![]() |
Ma daca omu' se plictiseste cu timpul liber lasati-l in pace, da?! :lol: Maine fac si eu un topic la bazar ca vand chiloti tanga pt barbati! :lol:
|
diferenta ar fi ca daca nu ma insel eu chiloti tanga exista :lol: - cine-i poarta.....treaba lui.
si marea problema e ca prea putini au curajul sa recunoasca ca si-au luat-o si ca sunt necunoscatori. stuturi de invervier, turbine cicloide, oltcit turbo manarit cu laptopu.....hmmm....daca nu ma insel topicul asta a generat 3 pagini in mai putin de 24 de ore. ar fi fost bine sa fie si constructive. :? ar fi fost frumos daca cineva i-ar fi incurcat pe baieti cu intrebari la obiect. dar......hai sa ne luam de ei ca au facut o gluma doua... |
| All times are GMT +2. The time now is 17:29. |
- Copyright 2026 4Tuning