Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Diverse kitch \"tuning\"-uri (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3251-diverse-kitch-tuning-uri.html)

steaua23 02-09-05 10:02

1 Attachment(s)
eu cand am vazut poza asta ... era sa pic de pe scaun.

MaF|OtU 02-09-05 10:23

2 Attachment(s)
ai ma chiar asa de rau poate sa fie :lol: :lol:
super tare , pe asta nu o stiam
ce ziceti de pozele astea ?

aleks 02-09-05 10:56

1 Attachment(s)
Andreea Marin, Andreea Esca si Mihaela Radulescu ajung in Rai. Sfântu Petru le spune ca se pot plimba pe oriunde, numai sa nu calce pe norisorul negru. Andreea Marin nu asculta, iar Sfantu Petru ii aduce un barbat mic, chel, gras si bubos si o marita cu el. La fel se intampla si cu Mihaela Radulescu.
Andreea Esca asculta, iar Sfântu Petru I-l aduce pe Leonardo di Caprio si-I spune acestuia:
- Vezi ce-ai patit, mai Leonardo, daca nu m-ai ascultat si ai calcat pe norisorul negru?

fiderzen 02-09-05 12:55

3 Attachment(s)
ehehehe :lol:

aleks 02-09-05 14:45

bai astea-s trucaje
nu se poate sa arate cineva in halul asta

fiderzen 02-09-05 14:46

1 Attachment(s)
esti sigur :lol:

aleks 02-09-05 14:49

mi-e mila de ei, sincer, vai de steaua lor...

draculas 02-09-05 18:24

1 Attachment(s)
dacia nici in programe de grafica nu arata bine sa mor io ce mai cine poseda dacia berlina sa`i dea foc

topser 02-09-05 19:24

bai esti nebun ? ce legatura are harbul asta de dacie cu topicul asta ??/
oameni buni ... offf.nu mai zic nik !

MaF|OtU 03-09-05 10:33

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
bai astea-s trucaje
nu se poate sa arate cineva in halul asta

n-are cum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fiderzen superba poza :lol: :lol: mai ai ?
am ras la pozele astea de era sa cad de pe scaun . super calumea .

daca si dacia aia se incadreaza in topicul asta eu ma fac popa .

LaMishto 03-09-05 12:12

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"MaF|OtU\"
daca si dacia aia se incadreaza in topicul asta eu ma fac popa .

si traiesti cu impresia ca nu ti`ar sta bine? asa ti`ai face si tu un kitch tuning :lol: :lol:

soricelu 04-09-05 22:44

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"draculas\"
dacia nici in programe de grafica nu arata bine sa mor io ce mai cine poseda dacia berlina sa`i dea foc

cum ma ?ca e super

aleks 05-09-05 09:45

da da, intr-adevar, superba...tiganeala aia :lol: :lol:

Vladutzzz_sv 08-09-05 21:37

as
 
no comment

bogdanelius 10-09-05 09:58

4 Attachment(s)
No comment

mike20 11-09-05 10:46

ce oameni....isi bat joc de masini :!: :evil:

steaua23 11-09-05 13:51

cielo ala l-am vazut live ... deci e de neimaginat. e oribila si e f ridicata pt o masina \"tunata\". da ce sa-i faci ... taranu tot taran ... :P

orlando 11-09-05 13:59

si-a luat ala cu cielo jante :shock: :shock: :shock: ?
ca avea capace vopsite in culoarea mashini :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oricum e oribila zici ca e mashina neshlefuita la spate...asa dreapta...
doamne cred ca proprietaru a avut o copilarie sbuciumata...
si ptr solentza aia : I BELIVE I CAN FLY :lol: :lol: :lol: :lol:

mike20 11-09-05 14:35

1 Attachment(s)
da orlando..ai dreptate...avea niste capace.. :lol:

aleks 12-09-05 09:31

HEEEEELLLLLLLOOOOOO
aici sunt poze cu diverse vedete, cum ar fi andreea esca :lol: :lol: imbracate ca la piata, sau cu accesorii de tuning specifice, cum ar fi cerceii si lantisoarele tip talanga :twisted: . asteptam cu interes poze de acelasi tip, kiar ar fi indicat sa mai agatati cateva si voi.
off-topic: de ce ai acoperit numarul la solentza, omului nu-i e rusine sa mearga cu ea asa pe strada, d c crezi ca s-ar feri sa o posteze pe net?

Evil Yuri 17-10-05 22:31

Ca tot ati postat masini, mi-am amintit de o super tampenie. In Bucuresti, pe Bratianu (aproape de Universitate) am vazut odata o dacie Sport cu un eleron care ajungea cu vreo 10cm mai inalt ecat plafonul. Arata super misto (la figurat :D). Nu am putut sa o pozez ca era in trecere. Poate ati mai vazut-o si altii.

orlando 17-10-05 22:40

am observat ca se poarta eleroane pana la cer...
asta e pe post de supert de rufe sa stii :wink:
pui nishte kilotzi ceva mergi cu viteza melcului turbat(cu care merge dacia sport) si se usuca mai repede budigaii... :lol:

Evil Yuri 17-10-05 22:53

Sau pui o teava pe post de eleron, iar la viteza, cand trece aeru prin ea, incepe sa suiere de zici ca e fanafara militara :D (era pe undeva pe la album)

shadowmast3r 23-10-05 22:51

Re: Diverse kitch \"tuning\"-uri
 
Quote:

Originally Posted by \"iasi_drifter\"
nu credeti ca lipsesc niste zaruri, o banana, un brad parfumat de pe lantul ala?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tare faza cu bradu niste zaruri sau vreo 2 cd-uri ii mai trebuia :lol:

shadowmast3r 23-10-05 22:51

Re: Diverse kitch \"tuning\"-uri
 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tare faza cu bradu niste zaruri sau vreo 2 cd-uri ii mai trebuia :lol:

Psycho 29-10-05 01:50

4 Attachment(s)
some .. din ce am mai gasit prin poze

Psycho 29-10-05 01:56

2 Attachment(s)
next

RA_2fast4u 29-10-05 09:48

ai de capu meu =)) aia galbena ii de milioane=))

Psycho 29-10-05 15:15

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"RA_2fast4u\"
ai de capu meu =)) aia galbena ii de milioane=))

in leg cu problema tah din semantura pui asa ...

http://terror.theterror.ro/drive2

aleks 29-10-05 19:10

renaultul galben,,,, meritat toti banii :twisted: :twisted:

CT99WUW 08-11-05 00:28

hehehehheeh
 
3 Attachment(s)
super profesional vinils...made by ......

Mustang 08-11-05 00:33

dacia e de manelar


chiar ca kitch :D

Skma 08-11-05 09:59

4 Attachment(s)
DIrect manelar :lol:

Cateva de pe la Ploiesti :wink:

MaF|OtU 08-11-05 11:08

hummerul e belea , nu am mai vazut asa ceva pana acum
trebuie sa fi chiar idiot sa faci asa ceva :x

:lol: :lol: :lol: :lol:

ariel 08-11-05 15:35

1 Attachment(s)
si asta.

Skma 08-11-05 23:01

Asta putem spune ca e nava :lol:

Psycho 09-11-05 21:13

http://www.***********/vsdetalii.php?...gine=index.php


primita pe mess

PYT 09-11-05 21:16

vaaai de mine.. la banii aia nici nu stiu cu ce sa incep k as putea sa-mi iau.. ma doare fix in pix k e aia unicat.. tot dacie e HUOOOO, la munca baa :evil:

PYT 09-11-05 21:27

2 Attachment(s)
:roll:

ariel 09-11-05 21:41

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
http://www.***********/vsdetalii.php?IDM=274227&origine=index.php


primita pe mess

esti BETON fratioare.
nu am vazut-o inca.nu ma pot abtine,tremura degetele pe taste.de ris.


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning