Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford.html)
-   -   oldest ford (https://forum.4tuning.ro/121-masina-mea-ford/26970-oldest-ford.html)

dafy duck 22-06-07 01:46

Re: oldest ford
 
3 Attachment(s)
palyer 77 sustineti pretul frate 1600 . si eu imi sustin pretul de 3500 discutabil si maisna mea este originala plafon original, vopsea originala, 120000 km reali . masina a fost a admbasadorului cehoslovacilor in romania prin 76. dak va intereseaza 0724802993 multiple piese noi!!!

ondin 18-10-07 15:35

Re: oldest ford
 
Quote:

Originally Posted by tarnafes (Post 621194)
Cum adik nu original ? era chinezarie a ? :lol: :lol: :lol:
Va certati ca nebuni pe niste cazane.Uitel pe criss de pe forum cu 200sx a luat un taunus cu 200 euro acte si merge.Ce visati atatia bani pe cazanele astea ? Zici ca vinzi cine stie ce mustang :lol: :lol:

oare de ce se baga toti copii in seama singuri? poate sa fie masina din 50 omule si daca proprietarul schimba tot pe sub masina si reface si interiorul cu piese orginale si arata masina aia de mori, vopsita elegant cu mult bun gust, si daca vrea sa o vanda cat sa ceara pe ea?cat costa o janta si un amortizor?nu mai vorbiti daca nu stiti despre ce este vorba..omul vinde..vrei sa cumperi..spune-i asa ..negociaza pretzul si gata..ce tot discutati atat? mi-e scarba de romanii astia..au doar o dacia din '82 sau viseaza la ea si intra pe orice post si isi da cu parerea ca si el e om..
deschideti post separat despre cazane si vorbeste acolo singur fratioare..ca de jignit toti jignim foarte usor..arata-ne masina ta frumoasa si apoi comenteza despre altii..pana atunci din respect doar citeste si invata..

ondin 18-10-07 15:40

Re: oldest ford
 
Quote:

Originally Posted by dafy duck (Post 960771)
palyer 77 sustineti pretul frate 1600 . si eu imi sustin pretul de 3500 discutabil si maisna mea este originala plafon original, vopsea originala, 120000 km reali . masina a fost a admbasadorului cehoslovacilor in romania prin 76. dak va intereseaza 0724802993 multiple piese noi!!!

uite si aici tarnafes..asta e masina omului si atat cere pe ea..poate o vinde cu 3200 sau 3800 treaba lui si a celui care doreste masina..doar ca sa comentezi asa aiurea nu are rost..chiar nu ai ce face altceva in timpul asta?doar nu esti pisica sa ai 7 vietzi..ai una singura..traieste-o si lasa si pe altii sa traiasca..te rog eu..
in concluzie...daca ai ceva bun si interesant de spus..spune..daca vrei doar sa strici ce au altii...sssstttttt.....

cosmineloo 23-11-07 17:57

Re: oldest ford
 
ba!
cineva a baut apa la caine. unii dintre voi (nu dau nume ca se recunosc si singuri) habar nu au in ce sens se invarte motorul. dar romanu e mecanic si turcu cantaretz. totzi suntetzi samsari, vindetzi masini si le cumparatzi tot voi si va facetzi vile din asta, va datzi cu parerea in privintza pretzului ca si cum atzi avea diploma de evaluatori. fetelor! revenitziva cu preturile ca suntem o economie de piatza, nu mai refulatzi in internet din cauza problemelor de acasa. si daca va pune nevasta sa vindetzi masina nu mai bagatzi pretzuri d'astea ca sa nu se vanda niciodata. nu vreau comentarii la postul asta. gata

player77 26-11-07 11:39

Re: oldest ford
 
vanduta de ceva vreme ...bafta noului propietar

rhadoo_FST 28-11-07 20:41

Re: oldest ford
 
foarte tare masina
spor la vanzare :D
jantele nu le dai? :twisted:

rhadoo_FST 28-11-07 21:14

Re: oldest ford
 
Quote:

Originally Posted by rhadoo_FST (Post 1220613)
foarte tare masina
spor la vanzare :D
jantele nu le dai? :twisted:

:lol: sorry ....nu citisem tot thread-ul...bafta propietraului....

da jantele nu le dai? :twisted: :twisted:

florin_cars 29-11-07 23:17

Re: oldest ford
 
:lol: :lol: :lol::oops:


All times are GMT +2. The time now is 13:32.

- Copyright 2026 4Tuning