Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/339-constanta.html)
-   -   Peugeot 205 Gti (https://forum.4tuning.ro/339-constanta/32285-peugeot-205-gti.html)

ct-98-dne 14-03-07 23:15

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 738735)
Cel mai simplu.....assa o sa si faca.....de fapt asa o sa facem toti....sa stim ce si cum

si prietene nevazator asa ar trebui sa facem si noi cu motorsporturile noastre ca tare s curios cate kg cantarim si noi acm.......

mikafly 15-03-07 07:52

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by ct-98-dne (Post 798684)
si prietene nevazator asa ar trebui sa facem si noi cu motorsporturile noastre ca tare s curios cate kg cantarim si noi acm.......

Prietene nevazator.....lool....nu uita ca esti in aceeasi oala cu mine.....biciclistule....
Cand dam o raita la cantar?....eu am fost odata si muista aia de acolo nu a vrut sa ma cantareasca....i-am zsi ca dau de un suc...nu a vrut.

gabby1984 16-03-07 22:32

Re: Peugeot 205 Gti
 
Mai.... Dar de mine nu vrea sa zica nimeni nimic??? Skoda Octavia... mi-a fost victima... ( cu toate ca avea doar 90 cp....)

13Kry 04-08-07 15:37

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 735879)
Lool!!!...Skoda care rupe pe genunchi 330i...cel putin noua asa ni sa parut......tragea f bine....uimitor de bine.

este 330ci ;)

Lucian 04-08-07 18:37

Re: Peugeot 205 Gti
 
La 330ci lipseste un element foarte important. Da multi cai si prestanta .

Bigu 04-08-07 21:53

Re: Peugeot 205 Gti
 
1 Attachment(s)
si nu are kit de flamethrower

andrey_ctyn 05-08-07 23:58

Re: Peugeot 205 Gti
 
A omorat motoru' in seara aia ... :( oricum misto

Lucian 06-08-07 16:37

Re: Peugeot 205 Gti
 
Ai vazut tu drac mort ?

mikafly 06-08-07 17:31

Re: Peugeot 205 Gti
 
Si rata inecata?

redbull2007 22-09-07 23:54

Re: Peugeot 205 Gti
 
super tare asta ...:) Adi ..2 Pasi De MIne :)

ady_gti 14-11-07 00:23

Re: Peugeot 205 Gti
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 1030505)
si nu are kit de flamethrower

nici aici nu aveam :))

Bigu 14-11-07 08:43

Re: Peugeot 205 Gti
 
dar ai avut candva???

mikafly 14-11-07 17:30

Re: Peugeot 205 Gti
 
N-are nevoie maaaa......sunt flacari native......

Bigu 16-11-07 23:52

Re: Peugeot 205 Gti
 
La multi ani!

Yackone 17-11-07 00:19

Re: Peugeot 205 Gti
 
La multi ani!!sa traiesti 1000 de euro fara reparatii generale:pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :drunk: :drunk:

ady_gti 17-11-07 10:43

Re: Peugeot 205 Gti
 
Multumesc tuturor!!! La mai multe curse castigate!!! Va pup

M Y U 17-11-07 21:41

Re: Peugeot 205 Gti
 
LA MULTI ANI! AGZule...... :)) Sa ne traiesti......!

ady_gti 19-11-07 12:12

Re: Peugeot 205 Gti
 
multumesc tuturor si imi pare foarte rau pt cei care nu au putut ajunge .:(

Yackone 20-11-07 00:38

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 1205945)
multumesc tuturor si imi pare foarte rau pt cei care nu au putut ajunge .:(

macar spune-ne ce am pierdut...poze filme...

Most_Wanted 24-11-07 03:47

Re: Peugeot 205 Gti
 
tare a fost la 4t.fever ca dupa ce a facut "scurta " la picior ....se aprinsese ceva sub masina ....super show super bubuieli super flacari

ady_gti 25-11-07 10:39

Re: Peugeot 205 Gti
 
6 Attachment(s)
si cateva poze de la ziua mea;)

ady_gti 25-11-07 10:47

Re: Peugeot 205 Gti
 
6 Attachment(s)
inca o serie

ady_gti 25-11-07 10:58

Re: Peugeot 205 Gti
 
6 Attachment(s)
:) alte poze

M Y U 25-11-07 11:40

Re: Peugeot 205 Gti
 
A fost belea..din cate se vede in foto..unde este chiorete...si ce este cu ursu ala urat in foto...:)) ..glumesc...a iesit frumos.transmite-i lu dns.
PS:Io ti-am dat cadoul da......cand vin faci cinste..:))

Danutza-cta 26-11-07 14:32

Re: Peugeot 205 Gti
 
cand am vazut prima serie de poze....te`am injurat adi am zis ca eu nu apar pe acolo...te pupik dulcik..si belea chindia..pacat ca nu ati putut veni

Yackone 26-11-07 18:46

Re: Peugeot 205 Gti
 
mah da' pe agapescu de unde l-ati pescuit???am auzit ca numa alcool a curs la robinet;)

lks...ti-ai skimbat orientarea????:D

LKS 27-11-07 11:21

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 1217206)
mah da' pe agapescu de unde l-ati pescuit???am auzit ca numa alcool a curs la robinet;)

lks...ti-ai skimbat orientarea????:D

nu bre ..inca imi plac fetele ...doar ca am o slabiciune pentru astea cretze :D

mikafly 29-11-07 08:48

Re: Peugeot 205 Gti
 
Luas cand s eimbata nu mia tine cont...ca e femeie..barbat...caine...oaie...vaca...porc...frea ca tot

LKS 29-11-07 09:45

Re: Peugeot 205 Gti
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 1221129)
Luas cand s eimbata nu mia tine cont...ca e femeie..barbat...caine...oaie...vaca...porc...frea ca tot

vb lu adi ..Tragaci de ELITA ! ..nu mai conteaza ..orice gaura cu par ..se ..tunde :D
fly..vezi ca acum stiu unde stai ..eu stau la hotelul de langa tine :D

ct02ypv 27-02-09 11:04

Re: Peugeot 205 Gti
 
nu se mai aude nimica de leutul "turbat"
am auzit ca s`ar fi imbolnavit:(

Danutza-cta 10-12-09 15:08

Re: Peugeot 205 Gti
 
a decedat :( ..

Yackone 11-12-09 11:40

Re: Peugeot 205 Gti
 
din pacate:rolleyes2

THE BLACK DREAM 11-12-09 11:42

Re: Peugeot 205 Gti
 
Jos palaria foarte tare masinuta


All times are GMT +2. The time now is 04:27.

- Copyright 2026 4Tuning