![]() |
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
Cand dam o raita la cantar?....eu am fost odata si muista aia de acolo nu a vrut sa ma cantareasca....i-am zsi ca dau de un suc...nu a vrut. |
Re: Peugeot 205 Gti
Mai.... Dar de mine nu vrea sa zica nimeni nimic??? Skoda Octavia... mi-a fost victima... ( cu toate ca avea doar 90 cp....)
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
La 330ci lipseste un element foarte important. Da multi cai si prestanta .
|
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
si nu are kit de flamethrower
|
Re: Peugeot 205 Gti
A omorat motoru' in seara aia ... :( oricum misto
|
Re: Peugeot 205 Gti
Ai vazut tu drac mort ?
|
Re: Peugeot 205 Gti
Si rata inecata?
|
Re: Peugeot 205 Gti
super tare asta ...:) Adi ..2 Pasi De MIne :)
|
Re: Peugeot 205 Gti
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
dar ai avut candva???
|
Re: Peugeot 205 Gti
N-are nevoie maaaa......sunt flacari native......
|
Re: Peugeot 205 Gti
La multi ani!
|
Re: Peugeot 205 Gti
La multi ani!!sa traiesti 1000 de euro fara reparatii generale:pelvic_th :pelvic_th :pelvic_th :drunk: :drunk:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Multumesc tuturor!!! La mai multe curse castigate!!! Va pup
|
Re: Peugeot 205 Gti
LA MULTI ANI! AGZule...... :)) Sa ne traiesti......!
|
Re: Peugeot 205 Gti
multumesc tuturor si imi pare foarte rau pt cei care nu au putut ajunge .:(
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
tare a fost la 4t.fever ca dupa ce a facut "scurta " la picior ....se aprinsese ceva sub masina ....super show super bubuieli super flacari
|
Re: Peugeot 205 Gti
6 Attachment(s)
si cateva poze de la ziua mea;)
|
Re: Peugeot 205 Gti
6 Attachment(s)
inca o serie
|
Re: Peugeot 205 Gti
6 Attachment(s)
:) alte poze
|
Re: Peugeot 205 Gti
A fost belea..din cate se vede in foto..unde este chiorete...si ce este cu ursu ala urat in foto...:)) ..glumesc...a iesit frumos.transmite-i lu dns.
PS:Io ti-am dat cadoul da......cand vin faci cinste..:)) |
Re: Peugeot 205 Gti
cand am vazut prima serie de poze....te`am injurat adi am zis ca eu nu apar pe acolo...te pupik dulcik..si belea chindia..pacat ca nu ati putut veni
|
Re: Peugeot 205 Gti
mah da' pe agapescu de unde l-ati pescuit???am auzit ca numa alcool a curs la robinet;)
lks...ti-ai skimbat orientarea????:D |
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
|
Re: Peugeot 205 Gti
Luas cand s eimbata nu mia tine cont...ca e femeie..barbat...caine...oaie...vaca...porc...frea ca tot
|
Re: Peugeot 205 Gti
Quote:
fly..vezi ca acum stiu unde stai ..eu stau la hotelul de langa tine :D |
Re: Peugeot 205 Gti
nu se mai aude nimica de leutul "turbat"
am auzit ca s`ar fi imbolnavit:( |
Re: Peugeot 205 Gti
a decedat :( ..
|
Re: Peugeot 205 Gti
din pacate:rolleyes2
|
Re: Peugeot 205 Gti
Jos palaria foarte tare masinuta
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:27. |
- Copyright 2026 4Tuning