![]() |
Re: Radare in Brasov
fratilor....dac tot de politie/radare e vorba..!am si eo o intrebare: poate sati faca ceva un politist...dac treci pe langael cu 70km/h...in oras...el fiind cu mashina proprie??dar totusi imbracat in haina aia reflectorizanta si cu bascann cap:shock: :shock: asta mi sa intamplat intro zi..pe la teatrul dramatic:rolleyes2 omul legii fiind cu un fiesta cu geamuri fumurii...mam cam murat..help
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
Si cum tia dem el tie ca aveai 70 la ora????nu are cum!!! |
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
si daca treci pe langa ei cu mai mult nu au ce-ti face, tb sa te inregistreze intr-un fel (nu cu telefonu :)) )
|
Re: Radare in Brasov
Va zic eu unde sunt radarele in bv. Da mai usor e sa va zic unde gasiti detectoare de radar ca e mai simplu.daca da-ti vreo tura prin bucuresti mergeti pana in cartierul Vitan unde e targul auto.Gasiti tot ce vreti acolo de la cele mai ieftine pana la cele care valoreaza o masina la mana a doua a.cu factura,garantie....la 150-200 4 gasiti ceva bun care sa va multumeasca.Eu am optat pentru un cobra si sincer isi face treaba.
|
Re: Radare in Brasov
Stie cineva ce este cu cele doua camere amplasate pe fiecare sens, pe calea Bucuresti la trecerea de pietoni din fata postei din fata fabrici de bere Aurora inainte de podul spre Predeal ? Ca mie detectorul de radar mi le semnaleaza exact ca radar si care functioneaza non-stop.
|
Re: Radare in Brasov
sunt camere de supraveghere nu au radar
si mie imi face la fel ca la radar Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
camerele din cate stiu sunt cu radar dar oricum......detectorul nu va indica camerele
|
Re: Radare in Brasov
mie imi place ledul rosu de la camere care se aprinde daca am peste 50 la ora (:)) eu cel putin asa am observat
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
primarul e cam nesimntit.....da-o'n colo de treaba........:lol::lol::lol:
|
Re: Radare in Brasov
cam multe nu face si el o reducere...
|
Re: Radare in Brasov
Bah primaru asta m-a inebunit cu rondurile lui pascat pe masa ... :| Era sa mi-o arda unu cu sensu ca nu stie regulile din sens ... si ma troznea ... plus ca ala din livada ... e de tot ***u' . Dak vi dinspre poiana in timpu zilei e o aglomertie si astepti ca nah e si semafor la pietoni catre muresenilor si sta lumea sa intre pe muresenilor si tu staaaaaiii ca prostu dupa ei ... kkmash :D
|
Re: Radare in Brasov
mie mi sa spus de cineva care lucreaza la semafoare ca camerele de la fabrica de bere sunt in probe si ca inca nu sau dat in functiune normal sar fi anuntzat ceva si nu cred ca ma mintzit ca el trece pe akolo cat il tzine masina dar oricum e mai bine so lasam moale pana il trag bine de tot de limba cu camerele si astea ;)
|
Re: Radare in Brasov
Radar pe Strada lunga azi ... m-am ars de 4 puncte :D
|
Re: Radare in Brasov
si ? ai facut totalu pana la urma ? :lol: cate sunt ? :P
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Niezhau astept din zi in zi sa primesc avizu de predare a carnetului :(
|
Re: Radare in Brasov
deja ai strans bonusul???
|
Re: Radare in Brasov
azi la 11.30 noapte la Ceasu` Rau radar sa ma @#$ in gura lor de !@#$%^ pt. 70km/h.
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
din pacate
|
Re: Radare in Brasov
Nu sunt din Brasov, ca atarare poate cineva sa-mi zica ce inregistreaza camera de la Spitalul judetean.
Merci |
Re: Radare in Brasov
EKG-ul .
|
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
viteza cu care se deplaseaza ambulantele prin intersectie :))
|
Re: Radare in Brasov
Nu sunt in brasov dar totusi eu zic ca e bine de stiut pt cei ce circula mai des prin tara
http://www.hotnews.ro/stiri-esential...detectorul.htm |
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
"Big Brother" de Brasov
La inceputul lunii viitoare se preconizeaza punerea in functiune a unui complex sistem de supraveghere video, care va monitoriza atat intersectiile considerate cele mai aglomerate, cat si alte zone din municipiul resedinta de judet. Viceprimarul Miklos Gantz a anuntat ca acest sistem va integra si patru radare. Am gasit si eu articolul asta pe net. A mai auzit cineva sau este doar un articol de dragul de a umple ziarul ? |
Re: Radare in Brasov
de auzit se aude de mult....unde e problema :)
|
Re: Radare in Brasov
pai problema e ca s-ar putea sa iei un radar si nu stii de unde :D.si te trezesti cu surprize prin posta :))
apropo stie cineva pe unde stau gaborii cu radaru in triaj mai nou?inainte stateau exact acolo unde e ratu.acuma vad masina care ii opreste dupa pod in craiter , da radaru nem.ce dreq fac astia stau in boscheti cu radaru afara? |
Re: Radare in Brasov
Quote:
|
Re: Radare in Brasov
Cica s-ar fi montat cateva (6) camere cu R in anumite locatii din oras. S-ar parea ca sunt pe Calea Buc, Saturn si Zizinului, nu stiu exact unde si nici de restul. Se pare ca mai urmeaza si altele. Cine stie mai multe sa dea detalii. O sa ajungem ca Londra cu cateva mii de camere, unde nu mai misca nimic.
|
Re: Radare in Brasov
dupa cate am inteles si yo si e sigura treaba politia bv pun rader fixe cam pe toate bulevardurile din bv!!!o sa am nu stiu cand o lista cu el si o poste aici!!!pana atunci cox cat mai mere!:)
|
Re: Radare in Brasov
radar fix functional in fata la orizont
|
Re: Radare in Brasov
4 Attachment(s)
A aflat cineva pozitia acelor radare si daca sunt functionale...
BJN`u in actiune la petrom pe calea bucuresti..:) |
| All times are GMT +2. The time now is 18:51. |
- Copyright 2026 4Tuning