Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   NoSpeedLimit Romania Club (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club.html)
-   -   Membri noi (https://forum.4tuning.ro/99-nospeedlimit-romania-club/24735-membri.html)

andrey17 04-12-06 20:24

Re: Membri noi
 
Bun venit in familia noastra NSL!!!sa auzim numai de bine...bafta

GolfuletzS 07-12-06 14:47

Re: Membri noi
 
4 Attachment(s)
BMW 5.... ;)



pictures

Bavarezul 07-12-06 14:51

Re: Membri noi
 
Bine v-am gasit fratiilor si sper ca pe viitor o sa avem multe lucruri de impartasit..

ema_sierra 07-12-06 15:06

Re: Membri noi
 
Pai atunci sa fiu yo primul care iti doreste un bun venit in familia noastra!!!
Pe viitor te asteptam la evenimente si intalniri ca altfel ......cauciucurile sunt scumpe!:-P

bodyspeed 07-12-06 18:33

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Bavarezul (Post 651702)
Bine v-am gasit fratiilor si sper ca pe viitor o sa avem multe lucruri de impartasit..

sa tot fie..
bine ai venit in familie..
super masina..5-aru ;)
bafta..

andrey17 07-12-06 21:07

Re: Membri noi
 
Bun venit in Familia noastra NSL.....sa auzim numai de bine...bafta

LMX_Catalin 13-12-06 15:38

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
V-am promis ca mai pun poze cu noii membrii.
Asa ca iata:
ADI- momentan membru la filiala Targoviste pentru ca este din Pucioasa si inca elev. Garantat din 2007 (toamna), o sa fie foarte activ la Bucuresti pentru ca se transfera la studiul academic :)
Masina? Simpla si eficienta! Ford Escort din anii 90'.....si Ghia :)

bodyspeed 13-12-06 18:34

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by LMX_Catalin (Post 659159)
V-am promis ca mai pun poze cu noii membrii.
Asa ca iata:
ADI- momentan membru la filiala Targoviste pentru ca este din Pucioasa si inca elev. Garantat din 2007 (toamna), o sa fie foarte activ la Bucuresti pentru ca se transfera la studiul academic :)
Masina? Simpla si eficienta! Ford Escort din anii 90'.....si Ghia :)

bun venit in famila noastra.. si ne vedem la bucuresti...;)
bafta

andrey17 13-12-06 19:22

Re: Membri noi
 
Welcome....

ema_sierra 13-12-06 19:52

Re: Membri noi
 
Se ocupa LMX-u' asta:-P ...welcome!!!!

NSL_Cartman 19-12-06 20:48

Re: Membri noi
 
Membrii care nu apar pe www.nospeedlimit.ro la sectiunea "Masinile Membrilor" sunt rugati sa trimita poze cu kazanu` + descriere pe mail la: [email protected] !!!

F_L_R 23-12-06 20:33

Re: Membri noi
 
-Te rog frumos Crtman......Cazanu?? asta este mod de exprimare.......deci poza cu reptila trimiteti-o la baiatal acela de mai sus. :))))

GolfuletzS 27-12-06 12:29

Re: Membri noi
 
5 Attachment(s)
Dodge viper ... tot din targoviste :D ... hai ca acaparam totu

Sebastian-TOP 27-12-06 13:48

Re: Membri noi
 
A promis ca o sa fie prezent si la legale asa ca BINE AI VENIT printre noi.

Skma 27-12-06 15:19

Re: Membri noi
 
Bun asa ! NSL POWA !:twisted:

bodyspeed 27-12-06 18:36

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning (Post 676498)
Dodge viper ... tot din targoviste :D ... hai ca acaparam totu

dap.. asa mai merge...
one piece of viper ...
and it's red one ;)
bun venit in famila noastra...
si bafta

NSL_Cartman 07-01-07 11:31

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by NSL_Florica (Post 672720)
-Te rog frumos Crtman......Cazanu?? asta este mod de exprimare.......

na marog...roaba...e mai bine acu ? :lol: :lol:

bodyspeed 14-01-07 07:46

Re: Membri noi
 
3 Attachment(s)
dupa intalnirea de vineri
nospeedlimit craiova are noi membri............;)
si parcul auto nospeedlimit e tot in schimbare de masini....:D :D :D
asta e bine....:D
membri noi.... laure2fast -oltcit furia rosie...;) 63 cro
schior -oltcit bej 83 xxx .... 83 este anul de cand e masina ;)
mistretu -oltcit albastru 03 slz

GolfuletzS 25-01-07 10:11

Re: Membri noi
 
Si s`a facut curat.... ;)

LMX_Catalin 25-01-07 19:49

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
DATA: 25 ian 2007

De azi, NSL mai are un membru!...cu o masina pe masura clubului nostru! :)
Nume de scena, CPR- ul :)

Seat Leon Cupra R 210 cp :)

AlexM. 25-01-07 19:52

Re: Membri noi
 
Foarte frumoasa masina...
Bine ai venit!!

GolfuletzS 25-01-07 19:55

Re: Membri noi
 
da da da :D

Cupra ... il asteptam .... sambata.. daca vine :D

marean_cpr 25-01-07 23:59

Re: Membri noi
 
Bine v-am gasit baieti!Era si timpul ca cineva sa vina si in Targoviste,e nebunie aici de masini bengoase.Ma bucur foarte mult sa fac parte din acest club.Si sper sa ne intalnim cat mai des!!!

NSL_Cartman 26-01-07 09:53

Re: Membri noi
 
welcome to the garden :lol:

PS: folositi si www.nospeedlimit.ro/forum pt. prezentari :evil:

LMX_Catalin 26-01-07 10:46

Re: Membri noi
 
OHOHO!!!


Bine ai aparut pe forum domn' "marean"! Felicitari pentru masina si....la cat mai multe posturi aici! :)

PS: Sambata seara - intalnire NSL in Bucuresti. Daca poti sa mergi pe acolo ar fi cool. Eu sunt la munte din pacate. :)

andrey17 26-01-07 17:25

Re: Membri noi
 
Bun venit in Familia nostra Domnu "Marean"....sa auzim numai de bine....poate ne vedem sambata;).......bafta

marean_cpr 27-01-07 10:19

Re: Membri noi
 
la Bucuresti?!!!pai eu sunt prin Tgv in seara asta...mai vine cineva de pe la Pucioasa...ca,sa ma duc eu asha...din Tirgoviste se mai duce cineva?

GolfuletzS 27-01-07 10:26

Re: Membri noi
 
nu stiu :d ... corupel pe sebi :D ... si veniti impreuna .....

daca e ceva da`ti un tel .. sebi le are pe ale noastre

LMX_Catalin 27-01-07 16:07

Re: Membri noi
 
Eu ar fi trebuit sa vin dar am grup de turisti la Pestera....:( Sebi e si el cu serviciu.

Tyku 13-02-07 18:41

Re: Membri noi
 
noroc baieti cum pot ajunge membru ,daca e loc [florentin[tyk]]

]

LMX_Catalin 14-02-07 15:01

Re: Membri noi
 
salut.

pai in primul rand trbuie sa ai masina! trimite-mi te rog cateva poze cu masina si cateva date despre tine si ea pe un private message. o sa analizam foarte scurt cererea ta si sigur o sa fi de-l nostru.
dupa, postezi pozele aici la membrii noi si comentam cu totii

bafta

cristy_4speed 22-02-07 02:47

Re: Membri noi
 
tin si eu sa salut toti membri NSL......am intrat si eu in club de o sap si ceva .........despre masina mea este un logan diesel stock dar sper in cel mai scut timp posibil sa il fac sa mearga si sa arate un pic mai bine .......multa bafta si sa auzim numai de bine!!!

andrey17 22-02-07 02:53

Re: Membri noi
 
Poy in cazul asta,bine ai venit in marea familie NSL.....te asteptam samb. la intalnire;););).......bafta!!!

BZZZ 22-02-07 13:51

Re: Membri noi
 
salut tuturor membrilor NSL !!! sunt si eu un membru nou ..am aprope o luna decand sunt membru , dar nu am postat nimik !!!

BZZZ 22-02-07 13:55

Re: Membri noi
 
1 Attachment(s)
uite masina de garda :)))) !!!

cristy_4speed 23-02-07 01:06

Re: Membri noi
 
bun venit domnu Bzzzzzzz cu toate ca daca stau un pic sa ma gandesc esti in club dinaintea mea ! take care

Adytzu_JerrY 24-02-07 13:05

Re: Membri noi
 
nu va suparati k intrb...stiti vreun membru NSL din VL...?? VL-xx-TOM ..um BMW
seria 5 negru ...ext cam stok .., l`am vazut astazi prin oras cu sigla voastra ...:rolleyes2

dolb 27-02-07 14:25

Re: Membri noi
 
2 Attachment(s)
membru nou !, filiala targoviste! ma prezint cu 2 masini ( depinde care vreau sa o iau )

Sebastian-TOP 01-03-07 12:28

Re: Membri noi
 
MARFA bun venit in club

dolb 02-03-07 11:45

Re: Membri noi
 
Quote:

Originally Posted by Sebastian-TOP (Post 776501)
MARFA bun venit in club

noi2 ne-am dat odata, eu cu opelu si u cu bmw-ul! dar eram dezavantajat ( masina era full si la combustibil .. si la persoane ) iti acord revansa singuri singurei :D


All times are GMT +2. The time now is 06:47.

- Copyright 2026 4Tuning