![]() |
Re:
Uite aici un link:- sper ca astea sunt.Performanta masinutza pentru anul ei de fabricatie! :lol: :lol: :lol:
http://www.carfolio.com/specificatio...s/id/?id=43054 Quote:
|
maryo e a doua oara cand ma scoti din ... :lol: 10x
p.s. astea erau ;) |
1 Attachment(s)
o poza mai recenta cu golfuletzu meu :roll:
pareri...kitch sau nu? :oops: :oops: |
Dintr-o singura poza nu pre` se vede dar nu pre` pare kitch.
De mic copil m-am simtit atras de Golfuri dar pana acu nu m-am combinat de nici unul :( (dar dau yo de permis si fac rost de $...) :D |
TReaba cu Kitch tuningul sta in gusturi in primul rand!
Cel mai important este sa-ti placa tie! Imi place masinutza ta,doar ca am o problema cu dimensiunile-sunt cam mare........atat! Sa o stapanesti sanatos! |
tng bafta la examen (cand o fii) shi la produs coco :peace:
maryo mc pt apreciere/urare :bunch: |
E frumoasa , frumoasa mashina!! Sa`ti traiasca! :D
|
ma poate ajuta shi pe mine cineva?
:arrow: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=5082 :ashamed: |
am mai spus-o si ma repet. tre sa fac pe dracu'n patru si sa-mi iau si eu un golf iv pana in vara obligatoriu. sunt niste idei de tuning criminale pt ele
|
salu
am intrat si io si am vazut pozele cu golfu acela arata bine si se vede ca e ingrijit sa il folosesti sanatos am avut si io unu pana anu trecut num-a prea multzumit si l-am dat acu am un S4 inca nu am apucat sa ii fac poze da o sa il pun cat de curand pe site il am da o luna .
hai salut |
bai am gasit cel mai frumos tuning pt vw din romania.
ia fiti atenti: http://www.resursadefun.ro/gi26_Volkswagen-tuning.htm |
INTREBARE:
Stie careva daca se potrivesc suportii de motor de la 1800 ADZ cu cei de la VR6? |
salutare la toata lumea in primul rand...tot vreau si eu sa intru in clubul acesta de ceva timp dar nu am avut cand...ei bine acum am si daca mai aveti locuri as intra si eu in \"Golf Club\"....
masina : VW Golf 3 GL motor : 1.8 monopunct an fabr: 1994 modificari (facute pana acuma):toba finala Remus,jante BBS (nu mai stiu exact ce model) + cauciucuri Continental SportContact (185/55/R15),muzika : cd: Jvc ,dif:KenWood pe spate + dif originale pe fata,cam asta ar fi deocamdata (o sa revin cu modelele exacte la cd ,dif Kenwood si jante).... urmeaza mai multe lucruri facute la el (asta daca nu iau altceva intre timp :D )+ subwoofer (tre mai inati sa cumpar unu :)) ,amplificatorul il am deja Blaupunkt GTA250 parca )....o sa pun si niste poze curand...intr-adevar o masina reusita Golful si fiabila,din pacate modelul pe care il detin nu e prea bun de linii cum a zis si maryo...dar ce sa faci?nu poti sa le ai pe toate odata.... cat despre intrebarea lui Dogarel ,din cate stiu eu Nu se potrivesc suportii de motor de la 1.8 la vr6,dar nu sunt sigur... toata stima si respectul meu pt voi si masinile voastre... |
cine are ceva informatii despre cum se monteaza filtru conic pe golf 1 gti ???? poze ... orice e de folos plz help :cry: :cry:
|
CRED ca te poate ajuta xxdadixx, intreaba-l pe el :roll:
|
Re:
Quote:
:( |
Re:
Quote:
incearca atunci sa ceri sfat pe TROUBLESHOOTING sau sa il intrebi pe SEBASTIAN, ca el stie sigur............. |
alexutzu mc de ajutor ;)
|
|
vreau si eu in club golf???se mai poate???
|
Re:
Quote:
|
2 Attachment(s)
pai atunci uite foto cu masina mea:
|
Re:
Quote:
intr-adevar este o masina care rar vezi ceva asemanator! 8) |
daca va intereseaza un motor
:arrow: https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=6795 |
vreau sa-mi cumpar un golf2 td cu aproximativ 150-200,000km pareri impresii despre motor...?
|
Re:
Quote:
|
multumesc de raspuns,ma gandeam si eu ca mai poate :D dar vroiam sa mai aud si pe altcineva care mai are
EDIT:tu esti baiatul cu `avionul` :lol: superba masina felicitari!!...merita ceva mai bun de un D :D |
deocmdata e bun un D.e ceea ce imi trebui mie la ora actuala.dupa socotelile mele.
|
caut ceva informatii despre golf2 1,8 16V si G60.ce ziceti care e mai tare??
|
Re:
Quote:
|
bine dupa cai asta e mai tare...insa cum se comporta...?????k am gasit pe o adresa de web k g60 ia 60mph in 8,3 iar 16v in 7,5
www.globalcar.com |
da, cam astea-s valorile...eu am golf 2 - gti 16v (cel de 130cp) si nu am cronometrat niciodata (si nici n-am s-o fac :D ) timpii....sunt super multumit de acceleratie
|
ma alatur si eu celor cu gti... momentan cu gandul si practic peste o luna knd imi vine golfulica ;)
|
caut si eu pareri despre cam la ce sa ma astept dak fac modificarea de la 1,6td la 1,816v.ce tre sa cumpar sau ce nu ce tre sa modific...astept opinii mai ales k mai sunt care au facut acest lucru
|
1 Attachment(s)
''ma-nscriu'' si eu in Club .......
Golf 1 Gti 112 Hp... '83 |
sal
salut baieti stima si respekt pt toti posesorii de golfuri,am si eu un golf,daca se poate as vrea sa ma alatur voua,baietilor cu golfuri,sper sa fiu bine primit,am un golf 2 gti 8v,115 cai,masina o am din iunie anul acesta si pot sa spun ca sunt foarte multumit de ea,ininte am avut un oltcit,si vadati si voi seama de la oltcit la golf 2 este ceva diferenta
|
hai k nu e asa :D
eu d la oltcit la asta nu prea am simtit mare lucru :D :D :D ....dar toti imi zic k sunt un mare nesimtit deci... :? |
sal
scuze am uitat motorul este de 1800,am cam avut ceva probleme cu ea,dar acuma au trecut,momentan mai am probleme cu pornirea porneste dimineata mai greu ca un diesel,stie careva de ce??????
deci dimineata ii dau de 4 5 6 ori la automat ca sa porneasca acuma ca este frig afara chiar si de mai multe ori,oricum sper sa pot rezolva aceasta problema,va salut siva respekt mai vb |
nu este frate chiar asa ce senzatie ai cand mergi cu un oltcit si ce senzatie ai cand mergi cu un golf
|
dak stiti pe la noi prin bucuresti pe unde gasesc si eu sa imi fac un kit exterior mar interesa mult de tot
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:09. |
- Copyright 2026 4Tuning