![]() |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Felicitari pentru masinuta a iesit foarte bine!
Multa bafta in continuare! Numai de bine! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
sike: Ms frumos!crd ca ne cunoastem,parca am id u!a iesit frm si a u!
Numai bine. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Quote:
Numai de bine! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Da am vz poze,a iesit super,imi place culoarea.bafta.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Masina arata foarte foarte bine! Felicitari! :-)
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
9 Attachment(s)
mareo: ms frm!
-Am mai facut rost de ceva poze:D. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
foarte tare masina
baga mare ca ai masina de expo clar indiferent ce spun altii bafta |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Cel mai frumos cielo din arges b-) Imi plac jantele ! Bafta frate cu el ! Low&Slow cum stiu numai baietii din mioveni :lol:
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
cielo_LYY:merci frumos,ti-am mai spus in legatura cu cei care vorbesc mult, prost si fara rost,decat sa le faci pe plac,mai bine ii ignori.Salutare!
nurrof3n:Merci,merci frumos! nota moderator: incercam si noi sa scriem in limba romana?! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Imi ce-r scuze pentru felul in care am scris,o sa incerc sa fiu mai atent!salut!
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Felicitari pentru ce ai facut! Intradevar un Cielo facut frumos. Vopsitoria este impecabila. Succes pe mai departe.;)
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
nt98adu:Mersi frumos,sa sti ca am pus ceva `accent` pe vopsit ca sa iasa ca la `carte`!
Salut. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
felicitari este bestial cielo
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Foarte frumos cielo asta merita cred ca fiecare ban investit in el sper sa ajunga si matizul meu ca cielo-ul tau foarte frumos
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
zeus_robert:Multumesc frumos.
bobo-wow:mersi frumos!pai ce sa zic cu ceva bani cu ceva munca si multa rabdare o sa fie si matizul u printre cele unicate!iti pot fi de ajutor cu modificarile exterioare daca doresti,aici poti gasii informatii:https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...ing-arges.html Salut. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
5 Attachment(s)
Salutare!nu am mai intrat pe aici de ceva timp!
Cateva poze de la Regionala L.C.Arges! Cei care au facut poze sau video si intra pe forum sa-mi lase si me un pm sau sa le incarce aici sau p mess ca nu am facut rost de toate pozele!multumesc. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Nu am cuvinte sa iti spun cat de frumoasa e :)
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
5 Attachment(s)
IS19CIP:multumesc frumos!
Incet incet fac si eu rost de pozele de la regionala;))). |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
1 Attachment(s)
-Un mic video:
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
arata super bine masina
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Arata bine masina. Bafta in continuare.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
cred ca ar da bine cu un eleron tip M pe portbagaj
in rest arata superb |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Masina chiar arata foarte bine.Spor in continuare:D
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Salut,
Foarte frumoasa! Poti sa imi spui te ro cateva detalii despre jante? Daca se poate intr-un p.m. ca sa mai discutam si despre un evazat de aripi la mine! Bafta multa! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
-Ms.frumos tuturor!
-zeus_robert:hmmm nush ce sa zic,ca sa pui un eleron acolo cum spui u,trb sa pui si un pic de buza si la barasi etc,si nu prea se potrives la acest stil.ms -pustiu_FUG:ti-am lasat pm.salut! |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
jos palaria pentru masina e printre cele mai frumoase si de bun gust masini de pe forum. spor la treaba in continuare.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Foarte bine,de apreciat munca depusa la el.Mai ales ca e facut de mana ta.Jos palaria;)
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
14 Attachment(s)
Salutare!!!am revenit cu ceva poze sa reinviem postul!
-Pryntesa la un mic shooting ocazional in weekend. Ovy_cielo:ms frumos. valitataye:ms frumos,foarte mlt de munca si rezultat pe masura. |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Felicitari pentru munca depusa !
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Arata foarte bine!
Ce altceva i-ai mai putea face? Nimic, cred... |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Poate lasata mai jos putin de fata.....? Oare.... merge? :)
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
cu toate ca ne`am mai ciondanit noi 2 ... sincer arata bine masina felicitari ! (esti tu capos de fel dar nui bai :)) ) si da merge mai jos de fata :)
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Arata foarte bine, nu stiam masina.. felicitari.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Frumos,felicitari.
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
arata foarte bine masina
dar nu tei gandit sa faci jantele o culoare mai "diferita" ??? |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
eu ma gandeam la un gri carbon pentru jante
oricum masina arata super asa cum e sper sa o vad pe viu intr o zi:D |
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Nu ai probleme cu politia din cauza foliei dupa geamurile din fata sau dupa stopuri ?
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Quote:
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Acelasi stil vreau sa il adopt si eu la al meu cielo,ai o frumusete de masina,bafta !
|
Re: Cielo Low&Slow AG 97 BVC
Are dreptate neoanele alea chiar nu dau bn pe bijuteria asta de masina.frumoasa masina bafta!
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:09. |
- Copyright 2026 4Tuning