![]() |
Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
400 km/h, ce senzatie tre sa fie :D
|
Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
super frumos "avionul" are si putere si potential.. da are si pret...:)
|
Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
iti recomand sa mai citesti putin despre ce poate pe circuit un Viper (mai ales vechiul GTS-ACR) si un Z06.[/QUOTE]
Ce Z06? Z06 e o masina americana care nu ia curbele, e facut doar pt. drum drept.. dar cu toate astea a facut noul Porsche 911 Turbo pe circuit :)))) |
Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
cate supercar-uri au inceput sa apara...
|
Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
Quote:
si il fac amandoua, degeaba are 1000 de cai daca are 1500 de kile( sau cat o avea) |
| All times are GMT +2. The time now is 12:10. |
- Copyright 2026 4Tuning