![]() |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ma primiti si pe mine cu dacia mea... chiar daca nu am aparut pana acum cu ea... 1310 `85 ... se poate???
P.S. : dak aprtin unui club de "racing" este vre`o problema ? (Suburbia) dak vreti pun 2-3 poze cu ea ... nu e cine stie ce :) |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eu pot veni cu nova mea?????????????
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
atata timp cat nu sunteti zmei puteti sa veniti .... nu va opreste nimeni
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
cu dacia chiar nu putem fi zmei
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eeeeeeeeeee.... sunt o gramada d zmei cu dacii...
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Din care faci si u parte:)) hahaha!!!!u esti un ZMEU mai mic!
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eu sunt un zmeu mai puturos un zmeu pe GPL
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
veniti dar stati cumintei :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
sa inteleg ca au fost si incidente?????????????
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
iti dai seama daca nu vrem incidente k au tot fost si am fost luati la intrebari tot noi astia care stam cuminti
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
pai nu prea este frumos cu incidente
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
tu vino stai linistit si tu te gandii la cine stie ce incidente neplacute au fost unele mici mici :) oricum e bine sa nu fie deloc.
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
oricum aveam de gand sa vin
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
dragos da boss add la id ala :) sau nu vrei sa vrb cu mine?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
scuze acum am vazut si am dat accept id-ului tau
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
;)) am auzit si io de certurile aferente... stati linistitzi , nu e cazul in dreptul meu . Bafta !
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
.... de cand tot promiss ca ajung si eu... dar vad ca nu mai apuc... :D lasa, ca noi ne vedem sambata in pesca... ;))
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
CAZ parca tu ai venit sau ma insel ?? nu esti baiatul cu coupeul verde ???
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ba da tati... io`s ala... dar ziceam sa trec si cu dacioara p`acolo (n`am uitat de la ce am plecat) .
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Frumos asa.....esti binevenit!
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
merci frumos ... atunci vineri ne vedem acolo... dacia gri metal inchis C A Z (in caz k nu vin cu cealalta ;) )
Numai Bine ! |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
atunci te asteptam
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
vinerea asta lipsesc ca de obicei sunt la munca :( dacule sa faci poze la masina sa o vada si ochiu meu
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Nasol moment......poti sa treci si mai tarziu ca mai e lume, chiar daca acum se sparge mai devreme ca asta toamna...(1,2AM)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
stiu frate ca pot sa trec mai tarziu si ca mai e lume da problema e ca eu lucrez saptamana asta DE NOAPTE deci...... :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Mai e si sapt viitoare....nu cred ca e nimik special, poate prezenta noului DAC ! :D
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
eee chiar daca nu e nimic special fac baietii in asa fel in cat sa fie SPECIAL
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
diseara se mai tine intalnirea (spirala) ?????
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
ba vin si eu daca nu da cu apa pe afara ............ vine si "guru" sa faca deschiderea ? |
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
daca da cu apa pe afara nu te risti cu dacia :)??
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
lasa ca nu a dat cu apa :P
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
7 Attachment(s)
vineri 16.02.2007 - carol
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ooo m-a tras lumea in poza...foarte bine foarte bine :)
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
vineri mai trageti o spirala sub indrumarea gurului ?
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
ca sa am si eu aderenta mai mare pe strada........
|
Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:13. |
- Copyright 2026 4Tuning