![]() |
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
nu merge sa pastrez ca se intareste ... cu prima ocazie cand apare una sper
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
au pe comanda si e 1.200 euro si am bagat suficienti bani in masina asta astept una sh
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
o noua poza cu masina :D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Superba....vin foarte bine stopurile vopsite asa!!!!!
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Arata intr-un mare fel...acest jaguar felicitari!. si eu sper la unul dar cu cutie automata...si un 2.5 benzina..am avut placerea sa il conduc si este o adevarata placere...consumul este cam mare dar fatsa de stilo-u meu nu e cine stie ce diferenta:)).
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Culoarea e :shock:!!! Foarte frumoasa masina!!!
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
O noua poza ... au int mai nulte probleme dar in urmatoarea saptamana va fii gata.
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Da e marfa 2,5 ul dar consumul nu e asa marfa:))
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
Ma gandeam sa i iau niste jante oe 19 si sa renunt la ale mele pe 18 deoarce mi se par prea sport pt masina mea... unele de xf sau de xj am sa pun o poza voi ce parere aveti ?
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
CLAR cele de XJ fara nici o discutie :D. ce probleme ai mai intampinat?? apropo cat iti consuma 2.5-ul??? sunt curios sa fac comparatie cu 4.0 dupa xj:)))
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Eu am 2.0 diesel :)) ... baluu vorbea de un 2,5 probabil vreo 16 consuma xj tau cat consuma ?
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Quote:
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
culoarea ii mortala!
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
:x E GATA
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
Foarte frumos!! i-ai luat si jante??:D
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
sa-mi zici si mie unde e spalatoria asta ma....:))j
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
1 Attachment(s)
si o poza de la mine am stat doar 5 ore dupa ea sa o luam de la service:)..imi cer scuze de dublu post dar sunt de pe telefon. Daca exista vreun admin pe aici as aprecia daca ar uni posturile.
|
Re: X Type :D astept sugestii de modificare
3 Attachment(s)
niste poze de la street maniacs :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:33. |
- Copyright 2026 4Tuning