Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Evenimente Auto (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto.html)
-   -   Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie (https://forum.4tuning.ro/25-evenimente-auto/27339-intalnire-4tuning-ro-reloaded-bacau-19-noiembrie.html)

bakal 20-11-06 13:33

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
hai ca te vad zeflemist si nu ma mai complic. lasa ca data viitoare o sa veniti numai voi aia din anonimus, cu masinile voastre cu "cai".
daca voua v-a placut, bine, da' mai intrebati si pe altii si o sa va zica cam ce v-am spus si eu.

corraptor_evo 20-11-06 14:58

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Fratilor,
Stati linistiti! E normal sa existe mici dispute privind orice aspecte. A fost primul eveniment de acest fel din Bacau, ca si cel de la Iasi, si e greu sa multumesti pe toata lumea.
Important este ca nu cred ca s-a realizat scopul initial si declarat: acela de a ne cunoste intre noi, membrii comunitatilor auto din orasele invitate. Lumea a fost mai preocupata sa-si lase masina admirata de "civili" decit sa umble printre "copasionati". Tot pe orase s-a stat, ca "fiecare la scara lui", in afara de citiva care se cunosteau, ori de pe 4tuning, ori din alte imprejurari.
Pacat ca oamenii au facut totusi eforturi sa vina de la "citiva" Km fara sa cistige ceva: legatura cu ceilalti.
Nici la Iasi, pe 22 octombrie, nu a fost mare lucru, in schimb, fiindca au fost mai putine masini, treaba a fost mai relaxata, ne-am descurcat mai usor in trafic, fara ajutorul politiei. Asa ca totul, si atunci, si acum, a tinut de oportunitati.
Sint convins ca toata lumea, inclusiv (sau cu precadere) bacauanii (respectiv, iesenii, pe 22 octombrie) au avut cele mai bune intentii.
Nu avem decit sa invatam ceva... totusi... ca sa nu fi pierdut nimeni timpul degeaba.
Celelalte subiecte de discutie sint doar lesturi care ne indeparteaza de subiectul principal.
Salut!

Andreus 20-11-06 15:26

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Mie unu mi`a placut cum a ieshit.....mai ales cand au venit cei de la anonymous din bucuresti.....coloana a fost super.Singurul lucru de care imi pare rau e k nu am mers la magura k nu am stiut k va ducetzi acolo.Cum am mai spus...am intrebat niste baietzi de la anonymous shi au zis k nu stiu unde merg....:( . app: Felicitari organizatorilor :D

cristi_407 20-11-06 15:39

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Se comenteaza aiurea..Cine crede ca e usor sa strangi cateva zeci de masini si de motociclete nu prea gandeste..Au fost eforturi destul de mari si umbaltura multa si fiecare a dat ce a putut mai bun din el..Felicitari Bacaului si meritul cel mai mare il au cei care au venit din alte orase si care au trecut prin multe porcarii pana au ajuns la Bc..Felicitari la toata lumea..Sa speram ca acesta este doar inceputul..

SFW 20-11-06 16:03

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by corraptor_evo (Post 629831)
Fratilor,
Stati linistiti! E normal sa existe mici dispute privind orice aspecte. A fost primul eveniment de acest fel din Bacau, ca si cel de la Iasi, si e greu sa multumesti pe toata lumea.
Important este ca nu cred ca s-a realizat scopul initial si declarat: acela de a ne cunoste intre noi, membrii comunitatilor auto din orasele invitate. Lumea a fost mai preocupata sa-si lase masina admirata de "civili" decit sa umble printre "copasionati". Tot pe orase s-a stat, ca "fiecare la scara lui", in afara de citiva care se cunosteau, ori de pe 4tuning, ori din alte imprejurari.
Pacat ca oamenii au facut totusi eforturi sa vina de la "citiva" Km fara sa cistige ceva: legatura cu ceilalti.
Nici la Iasi, pe 22 octombrie, nu a fost mare lucru, in schimb, fiindca au fost mai putine masini, treaba a fost mai relaxata, ne-am descurcat mai usor in trafic, fara ajutorul politiei. Asa ca totul, si atunci, si acum, a tinut de oportunitati.
Sint convins ca toata lumea, inclusiv (sau cu precadere) bacauanii (respectiv, iesenii, pe 22 octombrie) au avut cele mai bune intentii.
Nu avem decit sa invatam ceva... totusi... ca sa nu fi pierdut nimeni timpul degeaba.
Celelalte subiecte de discutie sint doar lesturi care ne indeparteaza de subiectul principal.
Salut!

Da, asta cred si eu ca a fost pacat ... ca a fost prea mult public ... parca era o expozitie de masini modificate... nu o intalnire in care sa putem sa discutam noi, cei cu masinile in loc sa le pazim ...
Am stat cu un morcov, sa nu ajung acasa cu masina zgariata de vre'un "prieten" de al meu de prin Bacau ...
Si la magura unde ar fi trebuit sa ne cunoastem poate mai bine ... a fost iar harababura pt ca nu se astepta nimeni la chiar atata lume ... ati vazut si voi ca s-a umplut tot restaurantul ... si cei de la restaurant erau suparati ca nu mai aveau sa manance clientii hotelului :lol: (si au mai fost si japcari la nota de plata ...)

Nu a iesit totul perfect si nu cred ca zice nimeni asta ... dar organizatorii s-au straduit din rasputeri, au muncit mult pt asta ... si eu zic ca au fost multe plusuri ... si la urmatoarele intalniri o sa fie mai bine... :D

aleks 20-11-06 16:03

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
sa stiti ca una peste alta evenimentul a iesit bine, si sa fiti convinsi ca urmatoarele vor iesi si mai bine...
apropo de asta, unde se va organiza urmatoarea intalnire?

frminlov 20-11-06 16:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
din greseli se invata... din cate am inteles nu s-au mai facut de foarta multa vreme astfel de adunari deci n-as prea crede ca organizatorii au o mare experineta in spate in ce priveste astfel de inatlniri ca sa li se poate bate obrazul pt ce nu a iesit bine. cred ca cel mai mult conteaza initiativa, ca cineva s-a zbatut sa faca ceva bun. presupun si sper ca datile viitoare vor fi din ce in ce mai putin nemultumiti.
bravo tuturor, si organizatorilor si participantilor!
este vreo persoana dintre cei nemultumiti de organizare careia sa nu-i convina ca s-a inceput serios sa se organizeze astfel de evenimete?
... inceputul e mai greu.

aleks 20-11-06 22:52

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
apreciez punctul tau de vedere...

Raz 20-11-06 23:27

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Felicitari baietilor din Bacau care au facut eforturi mari pt a face acest eveniment, destul de reusit dupa parerea mea, iar daca sunt si anumite persoane care au fost nemultumite asta cred ca este un lucru bun pt ca sunt sigur ca data viitoare se vor implica si ei pt a face unul si mai reusit ))))). FELICITARI BAIETI........

giovanni_homies 21-11-06 00:29

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
edit:
puna aici filmele, nu da linkuri

Skillzu 21-11-06 12:58

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
6 Attachment(s)
...........

ESPinoza 21-11-06 13:08

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by madskilz (Post 631208)
...........

supeer :) nu degeaba m`am bagat eu in fatza ta :)))

aleks 21-11-06 14:21

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
multumiri pentru poze skilzule ;)

adibose 21-11-06 16:01

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
la bancau a fost frumos! drumul nostru spre si dinspre bacau a fost frumos!
noi cei din anonymous ne-am simtit bine, ne cerem scuze ca am venit atat de tarziu dar am avut probleme cu politia romana, am mers tare ca sa ajungem si ne-am llaut cateva radare bune :) unde se presupune opriri ale coloanei. numarati timpul petrecut la o amenda si luati in calcul 6 amenzi d radar :)

in fine, acolo mersul in coloana a fost frumos si destul de bine organizat, felicitari si politistilor bacauani si motociclistilor care au tinut cap de coloana.

mersul la Magura nu-l stiam nici noi (stiam k mergem la un restaurant dar nu stiam care)

Organizatorii nu au absolut nici o vina ca masa a costat 42 d ron de caciula, restaurantul a umflat nota nu organizatorii....deci nu mai invinuiti aiurea.
a tinut putin, sincer, am ajuns si tarziu s-au cheltuit muuuulti bani pe benzina d la buc la BC si inapoi..sunt 600 km cu un consum d 13-15% ca daor avem "cai" vb unui invidios :) si ce rost mai avea sa ne mai plangem de nota d plata d la rest....? ( aaa si radarele! + taloane luate si etc...)

per total a fost frumos, si asteptam si noi urmatoarele evenimente.

Burnout18 21-11-06 20:25

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Adibose daca nu va vandut nimeni pontul ca la Focsani sunt radare pe Loganuri normale!!! de fapt ti le zic pe toate trei care sunt!!! Un logan rosu unu alb si parca unu verde sau albastru!!!! In fine Imposibil sa nu fi dat de unul dintre alea de la buzau pana la Focsanii!!!Mai ales la maracineni la ramnicul sarat si la Dumbravenii la Focsani sunt mereu prezente!!!! ;)) Am facut toata vara drumul asta de la bacau la bucuresti cu matusa Tamara! in fine nu conteaza asta pacat ca in alea 2 judete sunt cei mai jegosii politisti de la rutier!!! Imi pare rau ca nu am fost si eu!!! :(

Burnout18 21-11-06 20:28

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Apropo si scuze ca postez iar dar acel 206 portocaliu din Bacau a fost !!!! Era inainte negru cu 2 litere chinezesti pe el!!!!! Super masinutza!!!!

Ernest 21-11-06 20:28

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
idem adibose

TOBA^ 22-11-06 00:49

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
A.C.S ANONYMOUS motorsport bucuresti ,am fost prezenti la acest eveniment,pt lansarea filialei BACAU... noi am fost multumiti cum am fost primiti de cei din bacau...dupa parerea mea organizatorii au fost ok... traseul a fost foarte bine tinut in frau...(pt ca stim si noi ca se pot intampla multe..)
Am vazut mai sus ca un baiat ironic zicea ceva de anonymuos aia cu ,,cai''...imi doresc sa stiu si eu din ce club face parte...si daca face parte dintr-un club -anonymous bucuresti provoaca cea mai puternica masina din acel club ...daca nu face parte din niciun club atunci il provocam pe el cu masina lui cu o masina de acceasi cai ca a lui .... VENIM NOI IN CE ORAS ESTE EL...si daca o sa castige atunci sa vb despre ASOCIATIA CLUB SPORTIV ANONYMOUS MOTORSPORT...nu stie el prin cate am trecut noi si ce am facut noi ca sa ajungem aici ... si nu permitem sa vb ironic la adresa noastra... au mai incercat multi dar ... au ramas cu vb ...

OviDIU M 22-11-06 09:41

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Se pare ca intalnirea voastra a fost o reusita !!! Felicitari ! Pacat ca nu ati beneficiat de un spatiu ceva mai mare...sunt sigur ca rezolvati problema data viitoare ! Bravo din nou!
Sa creasca comunitatea auto !
Cand va deplasati la Bacau din nou dinspre Bucuresti...dati-mi de stire ca va fac o harta cu locatiile radarelor de pe E85:lol: Asta daca nu va luati intre timp detectoare ?!

B39738 22-11-06 10:09

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
TOBA,as fi vrut sa avem sansa unui sprint paralel acum la Bacau,dar asta e,a fost doar o intalnire.Mi-a placut masina ta si nu am auzit decat cuvinte de bine de ea.Poate vom avea ocazia in primavara.

Numai bine.

COCO 22-11-06 10:59

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
fratilor, parerea mea este ca, asa cum a iesit, a iesit destul de bine.Eforturile organizatorilor au fost destul de mari (asta nu vede nimeni?).Eu va intreb "Daca erati voi, organizati mai bine?". Eu organizez petreceri de 7-8 ani si tot timpul apar nemultumiti.Asa ca nu am decat respect pt cei de la Bacau carea au organizat.AAa am fost si eu la Magura Verde si am baut doar un suc, asa ca, daca nu vroiati sa mancati, nu mancati.Oricum respect si organizatorilor si celor nemultumiti.

bakal 22-11-06 11:22

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by TOBA^ (Post 632057)
Am vazut mai sus ca un baiat ironic zicea ceva de anonymuos aia cu ,,cai''...imi doresc sa stiu si eu din ce club face parte...si daca face parte dintr-un club -anonymous bucuresti provoaca cea mai puternica masina din acel club ...daca nu face parte din niciun club atunci il provocam pe el cu masina lui cu o masina de acceasi cai ca a lui .... VENIM NOI IN CE ORAS ESTE EL...si daca o sa castige atunci sa vb despre ASOCIATIA CLUB SPORTIV ANONYMOUS MOTORSPORT...nu stie el prin cate am trecut noi si ce am facut noi ca sa ajungem aici ... si nu permitem sa vb ironic la adresa noastra... au mai incercat multi dar ... au ramas cu vb ...

ma nene, eu faceam referire la faptul ca "organizatorii" au pus mai mult accent pe cei de la anonimus, ori asta era o intalnire 4TUNING, fara cluburi, in care sa se cunoasca menbrii intre ei, ori eu unu nu am cunoscut pe nimeni nou, ca erau prea "ocupati", sau stiu eu ce altceva aveau de facut.
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine.
eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire

cristi_407 22-11-06 11:26

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 632379)
ma nene, eu faceam referire la faptul ca "organizatorii" au pus mai mult accent pe cei de la anonimus, ori asta era o intalnire 4TUNING, fara cluburi, in care sa se cunoasca menbrii intre ei, ori eu unu nu am cunoscut pe nimeni nou, ca erau prea "ocupati", sau stiu eu ce altceva aveau de facut.
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine.
eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire

Cei de la Anonymous au fost invitati speciali pt ca s-a lanasat oficial clubul Anonymous Bacau din care face parte ZOZ..

SFW 22-11-06 12:02

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 632379)
ma nene, eu faceam referire la faptul ca "organizatorii" au pus mai mult accent pe cei de la anonimus, ori asta era o intalnire 4TUNING, fara cluburi, in care sa se cunoasca menbrii intre ei, ori eu unu nu am cunoscut pe nimeni nou, ca erau prea "ocupati", sau stiu eu ce altceva aveau de facut.
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine.
eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire


Cum a spus si cristi ... a fost intalnirea 4tuning si lansarea anonymous bacau ... si s-a pus accent pe anonimi pt ca ei au intarziat :lol:

Si eu consider ca asta a fost un oarecare minus ... ca a fost mai degraba expozitie decat intalnire ... dar ... din iasi am mai vb cu lumea ... dar cu cei pe care ii stiam, pt ca altfel ar fi trebuit sa fac cunostinta cu jumate de bacau ... pt ca nu aveam de unde sa stiu cine era din bacau, venit sa se uite la masini, si care era din alt oras.

Orice organizare are minusuri, dar depinde cum le expui, daca critica este constructiva .... sau pur si simplu arunci cu noroi ... si tu asta ai facut din pacate. ...

aleks 22-11-06 13:36

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
hai sa inkeiem discutia aici, nu are rost sa prelungim la nesfarsit conflictul, pentru ca nu ajuta la nimic.
e bine k am reusit sa mai cunoastem oameni, sa ne revedem prietenii mai vechi (indiferent de club, eu spun ca m-am revazut cu oameni, nu cu membri.... ), am mai vazut masini pe care nu le mai vazusem live, s-au promovat atat cluburile cat si forumul, deci una peste alta este un castig pe toate planurile, iar intalnirea o reusita

slip 22-11-06 14:15

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
bai nene/... nu mi-a cerut nimeni banneru ala cu 4tuning :)) si eu uitasem k il am in portbagaj... pfoai...

mi-am dat seama cand eram pe drum..dar na..asta este
azi il trimit la bucuresti lui gratian...
anul care vine ... o sa avem cateva vesti bune ;) despre intalniri auto
se vor organiza niste kestii...nu are rost sa spun mai mult
cand o sa fie toate demersurile facute atunci o sa zic la tot forumul ...
pana atunci raman doar de facut actele necesare ... si sa vedem cu locatia..
o sa imi dau toata silinta sa fac ceva frumos...dar nu pot de unul singur... (de aia il am pe crys :)) glumesc...) sunt oameni mult mai importanti decat mine care vor si ei acelasi lucru k si mine...

cat despre bacau... ce sa zic .. nu are rost sa rascolim cenusha...
ce a fost .. a fost si cu asta basta
impresiile raman 4 ever... nu ai cum sa multumesti pe toata lumea.. ;)
viitoarea intalnire va iesi mai bine...si urmatoarea si mai si...
si tot asa...

pana atunci numai bine..
v-am salutat... bafta

blowwind 22-11-06 15:05

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
ce a fost...a fost frumos :D
see u next time :P

-ZZ- 22-11-06 17:01

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
next time pe lovele....macar sa fiu injurat pe banii vostri,nu pe banii mei :shock:

COCO 24-11-06 00:55

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Daaaa!!! pozele de la Bacau, nu sunt? Unde sa ma uit dupa ele?

viperCCB 25-11-06 12:19

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
da chiar vreti sa faci din ceva kre nu a avut chiar nici un succes (dekt doar pt voi)un eveniment reushit???o sa spune-ti k ce mai vrea si asta dar credeti-ma sunt mult mai maniac k voi .a si ink ceva oare v-ati intrebat d c nu au venit masinile adevarate ale bacaului la intalnirea voastra???va spun yo pt k de vorbe si laude s-au saturat multi..multe impresii pt nimik si multe aere...oare dak si noi astia mai mici eram bagatzi in seama altfel era treaba...prietenie???unde vre-o data la voi//O SA NE MAI INTALNIM PE STRAZI SI ACOLO SE VA VEDEA VALUAREA VOASTRA k de abtzipilde din targ sunt satul..si de plimbari prin centru.. a toate cele bune

giovanni_homies 25-11-06 15:40

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
5 Attachment(s)
Niste video de la adunare sunt facute cu telu si calitatea imaginii nu este ca mai buna :)

B|shOp-VR6 25-11-06 22:40

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by bakal (Post 629731)
hai ca te vad zeflemist si nu ma mai complic. lasa ca data viitoare o sa veniti numai voi aia din anonimus, cu masinile voastre cu "cai".
daca voua v-a placut, bine, da' mai intrebati si pe altii si o sa va zica cam ce v-am spus si eu.

Fa-te remarcat si o sa se puna accentul si pe tine.

Ps. Anonymous nu anonimus

EuGenius 26-11-06 23:27

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by corraptor_evo (Post 629831)
Fratilor,
Stati linistiti! E normal sa existe mici dispute privind orice aspecte. A fost primul eveniment de acest fel din Bacau, ca si cel de la Iasi, si e greu sa multumesti pe toata lumea.
Important este ca nu cred ca s-a realizat scopul initial si declarat: acela de a ne cunoste intre noi, membrii comunitatilor auto din orasele invitate. Lumea a fost mai preocupata sa-si lase masina admirata de "civili" decit sa umble printre "copasionati". Tot pe orase s-a stat, ca "fiecare la scara lui", in afara de citiva care se cunosteau, ori de pe 4tuning, ori din alte imprejurari.
Pacat ca oamenii au facut totusi eforturi sa vina de la "citiva" Km fara sa cistige ceva: legatura cu ceilalti.
Nici la Iasi, pe 22 octombrie, nu a fost mare lucru, in schimb, fiindca au fost mai putine masini, treaba a fost mai relaxata, ne-am descurcat mai usor in trafic, fara ajutorul politiei. Asa ca totul, si atunci, si acum, a tinut de oportunitati.
Sint convins ca toata lumea, inclusiv (sau cu precadere) bacauanii (respectiv, iesenii, pe 22 octombrie) au avut cele mai bune intentii.
Nu avem decit sa invatam ceva... totusi... ca sa nu fi pierdut nimeni timpul degeaba.
Celelalte subiecte de discutie sint doar lesturi care ne indeparteaza de subiectul principal.
Salut!

Ai spus-o mai bine ca oricare altul de pe aici...Pana la urma,legatura dintre oameni shi pasionati de tuning din diferite orase era mai importanta.Poate data viitoare va fi mai bine,vom invata din greselile noastre shi ale altora...Eu personal ,sunt dezamagit ca pasionatii din BACAU s-au cam impartit in doua ..Unii stiu la ce ma refer,altii se vor preface ca nu isi dau seama despre ce e vorba...Numai bine...

aleks 27-11-06 15:10

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 636139)
da chiar vreti sa faci din ceva kre nu a avut chiar nici un succes (dekt doar pt voi)un eveniment reushit???o sa spune-ti k ce mai vrea si asta dar credeti-ma sunt mult mai maniac k voi .a si ink ceva oare v-ati intrebat d c nu au venit masinile adevarate ale bacaului la intalnirea voastra???va spun yo pt k de vorbe si laude s-au saturat multi..multe impresii pt nimik si multe aere...oare dak si noi astia mai mici eram bagatzi in seama altfel era treaba...prietenie???unde vre-o data la voi//O SA NE MAI INTALNIM PE STRAZI SI ACOLO SE VA VEDEA VALUAREA VOASTRA k de abtzipilde din targ sunt satul..si de plimbari prin centru.. a toate cele bune

scuza-ma ca te intreb... nu ti-am spus nimic, ca nah, te stiu din oras, am zis ca esti nou pe forum...
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit?
si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ...
eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus...
hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/80-bacau/4138-masinile-modificate-bacau/page-33.html
cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma...
eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele

Zerofast 27-11-06 17:12

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 638447)
scuza-ma ca te intreb... nu ti-am spus nimic, ca nah, te stiu din oras, am zis ca esti nou pe forum...
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit?
si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ...
eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus...
hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=4138&page=33
cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma...
eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele

asa aleks fii rau...lasa-l in pace poate nu stia c zice si nu stie cum sta trb p forum :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :twisted: :D

viperCCB 27-11-06 19:46

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 638447)
scuza-ma ca te intreb... nu ti-am spus nimic, ca nah, te stiu din oras, am zis ca esti nou pe forum...
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit?
si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ...
eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus...
hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=4138&page=33
cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma...
eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele



figura frumoasa la iasi...mda un alt capitol in care"tun_ul"era organizator
si in care el nu a vazut k s-a furat"aranjat",de am ajuns sa fiu descalifikt de "amanet"asta m-a facut sa nu mai vin niciodata la curse osganizate legale.......dar sa trecem peste asta...atata timp kt eu am venit din placere la stadion sa va vad ce se intampla si chiar nimeni nu stia nimik (intreband in stanga si in dreapta)ce se petrece..prima mea impresie a fost o adunare de 10 masini maxim tunate si nimik toata..am inteles apoi k si-a deschis nu stiu kre filiala anonimus la bc...ori eu eram prost ori acolo nu a existat informare....dar hai sa lasam asa...eu eram singurul prost de acolo:))kre am cazut intre voi..oricum nu ma intzelegetzi gresit va admir ceea ce atzi facut..de aceea am stat si am venit si la magura dar poate am ajuns eu prea tarziu dar parerea mea(poate e gresita)e ca nu aveatzi nevoie de noi membrii la noua filiala...si dak gresesc contraziceti-ma..chiar va rog!si in legatura cu abtipildurile din targ pe kre tu le spui k eu le am...adu-mi si mie unul la fel(nu ma refer la scrisul de taxi ceea c e f f comun dar asta e obligatoriu la taxi,nu-mi face placere sa-l port)sa stii k am muncit la el sa-l conturez pe calc si sa-l trimit la baietzi sa mi-l faca A!! RESPECT PT ASTRA GRAFFITTATA E COOL(pacat k nu mai e si altceva pe ea)si de ce nu se raspunde la salut in domeniul asta tunning,asta numai la noi se intampla ,in afara cei cu masini modifikte se saluta si in mers pe strada chiar dak nu se cunosc aici totzii ...dar nu mai zic sa nu mai comentez atata....in rest RESPECT PT C ATZI FACUT SI ASTEPT sa vad dak pot intra si yo in clubul vostru...a si ink ceva kand alergam yo cu novac(un nebun pus pe butuci d garda pe kre doar adevaratzii nebuni kre isi pierd noptile pe strada il stiu)multzi dintre voi dak nu chiar majoritatea nici nu stia cu ce se manak..RESPECT VOUA MAI ALES CELOR KRE AU PETRECUT NOPTI ALBE IN GARAJ!

viperCCB 27-11-06 19:55

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by Zerofast (Post 638602)
asa aleks fii rau...lasa-l in pace poate nu stia c zice si nu stie cum sta trb p forum :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol: :twisted: :D

CREDE-MA K STIU KRE E TREABA PE FORUM!!am citit si am vazut tot forumul de la inceput si nu sunt nou pe forum!,,,doar k m-am logat acum asta e altceva am accesat 4tuning-ul ink de la inceput...deci s-ar putea sa fiu mai vechi k voi...

viperCCB 27-11-06 20:03

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by aleks (Post 638447)
scuza-ma ca te intreb... nu ti-am spus nimic, ca nah, te stiu din oras, am zis ca esti nou pe forum...
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit?
si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ...
eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus...
hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=4138&page=33
cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma...
eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele

mashini frumoase din bacau ...n-am vazut acolo buz_ul(bmw-ul),,calibra lui ciocan,,ham-ul....multe golfuri 4 kre sunt frumoase in bc..fostul ycy(bora)...si multe altele...in schimb am mazut matizuri:))cu o boxa pusa pe el..tot in primul rand... intre voi....IN SCHIMB RESPECT PT MASINILE KRE AU VENIT DIN AFARA BACAULUI KRE AU BATUT DRUMUL PANA LA NOI

Zerofast 27-11-06 20:12

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 638937)
mashini frumoase din bacau ...n-am vazut acolo buz_ul(bmw-ul),,calibra lui ciocan,,ham-ul....multe golfuri 4 kre sunt frumoase in bc..fostul ycy(bora)...si multe altele...in schimb am mazut matizuri:))cu o boxa pusa pe el..tot in primul rand... intre voi....IN SCHIMB RESPECT PT MASINILE KRE AU VENIT DIN AFARA BACAULUI KRE AU BATUT DRUMUL PANA LA NOI

ham ,ycy s-a vorbit sa vina dar nu au putut ajunge....silviu le-a comandat kitul la amandoua ;) ...e lasa asta hai sa nu ne mai certam ne-am jignit ne-am suparat hai sa ne impacam si acceptam realitatea si sa fim uniti ca la VARA urmeaza partea mai grea ;):!: :!: :!:

SFW 28-11-06 11:58

Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie
 
Quote:

Originally Posted by viperCCB (Post 638896)
figura frumoasa la iasi...mda un alt capitol in care"tun_ul"era organizator
si in care el nu a vazut k s-a furat"aranjat",de am ajuns sa fiu descalifikt de "amanet"asta m-a facut sa nu mai vin niciodata la curse osganizate legale.......dar sa trecem peste asta...atata timp kt eu am venit din placere la stadion sa va vad ce se intampla si chiar nimeni nu stia nimik (intreband in stanga si in dreapta)ce se petrece..prima mea impresie a fost o adunare de 10 masini maxim tunate si nimik toata..am inteles apoi k si-a deschis nu stiu kre filiala anonimus la bc...ori eu eram prost ori acolo nu a existat informare....dar hai sa lasam asa...eu eram singurul prost de acolo:))kre am cazut intre voi..oricum nu ma intzelegetzi gresit va admir ceea ce atzi facut..de aceea am stat si am venit si la magura dar poate am ajuns eu prea tarziu dar parerea mea(poate e gresita)e ca nu aveatzi nevoie de noi membrii la noua filiala...si dak gresesc contraziceti-ma..chiar va rog!


In ceea ce priveste masinile modificate ... si proasta informare ... initial ceea ce a fost acolo trebuia sa fie o intalnire a membrilor 4tuning si lansarea anonymous bacau ...

Intalnirea nu a mai fost intalnire pt ca ... eu zic k din pacate ... au venit prea multi oameni, si s-a transformat intr-un show, intr-o expozitie. Normal si bine era sa vina doar cei pasionati ... sa putem sta de vorba, etc...

In privinta absentei masinilor modificate ... cum am spus ... trebuia sa fie o intalnire intre pasionati, nu o expozitie, cum multi dintre vizitatori au ajuns sa creada ... si de aici si dezamagirea lor cand au vazut ca eram poate mai multe masini fara modificari, dar asta e pt ca, cum am spus era o intalnire intre pasionati de masini si tuning, nu o intalnire a posesorilor de masini modificate. :???:

In ceea ce priveste baietii din bucuresti (din anonymous)... ei au ajuns mai tarziu decat trebuia, dar asta nu datorita lor, ci la diverse incidente ... cum ar fi, intarzierea cauzata de completarea a 8 procese verbale, in momemntul in care toata coloana a fost prinsa de radar, si apoi inca un alt radar, si multe chestii, care apar intotdeauna. ei au plecat din cate am inteles de pe la 8 din Bucuresti, dar na ... se mai intampla....

Si totusi intalnirea asta a fost organizata (si finantata pana la urma) de oameni ce nu aveau nimic de castigat (castig material), asa ca nu puteau sa arunce cu banii. Si asa, ei au investit mult timp si capital, ca sa realizeze ce au realizat, si probabil daca la urmatoarea intalnire (in cazul in care va avea aceeasi forma, a unei expozitii ... ) o sa fie sponsori, o sa fie o mult mai buna organizare, dar pana atunci trebuie respectat efortul unor oameni ce au organizat evenimentul fara a avea nimic de castigat, doar din pura pasiune, si din dorinta de a face ceva pt comunitatea auto din bacau...


All times are GMT +2. The time now is 13:29.

- Copyright 2026 4Tuning