![]() |
Re: Suburbia RacingClub
o organizare buna face toti banii
|
Re: Suburbia RacingClub
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...96dc87d9d7.jpg
BMW`ul lui vladutz ! mai tarziu mai multe poze... momentan una pe fuga asha |
Re: Suburbia RacingClub
3 Attachment(s)
daca imi permitzi caz :-P
inca 3 poze cu bmw-ul lui vlad :lol: |
Re: Suburbia RacingClub
Sa il vedem vineri de ce e in stare :D ...
|
Re: Suburbia RacingClub
Gabi... dak nu le`am pus io inseamna ca am avut un motiv... nu neaparat ai tu mai multe poze... k nu ai ;) ! dar in fine... acu lasa asha !
E in stare de multe BMW`ul... si soferul... dar e cam dement... fara menajari ca nu e cazul in dreptul lui vladutz ! S`auzim de bine ! |
Re: Suburbia RacingClub
https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58f92be1.jpg
inca 2 poze cu masina lui Laurentiu ! https://forum.4tuning.ro/imagehosting...9b58fbf6d3.jpg |
Re: Suburbia RacingClub
scz caz am rugat un moderator sa stearga post-ul
|
Re: Suburbia RacingClub
felicitari suburbia :D
|
Re: Suburbia RacingClub
super show la viteze mari intre 3 membrii Suburbia ... aiurea postul fara filmuletz... dar ramasesem fara baterie :x ! oricum clasamentul a fost 1.Vis Leon 2.Caz Hyundai:twisted: 3.Cristy Focus
Multumim Gabi Xenon pt prezentza si k ne`a intzeles k testam "caii" de pe masini ! |
Re: Suburbia RacingClub
:) stai ma lin k nu am vrut io k ma tzineam dupa voi :)))) :lol:
:P ce sa ii faci frate...e dacie.... lasa k tot a fost frumos :D |
Re: Suburbia RacingClub
Sarbatori fericite si fara evenimente neplacute !
bafta ! |
Re: Suburbia RacingClub
Craciun Fericit tuturor din club .... PARTY TIME !!!
|
Re: Suburbia RacingClub
La multi ani Suburbia !!! Sarbatori fericite si sa aveti parte numai de impliniri !!!
V-am pupat , ne vedem la anul !!! :-P p.s. partieeeeeeeee :D |
Re: Suburbia RacingClub
LA MULTTI ANI SUBURBIA ...... hăc hăc ce face bautura din om :lol:
|
Re: Suburbia RacingClub
la multi ani tuturor membrilor din surburbia
caz ia zi man veniti si voi vinerea asta la carol? |
Re: Suburbia RacingClub
Frumoasa prezentare , frumoase masini si se pare nu doar frumoase . Multa bafta baieti !
|
Re: Suburbia RacingClub
Multumesc Lucian... dak nu ma insel.. tu ai turbo pe nova aia... nu???
oricum.. multa bafta si voua celor de la SpeedLine si in special tie :) ! |
Re: Suburbia RacingClub
Nu te inseli . Sa fie ! Asemena si tie ! Sa auzim numai de bine !
|
Re: Suburbia RacingClub
1 Attachment(s)
Si...initziez si io un proiect de viitor
Sper k pana in vara maxim sa reusesc macar cu vopseaua si apoi jantele...:rolleyes2 |
Re: Suburbia RacingClub
te complici putin... k tre sa schimbi culoarea initiala a masinii si iar R.A.R. si alte tampenii... dar dak asta vrei... multa bafta ! tuningul ala virtual arata beton ! te pupa tata !
|
Re: Suburbia RacingClub
ms caz...sti doar k actele nu sunt un hop...
hop-ul principal este cel financiar..dar sper s sar peste el si sa imi iasa:-D |
Re: Suburbia RacingClub
N O U membru SuburbiaRacing !
Harry : Opel Vectra A 2.0 16V 170+ Cp BMW M3(black) 400 Cp ( an 2003 pt curiosi :) ) -sper sa apuc sa fac in zilele ce urmeaza poze noilor membrii pe care i`am anuntat. Bafta ! |
Suburbia RacingClub
ai ba caz knd mai faci stickere?
|
Re: Suburbia RacingClub
stickere... cand o sa adere membrii noi ... o sa imi fac si timp sa dau comanda de stickere ! momentan sunt 3 fara sticker ... o sa fac :)
|
Re: Suburbia RacingClub
Quote:
vad k nu stai deloc :)) diseara ce faceti ? aveti drum prin buc ? :-P |
Re: Suburbia RacingClub
AFA... ne`am vazut :D
|
Re: Suburbia RacingClub
mare pacat k au venit aseara chestiile alea asseara :((
n-a mai fost de mult atata lume |
Re: Suburbia RacingClub
uitativa la astea :))
1 il stiu unii :D https://forum.4tuning.ro/attachment.p...3&d=1171648817 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...4&d=1171648817 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...5&d=1171648817 :)) |
Re: Suburbia RacingClub
cam slabutze masinile...aiurea ca nu e nici una mai cu potential
|
Re: Suburbia RacingClub
dak nu-mi ad si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)
|
Re: Suburbia RacingClub
dak nu-mi da si mie cineva ceva cu tractiune spate pe moca :)
|
Re: Suburbia RacingClub
la ce masini te referi vladman??? din video sau club??? (cele din video nu fac parte din S R C... autorii filmuletzelor sunt prieteni ai clubului)
S R C nu raspunde de "evenimentele" lor :) |
Re: Suburbia RacingClub
aaa...ok video nu l-am vazut dar daca ce aveti sunt alea de pe prima pagina e aiurea, incercati sa racolati ceva mai calumea, ceva mai exotic, ceva cu mai multi cai, ceva de show, stiu si eu cateva jucarii care sa va creasca renumele
|
Re: Suburbia RacingClub
4 Attachment(s)
altele
doamne, care isi ia tzeapa de ne dau astia permise :P |
Re: Suburbia RacingClub
cred ca maine o sa pun si eu un mic filmuletz cu acceleratia masinii mele ;) ca maine se termina modificarile...pana incep luni iar:D
|
Re: Suburbia RacingClub
avem 3 luni de cand am infiintat clubul si consider k am plecat destul de bine... avem masini bunutze pt inceput... probabil o sa vina vremea si de exotice si de muscle si de ce vrei tu ! deocamdata noi ne multumim si cu atat
(m3 400cp cred k e destul de exotica ;) si Focus jeans edition e reusita masina, atat k nu e foarte puternica) by the way .. dak tot ne`ai abordat .. . de unde esti vladdaman? din ce club faci parte? etc (sper sa nu te superi k te intreb ... dar sa ne cunoastem putin) Bafta ! |
Re: Suburbia RacingClub
Cazule knd mai facem si noi un "meeting" S R C ?? :rolleyes2 :-D
|
Re: Suburbia RacingClub
facem - facem.... tocmai tie ti-e dor de meeting... ne intalnim in fiecare zi :lol:
|
Re: Suburbia RacingClub
pai sunt din bucuresti si nu fac parte din nici un club...
|
Re: Suburbia RacingClub
dak ai RRL nr la nissan inseamna k ne`am intalnit si pe aviatorilor duminica... io am intors la Pescarus si tu ai oprit pe acolo si ai plecat in drift . :) (eram cu coupeul verde)
asta dak erai tu ala |
| All times are GMT +2. The time now is 09:31. |
- Copyright 2026 4Tuning