Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/254466-vand-materiale-tapiterie-auto.html)

crysty.bobok 26-06-11 21:58

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected]
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

crysty.bobok 30-06-11 16:17

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected]
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

crysty.bobok 08-07-11 13:32

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected]
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

crysty.bobok 10-07-11 17:01

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected]
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

florin_andrey86 10-07-11 19:06

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut,
am si eu unele intreabari
1 - moti trimite monstre de material?
2 - ai pe cineva care face tapiterii auto? scaune, plafon stalpi etc.
multumesc anticipat.
stima

crysty.bobok 10-07-11 21:49

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by florin_andrey86 (Post 4455956)
salut,
am si eu unele intreabari
1 - moti trimite monstre de material?
2 - ai pe cineva care face tapiterii auto? scaune, plafon stalpi etc.
multumesc anticipat.
stima

Salut,

Da, pot trimite si monstre de material !

Din păcate nu stiu pe nimeni care sa facă tapiterii in zona ta !

Baftă !

crysty.bobok 12-07-11 16:38

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

salut,
am si eu unele intreabari
1 - moti trimite monstre de material?
2 - ai pe cineva care face tapiterii auto? scaune, plafon stalpi etc.
multumesc anticipat.
stima
Ți-am trimis monstrele !

Trebuie doar să le iei de la poștă, nu te costa nimic !


UP !!!

florin_andrey86 12-07-11 20:09

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4460462)
Ți-am trimis monstrele !

Trebuie doar să le iei de la poștă, nu te costa nimic !


UP !!!

multumesc mult

wolfgang_69 20-07-11 16:05

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut!ceva cu mov ai?sau daca esti prin bucuresti poate ne intalnim sa imi arati si mie niste mostre de material. multumesc anticipat.

crysty.bobok 24-07-11 22:21

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by florin_andrey86 (Post 4460938)
multumesc mult

Nu ai pentru ce.

Quote:

Originally Posted by wolfgang_69 (Post 4476930)
salut!ceva cu mov ai?sau daca esti prin bucuresti poate ne intalnim sa imi arati si mie niste mostre de material. multumesc anticipat.

Doar modele de pe pagina anterioară !

Cautaține si pe facebook user name MagazinTextile

crysty.bobok 27-07-11 20:49

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected], [email protected]
facebook . com/MagazinTextile
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

puskas 29-07-11 16:49

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4491759)
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected], [email protected]
facebook . com/MagazinTextile
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

lasa-mi te rog un pm daca ai mai primit si alte mateliare ... as vrea ceva cu mov

puskas 02-08-11 21:40

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
nu ai mai primit nimic ? :D

crysty.bobok 03-08-11 00:04

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Doar ce este la pagina 2 postul 29 !

Materialele astea sunt folosite mai mult in colecțiile de Toamnă/Iarnă si nu le găsesc la producătorii doar in sezonul rece ;)

crysty.bobok 07-08-11 11:51

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected]
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

puskas 14-08-11 23:22

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by crysty.bobok (Post 4512027)
up !!!

Contact :

Y!M : [email protected]
Număr Telefon : 0723072012 , 0767686522 .
Pm , sau reply aici !

ceva nou ?:D

crysty.bobok 15-08-11 08:56

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by puskas (Post 4527122)
ceva nou ?:D

Doar ce este la pagina 2 postul 29 !

retro_renault 15-08-11 10:36

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
salut ! ma intereseaza si pe mine 2m liniari de material in carouri, in genul celui de pe masina ta sau asemanator, am inteles ca are latimea de 1,5m ok?

crysty.bobok 15-08-11 12:52

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by retro_renault (Post 4527690)
salut ! ma intereseaza si pe mine 2m liniari de material in carouri, in genul celui de pe masina ta sau asemanator, am inteles ca are latimea de 1,5m ok?

Exact 1,5m lațime !

Alegeți un model de la pagina 2 postul 29 si lasă-mi un Pm cu adresa !

Baftă !

retro_renault 15-08-11 14:39

re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
asta ar fi modelul:
Attachment 2120342

shultz 17-08-11 11:38

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
vreau si eu 3m asa
ceva negru sau gri simplu fata model gasim?
iti dau pm cu numele si adresa

crysty.bobok 20-08-11 12:19

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Momentat am intrat in concediu si nu mai pot onora comenzile pana pe data de 15 septembrie !

Golf-3GT 04-09-11 11:44

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
M-ar interesa sa cumpar 2m/ L de material.
Dupa 15 septembrie, sa va contactez din nou??
Postez si o poza cu modelul pe care l-as vrea.
Multumesc!

crysty.bobok 04-09-11 19:38

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by Golf-3GT (Post 4563950)
M-ar interesa sa cumpar 2m/ L de material.
Dupa 15 septembrie, sa va contactez din nou??
Postez si o poza cu modelul pe care l-as vrea.
Multumesc!

Dupa 15 septembrie cu cea mai mare placere !

Bafta !

Alex_19Mig 13-09-11 20:45

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Salut.
Imi poti trimite si mie mostre din materialel ce le ai pe stock?
Multumesc mult.

alecsutz03 26-09-11 05:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Vreau si eu 3m din acest model: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...305229541...ai pm cu adresa!Cu stima!

shultz 04-10-11 10:26

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
1 Attachment(s)
3m asa mai gasim?

crysty.bobok 04-10-11 11:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
De saptamana viitoare primesc altele, deocamdata stocul este epuizat !

alecsutz03 10-10-11 14:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Astept poze cu noile modele!

pustiu_FUG 15-10-11 18:58

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
AS dorii si eu monstre cu noile modele( as fi interesat in mare de rosu, albastru mov negru, ceva combinatie intre astea.

alecsutz03 19-10-11 22:39

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
unde se pot vedea modelele in brasov?Sunt interesat!

crysty.bobok 19-10-11 22:47

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by alecsutz03 (Post 4656953)
unde se pot vedea modelele in brasov?Sunt interesat!

Sătămāna viitoare ajung in brașov ( joi mai exact ) atunci o să am și tot stocul de materiale și pot onora comenzile!

stefiPJJ 26-10-11 21:17

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
ti-am trimis PM. Sper sa gasim ce vreau :D

koala_boy 05-11-11 20:28

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
poti sa mai pui poze cu ce ai pe stoc? ms

Alex_19Mig 11-11-11 18:34

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Daca primesti material ca in link anuntama, te rog.
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207

crysty.bobok 12-11-11 09:30

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
Quote:

Originally Posted by stefiPJJ (Post 4671828)
ti-am trimis PM. Sper sa gasim ce vreau :D

Mulțumit domnu ? :D

Quote:

Originally Posted by koala_boy (Post 4693829)
poti sa mai pui poze cu ce ai pe stoc? ms

Astazi ajung acasă si văd ce modele au mai sosit, din ce mi-au zis la telefon sunt aceleși ca cele de pe pagina 2!

Quote:

Originally Posted by Alex_19Mig (Post 4707532)
Daca primesti material ca in link anuntama, te rog.
https://forum.4tuning.ro/attachment.p...7&d=1303505207

Slabe șanse, de mult caut modelul ăla, o să vad ce pot face pe viitor !

crysty.bobok 14-11-11 20:10

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
10 Attachment(s)
:arrow:

koala_boy 14-11-11 21:03

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
salut...ma intereseaza cate 2 m din cele 2 modele de mai jos :arrow:

retro_renault 14-11-11 21:20

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
/\ sa nu iei din primul ca asa am eu in masina :) glumeam man, ma bucur ca suntem mai multi cu aceleasi gusturi ;)

crysty.bobok 19-11-11 21:22

Re: Vand materiale tapiterie AUTO si nu numai
 
2 Attachment(s)
Stoc nou la modelul de mai jos, din păcate a venit iarna și s-au scumpit și la depozit, deci 20lei/m!( restul modelelor rămān la același preț pānă se epuizează stocul curent, cei care m-au contactat și așteptau după modelul ăsta īl pot lua tot cu 15lei!)

+ 1 Model care face față cu brio și pe scaune/banchete, este mult mai gros decāt ce am avut pānă acum!

30lei/m!


All times are GMT +2. The time now is 05:31.

- Copyright 2026 4Tuning