Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Primul Oltcit Turbo (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/2829-primul-oltcit-turbo.html)

B 68 VLD 09-12-04 20:28

Ma daca omu' se plictiseste cu timpul liber lasati-l in pace, da?! :lol: Maine fac si eu un topic la bazar ca vand chiloti tanga pt barbati! :lol:

COObra 09-12-04 20:54

diferenta ar fi ca daca nu ma insel eu chiloti tanga exista :lol: - cine-i poarta.....treaba lui.
si marea problema e ca prea putini au curajul sa recunoasca ca si-au luat-o si ca sunt necunoscatori.
stuturi de invervier, turbine cicloide, oltcit turbo manarit cu laptopu.....hmmm....daca nu ma insel topicul asta a generat 3 pagini in mai putin de 24 de ore.
ar fi fost bine sa fie si constructive. :?
ar fi fost frumos daca cineva i-ar fi incurcat pe baieti cu intrebari la obiect.
dar......hai sa ne luam de ei ca au facut o gluma doua...


All times are GMT +2. The time now is 17:29.

- Copyright 2026 4Tuning