Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 318IS Slow Build (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/247127-e36-318is-slow-build.html)

motzu 26-03-11 00:33

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4200528)
frati de suferinta suntem ......si mie motzu mi-a luat ceva ce in loc sa bucur de ea trebuie sa lucru la ea ..:))))))))))) s-a gandit el ca ma voi plictisii vara asta

da ce ai crezut ca iti iau m3?:))))))
treci dracu si lucra sa vezi cum e sa lucri la un bmw:twisted:
vereeeeeee punei ala odata ca tot asa patesti cu banda:D

RIcKO 26-03-11 00:42

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4200554)
da ce ai crezut ca iti iau m3?:))))))
treci dracu si lucra sa vezi cum e sa lucri la un bmw:twisted:
vereeeeeee punei ala odata ca tot asa patesti cu banda:D

lasa-ma frate ca am lucrat la al tau destul .....au fost destule noptiile in care mai ca adormeam sub masina in zapada .....vezi ca tre sa imi viiii .....


coane zi ce piesa iti lipseste ca iti dau pe amea si asa sta la bloc bot in bot cu xsara :))))....aaaaaaaaaaaaa......stai mah ca tu esti la grupa mica si nu iti potriveste :D:D:D:D:D:D:D

DaNn.ZyX 26-03-11 10:07

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4200528)
frati de suferinta suntem ......si mie motzu mi-a luat ceva ce in loc sa bucur de ea trebuie sa lucru la ea ..:))))))))))) s-a gandit el ca ma voi plictisii vara asta

S-a gandit ca ....Summer is HOT ! :lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4200554)
da ce ai crezut ca iti iau m3?:))))))
treci dracu si lucra sa vezi cum e sa lucri la un bmw:twisted:
vereeeeeee punei ala odata ca tot asa patesti cu banda:D

La cata banda i-am dat nu mai crapa ever:lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4200567)
lasa-ma frate ca am lucrat la al tau destul .....au fost destule noptiile in care mai ca adormeam sub masina in zapada .....vezi ca tre sa imi viiii .....


coane zi ce piesa iti lipseste ca iti dau pe amea si asa sta la bloc bot in bot cu xsara :))))....aaaaaaaaaaaaa......stai mah ca tu esti la grupa mica si nu iti potriveste :D:D:D:D:D:D:D

Cand vi in tara il supui pe Motz la ce-i mai rau,mai rau ca in armata:lol::lol::lol:
Razi de mine a? grupa mica a? las' ca iti arat io tie :lol::lol::lol::lol:

RIcKO 06-04-11 00:10

re: E36 318IS Slow Build
 
ce mai faci mah ? ai mai bibilit ceva pe la masina ?

DaNn.ZyX 06-04-11 01:44

re: E36 318IS Slow Build
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4231033)
ce mai faci mah ? ai mai bibilit ceva pe la masina ?

Ma momentan mai nimic,i-am facut ITP ieri,am achizitionat un proiector care il aveam spart,dastea minore,si io amarat stau prost rau cu $
Mai pun si io 2-3 poze cu fratele mai mare E39 525 tds
:arrow:
Attachment 1951911 Attachment 1951912
Attachment 1951913 Attachment 1951914
Facelift WannaBe
:arrow:
Attachment 1951915

eMH 06-04-11 08:27

re: E36 318IS Slow Build
 
Indianule, cand ai vazut e46-le la mine ai facut scandal ca are nari cromate, si ca tu esti jmecher ca le ai negre, acum faci photoshop cu nari cromate? :)))


P.S.: Trebuie NEAPARAT sa vorbesc ceva cu tine despre 525-ul ala!!

alexone 06-04-11 08:43

re: E36 318IS Slow Build
 
Sa il stapanesti sanatos ... vezi ca avem la noi in club un e36 318 is care trage bine ... o sa vb cu el in caz ca esti interesat de o mica paralela. ;)
Bafta cu masina!

DaNn.ZyX 06-04-11 11:53

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by alexone (Post 4231382)
Sa il stapanesti sanatos ... vezi ca avem la noi in club un e36 318 is care trage bine ... o sa vb cu el in caz ca esti interesat de o mica paralela. ;)
Bafta cu masina!

Mersi la fel,momentan mai am de schimbat cate ceva la ea(un rulment,un arc pe spate,furtunul de la debitmetru...),nu prea trage cum ar trebui si pe urma ne || daca e , chiar sunt curios cum stau fata de 318 is de la voi din club !

DaNn.ZyX 06-04-11 11:57

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4231349)
Indianule, cand ai vazut e46-le la mine ai facut scandal ca are nari cromate, si ca tu esti jmecher ca le ai negre, acum faci photoshop cu nari cromate? :)))


P.S.: Trebuie NEAPARAT sa vorbesc ceva cu tine despre 525-ul ala!!

Deci in primul rand nu esti Indian cu mine, "coloratule" :)):)):)):)) in al 2-lea rand narile cromate ce le ai u pe E46 sunt urateeee si in al 3 lea rand 525-ul ala a parasit "ograda" aia a fost ultima lui "ieseala":lol::lol:

oBL1O 07-04-11 16:40

re: E36 318IS Slow Build
 
Bravo , frumoasa pisica , succes in continuare la modificari , bafta

DaNn.ZyX 07-04-11 18:28

re: E36 318IS Slow Build
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by oBL1O (Post 4235385)
Bravo , frumoasa pisica , succes in continuare la modificari , bafta

Mersi... tocmai ce am venit de afara...am montat proiectoarele
:arrow:
Attachment 1954248 Attachment 1954249
Attachment 1954250 Attachment 1954251

oBL1O 07-04-11 18:37

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235559)
Mersi... tocmai ce am venit de afara...am montat proiectoarele
:arrow:
Attachment 1954248 Attachment 1954249
Attachment 1954250 Attachment 1954251

bv :P la niste angels si niste pleoape te-ai gandit pe viitor ?

alex.calibra 07-04-11 18:39

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235559)
Mersi... tocmai ce am venit de afara...am montat proiectoarele
:arrow:
Attachment 1954248 Attachment 1954249
Attachment 1954250 Attachment 1954251

hai ca e ok:))=))....:twisted:

DaNn.ZyX 07-04-11 18:41

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by oBL1O (Post 4235570)
bv :P la niste angels si niste pleoape te-ai gandit pe viitor ?

Angel Eyes am ...trebuie doar sa le montez,eleron am unul hella nu stiu ce sa fac sa-l pun sau sa o las asa,pleoape momentan nu sunt in plan,dar daca o sa pice ceva le pun :D :)

oBL1O 07-04-11 18:45

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235579)
Angel Eyes am ...trebuie doar sa le montez,eleron am unul hella nu stiu ce sa fac sa-l pun sau sa o las asa,pleoape momentan nu sunt in plan,dar daca o sa pice ceva le pun :D :)

astept poze cu angelu :P , cat despre eleron , mie unu nu imi plac pe bmw , bafta :P

RIcKO 07-04-11 21:27

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4235579)
Angel Eyes am ...trebuie doar sa le montez,eleron am unul hella nu stiu ce sa fac sa-l pun sau sa o las asa,pleoape momentan nu sunt in plan,dar daca o sa pice ceva le pun :D :)

pica de la mine fraiere :D gata vopsite , nici nu curatz siliconul de pe ele :D

julaikos 08-04-11 06:12

re: E36 318IS Slow Build
 
mai stinge dracu din lanternele alea consumi bateria aiurea :lol:

DaNn.ZyX 08-04-11 10:33

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by RIcKO (Post 4236146)
pica de la mine fraiere :D gata vopsite , nici nu curatz siliconul de pe ele :D

Du-te ma...io iti zic sa le dai jos si tu vrei sa mi le vinzi mie?Nu-mi plac alea se vad ca o **** :)):)):))

Quote:

Originally Posted by julaikos (Post 4236743)
mai stinge dracu din lanternele alea consumi bateria aiurea :lol:

Era in probe ,sa vad daca am facut treaba sau nu :lol::lol:

kta_e30 08-04-11 12:13

re: E36 318IS Slow Build
 
felicitari sa il stapanesti sanatos..e din oras de la mn bmw-ul a fost a lui mugurel..in fine bafta cu masina si spor la modifiicat

DaNn.ZyX 08-04-11 14:01

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by kta_e30 (Post 4237513)
felicitari sa il stapanesti sanatos..e din oras de la mn bmw-ul a fost a lui mugurel..in fine bafta cu masina si spor la modifiicat

Da asa e ai dreptate...a fost a lui mugurel...da-mi si mie un id de mess vreau sa stiu si eu mai multe detalii despre masina daca stii ceva :|

eMH 08-04-11 18:12

re: E36 318IS Slow Build
 
Lasa ca stiu eu! E tipla, nu bate nu troncane, e forta, trage de rupe, am batut cu ea mitsubishi lancer evo, nu are rugina, nu a fost catranita, a fost a unui pensionar.

Frumoaso, maine poate vii pe la mine, pe la Brazi, sa te invat niste jmecherii :D

bogdan.t 08-04-11 18:21

re: E36 318IS Slow Build
 
'sto pisicu, bafta mai departe cu el ;)

DaNn.ZyX 08-04-11 19:38

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4238378)
Lasa ca stiu eu! E tipla, nu bate nu troncane, e forta, trage de rupe, am batut cu ea mitsubishi lancer evo, nu are rugina, nu a fost catranita, a fost a unui pensionar.

Frumoaso, maine poate vii pe la mine, pe la Brazi, sa te invat niste jmecherii :D

Naufragiatule,vorbesti prostii,ai vrea u sa ma inveti smecherii cu masina mea(gen burn,de-a latu & other's ),astea le invat singur pe traseu :lol::lol::lol::lol:

Quote:

Originally Posted by bogdan.t (Post 4238406)
'sto pisicu, bafta mai departe cu el ;)

Mersi la fel !

eMH 08-04-11 21:18

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4238594)
Naufragiatule,vorbesti prostii,ai vrea u sa ma inveti smecherii cu masina mea(gen burn,de-a latu & other's ),astea le invat singur pe traseu :lol::lol::lol::lol:

Taci ma, ca ma refeream la altfel de smecherii. Oricum, avem de discutat foarte serios! :))

(ce gay suna)

DaNn.ZyX 08-04-11 22:20

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4238842)
Taci ma, ca ma refeream la altfel de smecherii. Oricum, avem de discutat foarte serios! :))

(ce gay suna)

Te pomenesti ca vrei sa facem schimb sa-mi dai E46-le te-ai indragostit de pisi a mea??:lol::lol::lol::lol::lol:

DaNn.ZyX 20-04-11 20:07

re: E36 318IS Slow Build
 
4 Attachment(s)
Am mai miscat si eu azi ceva pe la masina.Multumesc la fratili Motz de la Turda stie el de ce...si cateva poze....urmeaza proiectoarele !
Attachment 1973956 Attachment 1973957
Attachment 1973958 Attachment 1973959

motzu 20-04-11 20:09

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by DaNn.ZyX (Post 4271801)
Am mai miscat si eu azi ceva pe la masina.Multumesc la fratili Motz de la Turda stie el de ce...si cateva poze....urmeaza proiectoarele !
Attachment 1973956 Attachment 1973957
Attachment 1973958 Attachment 1973959

sa le foloseasca cu placere pisy8)

julaikos 20-04-11 20:42

re: E36 318IS Slow Build
 
'ti-ar galbenu al dracu sa-ti fie :P

DaNn.ZyX 12-06-11 21:53

re: E36 318IS Slow Build
 
12 Attachment(s)
Greu mai sterg praful de aici s-a depus cam mult
Attachment 2043029 Attachment 2043030
Attachment 2043031 Attachment 2043032 Attachment 2043033 Attachment 2043034
Attachment 2043035 Attachment 2043036
Attachment 2043037 Attachment 2043038

Attachment 2043039 Attachment 2043044

motzu 12-06-11 22:00

re: E36 318IS Slow Build
 
ce dracu faci acolo mah....????
O TUNINGARESTI?:)))))))))))
HAI SPORRRRRRRRRRRRR LA EA!

DaNn.ZyX 13-06-11 01:01

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by motzu (Post 4392703)
ce dracu faci acolo mah....????
O TUNINGARESTI?:)))))))))))
HAI SPORRRRRRRRRRRRR LA EA!

Nu o "tuningaresc",o remodelez :lol::lol: dupa testul Euro NCAP :)):)):))

Wilgax 13-06-11 10:05

re: E36 318IS Slow Build
 
In cati bani ai luat grila?

eMH 13-06-11 10:09

re: E36 318IS Slow Build
 
Daca nu iti dadeam eu cablu de date mai stergeai o laie.

Noroc ca mi-ai dat banii aia, pe cuvant de onoare, am scos 300 ron la aparate :)))

(Aseara, evident, m-am facut iar vraiste)

DaNn.ZyX 13-06-11 15:31

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by Wilgax (Post 4393423)
In cati bani ai luat grila?

Nu stiu cati bani a fost grila deoarece masina e facuta pe asigurare,mi-a lovit-o cineva ,iar aia de la asigurari nu mi-au dat devizul :|

Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4393434)
Daca nu iti dadeam eu cablu de date mai stergeai o laie.

Noroc ca mi-ai dat banii aia, pe cuvant de onoare, am scos 300 ron la aparate :)))

(Aseara, evident, m-am facut iar vraiste)

Daca nu iti dadeam eu "o caruta" de bani pe alea mai luai P**A :)):)):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: , dar te tin io minte,nu ma luai si pe mine in portbagaj sa fac si io un ban gramada "afundatule"

radu_bmwe36 15-06-11 22:52

re: E36 318IS Slow Build
 
iese treaba buna...! bafta in continuare si tine de motoru ala ca 1.8 is e sfant!!!!!!!!!!!!!

DaNn.ZyX 15-06-11 22:55

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by radu_bmwe36 (Post 4400313)
iese treaba buna...! bafta in continuare si tine de motoru ala ca 1.8 is e sfant!!!!!!!!!!!!!

Mersi la fel...asa o sa fac ,chiar imi place cum trage motorul asta unde mai pui ca are si aproape 230 000 km !

eMH 15-06-11 23:13

re: E36 318IS Slow Build
 
Tine pe dreacu, ca il hinghereste grav rau!!

Putz, ia zi ma, ai facut bestia? Daca vii azi (joi) pe la mine, dau 2-3 beri, ca e ziua mea :D

DaNn.ZyX 15-06-11 23:17

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4400384)
Tine pe dreacu, ca il hinghereste grav rau!!

Putz, ia zi ma, ai facut bestia? Daca vii azi (joi) pe la mine, dau 2-3 beri, ca e ziua mea :D

Ooooo La Multi Aniiiiii boss sa traesti,nu e gata dar maine sunt peste aia la service sa vad ce mama dreaq fac ei acolo,fac treaba sau o ard aiurea cu mine !!! Daca o iau maine sunt peste tine sa ne facem muci cum stii doar tu :lol::lol::lol::lol:

eMH 15-06-11 23:51

re: E36 318IS Slow Build
 
Lasa-ma, fratzica, de vineri tot umblu numai rupt de beat. Vineri m-am imbatat ca a venit Frisky la mine, sambata a fost majoratul unei foste prietene, duminica m-am imbatat ca a fost frumos afara, luni m-am imbatat ca nu s-a lucrat, marti nu m-am imbatat, am stat pe bara si azi m-am imbatat iar ca am terminat munca si nu ma mai duc la munca deloc, ma phoot in ea, imi caut in alta parte. Si maine, adica joi, ma imbat iar ca e ziua mea. Si o luam de la capat :)))

DaNn.ZyX 16-06-11 00:01

re: E36 318IS Slow Build
 
Quote:

Originally Posted by eMH (Post 4400462)
Lasa-ma, fratzica, de vineri tot umblu numai rupt de beat. Vineri m-am imbatat ca a venit Frisky la mine, sambata a fost majoratul unei foste prietene, duminica m-am imbatat ca a fost frumos afara, luni m-am imbatat ca nu s-a lucrat, marti nu m-am imbatat, am stat pe bara si azi m-am imbatat iar ca am terminat munca si nu ma mai duc la munca deloc, ma phoot in ea, imi caut in alta parte. Si maine, adica joi, ma imbat iar ca e ziua mea. Si o luam de la capat :)))

Ba dar tu mai esti viu sau imi scrii de pe lumea cealalta?:lol::lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 23:13.

- Copyright 2026 4Tuning