Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo Low&Slow AG 97 BVC (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/321268-cielo-low-and-slow-ag-97-bvc.html)

sike 25-06-12 12:01

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Felicitari pentru masinuta a iesit foarte bine!

Multa bafta in continuare!

Numai de bine!

maryus93 26-06-12 15:09

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
sike: Ms frumos!crd ca ne cunoastem,parca am id u!a iesit frm si a u!
Numai bine.

sike 26-06-12 15:13

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Quote:

Originally Posted by maryus93 (Post 5080560)
sike: Ms frumos!crd ca ne cunoastem,parca am id u!a iesit frm si a u!
Numai bine.

Dap ne cunosteam ,la mine fiatul l-am bagat iarasi la vopsit total nu am fost multumit de cum a iesit si il fac din nou sper ca de data asta sa fie ok :-P

Numai de bine!

maryus93 27-06-12 10:35

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Da am vz poze,a iesit super,imi place culoarea.bafta.

mareo 29-06-12 10:46

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Masina arata foarte foarte bine! Felicitari! :-)

maryus93 02-07-12 00:30

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
9 Attachment(s)
mareo: ms frm!
-Am mai facut rost de ceva poze:D.

cielo_LYY 02-07-12 15:30

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
foarte tare masina
baga mare ca ai masina de expo clar indiferent ce spun altii

bafta

nurrof3n 02-07-12 23:57

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Cel mai frumos cielo din arges b-) Imi plac jantele ! Bafta frate cu el ! Low&Slow cum stiu numai baietii din mioveni :lol:

maryus93 03-07-12 13:43

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
cielo_LYY:merci frumos,ti-am mai spus in legatura cu cei care vorbesc mult, prost si fara rost,decat sa le faci pe plac,mai bine ii ignori.Salutare!

nurrof3n:Merci,merci frumos!

nota moderator: incercam si noi sa scriem in limba romana?!

maryus93 04-07-12 23:35

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Imi ce-r scuze pentru felul in care am scris,o sa incerc sa fiu mai atent!salut!

nt98adu 05-07-12 21:20

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Felicitari pentru ce ai facut! Intradevar un Cielo facut frumos. Vopsitoria este impecabila. Succes pe mai departe.;)

maryus93 05-07-12 22:08

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
nt98adu:Mersi frumos,sa sti ca am pus ceva `accent` pe vopsit ca sa iasa ca la `carte`!
Salut.

zeus_robert 07-07-12 23:50

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
felicitari este bestial cielo

bobo-wow 08-07-12 00:04

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Foarte frumos cielo asta merita cred ca fiecare ban investit in el sper sa ajunga si matizul meu ca cielo-ul tau foarte frumos

maryus93 10-07-12 14:36

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
zeus_robert:Multumesc frumos.
bobo-wow:mersi frumos!pai ce sa zic cu ceva bani cu ceva munca si multa rabdare o sa fie si matizul u printre cele unicate!iti pot fi de ajutor cu modificarile exterioare daca doresti,aici poti gasii informatii:https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...ing-arges.html
Salut.

maryus93 17-07-12 01:07

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
5 Attachment(s)
Salutare!nu am mai intrat pe aici de ceva timp!
Cateva poze de la Regionala L.C.Arges!
Cei care au facut poze sau video si intra pe forum sa-mi lase si me un pm sau sa le incarce aici sau p mess ca nu am facut rost de toate pozele!multumesc.

IS19CIP 17-07-12 12:41

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Nu am cuvinte sa iti spun cat de frumoasa e :)

maryus93 20-07-12 13:00

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
5 Attachment(s)
IS19CIP:multumesc frumos!
Incet incet fac si eu rost de pozele de la regionala;))).

maryus93 20-07-12 13:04

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
1 Attachment(s)
-Un mic video:

PetricaCBD 20-07-12 13:04

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
arata super bine masina

car 22-07-12 16:54

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Arata bine masina. Bafta in continuare.

zeus_robert 22-07-12 19:31

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
cred ca ar da bine cu un eleron tip M pe portbagaj
in rest arata superb

Low Fiesta 22-07-12 21:30

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Masina chiar arata foarte bine.Spor in continuare:D

pustiu_FUG 25-07-12 17:53

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Salut,
Foarte frumoasa!
Poti sa imi spui te ro cateva detalii despre jante?
Daca se poate intr-un p.m. ca sa mai discutam si despre un evazat de aripi la mine!
Bafta multa!

maryus93 27-07-12 00:36

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
-Ms.frumos tuturor!
-zeus_robert:hmmm nush ce sa zic,ca sa pui un eleron acolo cum spui u,trb sa pui si un pic de buza si la barasi etc,si nu prea se potrives la acest stil.ms
-pustiu_FUG:ti-am lasat pm.salut!

Ovy_cielo 10-09-12 00:22

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
jos palaria pentru masina e printre cele mai frumoase si de bun gust masini de pe forum. spor la treaba in continuare.

valitataye 28-10-12 17:08

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Foarte bine,de apreciat munca depusa la el.Mai ales ca e facut de mana ta.Jos palaria;)

maryus93 15-11-12 00:46

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
14 Attachment(s)
Salutare!!!am revenit cu ceva poze sa reinviem postul!
-Pryntesa la un mic shooting ocazional in weekend.
Ovy_cielo:ms frumos.
valitataye:ms frumos,foarte mlt de munca si rezultat pe masura.

IulySilviu 15-11-12 10:23

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Felicitari pentru munca depusa !

Devu 15-11-12 11:03

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Arata foarte bine!
Ce altceva i-ai mai putea face? Nimic, cred...

B-99-SAA 15-11-12 20:00

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Poate lasata mai jos putin de fata.....? Oare.... merge? :)

iviTe 15-11-12 20:04

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
cu toate ca ne`am mai ciondanit noi 2 ... sincer arata bine masina felicitari ! (esti tu capos de fel dar nui bai :)) ) si da merge mai jos de fata :)

ADi 9n 15-11-12 21:13

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Arata foarte bine, nu stiam masina.. felicitari.

Costi_vln 15-11-12 21:57

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Frumos,felicitari.

zeus_robert 18-11-12 13:18

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
arata foarte bine masina
dar nu tei gandit sa faci jantele o culoare mai "diferita" ???

alexbadea12 18-11-12 17:49

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
eu ma gandeam la un gri carbon pentru jante
oricum masina arata super asa cum e
sper sa o vad pe viu intr o zi:D

IulySilviu 22-11-12 13:36

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Nu ai probleme cu politia din cauza foliei dupa geamurile din fata sau dupa stopuri ?

DJBOSS 22-11-12 20:45

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Quote:

Originally Posted by IulySilviu (Post 5258170)
Nu ai probleme cu politia din cauza foliei dupa geamurile din fata sau dupa stopuri ?

credca fiecare isi asuma riscurile ;)

vlaly 23-11-12 20:10

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Acelasi stil vreau sa il adopt si eu la al meu cielo,ai o frumusete de masina,bafta !

N.L.S 22-12-12 12:16

Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
 
Are dreptate neoanele alea chiar nu dau bn pe bijuteria asta de masina.frumoasa masina bafta!


All times are GMT +2. The time now is 13:09.

- Copyright 2026 4Tuning