Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD (https://forum.4tuning.ro/85-arad/269025-dragracingevents-etapa-31-iulie-2011-arad.html)

morghen 06-08-11 23:35

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
adevaru e ca n-are rost cu voi...dar e distractiv totusi :)

...offtopic clar...dar ceva nu se leaga aici...adica......eu m-am luat de aia care scuipau seminte pe jos....surprinzator, as putea spune, voi v-ati atacat...si o dati in diverse...

cat despre faptul ca eu i-as fi cautat pe aia sa ii pozez...nu veicule...eu vroiam sa fac poza la masina...insa s-a impins "dhibolu" in fata sa vaza si el....si il intreaba pe colegu...ce motor ii?
colegu ii raspunde 1.8....si dhibolu: V8? aaa..fain ! :lol:

brummy 08-08-11 10:37

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
dhibol.. :)) bun asta..
il ajutam pe domy sa punem curele la loc, el cu burta pe motor, eu culcat pe sub masina si vine un spargator dinasta inrait si mai ca nu scuipa pe noi coaja de la samanta.. in prima faza am vrut sa iau combinata de 28 si sa f%^ una in picior

roli 08-08-11 21:37

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Quote:

Originally Posted by brummy (Post 4513937)
dhibol.. :)) bun asta..
il ajutam pe domy sa punem curele la loc, el cu burta pe motor, eu culcat pe sub masina si vine un spargator dinasta inrait si mai ca nu scuipa pe noi coaja de la samanta.. in prima faza am vrut sa iau combinata de 28 si sa f%^ una in picior

domnule nu sti vorba aia "doar la cap sa nu schiopateze"

NEo007 08-08-11 23:18

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Felicitari pentru rezultate baieti :)

AR88JRK 11-08-11 17:32

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Quote:

Originally Posted by ar75gti (Post 4510054)
iar va certati...:)...of,of...merci fetelor pt. poze si filmuletze...;)..una peste alta,eveniment reusit..felicitari organizatorilor si participantilor!..bafta pe mai departe!

Idem :-) ,merci man. Vezi ca am 2 poze cu wob-ul la mine pe facebook: jurik paul. Da-mi add... sanatate!8)

ar75gti 11-08-11 18:40

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Quote:

Originally Posted by AR88JRK (Post 4521222)
Idem :-) ,merci man. Vezi ca am 2 poze cu wob-ul la mine pe facebook: jurik paul. Da-mi add... sanatate!8)

cupla man..:)..faine poze ai p-acol;)..numa bine!!

Iojy 13-08-11 11:04

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Quote:

Originally Posted by morghen (Post 4511476)
adevaru e ca n-are rost cu voi...dar e distractiv totusi :)

...offtopic clar...dar ceva nu se leaga aici...adica......eu m-am luat de aia care scuipau seminte pe jos....surprinzator, as putea spune, voi v-ati atacat...si o dati in diverse...

cat despre faptul ca eu i-as fi cautat pe aia sa ii pozez...nu veicule...eu vroiam sa fac poza la masina...insa s-a impins "dhibolu" in fata sa vaza si el....si il intreaba pe colegu...ce motor ii?
colegu ii raspunde 1.8....si dhibolu: V8? aaa..fain ! :lol:

Nu fiti rautaciosi mai, a gresit omul cu 2 cilindrii si radeti de el......pfffffff...mwuuhahahaha, 1.8 V8 =)))), poate 1.8 8V. Dar fac o paranteza....si eu am aflat recent ca exista 1.8 V6.

NEo007 13-08-11 11:25

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
Exista mai demult si 2.0 V12 :-)

ralphmandl 13-08-11 18:23

Re: DragRacingEvents - etapa a V-a - 31 iulie 2011 - ARAD
 
parca vad niste pistoane dinalea de scuter \m/


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning