Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Suburbia RacingClub (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/29150-suburbia-racingclub.html)

alexblondul 19-12-06 14:24

Re: Suburbia RacingClub
 
o organizare buna face toti banii

-Caz- 20-12-06 18:10

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...96dc87d9d7.jpg
BMW`ul lui vladutz ! mai tarziu mai multe poze... momentan una pe fuga asha

Gabriel_xenon 20-12-06 18:38

Re: Suburbia RacingClub
 
3 Attachment(s)
daca imi permitzi caz :-P
inca 3 poze cu bmw-ul lui vlad :lol:

Rebel_Boy 20-12-06 19:26

Re: Suburbia RacingClub
 
Sa il vedem vineri de ce e in stare :D ...

-Caz- 20-12-06 22:31

Re: Suburbia RacingClub
 
Gabi... dak nu le`am pus io inseamna ca am avut un motiv... nu neaparat ai tu mai multe poze... k nu ai ;) ! dar in fine... acu lasa asha !
E in stare de multe BMW`ul... si soferul... dar e cam dement... fara menajari ca nu e cazul in dreptul lui vladutz !

S`auzim de bine !

-Caz- 20-12-06 23:15

Re: Suburbia RacingClub
 
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58f92be1.jpg

inca 2 poze cu masina lui Laurentiu !

https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58fbf6d3.jpg

Gabriel_xenon 21-12-06 12:29

Re: Suburbia RacingClub
 
scz caz am rugat un moderator sa stearga post-ul

arzoiu 21-12-06 12:41

Re: Suburbia RacingClub
 
felicitari suburbia :D

-Caz- 23-12-06 12:59

Re: Suburbia RacingClub
 
super show la viteze mari intre 3 membrii Suburbia ... aiurea postul fara filmuletz... dar ramasesem fara baterie :x ! oricum clasamentul a fost 1.Vis Leon 2.Caz Hyundai:twisted: 3.Cristy Focus


Multumim Gabi Xenon pt prezentza si k ne`a intzeles k testam "caii" de pe masini !

Gabriel_xenon 23-12-06 15:57

Re: Suburbia RacingClub
 
:) stai ma lin k nu am vrut io k ma tzineam dupa voi :)))) :lol:
:P ce sa ii faci frate...e dacie....
lasa k tot a fost frumos :D

-Caz- 25-12-06 15:07

Re: Suburbia RacingClub
 
Sarbatori fericite si fara evenimente neplacute !

bafta !

Gabriel_xenon 25-12-06 16:33

Re: Suburbia RacingClub
 
Craciun Fericit tuturor din club .... PARTY TIME !!!

59AFA 28-12-06 22:16

Re: Suburbia RacingClub
 
La multi ani Suburbia !!! Sarbatori fericite si sa aveti parte numai de impliniri !!!
V-am pupat , ne vedem la anul !!! :-P
p.s. partieeeeeeeee :D

Gabriel_xenon 01-01-07 03:15

Re: Suburbia RacingClub
 
LA MULTTI ANI SUBURBIA ...... hăc hăc ce face bautura din om :lol:

cioky 03-01-07 14:03

Re: Suburbia RacingClub
 
la multi ani tuturor membrilor din surburbia
caz ia zi man veniti si voi vinerea asta la carol?

Lucian 14-01-07 02:30

Re: Suburbia RacingClub
 
Frumoasa prezentare , frumoase masini si se pare nu doar frumoase . Multa bafta baieti !

-Caz- 14-01-07 11:42

Re: Suburbia RacingClub
 
Multumesc Lucian... dak nu ma insel.. tu ai turbo pe nova aia... nu???
oricum.. multa bafta si voua celor de la SpeedLine si in special tie :) !

Lucian 14-01-07 11:59

Re: Suburbia RacingClub
 
Nu te inseli . Sa fie ! Asemena si tie ! Sa auzim numai de bine !

Gabriel_xenon 29-01-07 08:35

Re: Suburbia RacingClub
 
1 Attachment(s)
Si...initziez si io un proiect de viitor
Sper k pana in vara maxim sa reusesc macar cu vopseaua
si apoi jantele...:rolleyes2

-Caz- 29-01-07 22:54

Re: Suburbia RacingClub
 
te complici putin... k tre sa schimbi culoarea initiala a masinii si iar R.A.R. si alte tampenii... dar dak asta vrei... multa bafta ! tuningul ala virtual arata beton ! te pupa tata !

Gabriel_xenon 31-01-07 23:58

Re: Suburbia RacingClub
 
ms caz...sti doar k actele nu sunt un hop...
hop-ul principal este cel financiar..dar sper s sar peste el si sa imi iasa:-D

-Caz- 01-02-07 15:27

Re: Suburbia RacingClub
 
N O U membru SuburbiaRacing !

Harry : Opel Vectra A 2.0 16V 170+ Cp
BMW M3(black) 400 Cp ( an 2003 pt curiosi :) )

-sper sa apuc sa fac in zilele ce urmeaza poze noilor membrii pe care i`am anuntat.

Bafta !

FREEMANVeSel 09-02-07 06:56

Suburbia RacingClub
 
ai ba caz knd mai faci stickere?

-Caz- 09-02-07 17:02

Re: Suburbia RacingClub
 
stickere... cand o sa adere membrii noi ... o sa imi fac si timp sa dau comanda de stickere ! momentan sunt 3 fara sticker ... o sa fac :)

59AFA 09-02-07 17:20

Re: Suburbia RacingClub
 
Quote:

Originally Posted by -Caz- (Post 740810)
stickere... cand o sa adere membrii noi ... o sa imi fac si timp sa dau comanda de stickere ! momentan sunt 3 fara sticker ... o sa fac :)

daca n'ai stickere pt toti membrii , lasa k le dam noi :lol: :lol:
vad k nu stai deloc :))
diseara ce faceti ? aveti drum prin buc ? :-P

-Caz- 10-02-07 10:58

Re: Suburbia RacingClub
 
AFA... ne`am vazut :D

FREEMANVeSel 10-02-07 12:45

Re: Suburbia RacingClub
 
mare pacat k au venit aseara chestiile alea asseara :((
n-a mai fost de mult atata lume

FREEMANVeSel 16-02-07 19:04

Re: Suburbia RacingClub
 
uitativa la astea :))
1 il stiu unii :D
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1171648817
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1171648817
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1171648817
:))

vladdaman 17-02-07 02:43

Re: Suburbia RacingClub
 
cam slabutze masinile...aiurea ca nu e nici una mai cu potential

FREEMANVeSel 17-02-07 10:02

Re: Suburbia RacingClub
 
dak nu-mi ad si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)

FREEMANVeSel 17-02-07 10:02

Re: Suburbia RacingClub
 
dak nu-mi da si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)

-Caz- 17-02-07 13:52

Re: Suburbia RacingClub
 
la ce masini te referi vladman??? din video sau club??? (cele din video nu fac parte din S R C... autorii filmuletzelor sunt prieteni ai clubului)
S R C nu raspunde de "evenimentele" lor :)

vladdaman 17-02-07 17:56

Re: Suburbia RacingClub
 
aaa...ok video nu l-am vazut dar daca ce aveti sunt alea de pe prima pagina e aiurea, incercati sa racolati ceva mai calumea, ceva mai exotic, ceva cu mai multi cai, ceva de show, stiu si eu cateva jucarii care sa va creasca renumele

FREEMANVeSel 18-02-07 01:40

Re: Suburbia RacingClub
 
4 Attachment(s)
altele
doamne, care isi ia tzeapa de ne dau astia permise :P

vladdaman 18-02-07 02:07

Re: Suburbia RacingClub
 
cred ca maine o sa pun si eu un mic filmuletz cu acceleratia masinii mele ;) ca maine se termina modificarile...pana incep luni iar:D

-Caz- 18-02-07 14:23

Re: Suburbia RacingClub
 
avem 3 luni de cand am infiintat clubul si consider k am plecat destul de bine... avem masini bunutze pt inceput... probabil o sa vina vremea si de exotice si de muscle si de ce vrei tu ! deocamdata noi ne multumim si cu atat
(m3 400cp cred k e destul de exotica ;) si Focus jeans edition e reusita masina, atat k nu e foarte puternica)

by the way .. dak tot ne`ai abordat .. . de unde esti vladdaman? din ce club faci parte? etc (sper sa nu te superi k te intreb ... dar sa ne cunoastem putin)

Bafta !

Gabriel_xenon 19-02-07 00:59

Re: Suburbia RacingClub
 
Cazule knd mai facem si noi un "meeting" S R C ?? :rolleyes2 :-D

-Caz- 19-02-07 16:59

Re: Suburbia RacingClub
 
facem - facem.... tocmai tie ti-e dor de meeting... ne intalnim in fiecare zi :lol:

vladdaman 19-02-07 20:25

Re: Suburbia RacingClub
 
pai sunt din bucuresti si nu fac parte din nici un club...

-Caz- 20-02-07 23:53

Re: Suburbia RacingClub
 
dak ai RRL nr la nissan inseamna k ne`am intalnit si pe aviatorilor duminica... io am intors la Pescarus si tu ai oprit pe acolo si ai plecat in drift . :) (eram cu coupeul verde)

asta dak erai tu ala


All times are GMT +2. The time now is 09:31.

- Copyright 2026 4Tuning