Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   SARBATORI FERICITE! (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/295528-sarbatori-fericite.html)

AdyShoR123 31-12-13 21:46

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La mulţi ani, fie ca anul 2014 să vă aducă cāt mai multe mașinuțe īn garaj!

DrifterGT 01-01-14 01:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
La Multi Ani 2014 !!!


Attachment 2917094

2010 19-04-14 18:16

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori cu bine la toti!!!

Florin Alex 19-04-14 18:42

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Paste fericit !

Reme 19-04-14 18:51

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Un Paste Fericit alaturi de cei dragi si de cele drage in miniatura la toata lumea!

2010 24-12-14 05:02

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Fie ca sarbatorile de anul acesta sa va umple sufletul de bucurie, incredere, speranta si iubire. Iar Mosul sa va aduca cele mai dorite si neasteptate cadouri voua si celor apropiati.
SARBATORI CU BINE!!!

Reme 24-12-14 12:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Urez la toata lumea, un Craciun Fericit, plin de bucurii si fericire!

model collector 24-12-14 13:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
Craciun fericit, tuturor!

paulg 24-12-14 13:53

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite la toti colectionarii si cat mai multe machete frumoase de care sa va bucurati!

icelord24 24-12-14 16:26

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori Fericite la toti !!!

ramonski 24-12-14 20:58

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
Ho Ho Ho!!

14cat 26-12-14 11:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si multe ganduri bune implinite!!!

edward4cars 26-12-14 13:35

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite !! si spor la colectionat in continuare !!

ramonski 31-12-14 16:53

Re: SARBATORI FERICITE!
 
1 Attachment(s)
La multi ani! Anul nou sa fie inzecit mai bun si plin de machete! :)

2010 31-12-14 17:04

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Tare poza asta!
La multi ani cu bine si din partea mea!!!

neamtu07 31-12-14 17:28

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani mahetistilor! Va urez in noul an multe impliniri,sanatate si tot ce va doriti! Spor la strans cat mai multe machete (premium) !

D Florin 31-12-14 18:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Quote:

Originally Posted by ramonski (Post 5769599)
La multi ani! Anul nou sa fie inzecit mai bun si plin de machete! :)

ASA Da.

D Florin 31-12-14 20:58

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Quote:

Originally Posted by ramonski (Post 5769599)
La multi ani! Anul nou sa fie inzecit mai bun si plin de machete! :)

La anul ... mai multe machete....si
La mulți ani.:D

Reme 01-01-15 10:39

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani!!! Tot ce va doriti sa se intample in 2015! Va doresc numai bucurii, fericire, realizari in orice domeniu si normal multa sanatate!!!

77licu 01-01-15 13:46

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani!

18MAI 01-01-15 14:44

Re: SARBATORI FERICITE!
 
LA MULTI ANI !!!
Va doresc tuturor SANATATE ,restul sunt maruntisuri pe care vi le faceti sau vi le cumparati !!! ;):D

2010 10-04-15 22:14

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori cu bine la toti si multa sanatate!!!

paulg 11-04-15 15:33

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite la toti colectionarii si cat mai multe machete frumoase!

77licu 11-04-15 18:29

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori ca-n filme!:peace:

icelord24 12-04-15 02:13

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Un Paste Fericit sa aveti !!!

Reme 12-04-15 10:45

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si pline de lumina alaturi de cei dragi!!! Paste fericit la toata lumea!!!

Zignum 12-04-15 10:55

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Paste fericit, sa va aduca iepurasul machete pe plac)

edward4cars 12-04-15 14:21

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Paste fericit la toti !

2010 24-12-15 12:13

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori cu bine la toata lumea!!!

77licu 24-12-15 19:59

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Crăciun fericit!

18MAI 24-12-15 20:42

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite si multa sanatate !!!

Reme 25-12-15 11:00

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Doamne ajuta ca acest Craciun sa va implineasca toate dorintele, iar in materie de machete, fie ca in anul 2016 numarul lor sa fie mult mai mare ca in 2015.

A fost un an bun, cu achizitii extraordinare, dar speram sa fie si mai bine!!!

Sarbatori fericite la toata lumea!

2010 31-12-15 08:52

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Gānduri bune fug spre voi, sănătate şi noroc! Sărbători fericite şi un An Nou de poveste! La mulţi ani!!!

77licu 31-12-15 09:03

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La mulţi ani!

18MAI 31-12-15 10:19

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani cu sanatate !!!

paulg 31-12-15 11:48

Re: SARBATORI FERICITE!
 
La multi ani sanatosi si cu multe machete frumoase!

Reme 31-12-15 17:37

Re: SARBATORI FERICITE!
 
2015 se termina, pentru unii a fost un an bun, pentru unii un an prost. Va doresc un 2016 mai bun decat anul care tocmai se termina, cu multe achizitii, cu multa noroc si sanatate!

La multi ani dragi colegi! Sa ne vedem cu bine in 2016!

2010 30-04-16 21:52

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori cu bine alaturi de cei dragi!!!

icelord24 01-05-16 01:54

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Sarbatori fericite la toti !!!

77licu 01-05-16 08:15

Re: SARBATORI FERICITE!
 
Hristos a Īnviat!


All times are GMT +2. The time now is 05:21.

- Copyright 2026 4Tuning