx 19-02-07 18:45

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
aline da la ce h a dat la tv reportajul k sincer nu am vazut sa fi dat asa ceva...??

b0gdan_max 19-02-07 20:30

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
hm.. de asta nu stiam k a fost..

andrein 20-02-07 09:35

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
a fost .. a fost ... si chiar fain de tot reprotajul. Pe TeleM aseara a fost dat.

La mai multe ...

adi01 20-02-07 12:12

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
mare pacat ca nu am reusit sa ajung .. din cate am vazut a fost fain .. asta e next time :)

Ali_ump 20-02-07 14:45

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by adi01 (Post 760299)
mare pacat ca nu am reusit sa ajung .. din cate am vazut a fost fain .. asta e next time :)

Tu niciodata nu reusesti sa ajungi nicaieri....:rolleyes2

buddy_lexx 20-02-07 15:47

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
adi01 esti un chiulangiu :) ... o fo super mijto..pacat ca n`ai venit..

BigSHOW 20-02-07 16:53

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
ce rau imi pare k nu a putut sa ajung...dar vezi ce face sesiunea din om...mor!!!! o intalnire 4tuning la mine in oras si pe aia o ratez...dar e prima si ultima ratata!!!

BigSHOW 20-02-07 16:59

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
ceva poze de la intalnire unde pot gasi???

buddy_lexx 20-02-07 17:00

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by BigSHOW (Post 760946)
ce rau imi pare k nu a putut sa ajung...dar vezi ce face sesiunea din om...mor!!!! o intalnire 4tuning la mine in oras si pe aia o ratez...dar e prima si ultima ratata!!!

Descarca si u reportajul macar sa`ti faci o idee ;)

Ali_ump 20-02-07 17:03

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31254-___-mega-intalnire-piatra-neamtz-18-februarie-2007-___/page-8.html aici gasesti poze

buddy_lexx 20-02-07 17:05

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
asa aline..esti mereu la datorie:D ...hai mai multa activitate pe forum ! lumeeee ce facii???????

BigSHOW 20-02-07 17:21

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
ms mult alin...

dangti16v 21-02-07 17:38

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by BigSHOW (Post 760946)
ce rau imi pare k nu a putut sa ajung...dar vezi ce face sesiunea din om...mor!!!! o intalnire 4tuning la mine in oras si pe aia o ratez...dar e prima si ultima ratata!!!

nu e nimic pt anul viitor pregatimceva super super tare:D

andrein 22-02-07 11:22

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
mai da' multi mai sunt din piatra-neamt !!
Ce ati facut pana acuma ? Ati stat ascunsi ?
Stealth !!:-P

Aaronnel^ 22-02-07 17:41

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Nu sunt toti din Piatra-Neamt ... mai sunt si din imprejurimi ;)

ionut17 22-02-07 20:18

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
doua filmulete

https://www.youtube.com/watch?v=puyL2kNIz9c

https://www.youtube.com/watch?v=yd4ocaFUeZQ

mihay 24-02-07 15:29

Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
 
Quote:

Originally Posted by ionut17 (Post 765731)

deci e super tare facut dar si pocneala e frumoasa :D dar nu vreau sa fac comentarii nasola dar ar trbui sa faci ceva cu tobele sa nu mai sune a motor de dacie si e ok restu :D


All times are GMT +2. The time now is 11:10.

- Copyright 2026 4Tuning