![]() |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Pai la ce imi ceri mie voie sa te las.....pune-le k sunt si eu curios sa vad daca se aude ca la mine.ms
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Hopa....pedale cu sigla Opel....NO-NO-NO! :no: :ford: :flamed: si sa nu-mi spui si tu chestia cu "Cielo e tot Opel", ca nici Dacia nu e tot Renault...
Hai ca te-am criticat prea mult, te las in pace :D sper sa nu te superi. Promit ca nu mai zic nimic de rau :oops: |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Nu spun ca Cielo e tot Opel,Pedalele le-am luat pentru ca imi plac.Cu criticele nu ma supar deloc,daca asa este.Sa va spun si ultima achizitiie.Becuri tip xenon,"plasma blue" pentru proiectoare + blitzuri in faruri.
Acum am si eu o intrebare. Voi unde ati pune blitzurile?? In faruri,in proiectoare sau sa imi mai cumpar o pereche de proiectoare rotunde, micute sa le bag in ele.Ce ziceti ??App se vad super!!! :D:D:D:D:D |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
tine-le in faruri si foloseste-le doar la show si intalniri ca iti salta talonul imediat daca nu...apropo...pedalele,folia mata de pe far si grila,husele...sunt kitchoase rau
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Husele si pedalele au disparut...grila am facut toata rama aceea negru mat....care mie imi place la nebunie cum vine.In curand o sa vina si pleoapele originale.Bafta
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
2 Attachment(s)
nu am avut cu , ce sa inregistrez sunetul la o calitate buna....si am folosit camera...recomandarea mea este sa tineti ochii inchisi si sa ascultati :D
P.S. stiu ca imi bat tachetii :D |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
ca la mine :P de altfel :P
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
da daca`i accelerat de ce`ai pus frana?
sau de ce ai accelerat daca urma dupa 100 de metrii sa pui frana? telefonu`ti era la gat? |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
am pus frana pt ca era un mare santz acolo...si deja e rupta directia in 2... si cu telefonu'??? nu prea am inteles :D
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
ai filmat de pe telefon?
iti era atarnat la gat? ca asa se misca imaginea ca tot ametit cand m`am uiotat |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Filtru se aude tot asa si la mine...:P cu tubulatura de cauciuc
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
acuma ma chinui sa mi`o fac tubulatura din aluminiu :P o sa va zic daca suna altfel fata de cauciuc :P
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
am filmat cu o camera...dar : incearca sa conduci si sa filmezi in acelasi timp...sa vezi ce interesant e...mai ales cand bagi piciorul in ea...deh...sa se auda filtrul :D
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
aia`i drept
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Gata am rezolvat si cu blitzurile.....am cumparat nishte proiectoare rotunde si mici si le-am bagat in ele.Se vad super!! sa fac o filmare si sa o pun aici.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Aaaaa problema este cu politzia daca te-a prins cu astea ala esti....hy cu folia mai trece cate odata cu vederea dar cu astea......le folosesc si eu numai cand stau p loc la un showoff ceva.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Uitati si filmarea cu blitzurile.....:D.Scuzati partzile mai nasoale dar cameramanul avea chef de mistouri.Si ultima mea achizitie ...cotiera :D.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
unde-i filmarea?
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Mai frate...pur si simplu nu vrea sa imi incarce filamarile....o sa mai incerc si maine daca nu le bag in arhiva.Pace
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Quote:
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
4 Attachment(s)
cu filmarile nu am reusit sa pun filmarie......cred k`s prea mari.Orcum,poze cu stalpii masinii negrii,cotiera,prelungirea bara fata,pedalele cele noi.Va rog sa nu luati in considerare capacul hidos:oops: :oops: :oops: Astept comentarii...si sugestii.Apropo ...mi-am dat si o tenta de negru pe triple si pe semnalele fata.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
stalpii sunt vopsiti sau ai facut rost de folie pt stalpi?
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Stalpii sunt cu autocolant.....
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
salut....ori ai vopsit si clantele negre sau sunt tot cu autocolant? M-am gandit sa le vopsesc si yo...da' m-am razgandit gandindu-ma k prea o incarc.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
prelungirea cat te-a ajuns? cauta si pt spate si praguri k arata km ciudat doar pe fatza...parerea mea...Succes in tuning ;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
"clantele" sunt tot cu autocolant,in curand o sa vina si prelungirea spate,so pragurile.Asta de pe fata....nu mai stiu cat m-o ajuns k am si vopsit-o,finisata etc.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Mi-a spus cineva k am facut o prostie cand am dat tenta de negru pe triple "k cica nu vine bine o imbatraneste" ce ziceti ? Asa este ?
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Mmm...triplele arata "murdare", fiindca nu le-ai facut nici negre, nici transparente sus...
Ar da bine negru inchis, dar nu s-ar mai vedea bine asa... |
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Pai eu am dat o tenta de negru numai pe partea de sus....si nu prea sunt ele aburie sunt clare da telefonu e telefon
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
DEstul de dragutz cielo-ul tau:-) incearca sa iei si u dak ai bani... un eleron finutz... etc:-)is multe...:D
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Un eleron chiar as vrea sa imi iau .Dar vreau unul finutz.Nu am nici cea mai vaga idee decare.Poate ma lamuriti voi cu nishte poze ceva cu unul mai discret.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
6 Attachment(s)
o noua doza de poze....Sper sa va placa noul meu loc de numar.Astept pareri si sugestii.
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
soooper p***a!!!!!!bv bv bv
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
unul total nediscret iti dau eu la 200 de lei mai Fast;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Care dragose ala cu 2 aripioare??!!!Ba BYR-ule ai zis ca iei jentzile alea sau te-ai razgandit???
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Mai...jantele astept baiatu sa vin de la bucuresti pe la bz....si combinatia cu jantele este alta (nu neaparat pe bani).Saint dick banuiesc k era vb de eleronul ala pe care l-am pus vinerea trecuta pe dacia aia verde ?Daca e vb de ala ar trebuii sa-l vad mai bine....si sa mai aflu nishte pareri...sa nu fie prea mare
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Ba da cauta si u la puiu la dezmembrarii sau la neamt un eleron!!!Vezi daca reusesti sa te tocmesti cu ala de la neamtz ca e cam scump!!!
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Quote:
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
1 Attachment(s)
muta-l aici... in pozitia actuala nu mai vine aer suficient la radiatoare... ;)
|
Re: Un Cielo ce trebuie comentat!!
Am mers cu el asa..mai mult si pe caldurile alea mari,si nu am avut nici o problema....si cu ac pornit si inchis ....
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:10. |
- Copyright 2026 4Tuning