![]() |
ha ha
tu daca ai avea rx8 i-ai pune \"vinyl\" dupa imprimee de pe camasi chinezesti din europa? :lemon: Bogdan_16v, bravo amice, ce vorbe intelepte mai stii? :peace: |
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:51. |
- Copyright 2026 4Tuning