![]() |
Re: Membri noi
Bun venit in familia noastra NSL!!!sa auzim numai de bine...bafta
|
Re: Membri noi
4 Attachment(s)
BMW 5.... ;)
pictures |
Re: Membri noi
Bine v-am gasit fratiilor si sper ca pe viitor o sa avem multe lucruri de impartasit..
|
Re: Membri noi
Pai atunci sa fiu yo primul care iti doreste un bun venit in familia noastra!!!
Pe viitor te asteptam la evenimente si intalniri ca altfel ......cauciucurile sunt scumpe!:-P |
Re: Membri noi
Quote:
bine ai venit in familie.. super masina..5-aru ;) bafta.. |
Re: Membri noi
Bun venit in Familia noastra NSL.....sa auzim numai de bine...bafta
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
V-am promis ca mai pun poze cu noii membrii.
Asa ca iata: ADI- momentan membru la filiala Targoviste pentru ca este din Pucioasa si inca elev. Garantat din 2007 (toamna), o sa fie foarte activ la Bucuresti pentru ca se transfera la studiul academic :) Masina? Simpla si eficienta! Ford Escort din anii 90'.....si Ghia :) |
Re: Membri noi
Quote:
bafta |
Re: Membri noi
Welcome....
|
Re: Membri noi
Se ocupa LMX-u' asta:-P ...welcome!!!!
|
Re: Membri noi
Membrii care nu apar pe www.nospeedlimit.ro la sectiunea "Masinile Membrilor" sunt rugati sa trimita poze cu kazanu` + descriere pe mail la: [email protected] !!!
|
Re: Membri noi
-Te rog frumos Crtman......Cazanu?? asta este mod de exprimare.......deci poza cu reptila trimiteti-o la baiatal acela de mai sus. :))))
|
Re: Membri noi
5 Attachment(s)
Dodge viper ... tot din targoviste :D ... hai ca acaparam totu
|
Re: Membri noi
A promis ca o sa fie prezent si la legale asa ca BINE AI VENIT printre noi.
|
Re: Membri noi
Bun asa ! NSL POWA !:twisted:
|
Re: Membri noi
Quote:
one piece of viper ... and it's red one ;) bun venit in famila noastra... si bafta |
Re: Membri noi
Quote:
|
Re: Membri noi
3 Attachment(s)
dupa intalnirea de vineri
nospeedlimit craiova are noi membri............;) si parcul auto nospeedlimit e tot in schimbare de masini....:D :D :D asta e bine....:D membri noi.... laure2fast -oltcit furia rosie...;) 63 cro schior -oltcit bej 83 xxx .... 83 este anul de cand e masina ;) mistretu -oltcit albastru 03 slz |
Re: Membri noi
Si s`a facut curat.... ;)
|
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
DATA: 25 ian 2007
De azi, NSL mai are un membru!...cu o masina pe masura clubului nostru! :) Nume de scena, CPR- ul :) Seat Leon Cupra R 210 cp :) |
Re: Membri noi
Foarte frumoasa masina...
Bine ai venit!! |
Re: Membri noi
da da da :D
Cupra ... il asteptam .... sambata.. daca vine :D |
Re: Membri noi
Bine v-am gasit baieti!Era si timpul ca cineva sa vina si in Targoviste,e nebunie aici de masini bengoase.Ma bucur foarte mult sa fac parte din acest club.Si sper sa ne intalnim cat mai des!!!
|
Re: Membri noi
|
Re: Membri noi
OHOHO!!!
Bine ai aparut pe forum domn' "marean"! Felicitari pentru masina si....la cat mai multe posturi aici! :) PS: Sambata seara - intalnire NSL in Bucuresti. Daca poti sa mergi pe acolo ar fi cool. Eu sunt la munte din pacate. :) |
Re: Membri noi
Bun venit in Familia nostra Domnu "Marean"....sa auzim numai de bine....poate ne vedem sambata;).......bafta
|
Re: Membri noi
la Bucuresti?!!!pai eu sunt prin Tgv in seara asta...mai vine cineva de pe la Pucioasa...ca,sa ma duc eu asha...din Tirgoviste se mai duce cineva?
|
Re: Membri noi
nu stiu :d ... corupel pe sebi :D ... si veniti impreuna .....
daca e ceva da`ti un tel .. sebi le are pe ale noastre |
Re: Membri noi
Eu ar fi trebuit sa vin dar am grup de turisti la Pestera....:( Sebi e si el cu serviciu.
|
Re: Membri noi
noroc baieti cum pot ajunge membru ,daca e loc [florentin[tyk]]
] |
Re: Membri noi
salut.
pai in primul rand trbuie sa ai masina! trimite-mi te rog cateva poze cu masina si cateva date despre tine si ea pe un private message. o sa analizam foarte scurt cererea ta si sigur o sa fi de-l nostru. dupa, postezi pozele aici la membrii noi si comentam cu totii bafta |
Re: Membri noi
tin si eu sa salut toti membri NSL......am intrat si eu in club de o sap si ceva .........despre masina mea este un logan diesel stock dar sper in cel mai scut timp posibil sa il fac sa mearga si sa arate un pic mai bine .......multa bafta si sa auzim numai de bine!!!
|
Re: Membri noi
Poy in cazul asta,bine ai venit in marea familie NSL.....te asteptam samb. la intalnire;););).......bafta!!!
|
Re: Membri noi
salut tuturor membrilor NSL !!! sunt si eu un membru nou ..am aprope o luna decand sunt membru , dar nu am postat nimik !!!
|
Re: Membri noi
1 Attachment(s)
uite masina de garda :)))) !!!
|
Re: Membri noi
bun venit domnu Bzzzzzzz cu toate ca daca stau un pic sa ma gandesc esti in club dinaintea mea ! take care
|
Re: Membri noi
nu va suparati k intrb...stiti vreun membru NSL din VL...?? VL-xx-TOM ..um BMW
seria 5 negru ...ext cam stok .., l`am vazut astazi prin oras cu sigla voastra ...:rolleyes2 |
Re: Membri noi
2 Attachment(s)
membru nou !, filiala targoviste! ma prezint cu 2 masini ( depinde care vreau sa o iau )
|
Re: Membri noi
MARFA bun venit in club
|
Re: Membri noi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning