Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Dacia (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia.html)
-   -   Intalnirea saptamanala a daciistilor (https://forum.4tuning.ro/307-discutii-dacia/25695-intalnirea-saptamanala-daciistilor.html)

-Caz- 08-02-07 09:26

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ma primiti si pe mine cu dacia mea... chiar daca nu am aparut pana acum cu ea... 1310 `85 ... se poate???

P.S. : dak aprtin unui club de "racing" este vre`o problema ? (Suburbia)


dak vreti pun 2-3 poze cu ea ... nu e cine stie ce :)

dragos_wfd 08-02-07 14:14

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eu pot veni cu nova mea?????????????

morcov_ssl 08-02-07 14:17

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
atata timp cat nu sunteti zmei puteti sa veniti .... nu va opreste nimeni

dragos_wfd 08-02-07 14:28

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
cu dacia chiar nu putem fi zmei

morcov_ssl 08-02-07 15:12

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eeeeeeeeeee.... sunt o gramada d zmei cu dacii...

yntisar24 08-02-07 15:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Din care faci si u parte:)) hahaha!!!!u esti un ZMEU mai mic!

dragos_wfd 08-02-07 15:43

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eu sunt un zmeu mai puturos un zmeu pe GPL

caphonne 08-02-07 19:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
veniti dar stati cumintei :)

dragos_wfd 08-02-07 19:59

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
sa inteleg ca au fost si incidente?????????????

morcov_ssl 08-02-07 20:42

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
iti dai seama daca nu vrem incidente k au tot fost si am fost luati la intrebari tot noi astia care stam cuminti

dragos_wfd 08-02-07 20:47

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
pai nu prea este frumos cu incidente

caphonne 08-02-07 21:13

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
tu vino stai linistit si tu te gandii la cine stie ce incidente neplacute au fost unele mici mici :) oricum e bine sa nu fie deloc.

dragos_wfd 08-02-07 21:35

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
oricum aveam de gand sa vin

caphonne 08-02-07 21:49

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
dragos da boss add la id ala :) sau nu vrei sa vrb cu mine?

dragos_wfd 08-02-07 21:52

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
scuze acum am vazut si am dat accept id-ului tau

AAlpine1 09-02-07 13:49

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by dragos_wfd (Post 738351)
cu dacia chiar nu putem fi zmei

cunosc eu cativa ...... :P

-Caz- 09-02-07 17:07

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
;)) am auzit si io de certurile aferente... stati linistitzi , nu e cazul in dreptul meu . Bafta !

Magos 12-02-07 00:04

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
.... de cand tot promiss ca ajung si eu... dar vad ca nu mai apuc... :D lasa, ca noi ne vedem sambata in pesca... ;))

caphonne 12-02-07 18:08

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by Magos (Post 744662)
.... de cand tot promiss ca ajung si eu... dar vad ca nu mai apuc... :D lasa, ca noi ne vedem sambata in pesca... ;))

mdaaa vrajeala e greu sqa vi sa stai acolo si tu macar 10 minute mai bine zi ca nu vrei sau poate ai nevoie de invitatie speciala :))

caphonne 12-02-07 18:10

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
CAZ parca tu ai venit sau ma insel ?? nu esti baiatul cu coupeul verde ???

-Caz- 13-02-07 17:50

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ba da tati... io`s ala... dar ziceam sa trec si cu dacioara p`acolo (n`am uitat de la ce am plecat) .

lord_sith 14-02-07 19:14

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Frumos asa.....esti binevenit!

-Caz- 15-02-07 00:25

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
merci frumos ... atunci vineri ne vedem acolo... dacia gri metal inchis C A Z (in caz k nu vin cu cealalta ;) )


Numai Bine !

B-83-DAC 15-02-07 11:48

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
atunci te asteptam

caphonne 15-02-07 16:39

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
vinerea asta lipsesc ca de obicei sunt la munca :( dacule sa faci poze la masina sa o vada si ochiu meu

lord_sith 15-02-07 16:56

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Nasol moment......poti sa treci si mai tarziu ca mai e lume, chiar daca acum se sparge mai devreme ca asta toamna...(1,2AM)

caphonne 15-02-07 17:15

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
stiu frate ca pot sa trec mai tarziu si ca mai e lume da problema e ca eu lucrez saptamana asta DE NOAPTE deci...... :)

lord_sith 15-02-07 17:16

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Mai e si sapt viitoare....nu cred ca e nimik special, poate prezenta noului DAC ! :D

caphonne 15-02-07 17:21

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
eee chiar daca nu e nimic special fac baietii in asa fel in cat sa fie SPECIAL

AAlpine1 16-02-07 09:42

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
diseara se mai tine intalnirea (spirala) ?????

NightDevil 16-02-07 10:09

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 752666)
diseara se mai tine intalnirea (spirala) ?????

da man .."spirala ":)))incepe la 21 30 ...

AAlpine1 16-02-07 10:50

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by NightDevil (Post 752709)
da man .."spirala ":)))incepe la 21 30 ...

dar nu e cam devreme ?
ba vin si eu daca nu da cu apa pe afara ............
vine si "guru" sa faca deschiderea ?

B-83-DAC 16-02-07 14:32

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
daca da cu apa pe afara nu te risti cu dacia :)??

AAlpine1 16-02-07 23:32

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
lasa ca nu a dat cu apa :P

BAGYKID 19-02-07 15:45

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
7 Attachment(s)
vineri 16.02.2007 - carol

B-83-DAC 19-02-07 20:41

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ooo m-a tras lumea in poza...foarte bine foarte bine :)

AAlpine1 22-02-07 13:37

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
vineri mai trageti o spirala sub indrumarea gurului ?

NightDevil 22-02-07 14:56

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 765070)
vineri mai trageti o spirala sub indrumarea gurului ?

tragem una mai mare dar sa speram ka e mai cald :D

AAlpine1 22-02-07 16:02

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
ca sa am si eu aderenta mai mare pe strada........

MOUZE 22-02-07 17:41

Re: Intalnirea saptamanala a daciistilor
 
Quote:

Originally Posted by AAlpine1 (Post 765332)
ca sa am si eu aderenta mai mare pe strada........

hahahahahahaha :p


All times are GMT +2. The time now is 23:13.

- Copyright 2026 4Tuning