![]() |
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
adevaru e ca n-are rost cu voi...dar e distractiv totusi :)
...offtopic clar...dar ceva nu se leaga aici...adica......eu m-am luat de aia care scuipau seminte pe jos....surprinzator, as putea spune, voi v-ati atacat...si o dati in diverse... cat despre faptul ca eu i-as fi cautat pe aia sa ii pozez...nu veicule...eu vroiam sa fac poza la masina...insa s-a impins "dhibolu" in fata sa vaza si el....si il intreaba pe colegu...ce motor ii? colegu ii raspunde 1.8....si dhibolu: V8? aaa..fain ! :lol: |
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
dhibol.. :)) bun asta..
il ajutam pe domy sa punem curele la loc, el cu burta pe motor, eu culcat pe sub masina si vine un spargator dinasta inrait si mai ca nu scuipa pe noi coaja de la samanta.. in prima faza am vrut sa iau combinata de 28 si sa f%^ una in picior |
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Quote:
|
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Felicitari pentru rezultate baieti :)
|
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Quote:
|
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Quote:
|
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Quote:
|
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
Exista mai demult si 2.0 V12 :-)
|
Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
parca vad niste pistoane dinalea de scuter \m/
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:38. |
- Copyright 2026 4Tuning