![]() |
Asa ma gandeam si eu, ca este provizoriu. Poate reusiti sa organizati mai multe la Bucuresti.
|
Asa ma gandeam si eu, ca este provizoriu. Poate reusiti sa organizati mai multe la Bucuresti.
|
Asa ma gandeam si eu, ca este provizoriu. Poate reusiti sa organizati mai multe la Bucuresti.
|
Asa ma gandeam si eu, ca este provizoriu. Poate reusiti sa organizati mai multe la Bucuresti.
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
nu cred ca trebuie mai multe in bucuresti ci mai multe in general si cat mai multi participanti si spectatori,pt a arata ca nu suntem ceva izolat!trebuie sa luam amploare!
|
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
Asa este. Ai dreptate, dar eu ziceam ca mi-ar placea sa fie mai multe la Bucuresti pt. ca la celelalte nu pot decat sa vad decat rezumatul sau sa vad ceva despre ele la stiri. Dar ai dreptate ar trebui mai multe in general
pt. ca acest fenomen sa ia amploare. |
poate ar trebuie sa strangem toti bani si sa mergem la toate etapele,chit ca pleci dimineata si te intorci seara!nu e mare chin si o faci din placere,iar consecintele pe viitor or sa merite!
|
Am si eu o intrebare...
Daca s-ar face rost de sponsori seriosi ( de cuvant si cu bani ), Legal Racing s-ar putea extinde si in provincie? Adica eu pot sa ma interesez in Craiova, sa intreb in stanga si-n dreapta, sa dau de sponsori interesati sa dea niste bani pentru organizarea unei etape LR in Craiova. Se poate face treaba asta? |
Atunci incep sa strang bani de acum si poate merg si eu macar la constanta. :D :D :D Oricum ideea ta e buna.
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:14. |
- Copyright 2026 4Tuning