![]() |
Inchiriez somn la litru!
|
MAH CARE VINDE MASHINA?????
OFER 30 DE NASTURI VREO DOI RUPTZI SHI UNU SPART ROG SA AIBA MACAR O ROATA MULTUMESC ANTICIPAT :D :D |
Caut 500 cai putere scapati din motorul meu...
Celui care ii gaseste i se ofera RECOMPENSA!!! de asemenea... vand 500 chistoace de tzigara (kent 8 ) ...pentru comenzi mari se va aplica discount 20% |
Super oferta! Donez RESTANTE, ingramaditi-va, oferta este valabila in limita stocului disponibil!
|
vand ghiozdan cu eleron :wink: si stopuri clare :shock:
E CLAR :?: :?: |
Pierdut gagica in zona Stefan cel Mare. O declar nula.
|
Cedez \"Plecat la facultate de dimineata\" GRATIS!! Doar un singur apel telefonic si poate fi al tau!!
|
Vand una ( 1 ) bucata peste fatza, doritorilor li se ofera una pentru testare!
PEACE :peace: |
inchiriez coji seminte ambalate!
|
.............................
|
vand ochelari cu dezaburisire
|
Re:
Quote:
|
Re:
Quote:
|
eu chiar sunt interesat.... cand puteam sa facem tranzactia.. ?
|
Santos tu esti deja ocupat, ia vezi k acum chem pe domnu' POLETIST!!!!!DOMNU' POLETIST, ASTA MI-A FURAT CAII DE LA MASINA!!!!HAOLEUUU!!!!!
PEACE :peace: |
eu nu vreau decat sa aflu cine e aceasta femeie , atata tot...... ;) atat ma intereseaza.... ;) nu am ce sa fac cu ea.... ;)
|
vand parola lui santos de pe yahoo :peace:
|
vand curiosi care isi baga nasu unde nu le fierbe oala! super oferta!.. la 3 cumparati primiti gratuit din partea casei si un meniu cu specialitati de barfe!!!
|
Cumpar informatii in legatura cu faza de la padure . si tot odata , imi vand curiozitatea asta prea mare.... ;) un schimb daca vreti....
Si Vand o parte din cerceii lui TheSinner Ca are destui :P :P :P :P |
ai ratat oferta santose! ele au fost vandute!!
|
Pe cat punem pariu ca ,.... mai gasesc ceva informatii pe la colectionari ???
|
Santose, ai o placere nebuna de a zgarma in ***...
Apropos, vand zgarmator in *** sub forma de furculitza mai mare, cu tepii indoiti aleatoriu in toate partile, pt o mai buna zgarmare! :wink: |
Vand aberatii de pe forum. Livrare prin direct-mail.
PS sau schimb cu info despre fetitza de pe DN1+diferenta :wink: |
stiu , ai dreptate ... de aceea .. am reusit sa-mi vand curiozitatea deci .. nu mai caut informatii ..
asta e... asa-s eu ... curios.. Vand curiozitate la kg , 0.1 lei kilogramul... scump ? |
vand una bucata colectionar gasit in mina de carbune
|
vand fum de tigara marlboro lights sau schimb noroi de pe bocanci pe curiozitate si insistentZa!
|
ce-mi plac subtilitatzile... :wink: ...keep up the good work :P
donez pachet gol de tigari |
ouch :rolleyes2
PS mare tam-tam pentru un *** :paper: |
Re:
Quote:
|
Vand accesorii pt. Dacie:
Carton pt. radiator pt. iarna: 50000 buc vand praful de pe masina ca nu mai am nevoie de el vand kilometrii de la bord dau la schimb masina cu un Ferrari cumpar caldura pt. masina vand zgarieturile, indoiturile din diverse locuri de pe masina vand curent electric de la baterie 1000$ KWh vand uzura piese cumpar zgomot suplimentar de la motor vand noxe vand derapaje controlate vand vacuum vand calamina 1000000 gramul la urmatorul schimb vand uleiul cu doar 500000 vand turbulente aerodinamice vand spatii dintre elementele de caroserie vand zgomot tacheti cumpar imagine marca vand femeile de pe bancheta din spate (la colt) vand florile de gheata de dimineata de pe parbriz (numai la buchet) vand stres provocat de masina preturi avantajoase rog seriozitate |
vand febra musculara
= cumpar cerceii pe care mi i-a luat santos |
Vand cabane de vanatoare in toata romania ! 074NASTASE
|
vand curse (masini de sute reni putere) :suspiciou la plic.. adaugati doar benzina
pret: sute de mii de euro |
ofer moka compot de alune ambalat la borcane de lemn.
nu mai stati pe ganduri...E MOKA :!: :!: :shock: |
cedez fumul din plamanii mei de aseara.... :) care vrea... sa dea un pm :D
|
vand urgent ce-a mai ramas!
|
Ca tot vine Craciunul: Vand SARMALE UMPLUTE CU INTUNERIC SI CALTABOSH CU MIROS DE PAINE!!!!!
PEACE :peace: |
pierdut aer expirat din plamani...il declar nul!!! :cry: :cry: :cry:
|
Vand hartie igienica la mana a2a :) cal me on 911 :D
|
cumpar sau inchiriez bila de mouse optic
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:03. |
- Copyright 2026 4Tuning