![]() |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
treci dracu si lucra sa vezi cum e sa lucri la un bmw:twisted: vereeeeeee punei ala odata ca tot asa patesti cu banda:D |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
coane zi ce piesa iti lipseste ca iti dau pe amea si asa sta la bloc bot in bot cu xsara :))))....aaaaaaaaaaaaa......stai mah ca tu esti la grupa mica si nu iti potriveste :D:D:D:D:D:D:D |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
Quote:
Razi de mine a? grupa mica a? las' ca iti arat io tie :lol::lol::lol::lol: |
re: E36 318IS Slow Build
ce mai faci mah ? ai mai bibilit ceva pe la masina ?
|
re: E36 318IS Slow Build
5 Attachment(s)
Quote:
Mai pun si io 2-3 poze cu fratele mai mare E39 525 tds :arrow: Attachment 1951911 Attachment 1951912 Attachment 1951913 Attachment 1951914 Facelift WannaBe :arrow: Attachment 1951915 |
re: E36 318IS Slow Build
Indianule, cand ai vazut e46-le la mine ai facut scandal ca are nari cromate, si ca tu esti jmecher ca le ai negre, acum faci photoshop cu nari cromate? :)))
P.S.: Trebuie NEAPARAT sa vorbesc ceva cu tine despre 525-ul ala!! |
re: E36 318IS Slow Build
Sa il stapanesti sanatos ... vezi ca avem la noi in club un e36 318 is care trage bine ... o sa vb cu el in caz ca esti interesat de o mica paralela. ;)
Bafta cu masina! |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Bravo , frumoasa pisica , succes in continuare la modificari , bafta
|
re: E36 318IS Slow Build
4 Attachment(s)
Quote:
:arrow: Attachment 1954248 Attachment 1954249 Attachment 1954250 Attachment 1954251 |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
mai stinge dracu din lanternele alea consumi bateria aiurea :lol:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
felicitari sa il stapanesti sanatos..e din oras de la mn bmw-ul a fost a lui mugurel..in fine bafta cu masina si spor la modifiicat
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Lasa ca stiu eu! E tipla, nu bate nu troncane, e forta, trage de rupe, am batut cu ea mitsubishi lancer evo, nu are rugina, nu a fost catranita, a fost a unui pensionar.
Frumoaso, maine poate vii pe la mine, pe la Brazi, sa te invat niste jmecherii :D |
re: E36 318IS Slow Build
'sto pisicu, bafta mai departe cu el ;)
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
(ce gay suna) |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
4 Attachment(s)
Am mai miscat si eu azi ceva pe la masina.Multumesc la fratili Motz de la Turda stie el de ce...si cateva poze....urmeaza proiectoarele !
Attachment 1973956 Attachment 1973957 Attachment 1973958 Attachment 1973959 |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
'ti-ar galbenu al dracu sa-ti fie :P
|
re: E36 318IS Slow Build
12 Attachment(s)
Greu mai sterg praful de aici s-a depus cam mult
Attachment 2043029 Attachment 2043030 Attachment 2043031 Attachment 2043032 Attachment 2043033 Attachment 2043034 Attachment 2043035 Attachment 2043036 Attachment 2043037 Attachment 2043038 Attachment 2043039 Attachment 2043044 |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
O TUNINGARESTI?:))))))))))) HAI SPORRRRRRRRRRRRR LA EA! |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
In cati bani ai luat grila?
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Noroc ca mi-ai dat banii aia, pe cuvant de onoare, am scos 300 ron la aparate :))) (Aseara, evident, m-am facut iar vraiste) |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
iese treaba buna...! bafta in continuare si tine de motoru ala ca 1.8 is e sfant!!!!!!!!!!!!!
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Tine pe dreacu, ca il hinghereste grav rau!!
Putz, ia zi ma, ai facut bestia? Daca vii azi (joi) pe la mine, dau 2-3 beri, ca e ziua mea :D |
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
re: E36 318IS Slow Build
Lasa-ma, fratzica, de vineri tot umblu numai rupt de beat. Vineri m-am imbatat ca a venit Frisky la mine, sambata a fost majoratul unei foste prietene, duminica m-am imbatat ca a fost frumos afara, luni m-am imbatat ca nu s-a lucrat, marti nu m-am imbatat, am stat pe bara si azi m-am imbatat iar ca am terminat munca si nu ma mai duc la munca deloc, ma phoot in ea, imi caut in alta parte. Si maine, adica joi, ma imbat iar ca e ziua mea. Si o luam de la capat :)))
|
re: E36 318IS Slow Build
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:13. |
- Copyright 2026 4Tuning