Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   O bila/ diverse in week-end ? (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/32462-bila-diverse-week-end.html)

T@zMania 04-02-07 22:49

Re: O bila in week-end ?
 
joc biliard dar doar pe actele masinii.....astept provocari;)

kraven_4_all 04-02-07 22:52

Re: O bila in week-end ?
 
si ce pakt k n`am mashina pe numele meu...k ma bagam...nu de alta dar o luam pe "sormea" sa te blesteme sa pierzi....

krede-ma k ma faceam cu un matiz la faza asta...:))...bagai neagra inaintea mea si unde nu trebuie:D

T@zMania 04-02-07 22:57

Re: O bila in week-end ?
 
jucam pe altceva atunci.....daca pierzi imi impingi masina pana acasa....daca pierd sunt soferul tau o saptamana..;)

kraven_4_all 04-02-07 23:01

Re: O bila in week-end ?
 
vb la fatza locului...ma mai gandesc...intai sa fac rost de bani sa iau o ora la biliard drq:)..nu neaparat cu tine...dar mai am niste provokri`;)...mai mikutze:)...adik jukm sa vedem cine face...nu pe bani sau alte chestii;))

alexa-mrc 04-02-07 23:02

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 731403)
jucam pe altceva atunci.....daca pierzi imi impingi masina pana acasa....daca pierd sunt soferul tau o saptamana..;)

d l un simplu jok.....vad k ajungetzi l mize destul d mari;)))

kraven_4_all 04-02-07 23:08

Re: O bila in week-end ?
 
alexa....joc cu tine...dar pe tucsonu` ala...te tzine???

alexa-mrc 04-02-07 23:10

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 731424)
alexa....joc cu tine...dar pe tucsonu` ala...te tzine???

dak ar fi fost al meu dc nu.....dar qm nu este....nu merge......;)

oops-rH 04-02-07 23:13

Re: O bila in week-end ?
 
mdap suna interesant .. :D bag si eu bestia mea ( un traby ) care se baga cu bine la un meci pe actele masini :D ? se risca cineva

kraven_4_all 04-02-07 23:14

Re: O bila in week-end ?
 
gasim noi o miza akolo...;)

oops-rH 04-02-07 23:16

Re: O bila in week-end ?
 
corect mi se pare normal .. vedem acuma daca ma luati si pe mine la o bila sa va e frica :P =))

alexa-mrc 04-02-07 23:19

Re: O bila in week-end ?
 
qm s nu oops......din partea mea nu ar fi nici o problema........:lol:

oops-rH 04-02-07 23:21

Re: O bila in week-end ?
 
dc alexa te risti sa joci cu mine un meci .. un bun trabi`ul la bataie u ce pui .. =)) :D

kraven_4_all 04-02-07 23:23

Re: O bila in week-end ?
 
oops-rH...who the hell R u???...alexa...oferta ramane...ne`om gasi noi sa jukm:)

alexa-mrc 04-02-07 23:24

Re: O bila in week-end ?
 
sincer chiar nu stiu c as putea pune ......km l aceeasi valoare cu trabantul tau da in kzu asta cre k se rezolva:lol: :lol: :lol:

oops-rH 04-02-07 23:28

Re: O bila in week-end ?
 
oops-rH...who the hell R u???... .. te rog frumos tradumi si mie ca eu pui mei nu prea le am cu engleza .. :( ..

oops-rH 04-02-07 23:32

Re: O bila in week-end ?
 
mdap .. din cate se pare nici u nu stii ce ai scris acuma .. banuiesc ca acuma cauti in dictionar cuvintele sa le traduci .. sa vezii ce ai scris si u .. :|

kraven_4_all 04-02-07 23:39

Re: O bila in week-end ?
 
frate u chiar n`ai ce face?...du-te si streseaza pe altii...

oops-rH 04-02-07 23:41

Re: O bila in week-end ?
 
dc ? am facut ceva ce nu era voie am incalcat cumva regulament`ul .. din cate stiu eu asta e un forum public .. pui mei .. vreu si eu sa vin la o bila .. dar cred ca nu am atversar din pacate :| te oferi u . ?

kraven_4_all 04-02-07 23:48

Re: O bila in week-end ?
 
asha o fi ....cum zici u ...n`ai adversar....ia-te cu Ronnie O'Sullivan la un meci ...dak chiar nu ai asha adversar

alexa-mrc 04-02-07 23:49

Re: O bila in week-end ?
 
mei baietzi dup parerea mea cre k e kzu s va calmatzi aman2.....c dq....

oops-rH 04-02-07 23:50

Re: O bila in week-end ?
 
mama mama se pare ca u esti tare .. te uiti si la snukar .. bv ... si in legatura cu adevarsarul .. hai sa nu o mai dam un SF`uri .. te tine sau nu sa joci cu mine un meci .. jucam la distractie ca se pare ca pe altceva nu te tine

oops-rH 04-02-07 23:52

Re: O bila in week-end ?
 
daca zici u alexa .. ne calmam da el prim`u ..

kraven_4_all 04-02-07 23:54

Re: O bila in week-end ?
 
ntz ntz ntz...si yo akuma ar trebuii sa ma atac...pana la urma eu imi aleg adversarii in orice joc...


alexa...poate reushim week`endu` urmator sa facem o bila...asta dak n`o sa fiu plekt din orash:|...si vreau neaparat sa`l bati pe dragosh:D

alexa-mrc 04-02-07 23:55

Re: O bila in week-end ?
 
zici k suntetzi nijte copilasi....:"mamy....el a inceput deci el sa termine primul.....ba nu,el......ba el....=))",.......l varsta p care o avetzi cre k ar trebui s va comportaitzi ca atare;)

kraven_4_all 04-02-07 23:57

Re: O bila in week-end ?
 
mda..nu mai are voie omu` sa se distreze si el deloc asha...

alexa-mrc 04-02-07 23:59

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 731572)
ntz ntz ntz...si yo akuma ar trebuii sa ma atac...pana la urma eu imi aleg adversarii in orice joc...


alexa...poate reushim week`endu` urmator sa facem o bila...asta dak n`o sa fiu plekt din orash:|...si vreau neaparat sa`l bati pe dragosh:D

s speram ca o sa fim toti in orash si ca o s putem sa ne intalnim;)in orice caz....p dragosh.....o s incerc sa il bat.....ramane d vazut ;)

oops-rH 04-02-07 23:59

Re: O bila in week-end ?
 
dap bine spus atunci ..... ultima chesti care o mai zic la adresa lui .. ... se pare ca doar cu o fata ai tupeu sa o provoci la asa ceva .. in fine .. ata ete .. poate ne vedem si noi cand iesiti la o bila .. poate poate te fac si eu 1 .. doar atata :P

oops-rH 05-02-07 00:02

Re: O bila in week-end ?
 
man uite mam gandit mai bine .. stii cum facem .. ca tot vad eu ca vrei neaparat sa joci cu alexa un meci .. :) .. face in urmatolul fel .. jucam noi 2 .. daca ma bati joci cu alexa .. daca te bat joc eu cu alexa .. ia zii te tine ... uitasi .. alexa zi si u daca esti de acord ..

alexa-mrc 05-02-07 00:02

Re: O bila in week-end ?
 
yo sunt miza ah?=)))

kraven_4_all 05-02-07 00:04

Re: O bila in week-end ?
 
ma abtin...k sa nu scriu vreo prostie p`aciulea...asha e mha...cum zici u...n`am tupeu sa joc dekt cu o fata...pm...abia shtiu sa tin taku` in mana....

oops-rH 05-02-07 00:07

Re: O bila in week-end ?
 
stii ce imi place la tine .. ? ca esti sincer .. bv tine .. daca nu stii nu sti aia e ..

bogdan_wrc 05-02-07 09:17

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by kraven_4_all (Post 730931)
bogdane....hai mha pe strazi...la caldurik in mashina...ne mai vdm si noi...mai schimbam o vorba...:)...yo m`am tirat...ramane valabil postul trekut:)(cu provokrile)

vin man, vin dar am tot fost plecat. wk trecut la CJ, asta la Buc. seara nu prea mai ies. frig. mai dau cate o tura, un suc cu cate o fata sau un prieten si gata.

Quote:

Originally Posted by T@zMania (Post 731384)
joc biliard dar doar pe actele masinii.....astept provocari;)

serios??? iti aduc pe cineva daca vrei..... am 2 amici care ar juca. dar te avertizez ca stiu sa joace. unul joaca la pro, altul e locul III pe PH..la ultimele 2 campionate organizate.


mai, vreti sa ma iau de voi, kinderilor? :)))

cum vine o fata cum va ardeti aiurea. hooooo!! cocosilor!!

kraven_4_all 05-02-07 12:19

Re: O bila in week-end ?
 
lol...nu era vb ...k am vazut tarziu postu lui...yo knd am zis k o sa gasim o miza vorbeam cu alexa, nu ku crazzy rh ala...!!am vaz tarziu k a aparut postu` meu dupa al lui!!...fie..nu e vb de asta bogdane...dar a mai fakut niste gafe si aku kteva zile...

e un user nou...si tot ce`i posibil sa fie fakut la kterink k sa strice forumu` iar...

si ne`om gasi noi odata si odata pe strazi`..:)

oops-rH 05-02-07 12:54

Re: O bila in week-end ?
 
kraven .. "" si ne`om gasi noi odata si odata pe strazi`..
"" asta sa o iau ca pe o amenintare dau ce .. explicami si mie te rog .. ?

tng 05-02-07 12:55

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by oops-rH (Post 732368)
kraven .. "" si ne`om gasi noi odata si odata pe strazi`..
"" asta sa o iau ca pe o amenintare dau ce .. explicami si mie te rog .. ?

Taci draq ~! Citeste PM`u de la mine !

kraven_4_all 05-02-07 12:57

Re: O bila in week-end ?
 
Quote:

Originally Posted by oops-rH (Post 732368)
kraven .. "" si ne`om gasi noi odata si odata pe strazi`..
"" asta sa o iau ca pe o amenintare dau ce .. explicami si mie te rog .. ?

bagator de seama!!!!simplifik peisajul te rog...

yo vorbeam cu bogdan

bogdan_wrc 05-02-07 12:59

Re: O bila in week-end ?
 
era adresat mie!! ca spune mai sus ca nu am mai ieist !!

oops-rH 05-02-07 13:10

Re: O bila in week-end ?
 
aaa ok .. atunci sorry .. creeam ca imi e adresat mine .. si 2 nu mai vb asa inganfat .. ...

bogdan_wrc 05-02-07 13:28

Re: O bila in week-end ?
 
oops-rH..chiar vrei sa provoci??? hai ca te provoc eu.... ce ai?? stai pe treaba ta!! ca etsi muuult prea OT aici.

oops-rH 05-02-07 13:32

Re: O bila in week-end ?
 
deci nu am chef sa stau sa ma cert cu voi .. asa ca .. eu cel putin am terminat cu posturile la adresa voastra cum vasi ruga sa o faceti si voi ..


All times are GMT +2. The time now is 18:05.

- Copyright 2026 4Tuning