![]() |
Re: Machete in lucru - dog99
8 Attachment(s)
dacaluri imprimate pe o coala adeziva si cateva caroseri vopsite
|
Re: Machete in lucru - dog99
Ce curata e Dacia aia din poza 3(stanga)
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
3 Attachment(s)
finalizata in proportie de 70%
|
Re: Machete in lucru - dog99
Ceva poze mai clare??
Imi place cum a iesit si asta.. |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
o sa vina o sedinta foto cam in 3 sapt,vreau sa fac un papuc la fel ca asta alba + remorca pt berlina ;) |
Re: Machete in lucru - dog99
Foarte tare ceea ce faci tu acolo!
Dacia 1300 "cromată", seamănă perfect cu brelocul Dacia 1300, oferit cadou abonaţilor DeAgostini! |
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
Bravo Dog.!..Chiar imi place ce faci tu cu machetele..Felicitari...Paste Fericit!
|
Re: Machete in lucru - dog99
Quote:
|
Re: Machete in lucru - dog99
2 Attachment(s)
aproape gata
|
Re: Machete in lucru - dog99
:shock: Arata bine :shock: asteptam mai multe poze
|
Re: Machete in lucru - dog99
Macheta arata bine chair astept sa vad cum v-a arata la final.
Abtibildurile cum le faci? |
| All times are GMT +2. The time now is 13:23. |
- Copyright 2026 4Tuning