Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Macheta auto argila (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/270998-macheta-auto-argila.html)

ZAHO 28-09-11 10:38

Re: Macheta auto argila
 
A iesit chiar foarte bine, si felicitari pentru munca depusa !
Cred ca ai avut multa rabdare !

georginho 29-09-11 11:36

Re: Macheta auto argila
 
Multumesc pentru aprecieri.
Da, este nevoie de ceva rabdare, dar daca o faci cu placere, nu-ti dai seama cand trece timpul.
Spre rusinea mea, in ultimele 2 saptamani n-am mai avansat deloc cu nimic, deh, probleme de alta natura, putin timp liber, etc.
Dar promit sa vin cu update cat de curand.

cardone 29-09-11 17:57

Re: Macheta auto argila
 
Asteptam cu nerabdare sa vedem ce ai mai lucrat.Si apropo de unde cumperi fibra de sticla si rasina?:oops:

georginho 21-02-12 11:26

Re: Macheta auto argila
 
2 Attachment(s)
In sfarsit am ce pune pe thread, un nou update la ultima macheta, merge greu din diverse motive, principalul ar fi ca nu am timp mereu de ea, alte motive, dureaza foarte mult sa-mi definesc detaliile, ceea ce conteaza foarte multa la o masina.
Cu fibra de sticla n-am mai facut nimic, astept sa se mai incalzeasca afara sa pot incepe lucru si in fibra...din nou.


All times are GMT +2. The time now is 06:15.

- Copyright 2026 4Tuning