Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - dog99 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/287144-machete-lucru-dog99.html)

dog99 02-04-12 11:51

Re: Machete in lucru - dog99
 
8 Attachment(s)
dacaluri imprimate pe o coala adeziva si cateva caroseri vopsite

lusian 02-04-12 17:35

Re: Machete in lucru - dog99
 
Ce curata e Dacia aia din poza 3(stanga)

dog99 03-04-12 08:36

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by lusian (Post 4962494)
Ce curata e Dacia aia din poza 3(stanga)

e vopsita :)

dog99 03-04-12 17:48

Re: Machete in lucru - dog99
 
3 Attachment(s)
finalizata in proportie de 70%

2010 03-04-12 22:16

Re: Machete in lucru - dog99
 
Ceva poze mai clare??
Imi place cum a iesit si asta..

dog99 04-04-12 09:03

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4964814)
Ceva poze mai clare??
Imi place cum a iesit si asta..

ma bucur ca ai place cuiva
o sa vina o sedinta foto cam in 3 sapt,vreau sa fac un papuc la fel ca asta alba + remorca pt berlina ;)

andi_cimpean 04-04-12 21:10

Re: Machete in lucru - dog99
 
Foarte tare ceea ce faci tu acolo!

Dacia 1300 "cromată", seamănă perfect cu brelocul Dacia 1300, oferit cadou abonaţilor DeAgostini!

dog99 09-04-12 08:44

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 4966291)
Foarte tare ceea ce faci tu acolo!

Dacia 1300 "cromată", seamănă perfect cu brelocul Dacia 1300, oferit cadou abonaţilor DeAgostini!

multumesc

R.Equinox 15-04-12 02:05

Re: Machete in lucru - dog99
 
Bravo Dog.!..Chiar imi place ce faci tu cu machetele..Felicitari...Paste Fericit!

dog99 18-04-12 11:33

Re: Machete in lucru - dog99
 
Quote:

Originally Posted by R.Equinox (Post 4981851)
Bravo Dog.!..Chiar imi place ce faci tu cu machetele..Felicitari...Paste Fericit!

multumesc

dog99 28-05-12 17:31

Re: Machete in lucru - dog99
 
2 Attachment(s)
aproape gata

Auras 26 28-05-12 18:30

Re: Machete in lucru - dog99
 
:shock: Arata bine :shock: asteptam mai multe poze

Rares w123 28-05-12 18:43

Re: Machete in lucru - dog99
 
Macheta arata bine chair astept sa vad cum v-a arata la final.
Abtibildurile cum le faci?


All times are GMT +2. The time now is 13:23.

- Copyright 2026 4Tuning