Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S. Speedline Motorsport (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport.html)
-   -   De toate pentru toti ... (https://forum.4tuning.ro/336-speedline-motorsport/30243-a.html)

mikafly 08-02-07 22:48

Re: De toate pentru toti ...
 
Stay tuned......urmeaza episodul 2........coming soon

ady_gti 09-02-07 18:56

Re: De toate pentru toti ...
 
se stie ... sa bagi burnurile fly-ule :*:*:**: si sa o bagi si pe masa lu' chioru'' cand tzipa la noi .. :))))

mikafly 09-02-07 20:23

Re: De toate pentru toti ...
 
10 Attachment(s)
Dupa alta zi de munca......cum zicea Lucian..unii muncesc altii se distreaza....
sub egida....cainii latra ..ursu merge...episodul 2

LKS 09-02-07 20:29

Re: De toate pentru toti ...
 
ursu` latra ...cainii merge ...

mikafly 09-02-07 20:41

Re: De toate pentru toti ...
 
2 Attachment(s)
Si tot sub aceeasi egida....partea 2

Yackone 09-02-07 23:04

Re: De toate pentru toti ...
 
mei derbedeiilor...chem militia...criminala faza;) :lol: :lol: :lol:

IL Capo 09-02-07 23:42

Re: De toate pentru toti ...
 
Masturbarea linistii publice baietzii :D Super tare......

DnI 10-02-07 00:56

Re: De toate pentru toti ...
 
sunteti nebuni ... mare distractie pe la voi 8)

tare rau 5`ul cu motor TDI ::lol: :lol:

mikafly 10-02-07 09:43

Re: De toate pentru toti ...
 
Ehh...ce sa facem si noi?....ne plictisim......nu stiu de ce cred ca sigur urmeaza episodul 3......stay tuned...
Sa speram ca nu plictisim pe nimeni.....

Lucian 10-02-07 10:13

Re: De toate pentru toti ...
 
Spilberg !

ady_gti 10-02-07 11:11

Re: De toate pentru toti ...
 
fly-ul daca vrei sa facem partea 3 hai sa mergem pe plaja sa ***em un drift show ,,, sa-l chemam si pe cios cu dacia ca ala se rastoarna:)))))

mikafly 10-02-07 12:00

Re: De toate pentru toti ...
 
Neah...nu ti-ai gasit omul cu drifturile...mai ales cu dacia...
Cand iau masina lu maica-mea...sa vezi atunci drift show.Lasa ca ne vin noua idei.....asta sa fie problema

M Y U 26-02-07 21:17

Re: De toate pentru toti ...
 
https://www.youtube.com/watch?v=p2ipb8yU4cM

mikafly 26-02-07 21:43

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by M Y U (Post 772888)


Un tablagiu cam amator .....oricum e de aplaudat initiativa......

IL Capo 26-02-07 23:22

Re: De toate pentru toti ...
 
:D super tare....un fel de armata e cu noi, numa ca e vb de politie ha ha ha

Bigu 26-02-07 23:42

Re: De toate pentru toti ...
 
e slaba chestia...acu 2 luni am vazut un logan de police cum ii dadea drifturi pe camp....imi pare rau ca nu am filmat da am ramas masca cand am vazut, am si uitat ca am telefon k sa filmez

IL Capo 27-02-07 15:44

Re: De toate pentru toti ...
 
boule!!! bwahahahaha :D

mikafly 28-02-07 08:18

Re: De toate pentru toti ...
 
Lool!!.....eu am vazut liniutza intre 2 vento de police.....ieseau din oras din Tulcea.....si nici unu nu vroia sa se lase.....turau la ele ca nebunii.

Yackone 28-02-07 08:47

Re: De toate pentru toti ...
 
app ... care veniti mei la raliu???;)

mikafly 28-02-07 12:41

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Yackone (Post 774939)
app ... care veniti mei la raliu???;)

e posibil sa venim noi de la ct.....doar eu cu sorin si sorin....dar inca e in stadiul de proiect.totul depinde de bani.In principiu ar trebui sa ne vedem acolo.

Paul 28-02-07 15:02

Re: De toate pentru toti ...
 
cu cat mai multzi cu atat mai bine. raliu, distractzie si mai avem si peisaj ce naiba :P :lol:

glumeam ...


va asteptam !

Bigu 09-03-07 07:26

Re: De toate pentru toti ...
 
siteul si forumul nostru? nu mai exista?

mikafly 09-03-07 07:48

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by Bigu (Post 788953)
siteul si forumul nostru? nu mai exista?

So stricat...sa crashit......dar o sa se repare.....speram,,,,,

Bigu 09-03-07 23:37

Re: De toate pentru toti ...
 
ca fapt divers si totusi destul de grav...toti vrem tuning show da nimeni nu are stikere...plm

blondu_glf 2 10-03-07 01:12

Re: De toate pentru toti ...
 
am mai intrebat si eu treaba asta pe forumul invizibil dar se pare ca nimeni nu isi da batai de cap.......

Paul 10-03-07 16:56

Re: De toate pentru toti ...
 
Mugureleee, ce se mai aude de stickere !?

Bigu 10-03-07 23:15

Re: De toate pentru toti ...
 
un ecou.....:D

M Y U 13-03-07 08:09

Re: De toate pentru toti ...
 
https://www.youtube.com/watch?v=IbBbYLNa3dQ

LKS 13-03-07 11:58

Re: De toate pentru toti ...
 
stai bre nea tomele :D :D

mikafly 13-03-07 14:55

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by LKS (Post 795494)
stai bre nea tomele :D :D

Looool!!!.....toti infractorii din navodari si ct......

ady_gti 13-03-07 15:23

Re: De toate pentru toti ...
 
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))

mikafly 13-03-07 16:12

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 795865)
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))

pai si ce nu e asa?....tu esti capul rautatilor.....totul numai din vina ta......

LKS 13-03-07 18:23

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by ady_gti (Post 795865)
ce panarama a fost in ziua aia frate .... eu nu eram cu masina dar tot de mine sa luat al dreaq jegos ... :))) cica eu ii adun pe totzi acolo :))

"ba baiatule ...tu n`o sa mori acasa ...asculta la mine" :D :D :D

blondu_glf 2 14-03-07 01:12

Re: De toate pentru toti ...
 
super tare.............da era disperat politzaiul ala........nu mai stia ce sa zica......isi fortase creierul la faza ca..."nu o sa mori acasa"

gabby1984 17-03-07 21:35

Re: De toate pentru toti ...
 
Speedline constanta... suntetzi cu capu... sincer... FLY DNE AZG ce ziceti...incercam sa facem un clasament cu cei mai terminati oameni din navodari???

Pt locul intai il propun pe ne-a Toma care mai nou citeste`n permis si iti spune viitoru...AZG-u stie...=))

ady_gti 18-03-07 11:46

Re: De toate pentru toti ...
 
Quote:

Originally Posted by gabby1984 (Post 803567)
Speedline constanta... suntetzi cu capu... sincer... FLY DNE AZG ce ziceti...incercam sa facem un clasament cu cei mai terminati oameni din navodari???

Pt locul intai il propun pe ne-a Toma care mai nou citeste`n permis si iti spune viitoru...AZG-u stie...=))

CARE permis frate /..... eu de 1 an nu-l mai am:))) dar asta e .. fac unul la xerox:))

B11EAU 24-03-07 16:30

Re: De toate pentru toti ...
 
Vreau sa le multumesc baietilor din Brasov pentru ajutorul acordat: Syca, Vali, Alex.. tuturor de la garajul lui Catalin! Sunt foarte de treaba! Salutari si lui Bigu, Blondu si Yakone pentru primire!!
Ne vedem la 4Tuning day!!

Bigu 24-03-07 18:27

Re: De toate pentru toti ...
 
Da pana la urma a iesit cum tb?ia spune!

blondu_glf 2 25-03-07 01:16

Re: De toate pentru toti ...
 
salutari de pe malu Brasov-ului.......ne vedem la 4tuning day.....:lol::lol::lol:....bafta si sper sa iti placa ce ti-au facut baietzii de la garaj...........

B11EAU 25-03-07 16:24

Re: De toate pentru toti ...
 
A iesit bine... Nu am ce sa comentez... Mai trebuie sa ma joc din reglaje...


All times are GMT +2. The time now is 18:50.

- Copyright 2026 4Tuning