Re: Opel astra coupe 2.0T Z20LET (UNichip Master Tuner)
Quote:
Originally Posted by TSC-Us
(Post 4664826)
frumos grafic si foarte liniar. felicitari.
vii la tulcea?
|
merci mult pentru felicitari, din pacate nu am reusit sa mai ajung la tulcea anul asta.. am avut alte prioritati si am lasat in standby proiectul.. dar la anul in functie de timpul disponibil..promit ca o sa incerc sa fiu prezent la fiecare etapa..
|