Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   ANUNTURI ... Vanzari,cumparari,matrimoniale,etc.(caterinca) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/2942-anunturi-vanzari-cumparari-matrimoniale-etc-caterinca.html)

Anami 15-12-04 22:13

Inchiriez somn la litru!

88RED 15-12-04 22:15

MAH CARE VINDE MASHINA?????
OFER 30 DE NASTURI VREO DOI RUPTZI SHI UNU SPART
ROG SA AIBA MACAR O ROATA
MULTUMESC ANTICIPAT :D :D

SpeedeR 15-12-04 22:39

Caut 500 cai putere scapati din motorul meu...

Celui care ii gaseste i se ofera RECOMPENSA!!!


de asemenea... vand 500 chistoace de tzigara (kent 8 ) ...pentru comenzi mari se va aplica discount 20%

Carmen 15-12-04 23:28

Super oferta! Donez RESTANTE, ingramaditi-va, oferta este valabila in limita stocului disponibil!

VFFtuning 16-12-04 00:46

vand ghiozdan cu eleron :wink: si stopuri clare :shock:
E CLAR :?: :?:

iasi_drifter 16-12-04 01:03

Pierdut gagica in zona Stefan cel Mare. O declar nula.

B|shOp-VR6 16-12-04 07:18

Cedez \"Plecat la facultate de dimineata\" GRATIS!! Doar un singur apel telefonic si poate fi al tau!!

Mr.Nice 16-12-04 08:42

Vand una ( 1 ) bucata peste fatza, doritorilor li se ofera una pentru testare!


PEACE
:peace:

Anami 16-12-04 10:20

inchiriez coji seminte ambalate!

NSL_M3CABRIO 16-12-04 10:21

.............................

Anami 16-12-04 10:32

vand ochelari cu dezaburisire

EvLSant0S 16-12-04 10:59

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
Cedez una bukata fumeie stresata si nervoasa pe o cafea cu cianura...
doritorii o pot gasi facand autostopul in drum spre mare pe dn1 la padure......

detaliii ceva ??? cine e ? ... astept ... multumesc

ffocus 16-12-04 11:56

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"NSL_M3CABRIO\"
Cedez una bukata fumeie stresata si nervoasa pe o cafea cu cianura...
doritorii o pot gasi facand autostopul in drum spre mare pe dn1 la padure......

detaliii ceva ??? cine e ? ... astept ... multumesc

subscriu :roll:

EvLSant0S 16-12-04 14:12

eu chiar sunt interesat.... cand puteam sa facem tranzactia.. ?

Mr.Nice 16-12-04 14:20

Santos tu esti deja ocupat, ia vezi k acum chem pe domnu' POLETIST!!!!!DOMNU' POLETIST, ASTA MI-A FURAT CAII DE LA MASINA!!!!HAOLEUUU!!!!!




PEACE
:peace:

EvLSant0S 16-12-04 14:24

eu nu vreau decat sa aflu cine e aceasta femeie , atata tot...... ;) atat ma intereseaza.... ;) nu am ce sa fac cu ea.... ;)

TheSinner2 16-12-04 15:02

vand parola lui santos de pe yahoo :peace:

Anami 16-12-04 15:18

vand curiosi care isi baga nasu unde nu le fierbe oala! super oferta!.. la 3 cumparati primiti gratuit din partea casei si un meniu cu specialitati de barfe!!!

EvLSant0S 16-12-04 15:21

Cumpar informatii in legatura cu faza de la padure . si tot odata , imi vand curiozitatea asta prea mare.... ;) un schimb daca vreti....



Si


Vand o parte din cerceii lui TheSinner Ca are destui :P :P :P :P

Anami 16-12-04 15:23

ai ratat oferta santose! ele au fost vandute!!

EvLSant0S 16-12-04 15:25

Pe cat punem pariu ca ,.... mai gasesc ceva informatii pe la colectionari ???

Bogdan_16v 16-12-04 15:31

Santose, ai o placere nebuna de a zgarma in ***...
Apropos, vand zgarmator in *** sub forma de furculitza mai mare, cu tepii indoiti aleatoriu in toate partile, pt o mai buna zgarmare! :wink:

ffocus 16-12-04 15:32

Vand aberatii de pe forum. Livrare prin direct-mail.

PS sau schimb cu info despre fetitza de pe DN1+diferenta :wink:

EvLSant0S 16-12-04 15:32

stiu , ai dreptate ... de aceea .. am reusit sa-mi vand curiozitatea deci .. nu mai caut informatii ..

asta e... asa-s eu ... curios..

Vand curiozitate la kg , 0.1 lei kilogramul... scump ?

Gabi_323i 16-12-04 15:33

vand una bucata colectionar gasit in mina de carbune

Anami 16-12-04 15:38

vand fum de tigara marlboro lights sau schimb noroi de pe bocanci pe curiozitate si insistentZa!

the_mav 16-12-04 15:45

ce-mi plac subtilitatzile... :wink: ...keep up the good work :P
donez pachet gol de tigari

ffocus 16-12-04 15:47

ouch :rolleyes2

PS mare tam-tam pentru un *** :paper:

Gabi_323i 16-12-04 15:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Mr.Nice\"
cred k o sa primesti \"COTLETUL\" :lol: :lol: :lol: :lol:


CARMEN, TU NU TE VINZI? DAU 2 PORTII DE CARTOFI, MERGE? DA CINEVA MAI MULT?



PEACE
:peace:

dau 2 portii de cartofi si inca un cartof :mrhappy:

iasi_drifter 16-12-04 17:16

Vand accesorii pt. Dacie:
Carton pt. radiator pt. iarna: 50000 buc
vand praful de pe masina ca nu mai am nevoie de el
vand kilometrii de la bord
dau la schimb masina cu un Ferrari
cumpar caldura pt. masina
vand zgarieturile, indoiturile din diverse locuri de pe masina
vand curent electric de la baterie 1000$ KWh
vand uzura piese
cumpar zgomot suplimentar de la motor
vand noxe
vand derapaje controlate
vand vacuum
vand calamina 1000000 gramul
la urmatorul schimb vand uleiul cu doar 500000
vand turbulente aerodinamice
vand spatii dintre elementele de caroserie
vand zgomot tacheti
cumpar imagine marca
vand femeile de pe bancheta din spate (la colt)
vand florile de gheata de dimineata de pe parbriz (numai la buchet)
vand stres provocat de masina

preturi avantajoase
rog seriozitate

TheSinner2 16-12-04 20:25

vand febra musculara
=
cumpar cerceii pe care mi i-a luat santos

xxdadixx 16-12-04 21:34

Vand cabane de vanatoare in toata romania ! 074NASTASE

SpeedeR 16-12-04 23:54

vand curse (masini de sute reni putere) :suspiciou la plic.. adaugati doar benzina

pret: sute de mii de euro

VFFtuning 17-12-04 09:01

ofer moka compot de alune ambalat la borcane de lemn.
nu mai stati pe ganduri...E MOKA :!: :!: :shock:

EvLSant0S 17-12-04 10:17

cedez fumul din plamanii mei de aseara.... :) care vrea... sa dea un pm :D

ffocus 17-12-04 11:32

vand urgent ce-a mai ramas!

Mr.Nice 17-12-04 13:45

Ca tot vine Craciunul: Vand SARMALE UMPLUTE CU INTUNERIC SI CALTABOSH CU MIROS DE PAINE!!!!!




PEACE
:peace:

SpeedeR 17-12-04 17:52

pierdut aer expirat din plamani...il declar nul!!! :cry: :cry: :cry:

lolek 17-12-04 19:48

Vand hartie igienica la mana a2a :) cal me on 911 :D

TheSinner2 17-12-04 20:04

cumpar sau inchiriez bila de mouse optic


All times are GMT +2. The time now is 02:03.

- Copyright 2026 4Tuning