Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/30303-hennessey-venom-1000-twin-turbo-srt.html)

gasca_lu_MosCraciun 04-02-07 03:30

Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
 
400 km/h, ce senzatie tre sa fie :D

Bogdan_ozzy 15-02-07 18:49

Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
 
super frumos "avionul" are si putere si potential.. da are si pret...:)

boy_wonder 15-02-07 19:12

Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
 
iti recomand sa mai citesti putin despre ce poate pe circuit un Viper (mai ales vechiul GTS-ACR) si un Z06.[/QUOTE]

Ce Z06? Z06 e o masina americana care nu ia curbele, e facut doar pt. drum drept.. dar cu toate astea a facut noul Porsche 911 Turbo pe circuit :))))

TSC-Us 05-03-07 00:23

Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
 
cate supercar-uri au inceput sa apara...

Quattro27 05-03-07 21:03

Re: Hennessey Venom 1000 Twin Turbo SRT
 
Quote:

Originally Posted by dragos1989 (Post 684474)
as vrea sa vad o liniutza intre bestia asta si un McLaren F1. Shit pe asta si o Hayabusa turbo sa le ai in garaj si t poti da cu oricine :D

este un filmulet pe www.youtube.com cu o linie intre asta, o busa turbo si una stock
si il fac amandoua, degeaba are 1000 de cai daca are 1500 de kile( sau cat o avea)


All times are GMT +2. The time now is 12:10.

- Copyright 2026 4Tuning