![]() |
Re: De toate pentru toti ...
Stay tuned......urmeaza episodul 2........coming soon
|
Re: De toate pentru toti ...
se stie ... sa bagi burnurile fly-ule :*:*:**: si sa o bagi si pe masa lu' chioru'' cand tzipa la noi .. :))))
|
Re: De toate pentru toti ...
10 Attachment(s)
Dupa alta zi de munca......cum zicea Lucian..unii muncesc altii se distreaza....
sub egida....cainii latra ..ursu merge...episodul 2 |
Re: De toate pentru toti ...
ursu` latra ...cainii merge ...
|
Re: De toate pentru toti ...
2 Attachment(s)
Si tot sub aceeasi egida....partea 2
|
Re: De toate pentru toti ...
mei derbedeiilor...chem militia...criminala faza;) :lol: :lol: :lol:
|
Re: De toate pentru toti ...
Masturbarea linistii publice baietzii :D Super tare......
|
Re: De toate pentru toti ...
sunteti nebuni ... mare distractie pe la voi 8)
tare rau 5`ul cu motor TDI ::lol: :lol: |
Re: De toate pentru toti ...
Ehh...ce sa facem si noi?....ne plictisim......nu stiu de ce cred ca sigur urmeaza episodul 3......stay tuned...
Sa speram ca nu plictisim pe nimeni..... |
Re: De toate pentru toti ...
Spilberg !
|
Re: De toate pentru toti ...
fly-ul daca vrei sa facem partea 3 hai sa mergem pe plaja sa ***em un drift show ,,, sa-l chemam si pe cios cu dacia ca ala se rastoarna:)))))
|
Re: De toate pentru toti ...
Neah...nu ti-ai gasit omul cu drifturile...mai ales cu dacia...
Cand iau masina lu maica-mea...sa vezi atunci drift show.Lasa ca ne vin noua idei.....asta sa fie problema |
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
Un tablagiu cam amator .....oricum e de aplaudat initiativa...... |
Re: De toate pentru toti ...
:D super tare....un fel de armata e cu noi, numa ca e vb de politie ha ha ha
|
Re: De toate pentru toti ...
e slaba chestia...acu 2 luni am vazut un logan de police cum ii dadea drifturi pe camp....imi pare rau ca nu am filmat da am ramas masca cand am vazut, am si uitat ca am telefon k sa filmez
|
Re: De toate pentru toti ...
boule!!! bwahahahaha :D
|
Re: De toate pentru toti ...
Lool!!.....eu am vazut liniutza intre 2 vento de police.....ieseau din oras din Tulcea.....si nici unu nu vroia sa se lase.....turau la ele ca nebunii.
|
Re: De toate pentru toti ...
app ... care veniti mei la raliu???;)
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
cu cat mai multzi cu atat mai bine. raliu, distractzie si mai avem si peisaj ce naiba :P :lol:
glumeam ... va asteptam ! |
Re: De toate pentru toti ...
siteul si forumul nostru? nu mai exista?
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
ca fapt divers si totusi destul de grav...toti vrem tuning show da nimeni nu are stikere...plm
|
Re: De toate pentru toti ...
am mai intrebat si eu treaba asta pe forumul invizibil dar se pare ca nimeni nu isi da batai de cap.......
|
Re: De toate pentru toti ...
Mugureleee, ce se mai aude de stickere !?
|
Re: De toate pentru toti ...
un ecou.....:D
|
Re: De toate pentru toti ...
|
Re: De toate pentru toti ...
stai bre nea tomele :D :D
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
super tare.............da era disperat politzaiul ala........nu mai stia ce sa zica......isi fortase creierul la faza ca..."nu o sa mori acasa"
|
Re: De toate pentru toti ...
Speedline constanta... suntetzi cu capu... sincer... FLY DNE AZG ce ziceti...incercam sa facem un clasament cu cei mai terminati oameni din navodari???
Pt locul intai il propun pe ne-a Toma care mai nou citeste`n permis si iti spune viitoru...AZG-u stie...=)) |
Re: De toate pentru toti ...
Quote:
|
Re: De toate pentru toti ...
Vreau sa le multumesc baietilor din Brasov pentru ajutorul acordat: Syca, Vali, Alex.. tuturor de la garajul lui Catalin! Sunt foarte de treaba! Salutari si lui Bigu, Blondu si Yakone pentru primire!!
Ne vedem la 4Tuning day!! |
Re: De toate pentru toti ...
Da pana la urma a iesit cum tb?ia spune!
|
Re: De toate pentru toti ...
salutari de pe malu Brasov-ului.......ne vedem la 4tuning day.....:lol::lol::lol:....bafta si sper sa iti placa ce ti-au facut baietzii de la garaj...........
|
Re: De toate pentru toti ...
A iesit bine... Nu am ce sa comentez... Mai trebuie sa ma joc din reglaje...
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:50. |
- Copyright 2026 4Tuning