![]() |
tare
8) zuperr tare sa moara stalin...:D
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Super! Ultra! Mega mistoooooooooo!!! foarte tareeeeeeeee!!! speram sa nu fie ultima data cand se face la noi in oras asa ceva!
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
a iesit prea criminal...:D
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Cum a fost fratilor ?? au venit moldovenii ?? :)
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Audiul lui SFW si 407`le lui cristi au facut tot show de pe acolo .. chiar k sunt show car ... bvo baieti
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Felicitari, a fost superOK. Cu toate ca nu am reusit sa stau decat in reprize, cred ca am prins momentele cele mai faine (sosirea si turul orasului). Felicitari inca o data si poate data viitoare o sa fie si mai si.
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
@cristi_407: Eu nu zik ca ati venit acolo :) zik k din toate pozele alea masinile voastre sunt cele mai de salon ..
respect ptr munca,pasiunea si banii bagati in ele |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
deci 406-ele a rupt gura targului! cel mai misto dintre toate parerea mea!
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
407 pardon :D
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
poi eu cred ca e singurul peugeot 407 tunat de la noi din tara ... pe bune ...
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
corect! toate au fost frumoase!
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
A fost frumos de tot...SFW-ule..audi-ul ala e :shock: foarte frumos
Si spun inca o data...coloana a fost super...:D |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
a fost super :D si belea mare fu si cu coloana :) bv alin si bv organizatorilor :D abia astept sa mai merg la o intrunire
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
chiar a fost misto si un drum plin de peripetzii pt unii :D
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
ce ma bucur cand vad atata lume multumita de cum a iesit :) ...imi dau seama ce mandru e alin :P !
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
oricand e ocazia eu`s prezent.. ia spunetzi la bucuresti vine careva? eu daca am progam liber nu vreau sa ratez
ps. vreau dvd`ul :) |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
aline da la ce h a dat la tv reportajul k sincer nu am vazut sa fi dat asa ceva...??
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
hm.. de asta nu stiam k a fost..
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
a fost .. a fost ... si chiar fain de tot reprotajul. Pe TeleM aseara a fost dat.
La mai multe ... |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
mare pacat ca nu am reusit sa ajung .. din cate am vazut a fost fain .. asta e next time :)
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
adi01 esti un chiulangiu :) ... o fo super mijto..pacat ca n`ai venit..
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
ce rau imi pare k nu a putut sa ajung...dar vezi ce face sesiunea din om...mor!!!! o intalnire 4tuning la mine in oras si pe aia o ratez...dar e prima si ultima ratata!!!
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
ceva poze de la intalnire unde pot gasi???
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
asa aline..esti mereu la datorie:D ...hai mai multa activitate pe forum ! lumeeee ce facii???????
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
ms mult alin...
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
mai da' multi mai sunt din piatra-neamt !!
Ce ati facut pana acuma ? Ati stat ascunsi ? Stealth !!:-P |
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Nu sunt toti din Piatra-Neamt ... mai sunt si din imprejurimi ;)
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
|
Re: Piatra Neamt - intalnire 4Tuning - Moldova
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:10. |
- Copyright 2026 4Tuning