Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Drift Section - Sideways Action (https://forum.4tuning.ro/361-drift-section-sideways-action.html)
-   -   INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !! (https://forum.4tuning.ro/361-drift-section-sideways-action/251129-inchiriem-locatie-drift.html)

tuner-man 29-08-13 16:19

Re: INCHIRIEM LOCATIE PENTRU DRIFT !!
 
1 Attachment(s)
Drumul este intre liniile rosii. Sunt portiuni neterminate dar pe unde se poate trece ( este doar pietris) . Asfaltul este nou nefolosit , nu exista circulatie drumul nu este deschis , circulatiei dar nu exista paza , sau ceva de genul. Eu am filmat doar o mica parte din tot traseul , acea gramada de pamant este deja aproape inlaturata de pe traseu. Va pot ajuta cu gazduirea masinilor in caz de aveti nevoie , pot pune la dispozitie garajul meu pentru reparati sau etc. aflandu-se in satul dinaintea traseului , mai precis in Merei . Cazare se gaseste in Sarata Monteoru la preturi accesibile !

Bafta tuturor !


All times are GMT +2. The time now is 13:21.

- Copyright 2026 4Tuning