![]() |
Re: O bila in week-end ?
joc biliard dar doar pe actele masinii.....astept provocari;)
|
Re: O bila in week-end ?
si ce pakt k n`am mashina pe numele meu...k ma bagam...nu de alta dar o luam pe "sormea" sa te blesteme sa pierzi....
krede-ma k ma faceam cu un matiz la faza asta...:))...bagai neagra inaintea mea si unde nu trebuie:D |
Re: O bila in week-end ?
jucam pe altceva atunci.....daca pierzi imi impingi masina pana acasa....daca pierd sunt soferul tau o saptamana..;)
|
Re: O bila in week-end ?
vb la fatza locului...ma mai gandesc...intai sa fac rost de bani sa iau o ora la biliard drq:)..nu neaparat cu tine...dar mai am niste provokri`;)...mai mikutze:)...adik jukm sa vedem cine face...nu pe bani sau alte chestii;))
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
alexa....joc cu tine...dar pe tucsonu` ala...te tzine???
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
mdap suna interesant .. :D bag si eu bestia mea ( un traby ) care se baga cu bine la un meci pe actele masini :D ? se risca cineva
|
Re: O bila in week-end ?
gasim noi o miza akolo...;)
|
Re: O bila in week-end ?
corect mi se pare normal .. vedem acuma daca ma luati si pe mine la o bila sa va e frica :P =))
|
Re: O bila in week-end ?
qm s nu oops......din partea mea nu ar fi nici o problema........:lol:
|
Re: O bila in week-end ?
dc alexa te risti sa joci cu mine un meci .. un bun trabi`ul la bataie u ce pui .. =)) :D
|
Re: O bila in week-end ?
oops-rH...who the hell R u???...alexa...oferta ramane...ne`om gasi noi sa jukm:)
|
Re: O bila in week-end ?
sincer chiar nu stiu c as putea pune ......km l aceeasi valoare cu trabantul tau da in kzu asta cre k se rezolva:lol: :lol: :lol:
|
Re: O bila in week-end ?
oops-rH...who the hell R u???... .. te rog frumos tradumi si mie ca eu pui mei nu prea le am cu engleza .. :( ..
|
Re: O bila in week-end ?
mdap .. din cate se pare nici u nu stii ce ai scris acuma .. banuiesc ca acuma cauti in dictionar cuvintele sa le traduci .. sa vezii ce ai scris si u .. :|
|
Re: O bila in week-end ?
frate u chiar n`ai ce face?...du-te si streseaza pe altii...
|
Re: O bila in week-end ?
dc ? am facut ceva ce nu era voie am incalcat cumva regulament`ul .. din cate stiu eu asta e un forum public .. pui mei .. vreu si eu sa vin la o bila .. dar cred ca nu am atversar din pacate :| te oferi u . ?
|
Re: O bila in week-end ?
asha o fi ....cum zici u ...n`ai adversar....ia-te cu Ronnie O'Sullivan la un meci ...dak chiar nu ai asha adversar
|
Re: O bila in week-end ?
mei baietzi dup parerea mea cre k e kzu s va calmatzi aman2.....c dq....
|
Re: O bila in week-end ?
mama mama se pare ca u esti tare .. te uiti si la snukar .. bv ... si in legatura cu adevarsarul .. hai sa nu o mai dam un SF`uri .. te tine sau nu sa joci cu mine un meci .. jucam la distractie ca se pare ca pe altceva nu te tine
|
Re: O bila in week-end ?
daca zici u alexa .. ne calmam da el prim`u ..
|
Re: O bila in week-end ?
ntz ntz ntz...si yo akuma ar trebuii sa ma atac...pana la urma eu imi aleg adversarii in orice joc...
alexa...poate reushim week`endu` urmator sa facem o bila...asta dak n`o sa fiu plekt din orash:|...si vreau neaparat sa`l bati pe dragosh:D |
Re: O bila in week-end ?
zici k suntetzi nijte copilasi....:"mamy....el a inceput deci el sa termine primul.....ba nu,el......ba el....=))",.......l varsta p care o avetzi cre k ar trebui s va comportaitzi ca atare;)
|
Re: O bila in week-end ?
mda..nu mai are voie omu` sa se distreze si el deloc asha...
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
dap bine spus atunci ..... ultima chesti care o mai zic la adresa lui .. ... se pare ca doar cu o fata ai tupeu sa o provoci la asa ceva .. in fine .. ata ete .. poate ne vedem si noi cand iesiti la o bila .. poate poate te fac si eu 1 .. doar atata :P
|
Re: O bila in week-end ?
man uite mam gandit mai bine .. stii cum facem .. ca tot vad eu ca vrei neaparat sa joci cu alexa un meci .. :) .. face in urmatolul fel .. jucam noi 2 .. daca ma bati joci cu alexa .. daca te bat joc eu cu alexa .. ia zii te tine ... uitasi .. alexa zi si u daca esti de acord ..
|
Re: O bila in week-end ?
yo sunt miza ah?=)))
|
Re: O bila in week-end ?
ma abtin...k sa nu scriu vreo prostie p`aciulea...asha e mha...cum zici u...n`am tupeu sa joc dekt cu o fata...pm...abia shtiu sa tin taku` in mana....
|
Re: O bila in week-end ?
stii ce imi place la tine .. ? ca esti sincer .. bv tine .. daca nu stii nu sti aia e ..
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
Quote:
mai, vreti sa ma iau de voi, kinderilor? :))) cum vine o fata cum va ardeti aiurea. hooooo!! cocosilor!! |
Re: O bila in week-end ?
lol...nu era vb ...k am vazut tarziu postu lui...yo knd am zis k o sa gasim o miza vorbeam cu alexa, nu ku crazzy rh ala...!!am vaz tarziu k a aparut postu` meu dupa al lui!!...fie..nu e vb de asta bogdane...dar a mai fakut niste gafe si aku kteva zile...
e un user nou...si tot ce`i posibil sa fie fakut la kterink k sa strice forumu` iar... si ne`om gasi noi odata si odata pe strazi`..:) |
Re: O bila in week-end ?
kraven .. "" si ne`om gasi noi odata si odata pe strazi`..
"" asta sa o iau ca pe o amenintare dau ce .. explicami si mie te rog .. ? |
Re: O bila in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila in week-end ?
Quote:
yo vorbeam cu bogdan |
Re: O bila in week-end ?
era adresat mie!! ca spune mai sus ca nu am mai ieist !!
|
Re: O bila in week-end ?
aaa ok .. atunci sorry .. creeam ca imi e adresat mine .. si 2 nu mai vb asa inganfat .. ...
|
Re: O bila in week-end ?
oops-rH..chiar vrei sa provoci??? hai ca te provoc eu.... ce ai?? stai pe treaba ta!! ca etsi muuult prea OT aici.
|
Re: O bila in week-end ?
deci nu am chef sa stau sa ma cert cu voi .. asa ca .. eu cel putin am terminat cu posturile la adresa voastra cum vasi ruga sa o faceti si voi ..
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:41. |
- Copyright 2026 4Tuning