![]() |
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
Quote:
|
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
6 Attachment(s)
As da fiecare banut pe masina asta doar ptr faptul ca are emblema aia din bot si ca nu a avut ca scop sa fie un clio rs mai putin performant ci un logan rs.
De laudat ce a intentionat omul dintr-o actiune de marketing, ca tot e dealer Logan, cu atat mai mult ca masina este si street legal. Fata de ce se pregateste ptr viitorul marcii... |
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
interesant golanu.
|
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
la banii astia BMW scrie pe mine......nu stiu trecatorii ce ai tu sub capota si in ultimul rand e Dacie asa o sati zica toti si o sa te simti prost 100% , 200 km/h la 170 de caluti putin ...unde sunt restu caiilor?
|
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
Poza de la avatar este reala sau virtual tuning.....oricum arata super masina...Trimiteti in format mai mare daca o aveti va [email protected]
|
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
dap asta da logan.......e interesant sa ai 170 de caluti pe un logan
|
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
S-a mai schimbat un pic "gustul" threadului, dar tot nu inteleg ceva: aici se discuta de Logan RS de 170 CP, NU de alternative!
Daca voi cei care gasiti alternative la 30.000 de E nu agreeati Logan-ul acesta si vi se pare scump, va rog nu poluati acest thread cu critici neconstructive. Nu conteaza cat de pertinente sunt observatiile voastre, atata timp cat sunt cam off-topic! Se gasesc o multime de masini la banii astia, unele mai puternice altele mai performante, dar nici una nu este Logan RS, masina despre care se discuta AICI. Cand o sa se faca un thread "Alternative la Logan RS", va rog pe toti sa postati acolo! |
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
Quote:
***off-topic*** io la banii aia as mai pune 10 mii si mi-as lua EVO 9,care da clasa la orice BMW ************ dar nah,atunci nu vor stii toate proastele ce masina ai ,si va trebui sa le explici,si o sa te simti prost 100% ,ca tot n-o sa inteleaga,si in final o sa trebuiasca sa le zici ca e BMW,sau Mercedes sa priceapa si ele...sau poate-s de astea mai culte,de au vazut Tokyo drift si le zici ca ii masina lu Sean ,aia rosie . Referitor la clio RS,ce model este? ala din 2000 ? ca ala e singurul cu 172 cp... Masina numai in dauna totala daca o gasesti,si acolo te costa peste 4000 euro,norocu sa fie lovit spatele.Cel mai bine ar fi sa se gaseasca motorul undeva la dezmembrari,si cutia,eventual puntea spate daca merge pusa pe logan ca sa fie frane pe disc si pe spate... E pacat ca la noi in tara nu e nimeni interesat de asa ceva...Oricum mult mai rentabil este sa pui motorul acesta ,decat sa pui turbina... |
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
tare loganu..cine stie cat ii "ia" sa ajunga de la 100 la 200 km/h :D pretul e mare..dar totusi masina "nationala" sportiva.
|
Re: Logan RS de 170 de cai putere! By Patrick Kirfel
nici macar nationala.
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:14. |
- Copyright 2026 4Tuning